mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 19.08.2024 : 23:22:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 220892 krat)
0 članov in 27 gostov pregleduje to temo.
suzy1
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #1725 : sobota, 28.07.2007 : 18:51:56 »

Hvala za sprejem ker sem res nova v tem,kje se odjavim, tam kjer piše odjava?Ali se potem za vedno odjavim ali samo na novo vpišem svoje geslo in sem spet z vami?Hvala
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1726 : sobota, 28.07.2007 : 18:52:46 »

hmmm...meni tole malo smrdi...sem postala sumnicava...jaz ne verjamem nikomur vec...
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1727 : sobota, 28.07.2007 : 18:53:25 »

Ravnokar sem bila na sprehodu in srečala yorkija starega 5 mesecev. Sprva nisem vedela čigav je potem sem ugotovila, da je na sprehodu mož od gospe, ki sem jo z istim yorkijem srečala, ko je bil mladiček star 2 meseca. Takrat je bila samička takoooooo zelo majhna, da sem mislila, da ne bo preživela, saj še hoditi skoraj ni znala sama. No in ko sem gospoda vprašala če je z rodovnikom mi je rekel, da starši sicer imajo rodovnik, mladiček pa ne, ker mu je prodajalka rekla, da je rodovnik samo tiste, ki hodijo na rastave  Shocked Mislim haloooooooooo ne morem verjeti, kakšne bedarije klamfajo nekateri prodajalci, pa saj to je noro. Dobesedno se delajo norca iz nevednih ljudi. Rekel je da so jo kupili na Igu v Lj in da gospa že dolga leta vzreja yorkije  Roll Eyes
No moram pa priznati, da je bil yorki izredno lep, kar me je močno presenetilo, saj še nisem videla tako lepega yorkija brez rodovnika. Očitno so imeli izredno srečo pri nakupu, ali pa se bodo nevšečnosti šele pokazale. Zobkov sicer nisem gledala, ima pa samička lepo postavo, raven hrbet, majhna ušesa, normalen gobček, dolge noge, lepa barva dlake... v glavnem tako kot mora biti. Zaenkrat res izgleda super, seveda pa se lahko še marsikaj spremeni (npr. barva dlake...) Predvsem upam, da bo zdrava, ker en razlog mora biti, da nima rodovnika. Upam, da se ne bo čez kakšno leto pokazala kakšna prirojena napaka  Huh
Je pa res žalostno, da nekateri ne poznajo osnovnih pojmov in ne vedo ničesar ne o negi, ne o prehrani psov, enostavno gredo v nakup brez kakršnihkoli informacij.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1728 : sobota, 28.07.2007 : 18:54:01 »

ne razmumem zakaj bi brat pisal kaj takega in se lagal da psa ze imate in kako lula povsod....
Logiran
suzy1
novinec
*
Sporočil: 35


« Odgovor #1729 : sobota, 28.07.2007 : 18:57:35 »

Honki mi je zelo žal za vse skupaj,če mi ne zaupaš ne morem pomagat sem pa vesela,da lahko spet klepetam z vami.Tudi sama ne najdem razloga za to ponavljam pa še enkrat,da mi je zelo žal
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1730 : sobota, 28.07.2007 : 18:58:21 »

Rekel je da so jo kupili na Igu v Lj in da gospa že dolga leta vzreja yorkije  Roll Eyes


ma ja tudi tam delajo to...groza!!!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1731 : sobota, 28.07.2007 : 19:00:36 »

Najprej naj ti povem da sočustvujem s tabo saj vem kako je če izgubiš nekoga,ki ga imaš rad.Tudi mi smo imeli psičko Piko mešančka pa nam ga je povozil avto zato je žalost zelo velika in iščemo novega prijatelja.Hčerka je prav zaljubljena v yorkije saj ima vrata svoje sobe cela prelepljena z slikami yorkijev.Sedaj pa to za kar te prosim če lahko mi prosim posreduj številko že v naprej se zahvaljujem in lep pozdrav Cry

Hmm, tudi jaz nisem čisto prepričana več kaj je res in kaj ne... Praviš, da vam je pes poginil od starosti, nekaj dni nazaj pa si napisala da vam ga je povozil avto. Nekaj sigurno ne štima tukaj.
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1732 : sobota, 28.07.2007 : 19:05:45 »

ma sasenka ti so ko KGB!!!

kajti sedaj smo imeli samo enega psa ki sem ga  dobila za darilo.Toda ta nam je od starosti poginil.

hehe svasta...
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1733 : sobota, 28.07.2007 : 19:07:49 »

He, he...spomin mi dela, a ne? Ne, samo resno, ne maram, če ljudje lažejo, ker res ne vidim potrebe po tem, sploh pa ne na forumu, kjer se pogovarjamo o naših kužkih.

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.370


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1734 : sobota, 28.07.2007 : 19:09:00 »

Ok, dokler je tole kot elastika, v katero se se ni ujel noben pes, ni problema.
Bomo videli, kaj se bo zdaj zgodilo Cool Roll Eyes
Zaenkrat bom ostala kar brez komentarja, ker takega primera pac se nismo imeli Angry
Logiran

honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1735 : sobota, 28.07.2007 : 19:12:26 »

ma ja pustmo stat...suzy1 je itak spet pobegnila...pocakajmo da vidimo kaj bo se povedala...mogoce se bo odpletla ali pa se bolj zapletla...
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1736 : sobota, 28.07.2007 : 19:27:57 »

hmmm...meni tole malo smrdi...sem postala sumnicava...jaz ne verjamem nikomur vec...

Enako Wink Enostavno ne vidim razloga zakaj bi nekdo kar nekaj pisal in dajal na net slike psa, ki ni njegov!!!!
Suzy1 kakorkoli že, tudi če si kupila nerodovniškega yorkija ti bomo pomagali z nasveti, saj si vsak kuža zasluži kar najboljšo nego in vse kar paše zraven ne glede na to ali je rodovniški ali ne in ne glede na to, da tukaj ne podpiramo prodaje nerodovniških psov.

Seveda je pa prvi pogoj, da začneš govoriti resnico, sicer ti bomo težko pomagali. Tudi če si kupila nerodovniškega nam lahko zaupaš, saj nisi edina, ki je nasedla pokvarjenim lažnivim prodajalcem in verjetno se kot ogromno drugih niti ne zavedaš v kaj si se spustila. Jaz na takega kupca vsekakor gledam kot žrtev, ki so jo prevarali.
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1737 : sobota, 28.07.2007 : 19:31:56 »

Hmm, tudi jaz nisem čisto prepričana več kaj je res in kaj ne... Praviš, da vam je pes poginil od starosti, nekaj dni nazaj pa si napisala da vam ga je povozil avto. Nekaj sigurno ne štima tukaj.


SVAAAAAAŠTAAAAA
Logiran
igorino
novinec
*
Sporočil: 12


« Odgovor #1738 : nedelja, 29.07.2007 : 10:26:41 »

pozdravljeni,
tudi jaz sem eden od številnih naivnih kupcev, ki sem kupila psa od preprodajalca v *****, žal sem mislila, da je vse o.k. ,ker naj bi bilo kinološko društvo. kupila sem ga kar na parkirišču čeprav sem vedela, da ni prav, ampak ko sem zagledala tisto kepico sem bila preveč navdušena, da bi razmišljala z trezno glavo. kar hitro, ko so se začele težave mi je bilo žal, ampak prepozno, kužkota so morali uspavati kljub veterinarski pomoči. kregana sem bila iz vseh strani, da se tako ne kupuje psa, sedaj po tej grenki izkušnji nikoli več nebom kupila na tak način psa, ampak me jezi, da se take reči dogajajo in mislim, da se bodo tudi še naprej. NAŽALOST!                     lep pozdrav!
Logiran
catyfx
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #1739 : nedelja, 29.07.2007 : 10:58:58 »

Pelali pa ste na foro itak da g. ***** ni šel z menoj ajd cav
Logiran
Strani: 1 ... 111 112 113 114 115 [116] 117 118 119 120 121 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines