mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 06.10.2024 : 20:30:24

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 305546 krat)
0 članov in 20 gostov pregleduje to temo.
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #2265 : torek, 13.12.2005 : 00:09:36 »

Jaz imam to srečo, da poznam eno psico, ki je celo vzrejena od ene forumke in je bila cena tudi 1000 EUR.
Imaš pa ZS, ker ne bi rade delala reklame.

Katere pasme in katerega leta?
Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #2266 : torek, 13.12.2005 : 00:11:20 »

Res je, da nisem imela nikoli buldoga doma, je pa imel po nekih vezah moj nekdanji fant doma v oskrbi dva budoga od *****, če ti to kaj pove in sem bila z njim na kar nekaj razstavah (ena psica je bila Mia Carma-mislim, da ji je bila tako ime, ker je to že nekaj let nazaj) tako, da nekaj malega o buldogih vem, nisem pa strokovnjakinja.
Psička o kateri sem pa pisala je pa iz Benedikta in je nerodovniška ima pa vizualno vse značilnosti, tako, da ne vem zakaj so imeli nerodovniško leglo(verjetno zdravstvene težave ali pa kakšna netipičnost staršev). Kupcu so pa natvezli, da nimajo psi rodovnika, ker baje ni bilo pri kotitvi (ne vem, če je bil potreben carski rez) nobenega zraven od kinološke zveze (neka nova fora!!).

Od tam moje mnenje, da je boljše kupiti psa iz vzhoda z rodovnikom, če je preprodajalec vsaj malo korekten.

Lp,
Martina
Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #2267 : torek, 13.12.2005 : 00:11:40 »

Nisem dobila nobenega ZSja.
Sem še pisala!
Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #2268 : torek, 13.12.2005 : 00:12:43 »

Pardon sem se zmotila, pa sem kar javno napisala. Smiley
Logiran
martinca
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 140


« Odgovor #2269 : torek, 13.12.2005 : 00:18:03 »

Katere pasme in katerega leta?
Angleški buldog, leta 2005, enkrat spomladi glede na to, da je psica sedaj stara 6 mesecev.
Logiran
Matic.
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 165


« Odgovor #2270 : torek, 13.12.2005 : 00:29:13 »

"Lepo" da jim je uspelo toliko iztrziti za to psicko. Nimam nic proti psom iz vzhoda, samo imam pa veliko proti preprodajalcem, pa ce bi ti poznala celotno ozadje v primeru preprodajalca iz Medvod, ne vem kaj bi potem lepega povedala.

Mislim pa da ce preprodajalec ne ve niti, kako morajo stati usesa pri buldogu,ker to je ena izmed osnov, ni ne vem kako korekten. Undecided

V tem primeru ni sporen kuza z vzhoda, tudi midva imava psa z vzhoda, pa je z njim vse v redu, sporen je le preprodajalec, ki nima pojma kaj sploh prodaja.

Pa se to; preberi si temo preprodajalec iz Medvod, ker gre najverjetneje za eno in isto osebo!
**** = preprodajalec iz *****

Res se ne mislim spuscat v prepire, ampak kar se pa preprodajalcev tice pa mislim da se ne splaca izgubljati besed.

 
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #2271 : torek, 13.12.2005 : 00:43:11 »

Bull še vrjetno nima mladička,saj je Witchblade pred 4 meseci skotila 5 mladičkov,a so bili vsi poginjeni.Sally si je poškodovala vezi,tako,da ne more z njo trenirati za triatlon in je naša Seven  (Gargoyle Sunny) sedaj pri Tomu.Vse tri samičke naj bi se gonile predvidoma septembra in iz paritvenih kombinacij Gargoyle Witchblade x Gargoyle Highlander in Gargoyle Sunny x Gargoyle Highlander  si bo Tom pustil doma od vsakega para po 2 mladička.Mi smo za zamenjavo za našo Seven dobili Staro angleško bulldoginjo Leavitt linije Josephine (Belgija) ob paritvi Seven in Witchblade pa še dobimo 2 samički.Prav tako mislim,da bo Bull dočakal svoje ga mladička tako kot mi v Januarju.Slike naše Seven lahko pošljem po e-mailu,saj jih ne znam prilepit tukaj.Dare


Na prodaj je psička pasme Ameriški bulldog Lyna (White Huricanne Aurora x Agir of White Silber) potomka delovnih linij Sure-Grip.Psička je zelo močna (14 kg,30 cm),tigraste barve z veliko beline.Je močnega karakterja,precej dominantna.Stara je 2,5 meseca,cepljena.Psi te pasme niso priznani od FCI,imajo pa interne rodovnike Kluba Am.bulldogov Madžarske.Psička potrebuje lastnika,ki bo imel dovolj časa,da bo z njo delal,je poznavalec psov in ji nudil veliko prostora.Izgled delovnih psov am.bulldogov si lahko ogledate na  *****    Našo psičko se da videti pri nas doma,informacije samo na tel.*****[/b]


Glede na poste pod nickom Fleka, bi se dalo marsikaj sklepati, saj očitno pod tem imenom piše kar nekaj ljudi.

Bistvo je, da so psi preprodajalcev navadno cenejši od psov slovenske vzreje.

LP
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2272 : torek, 13.12.2005 : 08:23:53 »

..se bom še jaz malo oglasil..dejstvo je, kar moramo vsi priznati, da so cene zelo visoke za današnji standard in plače, in definitivno bi se morale znižati, ker kot sem že 1x napisal, veliko je ljubiteljev te pasme, pa si ne morejo ga privoščiti, nekateri si ga pa samo zato, da ga imajo....se pa strinjam, da se kupuje pri vzrediteljih...kje pa, je kupčeva odločitev...lahko tukaj, na Nizozemskem ali pa na Češkem...glavno je, ko kupuješ, da veš kaj imaš....sem zadnjič slikal malo Bello, bom prilimal kakšno slikco gor Wink.....
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #2273 : torek, 13.12.2005 : 09:16:32 »

Tudi jaz se strinjam, da so cene pri nas moooooočnoooooo pretirane. Kljub kotenju s carskim rezom in kljub vsem cepljenjem navkljub, so zaslužki visoki, pa naj mi vzreditelji ne zamerijo. Prodajali bodo tako dolgo, dokler bomo mi kupovali po takih cenah. Jaz sem si tega psa želel in sem bil tudi pripravljen plačati tako ceno zanj.
Pa menjajmo temo: Ali ste že vsi dobili vzrejna dovoljenja (od septemberskega pregleda)? Jaz ga še vedno nisem. Ali res traja tako dolgo ali pa se je kaj zalomilo?
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2274 : torek, 13.12.2005 : 09:54:24 »

...mi jo še nismo peljali na vzrejni pregled, jo pa mislimo drugo leto ali pa naslednje, Bella bo imela mladiče, vendar samo 1x, smo se tako odločili....upam, da bomo našli kakšnega lepega mladca za njo Wink...
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #2275 : torek, 13.12.2005 : 10:32:34 »

Bella bo imela mladiče, vendar samo 1x, smo se tako odločili....upam, da bomo našli kakšnega lepega mladca za njo Wink...

Samo povej, pridemo tudi na dom Wink
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #2276 : torek, 13.12.2005 : 10:54:49 »

...Paco je ful lep, samo nimata istega očeta ali sem jaz narobe mislil Huh
Logiran
micimici
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 107


« Odgovor #2277 : torek, 13.12.2005 : 11:16:02 »

Mi smo vzrejno dovoljenje dobili že kar ene tri tedne nazaj. Tongue
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #2278 : torek, 13.12.2005 : 12:13:56 »

...Paco je ful lep, samo nimata istega očeta ali sem jaz narobe mislil Huh

Pacotov oče je Angel Gray.
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #2279 : torek, 13.12.2005 : 14:45:21 »

Mi smo tudi dobili vzrejno.

 Tudi pridemo na dom, samo se mi zdi, da naš Whisky ne bi sploh dosegel belle! Malo heca!
Logiran
Strani: 1 ... 147 148 149 150 151 [152] 153 154 155 156 157 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines