mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 13:22:34

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 136624 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #240 : sreda, 29.09.2004 : 15:51:47 »

Če te zanima kako se pride do vadbišča: greš po stari cesti iz Lj proti Vrhniki in v Sinji gorici zaviješ iz ceste na desno pri tabli za Malo in Veliko Ligojno. Tabla je bolj slabo vidna, je pa takoj za gostilno NIBI, ki je tudi na desni strani ob cesti.

Potem se pa pelješ naravnost in zaviješ levo na makadam (pred tem je na desni improvizirano igrišče za otroke). Za zavit levo sicer ni oznake, ampak če fino gledaš, vidiš vadbišče s ceste. Sredi barjanskih travnikov. Upam, da je jasno. lp
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #241 : ponedeljek, 11.10.2004 : 19:20:42 »

Ojla!

Kako smo kaj?

Bom tri frisne slikice od Tilly dala sem, sicer je doma slikana ampak vseeno:

Tukaj se objema z mojo sestro, ki pa se je ne vidi sem jo izrezala(hehe)
http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10132/lepota.jpg

Tukaj pozira fotoaparatu
http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10132/Tilly%20se%20nastavlja2.jpg

Tukaj pa je z bikovko
http://www.foto-ljubimac.com/foto/albums/userpics/10132/Tilly%20z%20bikovko2.jpg

Iza kako sta pa vidve s Cino kaj?
Kaj je s tackami oz krempeljcki? Vse vredu?!?

LP, Mateja

[slika spremenjena v povezavo; Jana]
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #242 : ponedeljek, 11.10.2004 : 20:58:11 »

S ali si videla oglas, da prodajajo Camerona?!

http://www.mojpes.net/modules/oglasi/index.php?pa=viewannonces&lid=1857

Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #243 : ponedeljek, 11.10.2004 : 21:39:16 »



Videla. Očitno imajo samo še enega.
 Cheesy Wink
lp
Logiran
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #244 : torek, 12.10.2004 : 11:43:49 »

Živjo!
Cinini nohti so še vedno isto čudni, ni pa kakšnih novih poškodb. Je pa zdaj problem s striženjem, ker jih ne pusti strižt!
Biby - daj gor še tisto slikco tvojega puloverčka, ki si ga omenila - glede na to, kakšen mraz je zunaj, bo že fotka malo pomagala!
 Aja - a veste, da v naši dnevni sobi včasih že sneži? Ja, oddam stroj za proizvajanje umetnega snega ... iz blazin, haha ... cino, seveda!
LP vsem!
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #245 : torek, 12.10.2004 : 12:31:55 »

Ojla Iza!

Slikico bom dala naslednji teden gor zato ker jo imam doma shranjeno na racunalniku. Je pa prav fletna psicka in ji rdeca barva prav pristaja!

Ja a s Cino si sla na slikanje kot ti je veterinar na Coursingu priporocal? Niso nic ugotovili?

LP, Mateja
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #246 : torek, 12.10.2004 : 17:03:54 »

hojla!

kakšno slikanje? kateri veterinar?

lp
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #247 : torek, 12.10.2004 : 20:57:50 »

Sabina! To bi ti Iza se najlazje razlozila. Nekaj ima na zacetku nohtka krvavo.
Pa je sla na Coursingu do veterinarja in ga je vprasala kaj je to. Pa ji je priporocil, da gre na slikanje s Cino!
Pa me zato zanima, ce je sla in ce je izvedela kaj je narobe, ce sploh je kaj narobe!!!
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #248 : sreda, 13.10.2004 : 17:48:57 »

Malo se bom vmešala.  Grin
Kak se vam je zdel coursing? S mi je žal da nisma kaj več počvekale, upam da bo drugič več časa in manj energije mojih dveh  Tongue
Lp, Pia
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #249 : sreda, 13.10.2004 : 18:08:56 »

Ojla Pia!

Meni je bilo fajn, samo skoda da se je tako zavleklo, kajti jaz sem odsla ob 13h in nisem vidla Whippetkov!
Sem pa spoznala tebe. Sicer se me po moje ne spomnis in jaz tudi nisem vedela, da si to ti! Mi je Sabina povedala!
Ce se spomnis o oprsnicah smo se pogovarjali< to sem jaz, sicer sem bila brez Tilly samo sem potem malo obzalovala ker ni sla z menoj!

Upam pa, da se bova v bliznji prihodnjosti malo bolj spoznale!!!

LP
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #250 : petek, 15.10.2004 : 13:45:24 »

Biby: sicer se spomnim, da me je nekdo spraševal za oprsnice, ampak vas je blo več veš (sploh nisem vedla, da mamo take super atraktivne oprsnice  Grin )
No upam, da bomo enkrat le imeli dovolj časa.
Meni je blo tudi fajn, prava paša za oči.
Lp, Pia
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #251 : nedelja, 17.10.2004 : 18:21:27 »

Živjo!

Pia, tudi meni je žal da nismo več poklepetali, pa drugič. Ali sta Kali in Kord tekla? Jaz sem pol coursinga zamudila, ker sem morala Vivo stran odvlečt, da se je malo umirila.

Iza ali si potem šla kaj slikat nogice Cini. Ali kaj šepa?

Čez kakšen mesec bo spet coursing baje nekje na Dolenjskem.

lp
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #252 : sreda, 20.10.2004 : 10:26:22 »

S: Ja sta tekla ja. Prvi krog bolj tak, no v bistvu samo do polovice, drugega pa Kord spet do polovice, Kali pa čisto celega  Roll Eyes Smo ga uspeli zapalit  Grin
No drugače pa sta bla itak cela nora, ker sta bla med svojimi in se jima to ful redko zgodi.
Viva je tekla? Tudi jaz žal nisem ne vem kak spremljala ostalih.
Kako pa veš za coursing? No upam, da ne bo kje predaleč, ker bi prav rada spet šla.
Lp, Pia
Logiran
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #253 : nedelja, 07.11.2004 : 12:59:51 »

Zivjo!
Zgleda, da bo pocasi konec toplih dni in da bo nase whippetke spet zeblo!! Mi smo uredu - tisto s Cininimi kremplji sem kar sama uredila - od takrat naprej je vse uredu, moja diagnoza je, da smo malo pretiravali v dirkanju in zaviranju. Sepala ni nikoli. Aja - doletela nas je se prva sportna poskodba (ko je z zadnjim stegnom priteleta v mejni kamen), ampak na sreco brez vecjih posledic. Kako pogoste so poskodbe pri whippetih? Ali lahko pricakujem, da bo Cina s starostjo malo pametnejsa in bolj previdna, ali ne?
Pa se to: ali so whippeti na splosno bojeci? lp vsem

ps: ce bo letos v tivoliju se kaksen skupinski sprehod, se z veseljem pridruziva!
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #254 : nedelja, 07.11.2004 : 17:19:47 »

Živjo!

Tudi naša Viva je bila prav nora ko je bila mlada, resno sem razmišljala o zavarovanju. Na srečo nismo imeli večjih poškodb, razen nekaj odrgnin. Zdaj pa je postala previdnejša, le na coursingu se mi je zdelo da se bo zlomila.

Svetujem ti, da jo voziš na sprehod kjer bo srečevala veliko psov, da se jih navadi. Potem mislim, da nebi smelo biti problema. Ali je Cina boječa?
Jaz sem Vivo peljala na razstavo prav zato, da se je navadila gruče psov in ljudi.

Pošlji mi na privat tvojo številko pa te pokličem za v Tivoli.

LP
Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines