mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 16.10.2024 : 10:45:21

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 306198 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #255 : petek, 04.06.2004 : 15:05:58 »

Prav lepo pozdravljeni vsi skupaj.
Ker sem tudi jaz postal prejšnji teden ponosni lastnik bulldog samičke Tayre bi vas za začetek prosil,če mi lahko nekdo pove, kako pripneš slikico v profilu(v primeru,da nimas svoje net strani)?

Hvala
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #256 : petek, 04.06.2004 : 15:32:28 »

Mene pa zanima kako izgleda prehrana vaših buldogov? Ali ih hranite z briketi, barf-om, ai mu pa kuhate? Kateri je najboljši način. Jaz sem za zdajle še ne Hills-u za mladičke. Kaj preporočate?
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #257 : petek, 04.06.2004 : 15:55:32 »

Pozdravčki vsem skupaj Cheesy

Thomas dobrodeošel med ljubitelji in ponosnimi lastniki buldogov. Želim ti veliko lepih trenutkov s tvojo novo kužiko.

Me pa zanima kje si kupil svojo kepico, če ni skrivnost Wink
Ali boš z njo obiskoval tudi razstave?

Glede slikice ti jaz ne morem kaj dost povedat, ker se jaz v takih primerih tudi obrnem na Jano.

Lp, Urša
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #258 : petek, 04.06.2004 : 16:15:39 »

Pravkar mi po tvojem nasvetu dodaja slikico Jana, tako da upam da jo bom lahko kmalu delil z vami.
Kupil sem jo v Radovljivi ( Easy Rolling) in jutri bo stara 12 tednov.................
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #259 : petek, 04.06.2004 : 16:25:02 »

Nisem govorila,da je to najboljsa Slovenska psarna,bistvo so bili psi,da me ne bo kdo prijel za besedo  Grin

lp
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #260 : petek, 04.06.2004 : 18:16:17 »

Lips Sealed



Ja Boy00, kar je res je res...je Midi čisto realno napisal. Afna je bila mladinska svetovna prvakinja, če se ne motim leta 1998 v Helsinkih... Mislim pa da je bil med samčki takratni JWW Mystylov pes..kar je za naše razmere OGROMEN dosežek. In dejansko je Midi vzredil precej šampijonov... in res je tudi vse ostalo kar je napisal...

In Afna (kar se tudi jasno vidi iz mojega nicka) je tudi malo "kriva" za mojo ljubezen do bulldogov...  Grin Roll Eyes
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #261 : petek, 04.06.2004 : 18:20:01 »

Pravkar mi po tvojem nasvetu dodaja slikico Jana, tako da upam da jo bom lahko kmalu delil z vami.
Kupil sem jo v Radovljivi ( Easy Rolling) in jutri bo stara 12 tednov.................

Ojla Thomas... dobrodošel med buldožerji. Tale tvoja damica je tooolk luškana...na sliki deluje zelo nežna in prijazna.. Povej nam kaj več, pa tudi slikic se pri nas ne branimo.

Ps. Malce se moram še pohvaliti...sem tooolk VAŽNA...  Roll Eyes
Liza je na CAC Hrušica "pridelala" svoj prvi CAC in pa bila druga v BOB   Grin Grin
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #262 : petek, 04.06.2004 : 18:25:27 »

He he he he he VAŽIČKE čestiti Lizi pa ji dej enga  Kiss Pa čestitke sevede od mene Packota in Gimlija.

LP Alenka
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #263 : petek, 04.06.2004 : 21:34:43 »

Tale moja pikica je bla na tej slikici stara 11 tednov in je bla slikana drugi dan,ko sem jo dobil......sedaj jo imam že celih 10 dni in je že prava navihanka........je pravo veselje
Logiran
zoja
novinec
*
Sporočil: 5


« Odgovor #264 : petek, 04.06.2004 : 22:22:49 »


Pozdrav vsem , ki vas zanimajo buldogi
Se ne oglašam v te debate , jih pa spremljam , imam o tem svoje mnenje , ki naj ostane moje.
Ker pa že omenjate našo psarno "Zoja Lucky Eyes" in buldoge , katerih skrbniki smo , se pa čutim poklicanega , da vam v parih besedah odgovorim, čeprav to ni naš moto - naše delo in pristop do pasme Buldog se kaže od samega začetka,vstopa med kinologe in kinološke razstavljalce , ki pa ni "tek" na kratke proge ampak je naša vizija dolgoročna.Zato tudi okrog teh stvari ne mislim debatirati , še najmanj pa na Forumu.Če pa koga kaj več zanima , smo pa vedno na voljo - vendar, kot je že Tone napisal-če nimate časa za dolg klepet o buldogih , raje nas ne sprašujte.
Kot ste sami ugotovili , iz naše vzreje zaenkrat še ni slišati o uspehih naših buldogov , upamo , da pa boste o njih v prihodnosti še slišali.
Vendar brez dobre vzreje in nato dobrega skrbnika teh psov in seveda pripravljenosti , finančne situacije novega lastnika-skrbnika in sodelovanja z vzrediteljem ,ni rezultatov uspešnosti.Torej je neophodno sodelovanje obeh v tej verigi uspešnosti.Upam , da vsi ki se spuščate v take debate te stvari dojemate oz.so vam jasne.

Za konec pa moram popraviti g.Toneta-vzreditelja multi Ch.Feliks Kolpariverja - Feliks je imel končanih 11 šampionatov .
Kot razstavljalec , pa se lahko pohvalim , da sem z buldogi , ki so bili in so razstavljani pod našim imenom oz.imenom "Zoja Lucky Eyes" do danes zaključili 17 šampionatov (od tega 3 inter Ch).


Pa veliko užitkov in veselja z vašimi ljubljenčki-buldogi , tako doma , kot na razstavah
                           Zoltan - psarna "Zoja Lucky Eyes"
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #265 : ponedeljek, 07.06.2004 : 12:20:29 »

Pozdravčki vsem skupaj in vašim nagubančkom Cheesy

Thomas tvoja Tayra je prečudovita kužika, še enkrat čestitke za novega člana vaše družine Grin

Kako to da si si izbral to ime? Zanima pa me ker ima moja prijateljica psičko pasme AST ki ji je ime Tayra. Grin

Skratka želim ti veliko veselja s tvojo malo gubico in upam, da se kdaj kje srečamo, se spoznamo in premečkamo tvojo psičko. Grin Grin

Packo kam si se pa ti zgubil? Nič ne odpišeš Undecided

Lp, Urša
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #266 : ponedeljek, 07.06.2004 : 14:21:55 »

Lep pozdrav Urša
Glede imena.......že od nekdaj mi je všeč ime Tayra in sicer po temnopolti manekenki z imenom Tayra Banks.......in glede na to,da je moja bull-ika tudi taka čokolada in še rodovniško ime ima čokolada,je to ime ravno pravšnje zanjo  Roll Eyes
........tudi jaz upam,da se kdaj srečamo in rečemo kakšno o bullih,da dobim kakšen nasvet Smiley..............grem pogledat 20.6. v Portorož,da vidim kako je kaj na razstavah

Lepo se imej
 Ciao,ciao
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #267 : ponedeljek, 07.06.2004 : 14:25:00 »

Evo me Urša se opravičujem ker nisem več tako dejavna tukaj samo mi nažalost za enkrat zdravje tega se ne dopusča no pa sej mam moja dva gubavca k me vedrita Smiley

LP vsem Alenka
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #268 : ponedeljek, 07.06.2004 : 14:32:17 »

Ojla Cheesy

Ja Packo, bogica si res Undecided Cry Upam, da bo kmalu bolje Cry
Drga; pa vejamem da si polno zaposlena s tvojima dvema peskoma Grin

Thomas tvoja kužika pa ma tako prisrčno ime, rodovniško namreč - čokolada. Njam njam čokolada. Jaz obožujem čokolado!!!!!! Grin

A greš v portorož le opazovat ali tudi tekomavat?Aja je tvoja čokolada oziroma Tayra še premlada verjetno.

Lepo se imejte

papa Urša
Logiran
Thomas
še malo sramežljiv
**
Spol: Moški
Sporočil: 74


« Odgovor #269 : ponedeljek, 07.06.2004 : 14:41:06 »

grem opazovat,da vidim kakšna bo pol konkurenca  Grin
...se strinjam,da je prisrčno ime čokolada,sam mal hecn bi blo,ko bi jo po ulici  klical čokolada  Tongue
...........dej povej mi prosim....imam problem : ko jo peljem na sprehod(vsaj rad bi jo),jo položim najprej na travo,kjer se takoj podela kot je treba,pol pa ko bi želel iti malo na sprehod in to samo malo okoli ,jo zabetonira in noče nikamor....tako,da jo moram nest in potem ko se vračava domov nimam nobenega problema in gre lepo sama.....pol se pa hoče v stanovanju zdivjat.............jo bo to minilo?Huh
Logiran
Strani: 1 ... 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines