mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 17:24:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302898 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1140 : ponedeljek, 13.12.2004 : 22:51:01 »

Evo slik, prosim za komentarje  Wink

JANA: Prosim da izbrišeš moj neuspeli pozkus vstavitve slik par postov zgoraj

Glava


Front


Z boka






Logiran
lenivec
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #1141 : torek, 14.12.2004 : 00:54:19 »


hehe iz strani je skoraj enak kot paco Smiley razen glave

[slika v citatu spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1142 : torek, 14.12.2004 : 11:26:24 »

Ja, zelo so slični, ampak Paco ima polno večjo glavo  Grin Činim mi se da je tudi Paco na majhno krajših nogah  Undecided
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1143 : torek, 14.12.2004 : 13:22:20 »

Ja, pravijo, da je na krajših nogah, vendar se meni ne zdijo ravno kratke za buldoga. Tak kot je, je najlepši. Cheesy
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #1144 : torek, 14.12.2004 : 13:53:49 »

Niso prekratke, taman so  Wink Na Deusu se zdijo dolge ker nima do kraja formiranega fronta, kadar se bo formiral bodo noge zgledale manjše  Wink

Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1145 : torek, 14.12.2004 : 14:37:44 »

Pri teh tacah me zanima še nekaj. Sprednje ima lepo močne - kot se za buldoga spodobi - zadnje so pa proti prednjim tanjše in ne tako izrazito močne. Ali je to pri vseh buldogih tako?
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #1146 : torek, 14.12.2004 : 14:41:33 »

A če ima pes vnetje pokostnice, potem šepa? Naš je začel šepati na sprednjo nogo, šepati začne zjutraj, čez dan pa manj. Ko ga primem za nogo, nič ne trzne, tako da mislim, da ga ne boli. ima pa zelo občutljive blazinice. Te mu namažem z Lekaseptalom.
Imam tudi občutek, da mu med hojo pokajo kosti. Bi morala zamenjati hrano? Zdaj ima Eukanubo.
V glavnem me ves čas skrbi zanj. V sredo gremo k zdravniku in upam, da bo vse ok.

Zivjo vsem,

točno tako situacijo sem imela tudi jaz s svojim Pakoto ko je bil star slabo leto. Zjutraj je kar dobro šepal na prednjo nogo, čez dan pa malo manj. Jasno sem ga takoj odvlekla k veterinarjem, kjer so mu nogo vrteli na vse strani Tongue  Po tem pregledu so rekli, da ga nič ne boli. Ko pa je pogledal malo bolje blazinice, pa je rekel da zna biti to to. In hvala bogu so bile za šepanje res krive blazinice. Grin Grin
Tudi sedaj, je še vedno občutljiv na mokro travo, le da sedaj jaz ne paniciram več Wink
Upam, da bo tudi v tvojem primeru vse ok. Wink

Lp, Tanja in Pako
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #1147 : torek, 14.12.2004 : 14:48:30 »

A če ima pes vnetje pokostnice, potem šepa? Naš je začel šepati na sprednjo nogo, šepati začne zjutraj, čez dan pa manj. Ko ga primem za nogo, nič ne trzne, tako da mislim, da ga ne boli. ima pa zelo občutljive blazinice. Te mu namažem z Lekaseptalom.
Imam tudi občutek, da mu med hojo pokajo kosti. Bi morala zamenjati hrano? Zdaj ima Eukanubo.
V glavnem me ves čas skrbi zanj. V sredo gremo k zdravniku in upam, da bo vse ok.

Ester, poskusi mu dat obkladke iz sive gline (lekarna), ki jo segreješ. Baje dela čudeže (moja babica si je pozdravila neznosno trgane v nogi). Pa še s kemijo ne obremenjuješ psa.
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1148 : torek, 14.12.2004 : 18:21:20 »

Hvala, da ste me malo pomirili. Jaz sem že mislila, da smo uničili psa. Ga še vedno po stopnicah nosim. Sem mu pa danes pogledala blazinice, ko sva prišla iz potrebe in je imal čisto žareče od mraza. Zdaj ga vsak dan namažem z Lekaseptalom.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1149 : torek, 14.12.2004 : 20:09:31 »

Živjo!

Pri naši Bubi smo si tudi delali skrbi zaradi šepanja na prednjih tačkah in po vseh možnih nasvetih in pregledih ugotovili, da ima zaradi alergije in lizanja čisto vneto kožo med blazinicami in med "prsti". Z izključevalno dieto (ugotovili smo alergijo na mleko in mlečne izdelke) in rednim umivanjem in mazanjem kože s hibiseptom smo odpravili probleme.

Dobro poglej med blazinice, da nima mogoče vnetja ali pa celo kakšnega zapičenega trna  Huh Upam, da boste šepanje porihtali, držim pesti!

Lp,
Tina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1150 : sreda, 15.12.2004 : 09:19:23 »

Tina,

že kar nekajkrat so na foromu pisali o hibiseptu, nikoli pa ne napišejo, koliko % mora biti. Prosim, če mi lahko kdo odgovori.
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1151 : sreda, 15.12.2004 : 09:22:00 »

Aja, Pako, buldogom se rado zgodi, da se jim med prsti na nogah obrne dlaka navznoter oz. se jim zapiči v kožo. To se lahko grdo zagnoji, predvsem pa psa zelo boli. Tudi tisti, ki nimajo težav s šepanjem, naj redno pregledujejo ta mesta.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1152 : sreda, 15.12.2004 : 09:34:15 »

Tina,

že kar nekajkrat so na foromu pisali o hibiseptu, nikoli pa ne napišejo, koliko % mora biti. Prosim, če mi lahko kdo odgovori.

Luka,

mi smo uporabljali kar tistega, ki je za izpiranje ust- je 2% raztopina, dobi pa se ga v lekarnah. Cene ti žal ne morem povedati, ker sem ga dobila preko vez  Wink

Lp,
Tina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1153 : sreda, 15.12.2004 : 09:54:55 »

Tina, hvala za odgovor Smiley. Bom nabavil. Tudi preko vez Cheesy.
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1154 : sreda, 15.12.2004 : 10:34:18 »

..vidim, da imate težave s svojimi buliji.Upam, da bo vse ok.Še dobro, da je Bella zdrava kot riba in se zelo dobro pučuti...bom malo potrkal po lesu  tok, tok, tok,....sem misli jo ta vikend poslikat ko smo bili spet v hribih, pa nisem imel fotoaparata sabo.Bom ta vikend.Se je Bella stepla, ne glih stepla samo malo so si pokazale zobe z eno zlato prenašalko.Ne vem zakaj imajo drugi tako napadalne pse, to je že drugič, da se je zlati prenašalec spustil v njo in to vedno kar naenkrat, kot strela iz jasnega.Še dobro, da je zdaj malo večja in že zna nazaj pokazati zobe.Sem mislil psa pa tistega gospodarja nekam poslati, sam se je vse ok končalo, tako da nisem nič, drugače če bi bilo kaj... Tongue
Logiran
Strani: 1 ... 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines