mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 30.09.2024 : 15:15:58

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 59   Dol
Natisni
Avtor Tema: WHIPPET  (Prebrano 136705 krat)
0 članov in 32 gostov pregleduje to temo.
Iza
novinec
*
Sporočil: 43



« Odgovor #150 : sreda, 17.12.2003 : 17:33:58 »

Glede nakupa ne morem povedat nič konkretnega, ker za to nisem zadolžena jaz (bi bilo res hecno, če bi psa kupil nekdo, ki o tem nima pojma ..) - se pa naša bodoča psička rodi nekje v januarju.

Ne samo, da so whippeti odlični psi, ampak so mislim kar naj naj naj. Vsaj tisti, ki jih jaz poznam in kolikor sem brala. Skrbi me le to, ker so predvsem za "na kratke proge" - verjetno raje šprintajo naokrog, kot pa zmerno in dalj časa tečejo. Upam, da se da psa na to privadit. Jaz bi rada, da bi recimo lahko kot odrasel pes vsak drug dan pretekel z menoj kaksno uro. ?

Se pravi, da mi ni treba skrbeti, da bi sosedov pes ves čas lajal? Je namreč grozen teritorialist (misli, da je ves svet njegov in se blazno živcira že, če se jaz sprehodim po svojem vrtu ..)

Zanima me še, ali whippeti tudi dejansko lovijo zajce in kolikšna je potreba po tem, da je na povodcu (da ne skoči pod avto ..)?
lp
Logiran
polona2
gost
« Odgovor #151 : sobota, 20.12.2003 : 03:41:35 »

Smo pred nakupom nvega člana naše družine. Odločili smo se za Whippetka me pa zanima ali mislte, da je to res primeren pes za nas. Smo družina z dvema majhnima otrokoma in živimo v bloku.  Mi lahko poveste kje naj ga iščem in kakšna je cena.
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #152 : sobota, 20.12.2003 : 16:17:20 »

Hojla
Tudi mi živimo v bloku sicer nimamo malih otrok vendar pa dostikrat pridejo k nam na obisk in ni nobenih problemov. Tudi bratec od naše whippetke je šel k družini z dvema otrokoma pa so se takoj ujeli.
Pri nas so tudi otroci iz bloka čisto navdušeni nad našo whippetko še bolj pomembno pa je da je ona res prijazna do njih.
Jaz vam predlagam da pokličete družino ****)in se vse pozanimate povedali pa vam bodo izkušnje drugih lastnikov whippetov ali pa prosite za njihove tel. št. in se sami prepričajte.

lp

Logiran
polona2
gost
« Odgovor #153 : petek, 09.01.2004 : 13:57:51 »

Živjo!

Zanima me ali mora imeti whippet res pozimi obvezno plašček? Povejte mi še ali kdo ve za kakšno predvideno leglo.
Logiran
igor
nekaj malega že vem
***
Spol: Moški
Sporočil: 237


« Odgovor #154 : petek, 09.01.2004 : 14:13:05 »

Mi imamo cirneca , ki je takšen kosmatinec kot whippet . Mislim , da boste nujno potrebovali kakšen plašček za takrat  ko je pod nulo  Grin . Mislim , da so whippeti zelo primerni za v stanovanje , tudi mi smo kupovali kakšnega kratkodlakega prijatelja , ki bo prijazen z otroki in smo se odločili za cirneca - pa nam ni žal , tudi vam ne bo če se boste odločili za Whippeta .
Je pa to poleg veselja tudi odgovornost .

Lp igor
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #155 : petek, 09.01.2004 : 15:43:52 »

Hoj

Ja plašček mora včasih res imeti. Mi ji ga oblečemo kadar je res mrzlo, predvsem zgodaj zjutraj in zvečer pozimi.
Ko smo šli zadnjič na Veliko planino sem ji oblekla plašček ko smo se na vrhu ustavili, ker ni bilo sonca in je pihalo.

Ali si se že pozanimala pri vzrediteljih?

    lp

 
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #156 : ponedeljek, 12.01.2004 : 10:05:31 »

Hojla

Včeraj smo srečali v Tivoliju dva whippeta in ne boste verjeli, da je bil eden izmed njiju BOL. Moram povedati da je Bol dobro tudi z whippetko od mame se že dobro razumeta. Ranice so se mu zacelile, zgrizel se je res zaradi stresa.

To pa je dobra novica, a ne?

    lp

Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #157 : torek, 30.03.2004 : 16:36:26 »

Pozdravček!
Kje ste ljubitelji Whippetpv  Huh . Že dolgo časa ni nobenega na spregled!
Kako so kaj vaši Whippetki sedaj v teh spomladanskih dneh?  Cheesy  Moja tako veselo teka po travnikih in uživa v sončnih dnevih da bi bila kar non- stop vzunaj.  Wink  Zime je mimo in sedaj se začnejo veseli dnevi moje psičke!!!
He he, lep pozdravček vsem!  Kiss

Biby
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #158 : torek, 30.03.2004 : 21:44:42 »

No lep pozdravček še od nas, čeprav nič kaj vesel. Včeraj nas je napadel pitbul ali nekaj podobnega in mamo Kalija ful bogega. Celi vrat ma zašit in samo leži, tak da pri nas to veselje glede pomladi odpade, saj ga ni čutiti niti pri Kordu, ker je revček tako prizadet zaradi Kalija. Dogodek sem prijavila policiji, pa me zanima, če mi lahko svetujete, kako naprej.
Lp, Pia
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #159 : sreda, 31.03.2004 : 20:37:06 »

Pozdravcek!

Pia ti se mi pa res smilis Cry, tega ne privoscim prav nobenemu, da se to zgodi njegovemu kuzku. Po moje je najboljse, da se pozanimas kdo je ta lastnik in terjas od njega denar za veterinarja in za vse posledice za tvojega kuzeka. Prijavo pa si podala a ne. Sej bo moral k sodniku za prekrske( ce si podala prijavo). Ali je bil ta pitbul al kar koli ze je odvezan. Ne zastopim lastnikov ki ima napadalnega psa pa ima odvezanga. V nasem okolju je takih psov kar nekaj tako da moram JAZ paziti. Mojo je enkrat napadla rotvajlerka pa se je kr branila, sam sva se oba lastnika zadrla jaz na svojo on pa na njeno tako da sta kar takoj odnehali. Sej potem je dal tisto rotvajlerko uspavat ker je full napadalna postala je imela tudi neke napade- ne vem tocno kake. Uglavnem Pia pozanimaj se kdo je oz. ce ves toliko bolje pa poiskusaj kaj tudi pridobiti za zdravljenje, kajti sama vem koliko so zdravljenja draga, pa ceprav gres tudi kredit iskat samo da psa pozdravis in da ga imas, a ne.
Pia vso sreco pri okrevanju in upam di si bo tvoj kuza cim prej opomogel!!!!!!!

Biby
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #160 : sreda, 31.03.2004 : 22:02:28 »

Hvala Biby!
Prijavo sem podala, zdaj pa mi itak ne ostane drugega kot da počakam do konca zdravljenja in po urgiram ne? Aja pa spuščen je bil ja.
Lp, Pia
Logiran
S
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 242


« Odgovor #161 : petek, 02.04.2004 : 08:01:49 »

Živjo!

Tudi mi želimo Kaliju hitro okrevenje.

Na tvojem mestu bi ga jaz tudi tožila morda ga bo pa le izučilo. Pa upam, da še koga drugega.

LP
Logiran
Biby
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 206


« Odgovor #162 : petek, 02.04.2004 : 11:26:31 »

Pozdravcek Pia!
Kako kaj poteka okrevanje Kulija. S ima tudi prav, jaz bi tudi po moznosti tozila cloveka pa naj si zapomnejo za vekomaj, da napadalnega psa ne moras imeti odpetega. Sicer pa se mi zdi da jih tudi to nebi glih kaj prida izucilo.
Pia prosim da nam porocas o okrevanju in upam da vam gre na boljse!!!

Biby
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #163 : petek, 02.04.2004 : 15:00:01 »

Kot sem napisala že v eni drugi temi nam gre na bolje ja. Smo pa malo sitni, ker bi radi šli na sprehod, pa Pia ne ve kako naj to izvede. Tak da predlogi so dobrodošli  Grin
V sredo gremo dat šive ven pa mislim da bo potem počasi kar vredu.
Lp, Pia
Logiran
Pia
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 156



« Odgovor #164 : sobota, 03.04.2004 : 12:49:15 »

No danes se nam je pa poslabšalo. Zdaj sma ravno prišla domov, sma bila pri veterinarju, da mu je ponovno zašil eno izmed ran, ker se mu je čez noč odprla. Tako, da se nam okrevanje podaljša in damo šive ven komaj naslednji ponedeljek.
Ne vem kako mu naj zaščitim rano (zdaj ma gor gazo in preko mrežico), ker mu mrežica takoj zleze dol. Tako da spet prosim za ideje.
Toliko za zdaj
Pia
Logiran
Strani: 1 ... 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 ... 59   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 10  |  Tema: WHIPPET
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines