mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 04.10.2024 : 00:21:44

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 337   Dol
Natisni
Avtor Tema: francoski buldog - čvek  (Prebrano 316188 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1260 : ponedeljek, 23.05.2005 : 14:16:43 »

Hoj, kako ste ?
Mi smo bili ta vikend več ali manj kar doma. Naša Žužika težko prenaša vročino. Če jo hočem peljati pozno popoldne na sprehod, se samo usede in me gleda, češ ali si ti malo zmešana. Moram uporabiti vse svoje prepričevalske sposobnosti, da jo prepričam za krajši sprehod. Kaj še bo? Lips Sealed
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1261 : ponedeljek, 23.05.2005 : 14:32:15 »

Ja ne vem kaj je slabse ali  vrocina ali pa napoved da bo dezevalo!!!
Nasa ne prenese dezja...hodi kar po fasadah...sele ko vidi, da ni druge se sprijazni z usodo...
Ja ko bo pritisnila vrocina si priporocljivi samo vecerni in zgodajzjutranjisprehooooodi... Shocked Lips Sealed
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1262 : ponedeljek, 23.05.2005 : 14:47:35 »

Jest pa že komaj čakam planino Dol. Po zdajšnjih informacijah bo oče morda že naslednji vikend gor in mi z njim.  Cheesy Cheesy Cheesy
Tam se pa vročina skrije in se da preživet. Grin
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1263 : ponedeljek, 23.05.2005 : 15:21:06 »

Jah kar se dežja tiče, pa Tor niti iz stanovanja noče. Ga sliši že ko je notri in sploh noče skozi vrata. Sad Madonca so tile kužoni brihtni in pametni. Res. Včasih kar težko verjamem. Bognedaj da bi on malenkost kožuščka zmoču. Undecided
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1264 : ponedeljek, 23.05.2005 : 15:32:00 »

Sama sem bila navdušena, ko smo na začetku ugotavljali, da Hugo beži pred dežjem. Sedaj pa nič več. On veselo vohlja , mi pa pod dežnikom čakamo, da se bo odločil odstopicati proti stanovanju. Tudi, če mu ušesa poplavlja ni nobe reakcije - razen te, da še manj sliši!
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1265 : ponedeljek, 23.05.2005 : 15:35:47 »

Jaa nasa se igra pod streho bloka...na sreco so akr velike povrsine pokrite...so pa zato toliko bolj prasne si predstavljate ko se valja po prahu, da se kar dviga...
Ce pa greva na sprehod najprej nekaj jodla pol pa vidi da ni druge se prav pocasi odpravi za mano....  Cheesy
Logiran
GregorF
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 670


« Odgovor #1266 : torek, 24.05.2005 : 09:08:21 »

Hi...Kje ste vsi....
A ste v hibernaciji, ali so vas struklji toliko zmucili!!! Cheesy Cheesy Cheesy


PS a so slikce ze?
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1267 : torek, 24.05.2005 : 09:35:24 »

Ja, včeri je bila polna luna, pa so vsi čist preč.
Naša Žužika je celo noč bluzila in težila, nosila svojo kostko okoli in jo skrivala
na vseh mogočih mestih.  Tongue Tongue Cheesy
Logiran
Katja K.
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 466


« Odgovor #1268 : torek, 24.05.2005 : 09:46:35 »

Gregor, če misliš moje slikce, žal še ne.

Jiri je bil včeraj pravi norček, popoldan je na vrtu z otroci igral pepčka, potem pa skakal v curek vode iz cevi in se nato ves moker valjal na njivi, v sveže posajeni solati  Angry . Verjetno ni treba posebej opisovati, da je bil cel blaten kot malo črno prase.
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1269 : torek, 24.05.2005 : 10:44:18 »

Katja, a je Jirji spet oponašal pujse?
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1270 : torek, 24.05.2005 : 10:48:25 »

Tole valjanje je moglo biti pa paša za oči Cheesy Cheesy
Naša Žuža si je pa včeraj ko sem jaz presajala rože privoščila izdatno malico zemlje za rože. Jeziček je imela čisto črn in gobček tudi.
Briketkov pa ne šljivi. Sem ji nabavila že vse mogoče briketke pa nobenih ne povoha. Če ji zmešam z jogurtom ali pa skuto malo poliže, briketke pa pusti.
Včeraj sem ji skuhala malo zelenjave in purana, vmes natresla par briketkov in kaj mislite kaj je ostalo v posodi- briketki. Tongue
Logiran
marjana
odvisnež
*****
Sporočil: 554


« Odgovor #1271 : torek, 24.05.2005 : 10:53:12 »

Ja, zvita je tale Žuža, že ve kaj dela. Hugo se zemlje še ni lotil, gre pa vsake toliko po zalogo mivke v bližnji peskovnih. Razen tega, da jo kar precejšnjo dozo poje, si jo zatlači tudi v smrček, oči in ušesa, za kasneje.
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1272 : torek, 24.05.2005 : 11:45:51 »

Ja, zaloga mora bit, si misli Hugo Cheesy Cheesy
Logiran
baguSka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 742


« Odgovor #1273 : torek, 24.05.2005 : 12:23:55 »

 Grin Grin Grin Ojla! Joj kok se jaz nasmejim vašim izjavam o štruklih. Si jih kar predstavljam kakšne vragolije počnejo. No tudi pri našem Toru je zemlja iz rož non-stop na jedilniku in ga nikakor ne morem odvadit da ne bi s smrčkom ril v lonce z rožami. In potem je ne samo v njegovih žnebelcih ampak tudi polna dnevna zemlje.. Undecided In če rečem FUJ ali pa NE, kaj lepšega, je še toliko bolj zanimivo a ne!? Cheesy Grin No saj potem neha, ampak začne pa skakat kot en zajček po dnevni in se mi izmikat, češ ujemi me če me lahko. Včasih se gre prav skrivalnice in se skrije pod kavč in če ga ne iščem začne lajat, dokler ne pogledam pod kavč, potem pa hitro zlaufa izpod kavča in ga moram lovit. Drugače je čisto užaljen. Grin In ker imava balkon tako narejen, da sta dva vhoda (eden iz kuhinje in eden iz dnevne), ni lepšega kot to, da lahko laufa v krogih po stanovanju kot da ima mravljinčke u riti. Cheesy
Logiran
žuža
rad pišem
****
Sporočil: 388


WWW
« Odgovor #1274 : torek, 24.05.2005 : 12:35:34 »

Tole laufanje u krogu je verjetno značilnost mladih francozkov.
naša ma take pospeške, da ne moreš verjet. Tako dirkanje v krogu je na vrsti nekajkrat na dan, nisem pa še pogruntala kaj ga povzroči. Po dirkanju pa je pri nas obvezno grizenje. Če sem v stoječem položaju me grize za copate ali opanke, če pa ležim me pa grize po rokah in čisto popiz...., če se ji preveč umikam- se mi zdi da pol še bolj veselje dobi. Če pa se ji skrijem, me pa nalaja kot tavelka. Včeraj je kar prevale čež glavo delala. Cheesy Cheesy Cheesy
Dolgčas mi pri moji lubici ni nikoli.  Grin Grin
Logiran
Strani: 1 ... 80 81 82 83 84 [85] 86 87 88 89 90 ... 337   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 9  |  Tema: francoski buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines