mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 14.09.2024 : 13:16:14

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302146 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #270 : ponedeljek, 07.06.2004 : 14:57:13 »

Ojla Grin

Thomas glede tega kar si napisal bi ti zelo rada pomagala a če sem odkrita ti lahko po domače povem, da nimam pojma kaj naredit v tem primeru. Lahko ti le povem, da je najbolje če kontaktiraš s tvojim vzrediteljem gospodom Vidicem in njega povprašaš o tej stvari ali pa lahko kontaktiraš tudi s kerim drugim vzrediteljem buldogov, in sem sigurna da ti bodo veselo in z velikim veseljem pomagali in ti svetovali kako in kaj.

Jaz sem kar se tega tiče tudi še bolj nova in se učim in za vsako novo stvar kontaktiram z vzrditelji in njih pol sprašujem to in ono. Lahko pa je pač tvoja čokoladica malo trmasta in samosvoja. Grin

Sorry ker ti nism mogla nič pomagat Undecided

Lp, Urša
Logiran
Boy00
gost
« Odgovor #271 : ponedeljek, 07.06.2004 : 15:01:28 »

vrjetn se boji...pomoje
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #272 : ponedeljek, 07.06.2004 : 15:04:14 »

...imaš prav......bom kontaktiral z njim........sem imel namen,sam nočem ga klicat za vsako malenkost,ker mam itak vsak dan kako novo vprašanje Smiley
........Tayra je res ful samozavestna in inteligentna,kar mi je že Vidic povedal in da bom verjetno imel kar nekaj problemov glede njenega karakterja,ker je ful dominantna in navihana (je rekel,da je za bulldoga ful živahna in najbolj navihana od celega legla Smiley))  ......ne boji se nobenega psa,pa naj bo to odrasla doga ali rotvajler........ko se igra z drugimi psi,ima vse podrejene,pa je stara šele 3 meseca.....prava zverina bo Smiley
.......bomo že nekako Tongue

Hvala
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #273 : ponedeljek, 07.06.2004 : 15:11:17 »

....mislim,da se ne boji,ker se ji prav vidi,kako se počasi polula in pokaka,pol pa kr domov hoče....kot da se ji nebi ljubilo biti vzunaj......doma pa pol divja
......glede na to,da se ničesar do sedaj še ni vstrašila,mislim,da je ne more bit ničesar strah(do sedaj)
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #274 : ponedeljek, 07.06.2004 : 15:18:48 »

Citat
ko jo peljem na sprehod(vsaj rad bi jo),jo položim najprej na travo,kjer se takoj podela kot je treba,pol pa ko bi želel iti malo na sprehod in to samo malo okoli ,jo zabetonira in noče nikamor....

Jaz sem imela z Lizo isti problem... Na travi ni bilo problema, ko smo pa stopili s trave je bilo pa konec...
Če je ješča jo lahko zamotiš s kakšnim priboljškom... ali pa igračo. Med tem, ko se igrata se počasi premikaj naprej in bo šla 100% za tabo...  Wink

LP, Eva
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #275 : ponedeljek, 07.06.2004 : 15:24:29 »

.....to bo kar podobno mojemu problemu  Wink

bom probal in javim,kako je šlo

hvala vsem za pomoč

LP,Tomaž
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #276 : ponedeljek, 07.06.2004 : 15:27:14 »

Citat
mislim,da se ne boji,ker se ji prav vidi,kako se počasi polula in pokaka,pol pa kr domov hoče

Ne verjamem da se boji...le neznano ji je še vse... Najbolje je če jo zunaj zamotiš s kakšno igračko, priboljški, kot sem že zgoraj napisala, da bo te vajine sprehode povezala z nečim prijetnim in zabavnim, pa kmalu ne boš imel več težav...nj ja...mogoče se potem situacija obrne in punca ne bo več hotela domov...to se je zgodilo pri nama z Lizo...  Grin Grin Grin
Logiran
Boy00
gost
« Odgovor #277 : ponedeljek, 07.06.2004 : 15:34:57 »

če mal logično razmislas tko k jest  Smiley Grin
ja itak da je zivahna če je pa stara komi 3 mesce to je otrok...haloooooo...
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #278 : ponedeljek, 07.06.2004 : 17:08:53 »

čuj Ti BOY00,ni ti treba bit pameten in si tvojo logiko nekam vtakn....... Angry
....če nimaš kej pametnega za povedat,se rejš vzdrž takih nevmesnih komentarjev.IN SE RAJŠ DRŽ HOKEJA IN FUZBALA.........sam vzreditelj je rekel,da je ful živahna za bulldoga in se že 12 let ukvarja z njimi in vsak lastnik odraslega buldoga s katerim se srečam na sprehodu mi reče,da je ful bolj živahna kot je bil njihov,ko je bil mladič !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO NI MA MOJEM ZELNIKU ZRASTL
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #279 : ponedeljek, 07.06.2004 : 17:13:18 »

EVA tebi pa hvala za odgovor in upam,da se tvoje besede uresničijo Grin Grin Grin
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #280 : ponedeljek, 07.06.2004 : 17:29:11 »

OJla Grin

Boy00 a ti imaš buldoga doma ali se zanimaš oziroma nameravaš kupiti buldoga?

Lp, Urša
Logiran
Boy00
gost
« Odgovor #281 : ponedeljek, 07.06.2004 : 21:39:52 »

čuj Ti BOY00,ni ti treba bit pameten in si tvojo logiko nekam vtakn....... Angry
....če nimaš kej pametnega za povedat,se rejš vzdrž takih neomesnih komentarjev.IN SE RAJŠ DRŽ HOKEJA IN FUZBALA.........sam vzreditelj je rekel,da je ful živahna za bulldoga in se že 12 let ukvarja z njimi in vsak lastnik odraslega buldoga s katerim se srečam na sprehodu mi reče,da je ful bolj živahna kot je bil njihov,ko je bil mladič !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
TO NI MA MOJEM ZELNIKU ZRASTL

se bom ukvarju ...neskrb!!!
Logiran
Boy00
gost
« Odgovor #282 : ponedeljek, 07.06.2004 : 21:42:24 »

OJla Grin

Boy00 a ti imaš buldoga doma ali se zanimaš oziroma nameravaš kupiti buldoga?

Lp, Urša

nimam nazalost Cry
upam da ga pa bom mev enkrat...če ne prej k bom velk da si ga bom lahk sam kupu  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.394


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #283 : ponedeljek, 07.06.2004 : 21:47:51 »

Boy00,

ker ocitno ne beres (ali pa ne zelis upostevati) sporocil, ki ti jih puscam na forumu in v zasebni posti, te tukaj opozarjam zadnjikrat - pisi slovensko, sicer bodo tvoja sporocila izbrisana in dostop onemogocen. Ze nekaj dni te poskusam opozoriti, pa se delas, kot da me ni. Ce ti pogoji ne ustrezajo, se vzdrzi pisanja ali pa se odpravi pisat na kaksen drug forum.

Enako velja za vse ostale, ki jim je kultura komunikacije tuja in ne zelijo upostevati ostalih forumovcev.
Hvala za razumevanje.
Logiran

Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #284 : ponedeljek, 07.06.2004 : 22:04:19 »

Tale moja pikica je bla na tej slikici stara 11 tednov in je bla slikana drugi dan,ko sem jo dobil......sedaj jo imam že celih 10 dni in je že prava navihanka........je pravo veselje

Pozdravljen Thomas

Psička ti je zelo lepa, potpuno te razumem kak se počutiš, tudi jaz sem nedavno postal ponostni lastnik 13 tednih starega samčka. To so prekrasni in nježni psi, tako sem velsel kaj je napokon prišel v moje življenje  Grin
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines