mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 20.08.2024 : 05:14:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 187   Dol
Natisni
Avtor Tema: YORKIJI - čvek  (Prebrano 221044 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1440 : sobota, 21.04.2007 : 19:22:09 »

AAAAAAAAAAAA....tole pa je lepo presenečenje. Mala je za poljubčkat, res je prelepa. Kje si jo kupila?
Kako pa kaj Gigo reagira, ko si mu pripeljala takšno princeso? Joj, kako je lepa.  Kiss Kiss

Lp, Tjaša
Logiran
Kalsang
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 4.406


« Odgovor #1441 : sobota, 21.04.2007 : 20:19:35 »

Gigosy, čestitke!

Mala je res lepa!

lp
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1442 : sobota, 21.04.2007 : 23:27:42 »

Ja hvala hvala  Smiley
Kupila sem jo v Budinpešti in sicer pri zelo priznani vzrediteljici, verjetno pa ne smem povedat imena, da ne bom kregana, da delam reklamo   Huh

Gigo je bil sprva blazno navdušen in se mu je kar mešalo, sedaj pa malo čudno gleda in mu ni čisto jasno zakaj se gre  Grin No v glavnem bo treba zelo paziti, da jo ne bomo slučajno kaj bolj pocrkljali kot njega, ker se mi zdi da bo hitro ljubosumen. Že sedaj se mi zdi da rahlo kuha mulo  Wink


lp
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1443 : nedelja, 22.04.2007 : 09:24:51 »

Gigo je bil sprva blazno navdušen in se mu je kar mešalo, sedaj pa malo čudno gleda in mu ni čisto jasno zakaj se gre  Grin
Mogoče pa ne razume madžarsko!  Grin

Lp, Tjaša
Logiran
Botticelli
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 494


« Odgovor #1444 : nedelja, 22.04.2007 : 10:38:18 »

A lahko napišeš kako je ime novemu kužku Gigosy? Rodovniško ime mislim:) ker me res zanima iz katere madžarske psarne prihaja, vem da imajo vsaj 2 zelo zelo hudi psarni z odličnimi psi.
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1445 : nedelja, 22.04.2007 : 12:40:38 »

A lahko napišeš kako je ime novemu kužku Gigosy? Rodovniško ime mislim:) ker me res zanima iz katere madžarske psarne prihaja, vem da imajo vsaj 2 zelo zelo hudi psarni z odličnimi psi.

Oddity Ordy Of New Deal Wink zdej veš vse Smiley)))
Logiran
eagle
novinec
*
Spol: Moški
Sporočil: 27


« Odgovor #1446 : nedelja, 22.04.2007 : 16:00:06 »

Lepo pozdravljeni. Jutri bo natanko eno leto kar nas je zapustila naša Nicky. Še zmeraj jo zelo pogrešamo, zato smo se odločili, da bi kupili enega mladička, samičko. Lepo prosim, če mi lahko poveste, kje je trenutno kakšno leglo Yorkijev, ki bo v kratkem za oddajo. Saj imamo še en parček, samček Donny in samička Deyzi. Glede na to, da smo imeli tri bi radi imeli nazaj še enega.
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1447 : nedelja, 22.04.2007 : 19:40:53 »

Eagle!

Kako lepo, da boste imeli tri yorkije! Mislim, da bo najbolj, da se obrneš na Kinološko zvezo Slovenije, ker na tem forumu ne smemo posredovati imena vzrediteljev. Želim vam dobro izbiro, lahko pa še prilepiš kakšno slikico od Donny in Deyzi.

Midva pa sva danes bila na norenju s fantovo prinašalko in bilo je super.
Zadnjič me je pogovor od Gigisy in Botticelli tako navdušil, da sem se odločila našega Ruta postriči in to na ježeka. Frizura po hrbtu je super, tačke pa bom naslednjič definitivno manj postrigla, ker je kot kamela.  Grin Sem pa vesela, da mu zdaj ljudje ne rečejo več: ''Iiiii, kak si LEPA!'' Čeprav čopek, prej še dolga dlaka in bolj kot ne  roza oprsnica, znajo malo zavesti.  Roll Eyes

Hej...to je moj frizbi!

Kaj pa delaš? Shocked

Zdaj sem še pa jaz posipan z regratovo lučko. Cool

Lubčka Kiss

Lp, Tjaša
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1448 : nedelja, 22.04.2007 : 20:08:25 »

TjašaV torej si se opogumila in ga dala otriči. No jst se še kar nism odločila, še razmišljam, po eni strani bi bilo praktično, po drugi pa mi je škoda dlake  sram
Logiran
Gigosy
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 361


« Odgovor #1449 : nedelja, 22.04.2007 : 20:33:42 »

Kako ste kaj navadili svoje psičke da so začelo zunaj lulati in kakati?Huh Pa koliko časa je kaj trajalo? Jaz sem Gigija kupila pri 4 mesecih in je bil že kar precej navajen, seveda pa je na začetku naredil tud kakšno lužico v stanovanju.
Ne vem kako bo tokrat. No v glavnem Odi imam precej zunaj in se mi je danes zgodilo 2x da se je polulala ko sem jo prinesla v stanovanje hehe.... smotka Smiley))
Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1450 : nedelja, 22.04.2007 : 22:15:02 »

TjašaV torej si se opogumila in ga dala otriči. No jst se še kar nism odločila, še razmišljam, po eni strani bi bilo praktično, po drugi pa mi je škoda dlake  sram
Kar sama sem ga postrigla (kar se ponekod tudi vidi)  Undecided . Drugače pa je zelo praktično, saj imam sedaj zelo malo dela. Se pa res tudi dlaka tvojega Gigija in mojega Ruta precej razlikuje, saj je Rutova kar volnasta in se precej vozlja, pa tudi če se je kaj noter zapletlo, sem težje dobila ven.

Kako ste kaj navadili svoje psičke da so začelo zunaj lulati in kakati?Huh Pa koliko časa je kaj trajalo?
Po mojem je najboljše upoštevati staro pravilo, da psa pelješ ven 10 minut po obroku in takoj, ko se zbudi. Takrat pa jo pohvališ. Če pa je bila prej navajena lulati na časopisni papir, pa ji tega vedno bolj pomikaš proti vratom in na koncu daš ven.

Oh, kako lepo, da imate mladino pri vas doma. Res mora biti pestro!  Cheesy

Lp, Tjaša
Logiran
Joselyn
novinec
*
Sporočil: 1


« Odgovor #1451 : ponedeljek, 23.04.2007 : 18:37:55 »


Kupila sem jo v Budinpešti


kk si jo pa šla iskat? A z avtom?
Logiran
honki
rad pišem
****
Sporočil: 398


« Odgovor #1452 : ponedeljek, 23.04.2007 : 20:26:51 »

joj kok se je zgodilo kar me ni blo....

gigosy - lepoticka je tale oddy

tjasa - ful dobro zgleda ko je postrizen, dej kaksno fotko od blizu naredi da ga vidimo

Logiran
tjasav
rad pišem
****
Sporočil: 415


« Odgovor #1453 : ponedeljek, 23.04.2007 : 20:29:29 »

tjasa - ful dobro zgleda ko je postrizen, dej kaksno fotko od blizu naredi da ga vidimo
A moram? Tak je lepši, ko je na daleč slikan, ker tako se ne vidijo ''stopničke'' in drugi spodrsljaji pri striženju.  Wink
Logiran
Tisiya
novinec
*
Sporočil: 17


« Odgovor #1454 : ponedeljek, 23.04.2007 : 20:44:19 »

Joj, glede lulanja men mojga lumpota še ni uspel naučit pa ga mam že dober mesec.
Na začetku (po enotedenskem učenju) je lepo šel na papir lulat in kakat, le sem ter tja se je kje drugje. Potem je pa kar naenkrat, kot da bi pozabil, začel lulati povsod drugje, le redko še na papir.
Sedaj pa sem namesto na papir ga pričela učiti hoditi kar ven, ima pa doma še vedno pripravljen papir, čeprav ga vztrajno ignorira. Wink Zaenkrat nama uspe to, da se takoj ko prideva ven polula in pokaka, toda še vedno to počne tudi v stanovanju...  Angry
Mi je pa čudno, da kdaj lula tudi na 20 minut... Shocked
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 187   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 3  |  Tema: YORKIJI - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines