mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 03:09:45

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: Agility
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Agility  (Prebrano 92821 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #315 : petek, 10.10.2008 : 15:28:16 »

Ma ne vem no, ce bi morala jaz agiliti trenirati tako, da ne bi nic jemalo Shenzijine pozornosti, potem najbolje da sploh ne treniram, ker kuzlco moti ma skoraj vse:
-visoka trava jo zgecka
-nizka trava jo pika
-suha trava jo pika
-mokra trava je bljak
-blato je bljak
-moker tunel je bljak
-polzi so bljak
-ce so notri mravlje, je super, ker jih hoce pojest (jebes priboljske...)
-je na poligonu nepoznan pes
-je na poligonu poznan pes
-so na poligonu ljudje, ki jih je treba pozdravit
-mimo poligona pelje traktor/avto
-mimo poligona seta pes/konj
-na drugi strani ceste mukajo krave
-je kdo na poligonu lulal
-so komu padli priboljski na tla

Se pravi naj jaz fentam vse krave, konje in pse, ki setajo/mukajo blizu poligona, spustim gume traktorjem in avtom, ki se peljejo mimo poligona. Fliknem s poligona vse ljudi in pse, ker jo pac motijo. Ji vsakic posebej posteljem po poligonu, da si dama ne bo zmocila/umazala tacic, s fenom posusim tunel, poberem polze in poberem mravlje iz tunela in tako dalje in tako naprej.

In potem bi bilo tako meni kot Shenzi na smrt dolgcajt. Ker kec ni v temu, da te pes uboga razen ko..., kec je v temu, da te uboga tudi ko... Vse ostalo so izgovori.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #316 : petek, 10.10.2008 : 15:30:31 »

Aja, mogoce se to. Jaz delam s Shenzi agiliti samo zato, ker je tako zelo fajn in zabavno. Nimam tekmovalnih ambicij, ce je slucajno kdo dvomil. Grin
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #317 : petek, 10.10.2008 : 16:59:48 »

Jaz nevem ali bom tekmovala, bo predvsem odvisno od Belle. Rada pa bi probala.. Smiley

Mislim pa, da sem se pravilno odločila, saj bi motila tečajnike, Bella tako ali tako ne posluša in ne vidi nič, ko se goni-se ji totalno strga in je ne poznam takrat Roll Eyes.
Bova pa do naslednjega tečaja še fino vadili odpoklic, ker je na bolj nizkem nivoju, pa še jaz se komaj privajam na gimnazijo..

Ja sami izgovori, samo sem se pravilno odločila.

Agilitija se pa med dežjem ne trenira če se prav spomnim? Bi čisto uničili podlago (beri nebi bilo več trave). Vsaj tako je bilo, ko sem gledala tiste, ki so trenerali agiliti-tečajnike. Ni bilo nobenega med dežjem..
Logiran
Shilu
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 479


« Odgovor #318 : petek, 10.10.2008 : 17:06:00 »

To odvisno kako imajo v društvu, v večini se v dežju tudi trenira, kdo pride pride ostali pač ne. Je pa v dežju super zabavno tekat med ovirami  Cool Grin
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #319 : petek, 10.10.2008 : 18:57:02 »

pri nas treninga ob dežju ni, zaradi varnosti psov. ovire so mokre in spolzke zato se lahko zgodi nesreča. lp
Logiran
P_E_T_R_A_
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 62


« Odgovor #320 : petek, 10.10.2008 : 19:00:37 »

nezzek, katere pasme pa je Bella?
lp
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #321 : petek, 10.10.2008 : 19:04:23 »

ti bom jaz odgovorila. Bella je Koker španjelka.
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #322 : petek, 10.10.2008 : 19:05:45 »

ups. pozabila sem dodat. Bella je pasme ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL. LP
ti bom jaz odgovorila. Bella je Koker španjelka.

ups. pozabila sem dodat. Bella je pasme ANGLEŠKI KOKER ŠPANJEL. LP
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #323 : petek, 10.10.2008 : 19:07:57 »

Ajajaaaj...  Huh

Agilitija se pa med dežjem ne trenira če se prav spomnim? …

pri nas treninga ob dežju ni, …

 Shocked
Logiran
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #324 : petek, 10.10.2008 : 19:17:31 »

arieb, prav si prebrala. tako nam je rekla inštruktorica, zato se bom tega držala. lp
Logiran
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #325 : petek, 10.10.2008 : 19:34:53 »

ARIEB jaz nebi hodila v dežju tudi če bi trening bil.
Pa ne zato ker me moti dež, ampak zato ker ima Bella ob vsaki vodi vneta ušesa in ne mislim hodit tja zato, da bom imela potem 2 tedna probleme,..
Bella je pač malo bolj občutljiva in se res trudim, da se vnetje nebi prevečkrat ponovilo..
Pa tudi nesreča se lahko zgodi kot je že TalQec napisala. Pa še travo se da lepo uniči v dežju in se potem težje dela..

Upam, da tega ne razumeš kot napad nate.

Lp

PS. ja Bella je angleški koker španjel.
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #326 : petek, 10.10.2008 : 19:35:56 »

Hm, mislim da nisem nikjer napisala, da

Agilitija se pa med dežjem ne trenira če se prav spomnim? Bi čisto uničili podlago (beri nebi bilo več trave). Vsaj tako je bilo, ko sem gledala tiste, ki so trenerali agiliti-tečajnike. Ni bilo nobenega med dežjem..

Hm, mislim da nisem nikjer napisala, da treniram v dezju, ali pac? Res ne najdem.
Shenzi pa moti mokra trava-ki je lahko mokra zaradi dezja (ceprav ne dezuje vec) ali pa vlage (te je pri nas precej). Skratka na mokro/vlazno travo ona stopila bi ne. Tudi v moker/vlazen tunel ne bi. Pa se jaz glih ne strinjam s tem.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
nezzek
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.483


« Odgovor #327 : petek, 10.10.2008 : 21:54:50 »

-mokra trava je bljak
-blato je bljak
-moker tunel je bljak

Zato sem omenila dež, res pa je da nisem pomislila na vlago.. sram
Se opravičujem za nesporazum.. Lips Sealed Undecided
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #328 : sobota, 11.10.2008 : 09:25:24 »

Ja, moji psi so ocitno taki neobicajni. En noce po levi, drugi noce po mokrem razen ko je nevemkaj, tretji ma tudi svoje muhe. Eni bi se zjokal, drugi se smejimo.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
TalQec
otrok do 14 let
*
Sporočil: 1.018


« Odgovor #329 : sobota, 11.10.2008 : 12:43:49 »

ARIEB jaz nebi hodila v dežju tudi če bi trening bil.
Pa ne zato ker me moti dež, ampak zato ker ima Bella ob vsaki vodi vneta ušesa in ne mislim hodit tja zato, da bom imela potem 2 tedna probleme,..
Bella je pač malo bolj občutljiva in se res trudim, da se vnetje nebi prevečkrat ponovilo..
Pa tudi nesreča se lahko zgodi kot je že TalQec napisala. Pa še travo se da lepo uniči v dežju in se potem težje dela..

Upam, da tega ne razumeš kot napad nate.




se strinjam. meni Charlie v dežju noče delati, pa še ušesa bi imel vneta, zato sem bolj zadovoljna, da treningov ni-ne bo mi treba spuščati treningov in ne bom z znanjem zaostajala za drugimi. lp
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: Agility
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines