mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 29.09.2024 : 00:00:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 223869 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2055 : sobota, 06.10.2007 : 19:13:12 »

Omenjeni gel za ušeska imam tudi jaz in sem zadovoljna.

Moj je pa danes dobil tri!!! nove kostke in ima revež še sedaj probleme, ker se ne more odločit na katero bi se prej spravil. Zadnjič sem mu kupila pa super drago in lepo ležišče iz microfibre, ki ga pa ne mara in je jasno pokazal da ga tudi slučajno ne misli uporabljati. Tako da imamo še kar starega v uporabi. Sad
Zunaj smo pa sedaj malo bolj nobel, ker imamo tisto plastično kostko v katero se spravijo vrečke in smo zelo fini, ko pobiramo kakce. Cool
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #2056 : sobota, 06.10.2007 : 20:01:54 »

Kakšno ležišče iz mikrofibre?

Jaz sem tudi hotela mojima kupiti kaj v tem stilu, samo obe obožujeta mehke in puhaste zadeve, tako da če ni mehko, mehko in mehko, potem pač ni primerno:)

Sem pa opazila, da se je Tari začela dlaka na tačkah in sicer tam kjer so prstki, bolj temno rjavo obarvati, ni več tako lepa zlata barva. Predvidevam da je to zaradi tega, ker ji dnevno skorajda kopam tačke - ker njo namreč ne moti blato in luže:) Ima še kdo podobne izkušnje?
Malo me skrbi, ker si je tudi ene 3 tedne nazaj začela sprednje tačke malo grizti. Sem gledala če je karkoli pripopano na tačke, pobrili smo spodnji del med blazinicami...mogoče je koža ful suha in jo zato srbi...
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #2057 : sobota, 06.10.2007 : 20:17:15 »

Moj se je začel grizti po tačkah in malo krampati po ušesih in so mu ugotovili, da je imela žlezo polno. Če si grize na področju blazinic je to eden izmed znakov polne žleze.
Lp
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #2058 : sobota, 06.10.2007 : 20:23:53 »

Katere žleze?

Ona se grize na zgornjem delu tačke, se pravi na kontra strani kot so blazinice.
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #2059 : sobota, 06.10.2007 : 21:18:24 »

Analne žleze...ne vem kako se drugače reče.

Moj si je daj rob tačke v usta in grickal; torej istočasno od zgoraj in od spodaj.
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #2060 : sobota, 06.10.2007 : 22:34:25 »

Hmmm kaj pa to ima veze z analnimi žlezami?? Sprednje tace...
Ker Tara nikoli ni imela težave z tem, v teh 3.5 letih je imela 1 krat drisko, drugače pa nikoli nobenih težav.
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #2061 : nedelja, 07.10.2007 : 12:48:30 »

To pa res ne vem, kakšna je povezava, ampak moj si je to delal in se še poleg po ušesih čohal in ko sem ga peljala veterinarju je ta rekel, da sta te dve stvari (poleg ostalih - včasih se še drsajo po ritki, grizejo okoli nje,...) pokazatelja, da ima polne analne žleze.

Rutu so se začele polniti pred pol leta. Rekel je, da je to ''alergijsko'' in nama priporočal hrano riž in jagnjetino in od takrat sva na Canidae-rjavi riž in jagnjetina in sem res srečna, da mojemu izbirčnežu tale hrana paše, saj kot sem slišala, je ne sprejmejo vsi psi.
Lp
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #2062 : nedelja, 07.10.2007 : 14:38:44 »

Tocno Gigosy.....joooj ...ammm maš idejo?...rekla si da prides na rastavo v mb? kddaj ob kolkih in kje?? heheh Cheesy kaj pa ce dam msn ...ampak kot uganko to gre? Cheesy no da probam in da vidimo Tongue...nick je pomanjševalnica mojega imena potem pa so zraven še št. 2 sprednji tački 2 zadnji tački torej vse skupaj 4 tačke Cheesy.....pol pa afna taka kot moja mala žverca in vroč mail.com . heheh

Imam eno vprašanje kako se obnašajo vaši lepotci ko greste z njimi po nakupih ali pa ste med kupom ljudi??
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #2063 : nedelja, 07.10.2007 : 14:44:06 »

Imam eno vprašanje kako se obnašajo vaši lepotci ko greste z njimi po nakupih ali pa ste med kupom ljudi??
Rut je malo zadržan, Ruby bi pa najraje vse poljubčkala!!!  Cheesy
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #2064 : nedelja, 07.10.2007 : 18:36:51 »

No naša pa je tako hmm nevem Smiley...ko se sprehajama bi šla do vsakega pa k vsakemu se čohat...če pa grem z njo po trgovinah pa jo imam v naročju pa včasih nonstop joka pa je nekaj živčna..včasih pa pridna...tako da nevem kaj bi to lahko bilo :S, včasih je to zelooo neprijetno ker jo nonstop mirim pomoooč? Cheesy
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #2065 : nedelja, 07.10.2007 : 19:06:24 »

Tudi moji Tari je vseeno kje je, vse mora prevohati, vsakega pozdraviti, potem pa odvisno če se ji da se čoha če ne pa ne:) Načeloma pa je ful rada v naročju ali da se nosi. Tako da nikoli nobenih problemov, nikoli niti glasu od nje:)

Če tvoji ne paše hodit po trgovinah je pač rajši ne nosi takrat s sabo. Še meni je mučno po štacunah hodit, kaj šele psu;)
Jaz imam moje s sabo samo če gremo v pasjo štacuno:)
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #2066 : nedelja, 07.10.2007 : 20:42:15 »

Ok lonyka se bova dobili na razstavi v Mariboru  Wink
Logiran
lilly zoya
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #2067 : ponedeljek, 08.10.2007 : 08:09:29 »

Lonyka, tudi moja yorkica  je vedno zelo nervozna, kadar grem z njo v trgovine......!!! Sicer se rada nosi, v tem primeru pa me
praska, na vsak način bi rada "nekam ušla"....skratka, zelo je živčna.......Nasprotno pa zeloooooo rada hodi v gostilne,haha........
Pomislila sem, da jo v trgovinah morda motijo kakšne (za naša ušesa neslišne) alarmne naprave ali kaj podobnega...........Huh?
Logiran
Sasenka
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.023


« Odgovor #2068 : ponedeljek, 08.10.2007 : 11:28:13 »

Moj pa nekaj časa zdrži brez problema in mirno opazuje okolico ampak kar je preveč je pa preveč in ko ima zadosti začne cviliti in da glasno vedeti da pretiravam Roll Eyes  Ampak ga na kakšne daljše shoppinge niti ne jemljem s sabo, z mano je samo če greva mimogrede po sprehodu kaj iskat pa potem še kaj pogledam...vse na hitrico seveda. Sprehajanje med ljudmi poteka brez problema, če je prevelika gužva ga itak vzamem v naročje.

Do ljudi (razen kričečih in mahajočih otrok) je na splošno zelo prijazen (jaz malo manj) Wink. Pri srečevanju s drugimi psi pa sem že imela probleme. Moj je zelo posesiven in dominanten kuža. Da bi v njegovi prisotnosti božala drugega samca ne pride v poštev, ker znori v sekundi. Če gre za psico ni problema, samcev pa ne mara. Čeprav se je pa z nekaterimi samci tudi že igral brez problema tako da ne vem kateri so tisti kriteriji na podlagi katerih presoja koga bo "pojedel" in koga ne. Ampak na splošno samcev ne mara sploh, če so prebilzu mene. Moji doma ga kličejo Gestapo, ker me ima non-stop pod kontrolo.
Logiran
lonyka
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 118


« Odgovor #2069 : torek, 09.10.2007 : 15:29:00 »

a tako torej nimam samo jaz tega problema:)...sej moja tud ko grema v trgovino tako na brzino je pridna in je vse ok...ampak včasih pa začne tako jokat da hudoooo Smiley.

Ja ja naša LIly je tud pravi rambo postala hhheh bognedaj da gre kdo mimo najine postelje če mi2 leživa ali celo spiva to so taki laježi pa je lahko to mami ati...bilo kdo.Tudi naša je prijazna do drugih kot sem pa že povedala nemara da kdo sili v njo te postane malček huda Wink. Sem pa opazla da ko je gospodična v mojem naročju nahruli vsakega psa ko pa jo dam dol pa rep med noge Cheesy
Logiran
Strani: 1 ... 133 134 135 136 137 [138] 139 140 141 142 143 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines