mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 15.09.2024 : 05:23:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 302677 krat)
0 članov in 47 gostov pregleduje to temo.
Ghode
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 235


« Odgovor #900 : četrtek, 18.11.2004 : 10:05:27 »

Ker vem da gres v soboto in nedeljo v zagreb na razstavo bi te prosila, da tam malo poslikas buldoge in nam potem posredujes kake slikice in rezultate ce bos vedel. Pa lepo se imej tam v druzbi buldogov Cheesy

papa


Ja seveda Urša....slikice boš našla na forumu ali v mojem zasebnem albumu, no vsekakor bum dal link na njih...jaz bum prvi in drugi dan tam pa verujem da bo kar precej slikic :-)
Logiran
otto
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 74


« Odgovor #901 : četrtek, 18.11.2004 : 10:38:52 »

zdravo, mam eno vprašanje, v bisvtu bolje rečeno problem.
naš paco se zadnje 3 dni obnaša zelo čudno, star je 8 mescev. vedenje se mu je zelo poslabšalo. nikoli ni lulal v hiši danes zjutraj je bla lužica na tleh. vedno je bil mirn in prijazn zadnje tri dni mi ne da mira, laja na mene, se zaganja v mene in me skos grize, celo dopoldne praktično nimam sekunde za sebe, al me grize v gležne, al me grize v koleno, grize mi stol... potem se vsede in laja na mene, jaz nevem več kaj naj mu delam da bi dal mir.  
v kuhni je spet spraskal steno... uglavnem nenormalno se obnaša v zadnjih 3 dneh.
zadnja dva dni niti ne poje hrane jutranje. do zdaj vedno ko sem se zbudil in šel do psa je vse pojedel, zadnja dva dni se hrane samo malo dotika in poje 2-3 brikete naenkrat, danes mu do pol enih ni uspelo pojest vsega.

je mel mogoče kdo od vas podobne probleme? kaj bi lahk blo z psom narobe.


To je sigurno en del pubertete. Kdaj si ga pa nazadnje razglistil, moj je bil kar divji tudi pa sem videl da ima take majhne rumene pikice v dreku in sem ga nato razglistil pa je bilo vse ok. Drugače pče je pa tak ti hoče ziher nekaj povedat..
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #902 : četrtek, 18.11.2004 : 18:17:10 »

Naš bo kmalu star pol leta in je zjutraj sam doma, ker smo v službi. ko pridem domov me je najprej vesel, potem se pa spomni, da je bil sam doma in me začne napadat, grizt...Ves čas se je treba z njim ukvarjat. Whisky bi bil še na WC-ju z mano, če bi mu pustila. Nas imajo naši kužki radi in hočejo biti vedno z nami!

Eva, te kepice so pa tok luštne! Imaš dopust, da si z njimi doma?
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #903 : petek, 19.11.2004 : 12:12:32 »

Zdravo vsem!

Hvala za vaše odgovore za našega Pacota. Verjetno ga res muči puberteta. Upam, da ne bo trajala predolgo. Huh Zanima me še, ali so tudi vaši buldogci tako plašni (npr. če nenadoma kaj zaropota ipd.). Naš Paco ni ravno nekakšen junak. Jo zna kaj hitro ucvreti.

Eva in Liza! Smiley Wink Cheesy Grin
Čestitke za napredovanje. Štrukli so pa tako luštni, da bi jih človek kar požulil.
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #904 : petek, 19.11.2004 : 12:50:46 »

Zanima me še, ali so tudi vaši buldogci tako plašni (npr. če nenadoma kaj zaropota ipd.). Naš Paco ni ravno nekakšen junak. Jo zna kaj hitro ucvreti.

Luka,

moja je Buba sicer ni "Angležinja", je pa ravno tako plašna- zadnje čase "trza" na nepričakovane prihode ljudi. Če kdo stopi izza vogala ali pa iz bloka ravno pred njo, se postavi v tako hecno držo, laja oz. tuli pa ritensko se umika  Grin Se mi zdi, da se hoče delat frajerko pa jo je v bistvu tako strah, da bi najraje pobegnila.

Pa ful se boji zvoka kuhinjskih omaric, ki so na magnet  Grin  Grin Zgleda, da jo tisti klik od omarice čisto prestraši, saj vsakič skoči pol metra v zrak....

Lp,
Tina
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #905 : petek, 19.11.2004 : 13:59:47 »

Tina!

Izgleda, da ti sedanji buldogi  niso prav veliko podedovali od nekdanjih divjih borcev. Sicer pa je bolje tako. Meni so všeč predvsem zaradi miroljubnega karakterja.

Uživajta z Bubo!

Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #906 : petek, 19.11.2004 : 22:35:35 »

Naš se vsake stvari ustraši. Na sploh je reva. Zadnjič se je pri veterinarju polulal na mizo. Na vsako novo stvar laja iz varne razdalje.
Logiran
lenivec
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 54


« Odgovor #907 : sobota, 20.11.2004 : 00:11:02 »

Na vsako novo stvar laja iz varne razdalje.

važna je predvsem varna razdalja Cheesy pa vsakič ko zalaja gre naš paco za en korak nazaj, al pa če je kdo od nas zraven med noge, takrat je najbol "korajžn"
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #908 : sobota, 20.11.2004 : 07:58:25 »

Liza tudi ni med najbolj hrabrimi... najhujše kar se ji zgodi je to, da vključim sesalec...  Roll Eyes drugače je imela pa v puberteti "težave" z raznimi stvarmi, npr. kontejnerjem na ulici, prometnim znakom, šumečimi vrečkami, lani pa je celo nadirala božični venček, ki sem ga obesila na zid..  Shocked Grin Roll Eyes Vse to jo je pa kaj kmalu minilo... se pa tudi meni zdi, da so današnji buldogi od tistih prvotnih buldogov odnesli samo šape, rep in glavo, hrabrost pa se je nekje med potjo izgubila.  Cool
Logiran
SuPeRkaaa
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 15


« Odgovor #909 : sobota, 20.11.2004 : 16:23:18 »

Saj hvala bogu, da so taki... Meni so prav zaradi mirnega karakterja taaaaaak všeč  Grin Cheesy
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #910 : sobota, 20.11.2004 : 19:08:43 »

Ja, je naš tudi tak.

Zanima me, če vaši kužki kaj renčijo, ko jih dvignete. Vsakič, ko ga dvigem, zateži. Ne vem, mogoče je komu z rok padel, ko je bil majhen.

Lp
Logiran
Sian
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 256


« Odgovor #911 : sobota, 20.11.2004 : 21:14:18 »

Strahopetci ja ... ma verjamte mi, če je potreba se prav nikogar in ničesar ne ustraši !!! Praktično FEARLESS !!  Angry

Lp Sian

 Wink
Logiran
bully lover
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 335


« Odgovor #912 : nedelja, 21.11.2004 : 20:26:00 »

Pozdravcki vsem skupaj Cheesy

Prav zanjimivo je prebirati kar napisete o vasih psih Wink Kaj naj sploh recem vidi se da so nekaj posebnega.

Eva kako pa si kaj ti? Upam, da nisi prevec utrujena. Kako so kaj malcki in Liza? Ali pridno ejjo in spijo? Kdaj sploh mladicki spregledajo. Kako pa je kaj Jazz ki je blazen med zenami? Mladicki so vsi precudoviti ampak on mi je nekako nekaj posebnega, ne znam razloziti zakaj, ampak res mi je nekako padel v oci. Pa ne me narobe razumet meni so tako ali tako vsi buldogi vsec in sem sploh in oh navdusena nad vsemi se posebno mladicki Grin

Ghode, malo se nam oglasi pa nam povej kako je bilo na razstavi v Zagrebu pa kasne slikice nam posreduj Grin

papa
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #913 : ponedeljek, 22.11.2004 : 14:10:56 »

...kaj naj jaz povem o Bellini hrabrosti.Na začetku je bila malo plašna(te standardne, vrečka, dežnik,...)vendar se s časoma to popravilo.Itak se zdaj ne boji ničesar, mislim da je boljša beseda pazljiva.Včasih še mogoče zalaja na TV če je kakšen kuža ali žival, pa da so kakšni čudni zvoki Grin Grin..Sem pred kratkim imel priliko videti kakšno moč ima,refleks, odločnost in kakšna je lahko.Še sam sem bil presenečen Shocked Shocked Shocked Še je nisem videl takšno, ful zaščitniška.Ko je začutila da smo "kao" ogreženi je vse prišlo na plano kaj zmore.Brez ubotavljanja se je pognala, v sekundi, še prej....s punco sva samo Shocked Shocked Shocked.....mislim, da je še ostalo še marsikaj ne samo rep, trup in glava.... Wink
Logiran
Afna
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 379


« Odgovor #914 : ponedeljek, 22.11.2004 : 14:31:34 »

Pozdravcki vsem skupaj Cheesy

Prav zanjimivo je prebirati kar napisete o vasih psih Wink Kaj naj sploh recem vidi se da so nekaj posebnega.

Eva kako pa si kaj ti? Upam, da nisi prevec utrujena. Kako so kaj malcki in Liza? Ali pridno ejjo in spijo? Kdaj sploh mladicki spregledajo. Kako pa je kaj Jazz ki je blazen med zenami? Mladicki so vsi precudoviti ampak on mi je nekako nekaj posebnega, ne znam razloziti zakaj, ampak res mi je nekako padel v oci. Pa ne me narobe razumet meni so tako ali tako vsi buldogi vsec in sem sploh in oh navdusena nad vsemi se posebno mladicki Grin

Ghode, malo se nam oglasi pa nam povej kako je bilo na razstavi v Zagrebu pa kasne slikice nam posreduj Grin

papa

Mi pa tokrat nimamo dobrih novic. Čez vikend sva z Lizo ostali brez treh punc. zakaj... nihče ne ve. So šle na obdukcijo, da se vidi kaj je bilo. Je bilo pa zelo nenavadno... zvečer so po sesanju začele dobivati krče...naslednjič niso hotele več sesati, naslednje jutro so pa je bilo vsega konec...   Cry Cry Cry

Sedaj sta z nami še Jazz in Bajsa...

LP, Eva
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines