mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 14.09.2024 : 17:17:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302221 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
bulldog
novinec
*
Sporočil: 2


« Odgovor #420 : torek, 06.07.2004 : 12:42:08 »

Za Eno afno  imam še eno vprašanje.
Glede na to da se zna zgoditi da bomo med počitnicami šli tudi do Črne gore me zanima ali ste imeli kakšne težave pri prestopu meje pri kužkih? Zanima me kakšne dokumente zahtevajo organi na meji.

Če pa še kdo kaj več ve o tem so inf. zelo dobrodošle.



Hvala!



Lp,B
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #421 : torek, 06.07.2004 : 13:55:40 »

Bull, kako pa to, da se nobeden noče igrat z njo? Bogica,  :'(upam, da bo čimprej dobila prijatelja za igro Wink

A mata namen še kakega buldoga kupit? No če bosta res kupla še samčka pol ji res ne bo dolgčas, pa bo mela vedno nekoga za igro Grin

Mogoče je pa tko nagajiva, al pa mogoče pregroba v igri do drugih, da vsi zbežijo Grin Grin

Brez skrbi se bo že uredilo, da bo vse OK

Pa pa
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #422 : torek, 06.07.2004 : 14:19:34 »

..mogoče je res malo pregroba, vendar ne misli nič slabega.Sej itak se oba dosti ukvarjava z njo, sam bi rad da ma tudi kakšne pasje prijatelje.Kadar vidi psa, najprej povohat, potem pa skakat po njem Grin Grin, sam zgleda da nekaterim to ne paše, nekaterim, lahko bi rekel vsem Grin.Skače, pa tudi ko teče po hrubu navzdol vleče tiste noge narazen kot majhen zajček Grin Grin Grin včasih je prav smešna.Je pa do vseh prijazna, vsi bi jo morali pobožat, pa še frbčna je ful.Ko bo malo zrasla ji bova kupila še samčka, vsaj upam.Je pa v redu pes, najboljše je takrat, ko nekaj delaš pa se ti vsede na noge in te pogleda kot da ti želi nekaj povedat.
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #423 : torek, 06.07.2004 : 14:27:22 »

Bull, ne skrbi nisem nič slabega mislila, ko sem napisala, da je lahko pregroba. Vem, da so nekateri psi občutljivi pa ne marajo grobosti, sam to je itak od psa odvisno. Sem pa vidla kako se male gubice igrajo tako, da vem, da to ni kaka velika grobost, ampak igra. Grin

Se bo že našel kak prijeteljček, ki se bo z njo igral in skakal itd.... Upam, da bo moj bully drugo leto imel kakega pasjega prijatelja za igrat. No če drugega ne bo imel vsaj od bratove punce psičko Tilly za igrat. Grin Grin

Lepo se imej in pozdravčki za Bello Wink
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #424 : torek, 06.07.2004 : 16:04:36 »

Za Eno afno  imam še eno vprašanje.
Glede na to da se zna zgoditi da bomo med počitnicami šli tudi do Črne gore me zanima ali ste imeli kakšne težave pri prestopu meje pri kužkih? Zanima me kakšne dokumente zahtevajo organi na meji.

Če pa še kdo kaj več ve o tem so inf. zelo dobrodošle.
Hvala!
Lp,B

Ni bilo nobenih težav, pa smo šli čez 3 meje...Hrvaško, Bosansko in SiCg... Cariniki so samo gledali mali trop pesjanov, ki se je peljal v avtu in se smejali...
Drugače sem šla pa za vsak slučaj po novi potni list za Lizo, pa še potrdilo so mi dali, da je zdrava in da gre lahko na pot... Pa še pogledal ni niče tega. Je pa res, da smo šli pred 1. julijem...kako bo po prvem juliju pa ne vem...  Huh
Kaj več o tem je napisano tudi tukaj:
http://www.mojpes.net/forum/index.php?board=21;action=display;threadid=956

Problem je bil edino v Črni gori, ker noben hotel ne jemlje psov, tako da smo komaj našli enega, ki ga je priporočal organizator...pa še tam so bili malo čudni, kar se pogojev bivanja za pesjane tiče... Groza!!  Lips Sealed Angry


LP, Eva
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #425 : torek, 06.07.2004 : 23:21:21 »

ima 5 mesecev in pol, težka je pa okoli 19 kg, zdaj mogoče že več (a je to preveč), je kot za tri, je pa res, da se tudi veliko giba, vsaj jaz jo malo teram, ne preveč, zgodaj zjutraj ko še ni vroče.


Pozdrav Bull

Prvo o težini, imaš 2 strani nazaj tablico pravilne teže pri buldogih, no slobodno je kakve 2 kile iznad propisanoga, moj je zdaj star 4 mesece in teži 15 kg, najboljša težina ker ni debel, a ni presuh (mršav). Dnevno ti poje okoli 700 gr BARF-a (sirovo govedje meso, hrskavice, kosti in povrće).

Kaj se gibanja tiče, probaj jo izvodit v šetnjo čim gostejše, ampak ne pre daleč ker so v te dobi zelo osetljivi na svoje kosti in zdravje. Bulldog mora biti v kondiciji, ampak ta se kondicija dobi počasi in pažljivo se povečuje. Pogotovo joj ne dozvoli da preveč nori in skače ker si more poškodovat nekaj

Daj slikice čim prej da vidimo to malo lepotičko  Grin Wink
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #426 : sreda, 07.07.2004 : 08:24:58 »


..saj bi dal slikco gor, pa nekako mi ne porata Huh Huh
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #427 : sreda, 07.07.2004 : 09:06:31 »

Pošlji mi slikice na mail pa ti jih bom jaz del gor  Wink
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #428 : sreda, 07.07.2004 : 09:49:02 »

..sem ti jo že posla.  hvala še 1x  
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #429 : sreda, 07.07.2004 : 10:10:05 »

Bullova Bella

Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #430 : sreda, 07.07.2004 : 10:18:59 »

Hvala Wink No, pa vidite Bello.Zdaj je že večja in malo bolj trmasta Cheesy, ampak je pridna.Jo ne bi zamenjal za nič.Ima tisti svoj karakter, kar mi je zelo všeč.Zdaj je s punco na morju in obe uživajo.Komaj čakam, da grem jaz tudi.Zadnji teden v mesecu grem in to za 14 dni.Komaj čakam Cool Cool Cool
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #431 : sreda, 07.07.2004 : 10:20:35 »

Ojla Bull...dobrodošel med nami  Grin

Kužika je pa full luškana... Kiss Kiss Cheesy
Ali je Hildina al Bejbina?

LP, Eva
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #432 : sreda, 07.07.2004 : 10:49:06 »

..Bejbina.Sva hotela belo.V leglu je bil še eden bel, psiček Max, je imel okoli oči temno flikico, kot mali banditek Cheesy Se mi zdi, da je šel na mariborski konec, nisem pa siguren.
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #433 : sreda, 07.07.2004 : 10:52:52 »

Jest sem pa spoznala maxa ful je luškan tko k tvoja bella Smiley
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #434 : sreda, 07.07.2004 : 11:33:49 »


..zdaj je sigurno že velik korenjak. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines