mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 10:23:07

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 224154 krat)
0 članov in 15 gostov pregleduje to temo.
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1695 : petek, 27.07.2007 : 21:16:12 »

Kako misliš kontra???
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #1696 : petek, 27.07.2007 : 21:38:18 »

Moja Tara je tudi kontra postrižena, trebušček pobrit, dlaka na tačkah pa na kratko, ker se itak ne vidi ker ima dolgo dlako čez.

Na slikah je terier frizurica, ki itak da Tari nebi pasala. Smiley Jaz bi jo postrigla tako, da je dlaka na telesu tako dolga, da pokrije prstni koš, dlaka na tačkah je tako dolga, da se glih ne vidi da ma ful suhe tačke, in na glavi ji nebi skorajda nič postrigla, se pravi bi imela ful dolge lase na glavi:) Poanta te frizure bi bila, da se vidi oblika telesa, da dlaka ni tako dolga da se vse vejice not primejo...
Ker me zelo mika, mislim da bom prej ali slej malo experimentirala na Tari:)
Logiran
arieta
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


« Odgovor #1697 : petek, 27.07.2007 : 21:42:23 »

Dragi prijatelji Yorkia,
ne vidim razlog i nije mi jasno s kojim pravom netko tvrdi da je kupio psa iz moje uzgajivačnice kojeg mi nismo uzgojili, a još manje prodali.
Naša uzgajivačnica stoji iza svojih štenaca koji odlaze u novi dom dignutih ušiju, uredno cijepljeni i zdravi, te svaki novi vlasnik je potpisao ugovor kojim se određuju obaveze i dužnosti obiju strana.
Osim toga navodna majka kupljenog šteneta NIKADA do sada nije imala štence, a na **su stari podaci iz kojih se može vidjeti da smo planirali leglo, ali ne i da je do istoga došlo.
Ugodno i sunčano ljeto provedeno sa Vašim Yorkijima žele Vam

                                     **
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1698 : petek, 27.07.2007 : 21:53:58 »

Moja Tara je tudi kontra postrižena, trebušček pobrit, dlaka na tačkah pa na kratko, ker se itak ne vidi ker ima dolgo dlako čez.

Na slikah je terier frizurica, ki itak da Tari nebi pasala. Smiley Jaz bi jo postrigla tako, da je dlaka na telesu tako dolga, da pokrije prstni koš, dlaka na tačkah je tako dolga, da se glih ne vidi da ma ful suhe tačke, in na glavi ji nebi skorajda nič postrigla, se pravi bi imela ful dolge lase na glavi:) Poanta te frizure bi bila, da se vidi oblika telesa, da dlaka ni tako dolga da se vse vejice not primejo...
Ker me zelo mika, mislim da bom prej ali slej malo experimentirala na Tari:)

No ti kar experimentiraj, potem pa naj pošlji fotke, da strokovno ocenimo hehe... Smiley Ne res pošlji fotke ker bi tudi jaz dala narediti kakšno krajšo frizurco gigiju če bi mu pasala. Maš mogoče kakšno fotko od kakšnega drugega psa s to frizuro ki jo opisuješ???
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1699 : petek, 27.07.2007 : 21:55:34 »

No krasno! Res ne razumem kako lahko nekdo laže, da je kupil psa pri tako priznani vzrediteljici, ko pa je lahko vsakemu idiotu jasno, da se take stvari takoj ugotovijo.

Suzy1, sram te je lahko da tako lažeš. Pač si kupila nerodovniškega yorkija, ki že kot mladič ni tipičen yorki. Žalostno, da nisi poslušala nasvetov, ki smo ti jih dali, da si nisi vzela malo več časa, ker je jasno, da o yorkijih ne veš veliko. In žalostno, da si ena izmed tistih, ki jih ne zanima nič drugega kot kako najceneje priti do psa. Upam, da bo tvoj kužek vsaj zdrav.
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1700 : petek, 27.07.2007 : 21:55:49 »

Dragi prijatelji Yorkia,
ne vidim razlog i nije mi jasno s kojim pravom netko tvrdi da je kupio psa iz moje uzgajivačnice kojeg mi nismo uzgojili, a još manje prodali.
Naša uzgajivačnica stoji iza svojih štenaca koji odlaze u novi dom dignutih ušiju, uredno cijepljeni i zdravi, te svaki novi vlasnik je potpisao ugovor kojim se određuju obaveze i dužnosti obiju strana.
Osim toga navodna majka kupljenog šteneta NIKADA do sada nije imala štence, a na našoj web stranici su stari podaci iz kojih se može vidjeti da smo planirali leglo, ali ne i da je do istoga došlo.
Ugodno i sunčano ljeto provedeno sa Vašim Yorkijima žele Vam

                                     Latica Far-Smojver & Goran Smojver

Latica to smo že ugotovili, da ta kuža ni iz tvojega legla, samo še vedno ne vemo iz katerega je Wink

No torej Suzy1, kaj praviš sedaj na vse to?
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #1701 : petek, 27.07.2007 : 21:57:51 »

Ne nimam nobene slike, samo jaz sem si jo naredila v glavi:) Drugače pa pride ful podobno kot recimo yorki mladiček, ki nima še dolge dlake, ker mu pač še ni zrasla. Edino na glavi ima daljšo, ker imam jaz fixno idejo da ji glave ne strižem:)
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1702 : petek, 27.07.2007 : 21:58:07 »

No krasno! Res ne razumem kako lahko nekdo laže, da je kupil psa pri tako priznani vzrediteljici, ko pa je lahko vsakemu idiotu jasno, da se take stvari takoj ugotovijo.

Suzy1, sram te je lahko da tako lažeš. Pač si kupila nerodovniškega yorkija, ki že kot mladič ni tipičen yorki. Žalostno, da nisi poslušala nasvetov, ki smo ti jih dali, da si nisi vzela malo več časa, ker je jasno, da o yorkijih ne veš veliko. In žalostno, da si ena izmed tistih, ki jih ne zanima nič drugega kot kako najceneje priti do psa. Upam, da bo tvoj kužek vsaj zdrav.


Se popolnoma strinjam, kužku se že na prvi pogled vidi, da je mešanček podoben yorkiju. Suzy1 kot vidiš vsak, ki se vsaj malo spozna na yorkije to lahko takoj opazi, pa naj še kdo reče, da so nerodovniški yorkiji čistokrvni!
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #1703 : petek, 27.07.2007 : 22:03:40 »

Očitno je Suzy1 prebrala kaj se tukaj dogaja in izbrisla slike iz albuma tako, da tisti link do njenega mladička ni več aktualen.

Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1704 : petek, 27.07.2007 : 22:07:11 »

Uh, kaksen zaplet in razplet. Ocitno le nimam tistega sestega cuta za nabijanje cisto brez veze tam in sem ocitno podzavestno ze med vrsticami razbrala, da je pac bil kupljen nerodovniski yorki.

Mislim, da se je suzy1 hotela izogniti nasim komentarjem, vendar je pri tem zal pozabila, da bo ona zivela z njim in ne mi in da ji nismo hoteli nicesar slabega. Hja, tako je to. Hoces dobro, pa izpades kot najhujsi napadalec. Pa res sploh ne gre za to, da ji ne bi privoscili psa. V resnici nihce med nami pri prodaji in nakupu tega psa ni imel prav nikakrsnih interesov.
Ko bi le ljudje zaceli kupovati pse z odprtimi ocmi, usesi in razumom ...
Tudi sama upam, da bo njen kuza zdrav.
Logiran

honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1705 : petek, 27.07.2007 : 22:17:55 »

jah ampak mi smo potem tiste "pametne budale" ki toliko poznamo vzreditelje okrog da ugotovimo kdaj kdo laze...

mah ja, upam da bo pozrla to in se vsaj z vprasanji o negi in zdravju obrnila na nas, da ne bo se slabse ven izpadlo kot je....bo vsej zdrav in urejen, ce ze drugega ne...
Logiran
catyfx
novinec
*
Sporočil: 16


« Odgovor #1706 : sobota, 28.07.2007 : 10:51:16 »

Gospa ***** je top vzrediteljica to je potrdil tudi gospod ***** ki ga vsi tako hvalite namreč prav on je šel z menoj da vam zaprem te goflje pametnjakoviči!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1707 : sobota, 28.07.2007 : 11:00:39 »

catyfx, ni problema, ga bomo vprasali in ce se izkaze, da pravis resnico, bo pac tudi edini slovenski vzreditelj yorkijev padel v oceh vseh resnih vzrediteljev in kinologov nizje od tal.
Ce pa si si zadevo izmislila, pa ti lahko samo bog pomaga.
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.405


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #1708 : sobota, 28.07.2007 : 11:19:55 »

No, gospa, ki jo omenjas, je padla ze s tem, ko ti je prodala nerodovniskega yorkija.
Se veliko huje je dejstvo, da med rodovniskimi yorkiji stepa tudi nerodovniske. Ce omenjeni gospod podpira tako pocetje, bomo pa videli.
Logiran

honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1709 : sobota, 28.07.2007 : 11:21:56 »

uf...tale catyfx je pa polna jeze...upam da tega ne prenasa na malega cortija,ker se potem iz tega razvije en glasen corti...takole jst upam da bomo res prisli do dna pri tejle zapleteni zgodbici, ceprav sem spet zamudili dve imeni priznanih slovenskih vzrediteljev ki zgleda po njenih besedah odobravajo stepanje.... bomo videli....
Logiran
Strani: 1 ... 109 110 111 112 113 [114] 115 116 117 118 119 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines