mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 03.10.2024 : 01:17:15

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 315907 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #525 : sreda, 20.04.2005 : 11:51:35 »

Zakaj jaz nikoli ne srečam nobenega francozka??! Lips Sealed Sad

Tudi jaz se to sprašujem in ugotavljam, da bi se morala preseliti v center mesta, ker od tam dobivam parkrat na teden novice, kako je kdo srečal "takega lepega francoza, a veš da je čisto tak kot Buba"... Tu pri nas pa ni nobenega.

Jenny je prav srčkana, ima super manekensko postavico (pod vso tisto dlako se prej ni nič videlo). Pa tudi frizurca mi je všeč (repek je pa sploh zakon).
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #526 : sreda, 20.04.2005 : 11:53:35 »

A ja, JennyK, a prideta vseeno na vzrejnega v soboto?
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #527 : sreda, 20.04.2005 : 12:13:22 »

Hi...Tina...Koncno sem dobil uporabnisko ime ...Ja malo je trajalo...A si dobila moj mejl...
Logiran
JennyK
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 435


« Odgovor #528 : sreda, 20.04.2005 : 13:08:17 »

Ja, najprej vsem hvala za vspodbudne besede, glede naše nagice. Pravzaprav sem se je  navadila in je čisto cortkana. Glede vzrejnega pa iskreno mislim, da nimava kaj početi tam...  sram Glede na to, da bologneser mora biti dolgodlak mislim da tudi sama ocena ne bi bila realna. Kaj pa ti meniš, Tina? Pa sej... parit itak ne mislim; poleg tega, pa Jenny ni dopolnila niti 12 mesecev, tako da se bomo šli pokazat pa drugo leto...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #529 : sreda, 20.04.2005 : 14:11:37 »

Vsem francoskim odvisnezem en lep pozdrav...NOVINEC NA FORUMU...Nasa francozinja DEE DEE je srara 7 m...Vse lepo pozdravljam in cakam na vasa vprasanja...Gregor
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #530 : sreda, 20.04.2005 : 14:24:31 »

Hojla, Grega!
No, končno si se nam pridružil, pa ravno danes sva s Katjo K. ugotavljale, zakaj te še ni tu (in na moj-album.com-u občudovale Dee Dee)  Wink Je pa zrastla v totalno lepotičko- saj ne, da bi kdaj dvomila v to- čisto je podobna svoji mamici, ki je zame najlepša buldogca, kar sem jih kdaj spoznala (poleg Bube, seveda). Malo nam povej, kako ga kaj biksa, sigurno je že kakšno ušpičila  Grin Sem dobila mejl, ga pa ne morem odpret (ti pošljem ZS z drugim naslovom)...

JennyK,
če ne mislite parit, pa vzrejnega res nima smisla delat, a se ti ne zdi? Edino telesna ocena mogoče, če tebe zanima, kako kužiko drugi (eksperti) vidijo  Wink
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #531 : sreda, 20.04.2005 : 14:32:14 »

Hi...Tina...Koncno sem dobil uporabnisko ime ...Ja malo je trajalo...A si dobila moj mejl...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #532 : sreda, 20.04.2005 : 14:40:05 »

Ja res koncno sem bil pred steklom...saj ves berem vse ne morem pa nic napisat...Ja res je lepoticka in se razvija v tapravo buldogico...Ja vse lepe stvari so tri..Buba, pa Mamica Buba2, pa DeeDee...Ja biksa ga je pa drugace kar lepo vzgojena ce je treba pa lubosumna je tudi, saj ves kaj mislim...Drgac sva ponavadi v soboto nekje v mestu na sprehodu DeeDee je tudi malo mestne dame in raza spancira po stari Ljubljani potem pa zavijeva v Tivoli...ja njena najboljsa prijateljica pa je Ajka in se vidita vsak vecer in imata pasje rokoborbe najmanj eno uro...Ajka je kratkodlaka jazbecarka in sta po tezi in velikosti, da ne omenim otrocjosti super kompatibilni...ja res se moramo kaj videt...v zivo...
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #533 : sreda, 20.04.2005 : 14:58:13 »

He he, vidim, da je ta prava francozinja, ljubosumna, rokoborka, damica, če je treba (tudi naša Buba se, kadar je v varstvu pri fantovih starših v centru, rada razkazuje na promenadi pred Mačkom)... Že kaj planirate kakšno razstavo, glede na to, da vam gre poziranje očitno od rok  Wink Za srečanje se moramo pa res končno zmenit, čeprav bo treba še malo počakat, saj je naša razvajenka pod hudim vplivom hormonov (beri: namišljena nosečnost) in so ji vse psičke neka huda ovira v življenju, potem se spremeni tudi v gladiatorja  Grin (na srečo je prevelika boječka, da bi res kaj konkretnega naredila, samo šopiri se). Dokler pa nisem videla Kojekovih damic, kako se znajo na razstavi razhudit na mimoidoče pse, sem mislila, da imam doma blesavega psa, nagnjenega k agresivnosti  Roll Eyes Je pa to zgleda v njihovi krvi, braniti svoj teritorij (kaj bi šele bilo, če bi imela dva taka doma), pa seveda svoje lastnike- baje se naši štruklji ne zavedajo, da so majhni in so zato tako pogumni... Ah ja...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #534 : sreda, 20.04.2005 : 15:07:16 »

Ja prava rokoborka je in res kot pravis ne ve da ni ravno velika haha!!!...Ce pa res hoces doziveti pravi zverinjak francozov gremo pa lahko enkrat v Kocevje na njihov teritorij...Vsi morajo biti v boksih edino Bubica mamica od DeeDee je bila z njo, ker je najmilejsa... ostali bi jo raztrgali:)...
Ja v Portoroz bomo sli sigurno, ker je to skoraj domac teren, tam bomo z Kojekovimi kot vzrejna skupina in se jim bo nasa tamala pridruzila...Ja poziranje haha takrat ko je treba pa noce pozirat klasika...
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #535 : sreda, 20.04.2005 : 15:14:03 »

Katja...
Ja nas lahko najdes v soboto dopoldne v Ljubljani...
V nedeljo dopoldne v Tivoliju...
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #536 : sreda, 20.04.2005 : 16:52:35 »

Pozdravljen Gregor!

Uf, tole je pa bilo naključje! Včeraj sem izvohala slike Dee dee na mojalbum.com danes pa vidim, da si se nam že pridružil! Slikce so čudovite, Dee dee pa tudi. Bom oprezala za vami okrog Mačka, pa Tina, za vami tudi.  ;)Saj govorim že kot kak manijak!   Grin
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #537 : sreda, 20.04.2005 : 17:10:37 »

Katja...
Ja sele danes so me aktivirali sem cakal pol leta sem ze mal obupal potem sem pa vceraj zopet poizkusuil in evo me...ja vas pa spremljam tko da je bila to enosmerna ulica...
Kolk je pa vas strukeljc star...Ja dostikrat greva tudi na boljsjaka v nedeljo ...v soboto me ne bo Ljubljani v nedeljo bom zagotovo nekje na obrzju Ljubljanice...Ja ko se bo segrelo bomo bolj ponoci ven hodili...JA, ja francozi so res zakon...Ja Tino pa ze lovim kar nekaj casa...
Logiran
pixy
še malo sramežljiv
**
Spol: Ženska
Sporočil: 86


« Odgovor #538 : sreda, 20.04.2005 : 17:21:25 »

Živjo!
Grega, DeeDee je prava lepotička  Kiss in kot je Tina rekla, prava francozinja Wink Čudno, da se še nismo srečali (ali pa smo se, pa je meni ušlo iz spomina) v Tivoliju, ker sva s Šanom med vikendom tudi pogosto tam - ali pa na Rožniku...
Jenny je pa tudi pravi cort s to poletno fizuro  Cool
Drugače pa Šan pridno okreva, sedaj se prav veselo praska in me jezi.  Roll Eyes Edino ko greva ven, se vsakega šuma prestraši Sad Upam, da je to samo začasno in bo kmalu ratal tak lump kot je bil prej Smiley Jutri greva vzeti ven drenaži, tako da upam, da ga bo potem manj bolelo.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #539 : sreda, 20.04.2005 : 18:10:26 »

Gregor, Jiri bo v začetku maja star 4 mesece. Upam, da bo v nedeljo lepo vreme, da se morda res kje srečamo.  Smiley

Lupčka vsem vašim buhteljčkom, Šanu pa še enga extra, za hitrejše okrevanje. Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines