mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 23:01:57

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: Agility
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 37   Dol
Natisni
Avtor Tema: Agility  (Prebrano 92842 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #225 : sreda, 14.11.2007 : 00:30:59 »

Citat
Mogoče pa kdaj dočakam čisti tek
 
Bo, bo, boš videla, samo vstrajati je treba Wink
Citat
Sej se mi zdi, da je iz tekme v tekmo bolje
 
Yeeeess, res je Cool
Citat
Najbolj važno pa mi je, da uživa v tem, tudi če kakšen kiks narediva
Tudi jaz tako pravim Wink Torej, naslednji kiksi... v Postojni, a? To bo spet nekaj novega, dvorana Grin
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #226 : sreda, 14.11.2007 : 00:47:18 »

Bo, bo, boš videla, samo vstrajati je treba Wink
O to pa vsekakor. Ne bom obupala, ker sem tudi jaz trmaste sorte Wink Smiley

Citat
Torej, naslednji kiksi... v Postojni, a? To bo spet nekaj novega, dvorana Grin
Ja 99%procentov tudi tja vam prideva delat zabavo z kiksi Grin To bo zabavno dvorana, res spet nekaj čisto novega za Asko in kot zame Cheesy

Logiran
Kattyka
otrok do 14 let
****
Sporočil: 258


« Odgovor #227 : torek, 04.12.2007 : 16:01:58 »

Am... kdaj pa je v Postojni?? Huh
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #228 : torek, 04.12.2007 : 17:04:12 »

15.12.2007 Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #229 : torek, 04.12.2007 : 19:04:59 »

Aska, prideš? Daj, daj, daj... a je tekla že kdaj v dvorani?
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #230 : torek, 04.12.2007 : 21:58:04 »

ARIEB še vedno velja 99% da prideva (1% si pustim za višjo silo Wink. Ne, bo v Postojni kar prvič za Asko, da bo tekla v dvorani Cheesy. To bo še zabavno Wink Grin Bo pestro tudi 16.12. Wink
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #231 : sreda, 05.12.2007 : 09:45:05 »

Ja, zihr bo zabavno, ker v dvorani je nekaj čisto drugega. Sicer... pustimo se presenetiti, in Aski že držimo pesti Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #232 : četrtek, 06.12.2007 : 00:10:06 »

Hvala za držane pesti Smiley Te bodo dan kasneje še bolj potrebne Grin Bo naslednji vikend res zelo zabaven Wink No bolj za vas ostale in za Asko, zame malce manj Wink Grin Mogoče pa Aska preseneti Wink Če bo tako kot na zadnjem jumpigu bo super Cheesy Cheesy
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #233 : sreda, 09.01.2008 : 23:01:20 »

ARIEB a prideš na agi tekmo v Gornjo Radgono Cheesy Kot kaže midve spet prideva vas malce zabavat Wink Je prišlo do spremembe, ker glede na to da je to tako daleč in sem eno le prepričala, da pride končno tudi s svojo pesjanko na njeno prvo tekmo in si stroške prevoza deliva Cheesy..

lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #234 : sreda, 09.01.2008 : 23:56:10 »

Oj, super, torej se bomo vsi zabavali, ti z Asko, jaz z Bonom, tvoja prijateljica pa s svojim...
Ja, izgleda da pridem tudi jaz; sem mislila iti v Italijo, ki je isti dan, pa sem se nekako za GR ogrela. Sicer imam do petka čas Wink
Logiran
aska2005
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.672


« Odgovor #235 : četrtek, 10.01.2008 : 00:10:45 »

No kot kaže bo še veselo Cheesy Jutri grem prijavo oddati Smiley
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #236 : četrtek, 07.02.2008 : 15:36:40 »

pozdrav vsem agilitašem Wink
doma imam malega italijanskega hrta, ki bo septembra dopolnil dve leti. lani sva uspešno zaključila pomladanski tečaj male šole, kjer se je dobro socializiral in osvojil osnovne ukaze kot so sedi, prostor, poleg. ker želim biti s psom kar se da aktivna, kjer bova tudi oba uživala, že lep čas razmišljam o tem, da se preizkusiva v agilitiyu.
zanima me ali ima kdo od vas izkušnje s hrti v agilityu.
na spletu sem namreč zasledila kar nekaj primerov, kjer predvsem whippeti kot tudi italijanski hrti uspešno tekmujejo v tem športu.
agility se mi zdi dobra priložnost tudi za utrjevanje vaj iz poslušnosti. na prostem imamo namreč  težavo z odpoklicem. na tečaju pa sem psa težko motivirala. kljub temu je enako hitro napredoval v osvajanju ukazov kot ostali psi, ki so bili na tečaju male šole že daljši čas kot midva.
upam na to, da bo sedaj nekoliko bolj zrel in mu agility ne bi bil dolgočasen. v mali šoli sem opazila, da je z veseljem preskakoval oviro in tekel čez palisado.
malo sem prebirala to temo in sem opazila, da je bilo kar nekaj nesoglasja na temo poškodb na račun tega športa. kako je s tem?
prosim za komentarje in obilo uspeha z vašimi kosmatinci!
lp iz mb
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #237 : četrtek, 07.02.2008 : 18:20:08 »

Mali italijanski hrt Wink Joj, upam da ga bom videla tudi v agilityu. Meni so neizmerno všeč (le jaz ga ne bi imela, ker bi vedno mislila, da ga zebe, da je lačen Roll Eyes in veš kaj bi potem nastalo).

Kot je bilo že večkrat napisano in to s strani ljudi, ki se v agility bolj spoznajo, predvsem pa imajo dolgotrajnejše izkušnje, je vsak pes primeren za agility - seveda pa je odvisno, kakšne so tvoje ambicije. Kot si sama opazila (ko si napisala da si že v mali šoli opazila, kako je z veseljem preskakoval ovire in tekel čez palisado) kuža zelo rad premaguje ovire, ti ga le vodiš. Ker si iz MB ti priporočam, da stopiš do KD Maribor, kjer imajo odlične tekmovace in instruktorje, pa se bodo zagotovo z veseljem pogovorili.

Kar se poškodb tiče, pa ti bo morda kdo drugi odgovoril. Osebno menim, da do poškodbe lahko pride tudi na sprehodu, smola pač... Kot če se voziš z avtomobilom, bolj si izpostavljen za prometne nezgode, ampak to še nič ne pomeni.
Logiran
italijancek
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 61


« Odgovor #238 : četrtek, 07.02.2008 : 21:38:19 »

hvala za odgovor Wink
zaenkrat nimam zastavljenih resnejših ambicij kot le to, da najdem aktivnost v kateri bova s psom oba uživala. odvisno je predvsem od odzivnosti psa. ker gre za specifično pasmo, me zanima ali ima kdo konkretne izkušnje, predvsem kar se tiče motivacije hrta za delo. se pa zavedam, da je največ odvisno od odnosa pes-vodnik.
v KD mb sva hodila že v malo šolo in sem zelo zadovoljna. ker je imel naš malček velike težave s socializacijo. inštrukturji so imeli veliko razumevanja in posluh zanj. z nasveti so mi ogromno pomagali. tako, da sem imela namen pričeti s tečajem agilitiya prav v njihovem društvu Wink
glede poškod imam nekoliko pomislekov prav zaradi nežnejše konstitucije pasme. naš kuža ima s poškodbami na sprehodih in pri igri kar smolo. zato se mi je zdelo, da je lahko na agilityu še bolj izpostavljen. seveda pa je res, da se poškodbe dogajajo kjer koli. to naju vsekakor ne bo odvrnilo od tega, da se vsaj preizkusiva v tej zelo zanimivi disciplini Wink želela bi se čimbolj informirati še pred začetkom, zato bom vsakega nasveta in informacije zelo vesela.
lp
Logiran
ARIEB
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.110


« Odgovor #239 : petek, 08.02.2008 : 00:27:01 »

Citat
zaenkrat nimam zastavljenih resnejših ambicij kot le to, da najdem aktivnost v kateri bova s psom oba uživala.
Osebno menim, da bosta oba neizmerno uživala Wink In komaj čakam da te vidim v MB, saj boš gotovo prišla gledat tekmo.
Logiran
Strani: 1 ... 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 ... 37   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o prireditvah  |  svet tekmovanj  |  Tema: Agility
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines