mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 16.09.2024 : 01:20:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 217   Dol
Natisni
Avtor Tema: Angleški buldog - čvek  (Prebrano 303002 krat)
0 članov in 14 gostov pregleduje to temo.
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1425 : ponedeljek, 31.01.2005 : 13:18:54 »

..mi nimamo.Kokšna je cena za 7 kilsko embalažo.Zdaj kupujem Hill,s je tam okoli 6800 sit.Nekaj je zanima v zvezi z Pacotom.Sem videl, da ima temno gubo na vsaki strani.A to je zaradi čistila ali..Huh?Jaz Belli čistim samo s paprnatim robčkom in mislim, da je to to dovolj.Je pa res, da ji to naredim parkrat na dan.Pa drugi filmček je tudi v redu.Upam, da bomo še kakšnega videli Cheesy  lp
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1426 : ponedeljek, 31.01.2005 : 13:40:00 »

Bull,

to je žal od solzic. Kljub vsemu brisanju, so gube potemnele. Sedaj poizkušam razbarvati z blagim razkužilom (podobno hibiseptu, ki ga več ne proizvajajo) in kremo Pasta di fissan, kot so mi tu na temi predlagali. Upam, da bo sledil uspeh.

Za ceno 7 kg embalaže RC buldog 24 ne vem, jaz sem na razstavi v Ljubljani plačal za 15 kg s popustom 10.500 SIT. Mislim, da je redna cena nekje okoli 12.500 SIT.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1427 : ponedeljek, 31.01.2005 : 13:40:54 »

Bull, sicer sem še zelena kar se buldogov tiče, ampak mislim, da je dobro, če gube očistiš s kamilicami, saj delujejo kot blagi antibiotik in preprečujejo morebitna vnetja gubic. Mi to počnemo na 2 dni-s kamilicami, drugače pa večkrat dnevno s Pampers otroškimi robčki.
Glede na to, da je Bella precej svetla-tudi naš je, pa smo imeli težave z oksidiranimi solzicami. Za zdravje ni nevarno, estetsko pa ne zgleda najlepše. Sedaj mažemo z Bepanthenom...bomo videli, če bo pomagalo. Vi nimate teh problemov?
Upam, da te nisem narobe razumela in da ne bo izpadlo, da preveč pametujem.

Cena hrane tudi mene zanima, šeprav smo s Hill´s-om zaenkrat zadovoljni.

Lp
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1428 : ponedeljek, 31.01.2005 : 13:42:56 »

Joj Luka, sva naenkrat pisala.  Roll Eyes

Hvala za odgovor.
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #1429 : ponedeljek, 31.01.2005 : 15:15:19 »

zivjo vsem,

tudi jaz sem svojemu Pakotu kupila novo "buldogsko" hrano in jo ima ZELO ZELO rad. Cheesy vsaj za enkrat. Je pa res da je zelo draga. 7kg velika vrečka, kolikor jaz vem ne obstaja. Kupite lahko 3kg ali pa 12kg, ki stane nekaj manj kot 13.000 sit. Luka, a si siguren, da imaš ti doma 15kg ? Skoraj dvomim, ker moja vreča ima samo 12kg. Mislim pa, da je ta hrana res kar ok. Kaj pa ti Luka praviš?

Vsi se lepo imejte....... pozdravček od Tanje in Pakota Grin Grin
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #1430 : ponedeljek, 31.01.2005 : 15:17:23 »

Pa še to: 3kg hrane pa pride kar 3700 sit. Sad Meni se zdi to zelo veliko.

Pa pa
Logiran
Bull
rad pišem
****
Sporočil: 293


« Odgovor #1431 : ponedeljek, 31.01.2005 : 15:28:53 »

..3 kg hill,s-a je tudi okoli 3400 do 3700 (odvisno katerega vzameš), vzamem pa vedno 7kg, tako da, so cene nekje enake.Bella nima teh problemov, je dlaka mogoče malo bolj temnejša, sam to kadar ji teče iz oči.Ko pa ji pobrišem in posušim, se ji pa dlaka posvetli :DUpam, da bo to tudi tako ostalo.
Logiran
pako
novinec
*
Spol: Ženska
Sporočil: 24


« Odgovor #1432 : ponedeljek, 31.01.2005 : 15:45:36 »

ojla,

pri 3kg veliki hrani so cene verjetno res podobne Hillsu in Eukanubi. Za 13000 sit, pa mislim da bi morala dobilti vsaj 15kg hrane in ne 12kg. Jaz sem do sedaj Pakotu kupovala Nutro, ki pa je občutno cenejša: 15kg-9000 sit.

Lp, Tanja in Pako Grin
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1433 : ponedeljek, 31.01.2005 : 15:48:43 »

Pako,

verjetno je res bila 12 kg, samo se mi je zdela težka, ko sem jo "trogal" z razstavišča do avtomobila Grin. Sem jo pa že presipal v originalni RC-jev pvc zabojček za hrano in je bil poln, kot pri prejšnji njihovi hrani, ki je je bilo 15 kg.
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1434 : ponedeljek, 31.01.2005 : 21:21:59 »

Naš je zadnjič ta tester od Royal Canina pojedel v 10 sekundah,samo je to hrana za odrasle kužke, naš je pa star šele 8 mesecev. Smo mu pa kupili Hill`s brikete in jih niti ne povoha. Kar čez noč  je postal zbirčen.Ko sem mu včasih dala skledo na tla je takoj prišel, zdaj je niti ne pogleda. Eukanuba se mu je pa sploh zamerila.
Briketov za odrasle kžke mu ne smem dat, a ne? So pa res zelo dragi!
Aja, zadnjič sem mu za pokušino kupila Pedigre Pal konzervo in jo je takoj pojedel. Zakaj ta hrani ni dobra?
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1435 : ponedeljek, 31.01.2005 : 22:10:30 »

Ester mislim, da sta dve vrsti-za mladičke in za odrasle pse. Baje da je fino psa do starosti enega leta hraniti s hrano puppy&junior.

Meni se cena ne zdi visoka, saj je primerljiva s Hill´som. No, tole je izpadlo malo butasto-je kar draga, vendar je hrana, ki jo imamo sedaj tudi.
Večja ovira zame so trgovine, saj v Kranju te hrane še nisem našla-se bo pač treba zapeljati v Ljubljano.

Pa še to-na enem forumu sem zasledila, da hrane kot so-Pedigre, Friskies...in ostale, ki se jih kupi v trgovini niso v redu, saj naj to ne bi bila uravnotežena hrana. Če psa hraniš s hrano, kot je Hill´s, Eukanuba, Royal Canin, Nutro, Technical, Bosch... in ostalimi, ki jih dobiš v specializiranih trgovinah, ni potrebuješ dodatkov. Če pa ga hraniš z ostalimi, zgoraj omenjenimi briketi/konzervami, je potrebno obrokom dodajati razne vitamine, saj, kot sem že omenila, to ni uravnotežena hrana.
Tako sem prebrala, kaj je res, pa ne vem.

Ko sem ravno pri hrani-odprta je tema o hrani, ki naj bi obarvala dlako-ste pri vaših buldogih opazili kaj takega? Tudi meni je kolega rekel, da mu je vzreditelj svetoval, naj buldoginje ne hrani z Eukanubo, saj dlako obarva rumeno.

Lp
Logiran
Ester
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 298


« Odgovor #1436 : ponedeljek, 31.01.2005 : 23:15:39 »

Jaz sem slišala od nekega drugega lastnika buldoga, da  od Eukanube dlaka potemni in da ga zato rajši hrani z Hill´som.
Našemu močno dlaka izpada, je to zato, ker je v stanovanju?
Logiran
luka
odvisnež
*****
Spol: Moški
Sporočil: 906


« Odgovor #1437 : torek, 01.02.2005 : 10:51:59 »

Ester, našemu Pacotu je pred kakim mesecem tudi močno izpadala dlaka, pa se je sedaj pomirilo. Verjetno res menja dlako šele sedaj, ker živi v stanovanju.
Glede hrane: Jaz sem začel dajati hrano za odrasle že sedaj, ko ima šele 11 mesecev. Nekateri celo pravijo, da že malo večje mladiče (okoli 6 mesecev) začnejo hraniti s hrano za odrasle, ker ta naj ne bi bila tako močna in bi se pes počasneje in bolj enakomerno razvijal.
Logiran
Maja.
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.065


« Odgovor #1438 : torek, 01.02.2005 : 11:00:39 »

Tudi našemu je nekaj časa nazaj močno izpadala dlaka, pa smo zagnali paniko in takoj k veterinarju.  Sad
Ostružek je bil seveda negativen, smo pa dobili "poseben šampon", češ da naj bi bilo potem bolje. Samo da bi nam kaj prodali.  Undecided
No, po tem šamponu ni bilo nič bolje, se je pa stanje umirilo v roku 1 meseca.
Ester nič ne skrbi, čaka te le malo več pospravljanja.  Wink
Logiran
TinaZ
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.533


« Odgovor #1439 : torek, 01.02.2005 : 11:32:32 »

Živjo,

včeraj sem gledala ponovitev oddaje Štiri tačke pa je bila vmes reklama za Royal Canin specialno g+hrano za angleške buldoge. In v tej reklami je bil en krasen buldogec, pa me zanima, če kdo ve, kateri je to? Je iz Slovenije ali je "tujec"?

Lp,
Tina
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 217   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Angleški buldog - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines