mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 15:15:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 136701 krat)
0 članov in 28 gostov pregleduje to temo.
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #210 : nedelja, 22.08.2004 : 10:03:16 »

 Wink

Slikice so bolj majhne, ampak vidi se pa le.

LP

[attachment deleted by admin]
Logiran
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #211 : sobota, 11.09.2004 : 17:36:01 »

Živjo vsem!
Mene pa zanima, kje ste vsi novopečeni lastniki whippetov? Vem, da je bilo letos kar precej legel v Sloveniji, pa bi bilo fino, ce bi se kdo kaj oglasil!
Jaz že dva meseca uzivam z malo mrcino in ko sem videla te fotke od Kosirjevih, sem se pac morala oglasit, saj so to verjetno njene sestre ... ali gre že za ta drugo leglo?
No, upam, da bo tudi tale stran malo zazivela. Lep pozdrav!!
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #212 : sobota, 11.09.2004 : 18:08:50 »

Živjo!

Koširjevi imajo še mislim, da tri whippete iz drugega legla.

Iza, iz kje pa si. Katerega whippeta pa imaš in kakšne barve je?

Lahko se nam kdaj pridružiš na sprehodih.

LP
Logiran
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #213 : nedelja, 12.09.2004 : 08:24:40 »

Moja Cina je dvobarvna - rjavo bela - in je iz prvega legla (najlepša  Wink). Na srečo zdaj še ni pogruntala razlike med psom, mačko, zajcem in srno, tako da se lahko v miru preganjamo po vrhniških gozdovih. Je pa zelo igriv pes in mislim, da malo pogreša ostale whippete, saj so vsi drugi psi zanjo prepočasni, oziroma preveč zdolgočaseni. Zato sem tudi vprašala, kje so ostali mladiči, ker bi bilo super, če je kateri v Lj., da bi se dobili malo za igralne urice!!! V mali šoli pa tudi nima prav posebne družbe.

S. če si iz Lj - kam pa pelješ psa na sprehod?

Aha- še eno vprašanje: iščem ovratnico in bi rada kupila ta pravo - ali imajo kje v Lj. ovratnice za italijanske hrte? (tista za odraslega whippeta bi bila zaenkrat prevelika)
Pozdrav!
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #214 : nedelja, 12.09.2004 : 09:22:31 »

Živjo!

Mi se dobivamo v Tivoliju ali pa na PST-ju, kjer koli v Ljubljani.

Ovratnico boš pa dobola pri gospe Ireni Šeruga iz Naklega. Jaz sem dala za svojo takrat 1000 tolarjev. Se ti jo splača poklicati.
Ona ti jo naredi po meri, po telefoni ji samo poveš obseg vratu in tvoje želje in to je to.

Upam, da se kdaj vidimi.

lp
Logiran
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #215 : sreda, 15.09.2004 : 17:18:14 »

S!
Hvala za informacijo v zvezi z ovratnico - jo bom kar takoj poklicala. Kako je pa kaj pozimi s temi whippetki? A jih fajn zebe? Moja se že zdaj zvečer vsa trese, če sedi na travi ... Ali mogoče ta gospa Šeruga izdeluje tudi kakšne "plaščke" za pozimi?

Mogoče se kdaj vidimo na PST-ju. Kakšne barve je tvoj pes? A se ti spomniš mojega iz legla? LP
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #216 : sreda, 15.09.2004 : 17:30:40 »

Živjo!

Gospa dela tudi plaščke po naročilu, še prej pa vzame mere.

Naša Viva je včasih oblečena, kadar je zelo mrzlo, ko zjutraj direktno iz postelje letimo na minus.
Viva je tigrasta rjava in siva.

Tvoja whippetka je iz prvega legla  ali ne? Mislim, da vem katera je.

Ali se vidimo 2 oktobra na coursingu?

LP
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #217 : sreda, 15.09.2004 : 17:42:08 »

Sabina si kaj šla na spletno stran uhanovih.
Kaki cukerčki so ratali Char, Cameron in Call (meni se zdi da jim je tako ime). Pravi pasji lepotci so!!!

Lepo pozdravljena med nami IZA!!!
Fino, da imamo še enega ljubitelja Whippetov!!!

Tudi jaz sama imam Whippetko Tilly, ki pa jo vidiš na formu in je na slikicah z Viviko.
Jaz moji dajem pozimi plašček in sicer takrat ko je pod -5 in pa obvezno zjutraj ko gre ven ker je vsa topla ko se zbudi. Sicer pa se potem tudi teka, tako da kake velike potrebe po plaščku ni. Če greva samo na lulanje in kakanje ima plašček, če gre pa na tekanje potem ji ga pa ne dam!!!
Drugače pa lahko plašček tudi kupiš v tukanotu!!!

LP, Mateja
Logiran
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #218 : četrtek, 16.09.2004 : 19:54:29 »

Hvala za informacije. A sta vajini psički sterilizirani /kastrirani? Vem, da je ta tema za drugam, ampak me zanima, če je whippet kot pasma podvržen kakšnim problemom v zvezi s sterilizacijo (sprememba vedenja, uhajanje urina ipd)?

Jaz s svojo Cino res uživam. Predno sem se odločila za whippeta, sem skoraj dve leti študirala za katero pasmo naj se odločim ... zdaj sem pa iz dneva v dan bolj ponosna na svojo izbiro. In o whippetu sem začela premišljevat ravno zato, ker sem jih precej srečevala na PST!!

Kako je pa s puščanjem whippeta samega doma? Ali je problem, če bi bila po devet ur sama? Zdaj jo zaenkrat  puščamo doma samo največ po 6 ur, pa še to le dvakrat tedensko.

Pozdrav!
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #219 : četrtek, 16.09.2004 : 20:57:44 »

S: Kje pa je coursing?
Pride kdo od vas v soboto v Maribor?
Lp, Pia
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #220 : četrtek, 16.09.2004 : 21:09:41 »

Živjo!

Coursin je na Vrhniki. Poglej link.
http://www.mojpes.net/modules/news/article.php?storyid=666

Jaz bi prav rada prišla v soboto pa smo popoldan povabljeni na rojstni dan. Bilo bi pa lepo da se končno vidimo.


Iza, naša Viva je po potrebi tudi sama 9 ur ampak več pa ne. Trenutno moje sestra pride prej domov in jo pelje ven ampak zdaj bo spet začela delati dalj časa, tako bo Viva spet 9 ur sama. Jo pa peljem ven čisto takoj samo torbo odližim in gremo.

lp
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #221 : četrtek, 16.09.2004 : 21:27:37 »

S: To je blo pa hitro zdaj. Škoda da te ne bo. Mogoče se pa vidimo na Vrhniki. Če mogoče veš: koliko km je od LJ do Vrhnike?

Iza: Jaz mojih dveh ne pustim dlje kot 5 ur samih, pa še to res v skrajni sili. Tako 3-4 urice pa še gre, sicer pa tut odvisno od dneva (včasih jima je dolgčas al pa koš diši al pa kaj podobnega  Roll Eyes ) Če pa me dalj časa ni doma, ju grejo iskat starši in sta pri njih v varstvu. Hvala bogu za take starše ne?  Tongue

Pia
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #222 : četrtek, 16.09.2004 : 21:34:54 »


Od LJ do Vrhnike je približno pol ure vožnje, odvisno s katerega konca greš.

Me pa zelo mika, da bi prišla ampak vožnja je kar dolga do MB in ob treh bi morala biti doma.


lp

Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #223 : četrtek, 16.09.2004 : 21:43:04 »

Ojla!!!

Iza; Jaz imam mojo več ali manj na čuvanju ( moja starša in pa fant ki je trenutno doma na bolniški), tako da je več ali manj skoz v družbi. So pa tudi dnevi ko je sama doma po 5 ur, pa ni take krize. Na začetku so se pritoževali zaradi tuljenja oz. jokanja sedaj pa ni niti glasu o njej.
Kar se pa tiče sterelizacije je pa pri moji bilo tako. In sicer sem jo dala sterelizirati šele po 2 gonitvi (kar močno obžalujem- mi je žal ker je nisem dala kot mlado in pred 1 gonitvijo) in se je zredila iz 14kg na 17kg. Kar verjami mi in lahko tudi S vprašaš kaka je bila moja Tilly prej. Sicer pa po obnašanju ni nič drugačna, aktivna je isto kot prej, no malo manj sedaj ko je malo starejša in pa najbolj pomembno je da je srečna. Sicer probavamo s hujševalno pa nam gre bolj slabo zaradi mojih staršev. Bom pa tudi zamenjala prehrano tako kot mi je svetovala S, in sicer bom Hill's performance zamenjala za kako adult hrano, bom še videla katero.
Samo ko je bila sterilizirana naju s fantom ni pogledal skoraj en mesec, tako je bila užaljena. Ni prišla na cartanje, ni se odzvala na odpoklice še manj naju je pa pozdravila, vendar kakor ''hitro'' nama je zamerila zako ''hitro'' nama je tudi odmerila.

Sicer pa kot si sama rekla so Whippeti prekrasni psi in prav uživamo v njihovi družbi!!! Grin Grin Grin

LP
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #224 : četrtek, 16.09.2004 : 21:43:31 »


Trenutno stanje pri nas:  Smiley

[attachment deleted by admin]
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines