mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 07.10.2024 : 14:19:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 305701 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1770 : ponedeljek, 23.05.2005 : 07:47:21 »

...mi smo tudi bili na pikniku, vendar ni bilo nobenega Sad...sem ful jezen, kdorkoli je to organiziral, bi lahko vsaj kakšne table dal, da bi ljudje vedeli, kam it Angry....mi smo bili v kampu, pa sem vprašal na recepciji, če je prijavljen kakšen piknik, pa so rekli, da sta bila dva, vendar so enega odpovedali....smo mislili, da je to to, ker tisti ljudje, ki so bili tam niso imeli nobene zveze z buldogi.....zato smo šli na izlet, najprek v Logarsko, vendar smo se obrnili in odšli v Ljubljano k Sonji in Željku male buldoge pogledat, ki kobacaja sem ter tja Cheesy....imeli se ful v redu in se jim zahvaljujem za vse Smiley...Bella se je malo stepla z makaronarjam (Duke), pač se mu ni pustila, da bi jo maltretiral in je dobil tisto, kar si je zaslužil...vendar smo jih hitro dali narazen...drugače je pa fajn videti toliko buldogov na kupu...sam škoda je, da nismo bili na kakšenem nevtralnem terenu, da bi jih videl, kako se igrajo skupaj....
Logiran
Macho
novinec
*
Sporočil: 28



« Odgovor #1771 : ponedeljek, 23.05.2005 : 09:58:26 »

Zdravo, Bull!

Piknik je bil in sicer kje je bil piknik piše na vabilu in na klubskih internet straneh. Če to ni bilo dovolj, bi pa vsaj poklical kontaktne osebe in bi ti z veseljem povedali, kje točno je piknik. Nekateri so poklicali, drugi pa kar sami našli Wink. Če smo bili vsi na pikniku, ki smo se prijavljeni razern vas, že ni bilo tako težko prit do piknik prostora Tongue.

Na pikniku je blo super, lep sončen dan je minil kot bi rekel keks Smiley

Kljub vsem zapletom , Bull, ste ravno tako preživeli lep dan Wink


LP

Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1772 : ponedeljek, 23.05.2005 : 10:09:49 »

..ma itak je zdaj vseeno, pa drugo leto Smiley no, je fajn slišat, da ste se imeli v redu...
Logiran
Macho
novinec
*
Sporočil: 28



« Odgovor #1773 : ponedeljek, 23.05.2005 : 10:15:27 »

še to, Bull

itak je vseeno, ampak smo se spraševali kje ste, zakaj vas ni, ....

Table za KD Zgornjesavijska dolina so lepo postavljene in lepo piše kje je teba skrenit z glavne ceste. Če pa hočeš tablo videt, pa moraš prit prav do naselja Varpolje.
Prvi udeleženci piknika so bli na pikniku že pol ure pred pričetkom, pa so bli prvič na pikniku in ravno tako so našli piknik plac Smiley.

Se pa dugo leto morda vidmo, kajne? Wink
Fajn je pa itak blo Cheesy

LP
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1774 : ponedeljek, 23.05.2005 : 11:58:08 »

...mi smo prišli do kampa, potem pa smo se še vozili po tisti vasicu gor in dol Lips Sealed....a je to bilo blizu???
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1775 : ponedeljek, 23.05.2005 : 12:43:21 »

Bull če si videl jaso okoli katere je ograja in tam stojita tudi dve hiški ena je lesena potem si bil na pravem mestu. Mislim, da skoraj ni varjante da si zgrešil glede na to da jaz lani ko sem šla na razstavo v Varpolje nisem zgrešila. Smiley Wink Mogoče si bil prekmalu tam in ni bilo še nobenega.
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1776 : ponedeljek, 23.05.2005 : 13:21:51 »

..ja, ja točno tako, tam stojita dve hiški....se nič ne pohavliš, da boš dobila kužka Cheesy....končno sem spoznal, kdo stoji za nickom bully lover...a greš velikokrat pogledat svojega kužka???
Logiran
Macho
novinec
*
Sporočil: 28



« Odgovor #1777 : ponedeljek, 23.05.2005 : 13:33:01 »

...mi smo prišli do kampa, potem pa smo se še vozili po tisti vasicu gor in dol Lips Sealed....a je to bilo blizu???

Kdaj ste pa bli tam, da nas niste vidl? Po kateri vasici ste se furali gor in dol? Če ste se po ta pravi, res ne bi smel zgrešit! Tongue
pelješ se od Mozirja  ene 8km proti Logarski dolini in prideš v Varpolje in tam je tabla za KD Zgornjesavinjska dolina Wink (Zdej se pa že ponavljam Angry)
zdej bom pa počasi že iz geografije diplomirala, prej kot na vpisanem faksu  Grin

Ja, očitno mi bila želja po druženju z nami in druženje Belle z drugimi buldogi dovolj močna, da bi zavreli GSM številke in povprašali kam Smiley

Pa drugič Undecided

LP
Logiran
Macho
novinec
*
Sporočil: 28



« Odgovor #1778 : ponedeljek, 23.05.2005 : 14:08:47 »

ups, tipkarska napaka sram sram

3km iz Mozirja, menina je levo, KD desno, gor so štirje objekti Smiley



LP
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1779 : ponedeljek, 23.05.2005 : 14:19:42 »

...mi šmo šli po nekaj kilometrih iz Mozirja na levo kjer piše kamp, KD, pa še neka tabla je bila...saj itak je zdaj že prepozno, pač si nisem vzel nobene številke sabo, imam toliko stavri zdaj v glavi, da ne morem na vse misliti...pa drugič...ja bo treba kakšne slikce dat gor od Belle...zdaj je že zelooo velika, kar dosti večja od Hilde, Duka in Molly.Kot da bi bili njeni mlajši bratci in sestrice.Pač je malo na visokih nogah, v širine pa mislim, da ne zaostaja od drugh, pač še ni čisto razvita, bomo počakali ko bo stara 2 ali 3 leta, takrat bo pa čisto razvita....drugače je pa zelo močno...
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1780 : ponedeljek, 23.05.2005 : 17:59:12 »

Živjo.

Mene zanima, kako se vaši kužati obnašajo, ko na sprehodu vidijo drugega psa? Naš se vkoplje v tla in se ne premakne? Kako naj ga to odvadimo?  Huh

Pa ko imamo kakšne obiske se mu totalno zmeša! Shocked Zadnjič smo imeli na obisku kolege in se je tresel po celem telesu, potem je po njih skakal, nazadnje smo ga morali poslati na hladno v kletko.

Teh dveh stvari ga res ne moremo odvaditi- srečanje z drugim psom in skakanje na ljudi. Npr. čisto lahko smo ga odvadili, da ne skače po drugih družinskih članih. Ko pa pride kdo na obisk, se obnaša, kot da je gluh!In seveda ne paše vsem, da po njih skače 26 kilska gmota. Res mi ni jasno kaj naj naredim!

Zato mi je tudi zoprno it na kakšen buldog piknik, ker ga ne moremo kontrolirat. Ko opazi drugega psa, mu lahko kažem igračo ali hrano...Nič ne pomaga!
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1781 : torek, 24.05.2005 : 13:30:39 »

Citat
končno sem spoznal, kdo stoji za nickom bully lover

Tudi jaz sem vesela, da sem končno spoznala tebe, tako da nisi samo neznanec ki ima nick Bull Wink Smiley Upam, da se kmalu spet vidimo.

Citat
se nič ne pohavliš, da boš dobila kužka Cheesy

Mislim, da tako ali tako že vsi vsaj na tem forumu vedo da čakam na svojo gubico. Se nočem preveč hvalit Wink Cheesy Grin Grin Ja grem kar dostikrat svojega malčka pogledat  Cheesy
Logiran
biscuit
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.179


« Odgovor #1782 : torek, 24.05.2005 : 15:16:44 »

Imam eno vprašanje....upam,da mi boste znali pomagat Wink
Ali kdo ve če kje v Italiji blizu meje kakšen vzreditelj ameriških buldogov ali pa kakšno njihovo strah?!
Hvala že vnaprej!
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #1783 : sreda, 25.05.2005 : 11:41:10 »

Citat
Imam eno vprašanje....upam,da mi boste znali pomagat Wink
Ali kdo ve če kje v Italiji blizu meje kakšen vzreditelj ameriških buldogov ali pa kakšno njihovo strah?

Jaz ti žal ne morem pomagat ker ne vem ali so kakšni vzreditelji v Italiji Undecided Mogoče bo kso drug vedel
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1784 : nedelja, 29.05.2005 : 18:02:53 »

Živjo.
Kako kaj prenašate to vročino? Mi kar trpimo. Jaz dam Whiskyju ledene kocke za lizat- sem prebrala na neki internet strani.
Logiran
Strani: 1 ... 114 115 116 117 118 [119] 120 121 122 123 124 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines