mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 09:11:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302757 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #945 : torek, 23.11.2004 : 21:58:01 »

Hmmm ja... to je bila precej zanimiva izkušnja. lani poleti so bile temperature precej visoke, zato smo se sprehajali ob 6.00 zjutraj... jaz sem težko vstala ampak Liza in Pako... Groza...
Najhuje je bilo pa, ko smo prišli ven. Liza je še dala kaj od sebe, saj je itak aktivka, Pako pa... MADONA !!100 metrov smo hodili pol ure...včasih se mi je že zdelo, da bom z jutranjega sprehoda doma šele zvečer.
Sprehod je zgledal tako... Liza j bila 10 m pred mano, Pako 10 m za mano, jaz sem se pa v sredini non-stop drla : "Liza počakaj, Pako pridi..Liza počakaj, Pako shodi že enkrat...Liza počakaj...Pako lepo te prosim..PREMIKAJ SE !!! " tako, da še danes, ko zavpijem Liza počakaj Pako že samodejno začne malo hitreje stopicati..  Grin Grin

Jaz Pakota ljubkovalno kličem "Pako z napako", saj ima očitno namesto petih vstavljeno samo prvo brzino...  Roll Eyes Tongue Kiss
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #946 : torek, 23.11.2004 : 23:14:40 »

 Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy Grin Grin Grin Cheesy Cheesy Cheesy

Eva, res si lepo pohvalila mojega psa Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin Grin
Samo kar je res, je pač res Grin
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #947 : torek, 23.11.2004 : 23:19:55 »

Lep pozdrav vsem skupaj

Eva,vem,da bi rada čimprej pozabila na nesrečni dogodek ampak tudi jaz bi se rad pridružil ostalim,ki s tabo žalujejo........prav z veseljem sem vsak dan bral kaj je kaj novega z Lizo ter mladičkim.........hm,vsi tu gor na forumu se učimo včasih tudi iz bolj žalostnih izkušenj  Undecided Cry

Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #948 : torek, 23.11.2004 : 23:24:59 »

Aja, glede na to,da sem tudi jaz imel velike probleme spraviti mojo bajso kot mladiča zjutraj ven oz. za vsak, mi je zelo prav prišel takraten nasvet od EVE  Grin in sicer da sem začel uporabljati kot korenček  Tongue frolike,na katere je sedaj NORA in ko ji samo omenim Froleka,pride k meni neglede na to,če je poleg nje 10 drugih psov ali če je ura 5 zjutraj  Grin
Eva,hvala za tisti nasvet
Logiran
Primavera
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 600


« Odgovor #949 : torek, 23.11.2004 : 23:25:34 »

Jaz Pakota ljubkovalno kličem "Pako z napako", saj ima očitno namesto petih vstavljeno samo prvo brzino...  Roll Eyes Tongue Kiss

Kako pol šele v hrib potegne Shocked Grin Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #950 : sreda, 24.11.2004 : 08:36:22 »

Pozdravljeni vsi!

Vidim, da so vsi naši ljubljenčki eni veeeeeliki lenuhi. To je za angleže sicer značilno, vendar mislim da ti naši malo pretiravajo. Mogoče jih poleni naša klima Cheesy Ne vem sicer, če se ravnajo po lastnikih - jaz sem namreč zgodnejši. Se bom pa verjetno sedaj jaz začel ravnati po Pacotu in bom spal bol dolgo.

Eva!
Kar vidim, kako si se sprehajala z obema nagubančkoma. Še dobro, da je Liza bolj aktivna, drugače bi res še korenine pognala od čakanja dveh junakov, da se premakneta. Me veseli, da so ti fotke od Pacota všeč.

Tanja,
hvala za pohvalo. Sem se malo zgledoval po tvojem Pakotu in po Packotu.


Uživajte!

Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #951 : sreda, 24.11.2004 : 08:40:23 »

Tudi Bella je velika zaspanka, to najbolj paše moji punci, ko obe spita do 11 ob vikendih, jaz pa pa ne morem in sem že ob 7 ali 8 pokonci Tongue.... ja včasih je res zoprno ko zjutraj 100 m narediš, pa misliš, da si že cel dan na sprehodu... Grin Grin...pa  vedno isti stavek, pridi Bella, pridi Bella,...... Grin Nekaj bi rad vprašal, zdaj ni več odprtih teras v gostilnah in me zanima, v katero gostilno lahko pelješ psa???Ni važno Lj, Ce,...
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #952 : sreda, 24.11.2004 : 08:41:52 »

..pa še tole, smo se odločil da Bello peljemo na razstavo, a ima kdo kakšen kolendar ali je že vse končano za letos...
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #953 : sreda, 24.11.2004 : 09:05:42 »

Čeprav niso brzi so pa lepi tile vaši kužoni! Samo, da lahko tehtajo 25 kg se mi pa še sanjalo ni!
Eva, imaš tako lepi kepici, da verjamem da te vsak dan kar odnese v kotilnico. Čestitke in pozdravčke!

Mi smo pa v LJ spoznali tegale slinavčka... Kako vam je všeč?

http://freeweb.siol.net/lletis1/buldi 270.69 KB

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #954 : sreda, 24.11.2004 : 09:35:39 »

Mogoče se pa vaši buldočki ravnajo po vzrediteljih oz.lastnikih Grin?

Točno tako  Grin Komu pa je do tega, da se v mrazu ob 7h zjutraj vleče po parku  Wink

Sally's Nugget
a je ta fotka s CAC-a Ljubljana? Ker sem v defileju videla eno tako kužiko, bila je iz Italije, pa skupaj z Bubo sta bile v BIS razredu mladih...

Pako,
z Evo sva pa ugotovili, da poznam tvojega Pakota- enkrat lani smo se srečali pri Zaninoviču (s sestro sva pripeljali njeno bordojko Baloo), sem se takrat čisto zaljubila v Pakota- ful je srček  Kiss

Lp vsem,
Tina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #955 : sreda, 24.11.2004 : 09:38:54 »

Sally’s nugget!

Tale slinavček mi je všeč. Si me pa sedaj s tem slinavčkom spomnil/a, da me veliko ljudi sprašuje, če se pes veliko slini. Naš Paco se sploh ne slini, za ostale pa ne vem. Me zanima, kako je pri ostalih.

Lep pozdrav!
Logiran
sallys
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 422


« Odgovor #956 : sreda, 24.11.2004 : 09:48:48 »

Ja, res je s CAC-a in res je " makaronarka"! Wink

Zanimivo o slinjenju... Tudi naša Sally se nič ne slini in za boksije tudi pravijo, da so slinavci. No, edino takrat ko ji s kakšno hranco pred nosom krožimo! Zna pa ga dobro spustiti in zasmrčati, pa v sanjah gosti... Wink In tudi zanjo velja: "Ko rano ustaje, rano dan z.....!" Pa smo si res malo žlahte! Cheesy

Lep dan čisto vsem,
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #957 : sreda, 24.11.2004 : 10:07:00 »

Sally´s nugget!!!
Fotka,ki si jo objavila......ne morem verjeti,kako je podobna moji Tayr-i.........sem moral prav pošteno pogledat,če ni to ona Shocked
A veš slučajno kaj več o njej? npr. ime,starost,psarno...Huh?

lep pozdrav
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #958 : sreda, 24.11.2004 : 10:09:11 »

Bull:
Naslednja razstava je v Ljubljani 15. in 16. januarja, pa še specialka kluba SKVPM za buldoge bo...

Sally's nugget:
Tale psička mi je zelooo všeč... malce me spominja na Tomaževo Tayro..  Kiss

TinaZ:
Tvoja sestra ima bordojko?? Ta pasma mi je grozno všeč... Se priporočam za "spoznavanje" in čohanje....  Kiss

Glede slinjenja pa...Liza se sploh ne slini...  Huh
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #959 : sreda, 24.11.2004 : 10:18:01 »

Sally's Nugget,
psička je Guendalina Baby, več podatkov pa trenutno nimam pri sebi- mogoče bi Eva pomagala, ker sem ji poslala mail, kjer je bilo malo več o tej psički napisano  Wink

Eva,
ja, sestra ima bordojsko dogico, ki bo januarja stara 2 leti. Zaradi zdravstvenih težav pa je bolj majhna za svojo pasmo, je pa fuuuul prijazna. Se pa komot zmenimo za eno čohanje (jaz pripeljem Bubo in Baloo, ti pa meni "posodiš" Lizo, Bajsi in Jazza).
Logiran
Strani: 1 ... 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines