mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 07.07.2024 : 13:47:20

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 90   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nemški bokser - čvek  (Prebrano 177900 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Lucija_p
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 212


« Odgovor #645 : nedelja, 08.06.2008 : 09:00:56 »

To je pa lepo slišat, kucy  Cheesy!
Kako si se pa odločil glede bivanja v stanovanju? Boš poskusil?
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #646 : nedelja, 08.06.2008 : 09:50:12 »

Super novica! Cheesy
Logiran
kucy
novinec
*
Sporočil: 13


« Odgovor #647 : nedelja, 08.06.2008 : 11:22:34 »

Jah glede bivanja v stanovanju se še nisem odločil, ker se moram še dogovoriti s starši! Moja želja pa je, da bi Donu za 5. rojstni dan, ki se zelo, zelo bliža omogočil življenje v hiši!
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #648 : nedelja, 08.06.2008 : 16:49:53 »

Kucy: to bi pa bilo nalepše darilo Wink

lepo da je z Donom vse uredu!  Grin Cheesy Wink Vsakim ko slišim da je kak bokserček v slabšem stanjume boli srček in je dobre novice ko vidiš da se stvari izbolšujejo res Dobro prebrati Smiley


lp

m

p.s.:Še 6 dni in mi bomo imeli novega družinskega člana Wink že nestrpno čakamo Smiley Cool
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #649 : ponedeljek, 09.06.2008 : 11:34:49 »

maxima
a se sme vse brikete mešat z vodo ali samo nekatere?
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #650 : ponedeljek, 09.06.2008 : 13:15:29 »

maxima
a se sme vse brikete mešat z vodo ali samo nekatere?

Zakaj pa se jih ne bi smelo??? Sej poanta je v tem, da se napijejo vode, da jih psi ne goltajo cele dol (za tiste, ki jih ne grizejo). Se napihnejo v posodi ali pa v pasjem zelodcku.
No, da bi Frolic-e namakal pa res se nisem videla. Grin

Lp, Ursa
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #651 : ponedeljek, 09.06.2008 : 13:46:29 »

Ja saj to je suha hrana in mislim da ni problema če se jih namaka Wink

Ko smo mi dobili našo Maxico so mi priporočali da brikete zalijem z vodo in dodam malo rastlinskega olja in to je bilo to naša miška jih je vedno pojedla v sekundi  Grin Cheesy
S tem smo prihranili na žlampanju po obedu saj so briketi suhi in s tem kuža rata lahko neskončno žejen Wink

lp
m
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #652 : ponedeljek, 09.06.2008 : 21:53:28 »

No men je blo prepovedan jih zmešat z vodo. Vem pa, da so nekatere namenjene mešanju z vodo. To so mi rekli pri veterinarju.
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #653 : ponedeljek, 09.06.2008 : 21:56:35 »

maxima
jaz se tudi veselim z vami in upam, no komaj čakam slike vaše nove članice/člana. Sej bodo a ne
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #654 : torek, 10.06.2008 : 07:45:14 »

Kucy ... mi lahko prosim zaupas katere brikete dajete svojemu psu. Namrec od tega je tudi odvisno kako zejen bo pes.

Maxima ... se 4 dni ... joj, pa bo spet ena mala kepica med nami. Ze tezko cakamo slikce.

Kosovirji ... jaz sem naceloma proti temu, da se psu namaka brikete ... to pa zato, da zveci/grize in da si s tem nekako cisti zobe.

Lp, Ursa
Logiran
Nanook
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.399


NS Lama Tari


WWW
« Odgovor #655 : torek, 10.06.2008 : 08:42:57 »

Cist off topic, ampak sem ze zasledila "opozorilo", da se naj dolocenih briketov ne bi namakalo.
Logiran

"The good thing about science is that it's true whether or not you believe in it." -Neil deGrasse Tyson
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #656 : torek, 10.06.2008 : 10:23:51 »

Cist off topic, ampak sem ze zasledila "opozorilo", da se naj dolocenih briketov ne bi namakalo.

Katere pa in od cesa je to odvisno??? Verjetno bi na takh briketih to pisalo kot opozorilo.

Lp, Ursa
Logiran
Maxima
rad pišem
****
Spol: Moški
Sporočil: 350


« Odgovor #657 : torek, 10.06.2008 : 10:34:44 »

Sej jih nismo dobesedno namakali, samo dodal sem vodo ko sem ji dal za jest in niso stali več kot nevem 15 sec v vodi.

ja še sam 4 dni smo že mal nervozni Wink

lp

m

urša kako so punce?
Logiran
linchaich
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.241


« Odgovor #658 : torek, 10.06.2008 : 10:49:18 »

Punce? ... bokserske ritke sta v redu ... dokaj, no ... Lina ni nic kaj bolje. Zdej se ze sprasujem, da ni kaka borelia ali kaj od tega. Upam, da mi ze ta teden uspe peljat jo v Topolsico - moram it med tednom, pa da vidimo ce je sepanje sploh posledila kolenskih vezi ali ne.
Drugace sta pa ti dve bokserski ritki cele dneve zunaj ... uzivata v lezanju malo na soncku, pa spet malo v sencki. Zvecer sta tudi do 10-ih zunaj.

Dona je pa se vedno v redu ... tudi tole dezevno vreme ni kaj dosti vplivalo nanjo. Za neumnosti je vedno energija ... odpiranje shrambe, stikanje po tascini kuhinji in razmetavanje smeti po celem stanovanju, kraja stvari iz mize, pulta, ... in se in se bi lahko nastevala.

Lp, Ursa
Logiran
kosovirji
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 68


« Odgovor #659 : torek, 10.06.2008 : 10:53:00 »

No naša mala je jedla ne slane brikete (čigave so bile ne bom povedala) prodajalka me je o tem podučila pa tudi na embalaži je pisalo, da ne smem mešati briket z vodo. Potem sem imela debato z veterinarjem (mala ima dieto) pa velja podobno, da teh ne smem razmakat. So me pa podučili, da so nekateri briketi namenjeni do jih zmešamo z vodo druge pa obvezno ne.
Pa ne mi zamerit vedno rada preverim takšne informacije pri več ljudeh, ker si želim več vedenja. Zakaj pa ene ne, druge pa pa ne znam natančno opredelit. Razumem kot to, da je podobno kot ptičkam ne smeš dajati svežega kruha (slaba primerjava).
Če na vaših briketih ne piše, da se ne smejo mešati z vodo se potlej lahko. .... Kaj pa vem.... Verjetno vsak od vas ve kaj daje mrcini za jest in kaj in kako jim paše hrana.  A ne.
Logiran
Strani: 1 ... 39 40 41 42 43 [44] 45 46 47 48 49 ... 90   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  FCI 2  |  Tema: Nemški bokser - čvek
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines