mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 05.10.2024 : 00:15:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316871 krat)
0 članov in 37 gostov pregleduje to temo.
EXTREME
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 155


« Odgovor #1950 : ponedeljek, 20.06.2005 : 11:12:58 »

ČESTITKEEE vsem štrukeljcem  Grin Cheesy Grin Cheesy Grin Žal smo prepozno prišli, da bi vas videli v akciji, ampak smo pa držali pesti in šapice za vas.

Našega Saia je pa vzrediteljica čisto skritizirala, da jo je kar sram, da je njene vzreje  Cry sram
Da je grdo postrižen (ful prekratko - kaj morem, če mu je pa vroče  Undecided), pa da ne bi smeli v šolo hodit, ker se sedaj pred mano vedno usede, ko mu pokažem briket - moral bi pa "pozirat" v stoje, pa da ga preveč crkljamo, ker ne pusti dolgo po zobeh šarit (na tem še delamo),.............. - skratka, odsvetovala nama je julijsko razstavo, ampak je že plačano, tako da gremo vseeno. Sicer bo pa tako najbrž edini svoje vrste. Bomo videli, kaj bodo sodniki rekli Undecided

Skratka, malo smo bili slabe volje, ampak ne za dolgo - ko te pogledajo te navihane okice, vse pozabiš in si misliš: Zame si najlepši, ker si moj! - a ne?

Lep začetek tedna...

Š&S
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1951 : ponedeljek, 20.06.2005 : 11:28:41 »

Špela, nič hudega, če si zamudila, važna je moralna podpora  Wink

Pa ne se sekirat zaradi vzrediteljičinih kritik- najbrž bi po njenem moral biti po riti in do pasu obrit, na glavi pa bi moral imeti tiste Mozartove kodrčke  Cheesy Meni osebno je Saijeva frizura lepša od vseh, ki so bili na razstavi (da o praktičnosti ne govorim). Glede sedenja pred briketom imamo pa mi isti problem- ampak pač ne vzameš briketa v ring, pa je  Wink Drugače mi je osebno ljubše, da me pes doma 100% uboga, kot pa da je pohleven teliček v ringu, ki stoje nepremično strmi v briket... Tudi Buba ni biser v ringu (v bistvu daleč od tega), ampak v končni fazi je nismo kupili za razstave, ampak zase  Wink Tako da, Špelca, glavo gor pa vso srečo julija na razstavi  Smiley
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1952 : ponedeljek, 20.06.2005 : 11:32:47 »

Ja Sai je res pravi cuker in nič se ne sekiraj. Tudi mene je Ga. Kojek 'ozmerjala', ker je Torči baje full
 pretežek in prevelik... sram Huh Roll Eyes Ampak meni se sploh ne zdi ne predebel ne prevelik... Ali pač?? Huh
Je bil pa res pravi korenjak v soboto in sem še zdej čisto šokirana, da se je tako podil za puncama.Shocked

Tudi jaz se iskreno zahvaljujem za noro majčko in pohvala Katjinim živčkom!!! Wink

Na razstavi je bilo res superca in prav fletno je bilo videt toliko francozkov na kupu.. Cheesy Cheesy Cheesy In sploh
prav poseben občutek je bil, ko sem jih videla kako pridno korakajo po ringu za zmago. Grin Grin Grin Pa
še čestitke vsem vašim pogumnim in vztrajnim knedljom za uvrstitve, ki so bile prav fantastične. Grin
Imam kar nekaj fotk in jih bom dala danes popoudne - proti večeru v album, da si jih boste lahko
pogledali.

Jaz pa sem žal danes že jezna in spet na 'našega' lovca, ker je spet pozabil rogce za vaše knedlje. Angry
Že več kot en teden mi jih obljublja in vsakič mi potem reče:"Ooooo ne spet sem jih pozabil!!!" Angry Angry
Jaz pa besna kot hudič, saj sem vam jih obljubila in upam da vam jih čimprej tudi dostavim. Roll Eyes Roll Eyes
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1953 : ponedeljek, 20.06.2005 : 11:40:38 »

Čestitke vsem pesjanarjem in seveda lastnikom! DeeDee in Hugiču pa še posebne lupčke! Torči kot slišim je že pravi junak in se je smukal okoli punc, he he. Tadeja, zdaj boš imela pa drugačne skrbi, kaj ? Wink
Mi žal nismo uspeli priti, mi je pa kar žal. A bo kaj slikic???

Extreme, ne sekiraj se... ta izjava, da jo je sram, da je njene vzreje, je kar malo huda. glavno da ti veš da je Sai tvoj cukr!

 
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1954 : ponedeljek, 20.06.2005 : 11:45:53 »

Tadeja, a je kojekova videla Torčija v živo? Mene prav zanima kak korenjak je.
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1955 : ponedeljek, 20.06.2005 : 12:20:18 »

Uf šele zdaj sem videla tole za Megico! Bravo!!! Čestitke tudi mali črnuhici!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1956 : ponedeljek, 20.06.2005 : 12:30:38 »

Ne Kojekova Torčija ni vidla v živo. Ko sem božala Megico sem rekla kok je fletkana, pa je takoj pripomnila:..joj saj mi je kar nerodno ker je tako okrogla. Priznam da je čisto preveč.. In potem sem ji jaz povedala kolk je že Torči velik in kolk kilogramov ima, pa se je samo za glavo prijela!!! Da je to absolutno preveč in da ni dobro!?! Huh Sicer je potem G.Kojek rekel da pač obstaja možnost da se mu rast zdaj ustavi, ampak da bo verjetno res pravi orjak. Roll Eyes Ah bomo videli..

Ja verjetno bom zdaj počasi res imela z njim že druge problemčke, saj so mi že v soboto skoraj oči iz jamic padle, ko sem zagledala zunaj nj.pimpka (ne pretiravam, ampak sigurno najmanj 10 cm). Shocked Shocked
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1957 : ponedeljek, 20.06.2005 : 12:31:37 »

Aja: od nas mislim da sem imela edina s sabo fotkič, tako da bojo slikice danes proti večeru 1x. Wink
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1958 : ponedeljek, 20.06.2005 : 13:16:28 »

Meni se Megica ni zdela okrogla ko sem jo nazadnje videla. Me prav zanima kakšna je zdej, cukr mali.

Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1959 : ponedeljek, 20.06.2005 : 13:33:39 »

Ja Tadeja, če je Tor tako velik, veš da njegov lulček ne sme zaostajat!  Cheesy
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1960 : ponedeljek, 20.06.2005 : 13:43:47 »

Sicer pa to poznam. Hugo se usede sredi stanovanja, mirno mežika ter se obnaša kot da ni nič, medtem ko njegov "one" dobesedno leži na tleh med njegovimi tačkami.  Roll Eyes
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1961 : ponedeljek, 20.06.2005 : 14:01:31 »

 Grin Grin Grin sram sram  sramCheesy Cheesy Cheesy Oooo marija da jim ni nerodn...hehe.

Katja mislim da imam eno fokico tudi od Megice - nisem pa 100%. Roll Eyes
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1962 : ponedeljek, 20.06.2005 : 14:27:14 »

He he, luliji lulčkasti! Smiley Bagi, a Torija niso spustili noter?
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1963 : ponedeljek, 20.06.2005 : 14:29:10 »

Žal Tadeja s sabo ni  pripeljala lupčka lulčkastega!
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1964 : ponedeljek, 20.06.2005 : 14:44:25 »

Ja tudi meni je blo žal da ga nisem imela s sabo.. Cry Cry Ampak prvo kot prvo ga nisem hotela v taki vročini prevažat sem in tja, kot drugo pa nisem upala zaradi mejnega prehoda. Nisem hotela reskirat, da naju potem slučajno nebi več spustil nazaj v HR. Undecided (ga pač še vedno nismo cepili proti steklini) Se pa vedno bolj nagibam k temu da bi ga kar cepili, saj bomo zdaj vedno več hodili na morje in da pač nebi imeli toliko strahu vedno kaj bo. Pa končna odločitev še ni padla. Vsekakor pa grem danes že verjetno po Advantix, da slučajno Torl ne stakne kakšnega komarjevga pika. Angry Joooj komi čakam da pridem domov in naložim fotke na računalnik, saj tudi mene že pošteno firbec matra kaj mi je uspelo poslikat glede na to da se mela baterijo fotkiča že čisto na koncu.. sram

Upam da se drugače spet kej kmalu dobimo na kakšnem srečanju, da vam - no vašim knedljom podelim te končno obljubljene jelenove izrastke. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 126 127 128 129 130 [131] 132 133 134 135 136 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines