mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 14.09.2024 : 12:22:05

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302117 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
otto
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


« Odgovor #240 : sobota, 29.05.2004 : 11:21:28 »

Za toliko koliko so perspektivni so zelo dragi. Za ta denar dobiš pri nas ali okoli dosti lepšega bullija.
Še en razlog da je cena previsoka je ta da jaz nebi nikoli kupil bulldoga ki je rejen v ameriki, saj na ameriških lepotnih tekmovanjih imajo za bullye drugačne kriterije kot FCI. Kar pomeni da tam psi dobijo npr. odlično oceno čeprav imajo napačno postavljena ušesa itd...
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #241 : sobota, 29.05.2004 : 20:55:00 »

http://boosbulldogs.homestead.com/files/brucefront.jpg

Evo če bo moj Gimli kej tazga bo pa najlepši Smiley Res ful mi je lep tale Kiss Kiss Kiss Grin Grin Grin

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #242 : nedelja, 30.05.2004 : 13:45:01 »

Joj packo tisti buldog je zelo velik in masiven, ali mi barva ni preveč všeć.... ljepši bi bil da je onak crvenkast  Wink
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #243 : nedelja, 30.05.2004 : 18:31:58 »

Ojla Grin

Ja Packo kje si pa to slikico našla? Wink
Ta pes je pa ful nabit.
Sej bo Gimli tud tak bil. Je že zdej pravi dec pa je šele tri mesce star. Res je pojava. Grin

Lp, Urša
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #244 : nedelja, 30.05.2004 : 20:32:04 »

He he že imam eno pomalo trapasto pitanje ali me to tako hudo zanima: Ali se može prehranom ili pak prirodnim procesom premenit barva na buldogu? Znam da je moj bernandinec bil kod mladič skoro sivi in zdaj je pa onak ljepo narančast (tamno narančast).... Ali je takva situacija tudi z buldogih ili pak oni zadržujejo ono barvo s kojom so prišli na svet?
In me tudi zanima ali mogoće sonce ima kaj s tem?
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #245 : nedelja, 30.05.2004 : 20:38:23 »

Ojla Cheesy

Uuuuuuu, to pa jst ne bi vedla, je pa zanjimivo vprašanje. Grin
Kolikor jaz vem se barva nič ne spremeni razen možnosti, da bo ko bo odrasel, da bo barva nekoliko svetlejša kot je pri mladiču. Drugače pa ne morem tega z gotovostjo trditi.

Lp, Urša
Logiran
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #246 : ponedeljek, 31.05.2004 : 21:20:54 »

Onda, ali kdo zna odogovor na moje pitanje?  Undecided

Baš me hudo zanima to  Grin
Logiran
Boy00
gost
« Odgovor #247 : četrtek, 03.06.2004 : 14:23:42 »

neki pa mene zanima sam nov pa nesposobn... Grin
ker je trenutno najbolsi pes v sloveniji(seveda od angleskih bulldogov) pa oz. kje majo najbolse pse trenutno(mladičke)
hvala za odgovore
Logiran
LIZA
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.939


« Odgovor #248 : četrtek, 03.06.2004 : 16:57:55 »

Zelo uspešen buldo je (bil) Ch. Feliks Kolpariver,če gledaš glede na uspehe z razstav ,zdaj je pa eden uspešnejših Slobozsanska Cveka,če se ne motim.Glede psarne pa nebi  vedela,katera je najboljša...
Logiran
pia_in_co.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.252


« Odgovor #249 : četrtek, 03.06.2004 : 19:14:35 »

Za moje pojme je trenutno najuspesnejsi buldog SLAGHEK NIGHT AND DAY ,ki je bil na Cacib Ljubljana tudi BOD 1,kolikor vem pa tudi v  tujini izredno uspesen in nasploh dober razstavni pes.

"Indy" (Slaghek night and day),kot ga klicejo prihaja iz uspesne slovenske psarne ZOYA LUCKY EYES.iz omenjene psarne prihaja tudi Feliks Kolpariver.

Za mladice ti ne bi znala tocneje povedati,ker je pac tip psa okus vsakega posameznika,pri buldogih pa je namrec,kar veliko razlicnih tipov...

lp,pia
Logiran
Boy00
gost
« Odgovor #250 : četrtek, 03.06.2004 : 20:35:13 »

hvala za informacije  Kiss
Logiran
Packo
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 110


« Odgovor #251 : četrtek, 03.06.2004 : 20:52:00 »

Mene pa zanima Ker pes iz psarne ZOYA LUCKY EYES je ze dosegu kej na kaki razstavi nikoli nisem nobenega vidla. Feliks pa ni bil njegova vzreja tako da to ne šteje.
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #252 : četrtek, 03.06.2004 : 21:55:42 »

Citat
"Indy" (Slaghek night and day),kot ga klicejo prihaja iz uspesne slovenske psarne ZOYA LUCKY EYES.iz omenjene psarne prihaja tudi Feliks Kolpariver.

Ne prvi ne drugi nista iz omenjene psarne...  Prvi je v tej psarni v solastništvu, vsekakor pa ni njihova vzreja...
Drugi, žal že pokojni, pa je Tonetova vzreja, se pravi iz psarne Kolpariver...

Citat
Mene pa zanima Ker pes iz psarne ZOYA LUCKY EYES je ze dosegu kej na kaki razstavi nikoli nisem nobenega vidla.

Še nobeden nič, ker so v tej psarni pred kratkim imeli šele prvo leglo...
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #253 : četrtek, 03.06.2004 : 22:03:21 »

Ojla

Ja Packo ima prav. Kar se tiče Feliksa Kolpariver, on je bil vzrejen v psarni Kolpariver pri vzreditelju Tonetu, (ki ima za moj okus prekrasne pse), res pa je da je bil last Zoltana ki ima psarno Zoya lucky eyes. Ta gospod pa je lastnik Indya, ki dosega kar lepe rezultate na razstavah. jaz osebno sem Indya vidla v živo na razstavi v Ljubljani in morem reč, da mi je ta pes všeč. Sploh pa so men vsi buldogi všeč!!!!!! Grin

Je pa res da je pri izbiri mladiča to stvar vsakega posameznika in težko bi kdo rekel kje so najboljši mladički. Kot bi lahko po domače rekli ,sto ljudi sto čudi.

Vsak se mora sam pozanimat in ogledat pse in se na podlagi svojih spoznanj potem odločiti kje so bili njemu psi najbolj všeč, in kje bi lahko dobil mladička po svojem okusu. Ker kakemu drugemu je pa spet drug pes ful všeč.

Lp, Urša
Logiran
midi
novinec
*
Sporočil: 43


« Odgovor #254 : petek, 04.06.2004 : 14:05:13 »

Živijo! Moram se oglasiti,ker ste omenjali moje pse oz.pse iz moje vzreje.Feliks Kolpariver je vzrejen pri meni lastnik pa je bila psarna Zoja Lucky Eyes.Kar se tiče števila osvojenih šampionatov-sedem-je bil najuspešnejši buldog v zadnjih letih.Imam pa doma psičko ,ki je mladinski svetovni prvak.moram se pohvaliti,da je iz moje psarne prišlo kar nekaj buldogov ki dosegajo lepe rezultate na razstavah po vsej evropi in imajo osvojenih kar nekaj šampionatov.Mislim da sem po tej plati razen seveda g.Šinka najuspešnejši vzreditelj v Sloveniji lahko pa se kosam tudi z marsikom v tujini.Trenutno imam leglo!                  tone
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines