mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 18.09.2024 : 01:26:29

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 268249 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #840 : sobota, 03.08.2013 : 07:45:10 »

Kejt! Kiss

... in Dogmanija  Kiss Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #841 : petek, 09.08.2013 : 21:51:22 »

... in Alba  Kiss
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #842 : torek, 27.08.2013 : 22:35:08 »

Ker VAŠ dober glas res seže v deveto vas, smo zadnjo sončno soboto, v Ljubljani, na vadbišču KD Krim, organizirali BAZAR, namenjen zbiranju opreme za pasje cigančke ter druženju nas in naših psov, med katerimi je tudi nekaj vaših rojakov  Grin

Okoli 30 psov in nekaj več vodnikov je prišlo zato, ker vemo, da se v Pomurju že več let nesebično in močno trudite in tako spreminjate miselnost ljudi  Afro in življenjske razmere živali objem, kar kažejo tudi vaši izjemni uspehi  bravo Afro

Ko se bo Epona pripeljala v Ljubljano, tokrat upam, da res s praznim avtom, ji bomo naložili vse, kar je na praznično obloženi mizi zbranega za pse, ki si vsako od teh stvari res zaslužijo  Cheesy



Velika vrečka s Flokijem je skoraj do vrha polna vodiiiiičev  veselje



V drugi so priboljški 



Še večja vrečka je polna ovratnic: malih, mini, srednjih in velikih - lepih  Smiley



Vodiiiiiči, kakršni so najbolj zaželjeni  Wink



... pa tudi igrače, da bo učenje lažje  Afro



Sklede, glavniki in krtače, da v frizerskem salonu stranke ne bodo ostale suhih ust  Grin



In tudi pripomočki za tiste, z najdaljšim in najbolj strupenim jezikom  Roll Eyes



Pa še naša gasilska:


(foto Katarina Wallas)

Pomurčki, radi vas imamo  objem
Logiran
uraa
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.874



« Odgovor #843 : torek, 27.08.2013 : 23:05:55 »

Vauu, noro! Ful ste pridni objem
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #844 : sreda, 28.08.2013 : 07:54:45 »

UAU, koliko OPREME  Cheesy Cheesy Cry Cheesy Cry Smiley Cheesy Kiss Kiss

Že pol ure sem na tej strani pa ne najdem besed, s katerimi bi lahko res opisala, kako zelo zelo cenimo in smo veseli, da imamo toliko prijateljev in ne vem, če bom kdaj lahko dovolj poudarila, da ko nam uspe narediti nekaj dobrega, ni le rezultat pomurskega dela, ampak rezultat vseh Kiss

Hvala vam za to krasno akcijo  Kiss

Ina, pridem s praznim  Smiley
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.395


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #845 : sreda, 28.08.2013 : 08:37:59 »

Izjemni ste vsi! ljubezen objem
Logiran

SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #846 : sreda, 28.08.2013 : 08:42:46 »

 Cheesy Juheeeej, še bomo žurali z razlogom! veselje objem
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #847 : sreda, 28.08.2013 : 08:52:07 »

 Cheesy ljubezen
Logiran
Bine
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 186


« Odgovor #848 : nedelja, 01.09.2013 : 17:08:52 »

Po tako zelo uspešnem zbiranju opreme je skrajni čas za nekaj novejših foto-utrinkov  Wink

Naši pridni sprehajalci z zanimanjem spremljajo ...






... zelo poseben obisk ...


Vas zanima koga?


Fru in Urško in njune super trike!  Cool


Ob trikcih je Urška vsem prisotnim razložila zgodbo o Fru. O tem, da je mešanka posvojena iz zavetišča, o njeni težki preteklosti, pa o vedenjskih težavah, ki jih je imela, preden je šla v šolo ... Tako so otroci videli, da je vsakodnevno druženje s psi lahko nekaj najlepšega, če za njih lepo skrbijo, jim posvečajo dovolj časa in če imajo do njih "pravi" odnos. Smiley


Fru demonstrira pridnega in pametnega psa mešanca najboljšega človekovega prijatelja Smiley


Sprehajalec, ki je bil ob našem obisku objokan zaradi svojega psa, ker je le-ta bil medtem pri veterinarju, je imel posebno čast sprehajati Fru. Smiley Tako je bila njegova žalost malo manjša. Smiley


Po sprehodu smo dan nadaljevali z barvanjem pasjih hišk. Mimogrede, tudi te so v največji meri naredili otroci sami - žagali, vrtali, zabijali. Wink Zmeraj so vključeni v proces, naj gre za karkoli. Društvo se trudi, da se okrog psov čim več "dogaja". Tako otroci vidijo, da so psi njihova odgovornost, da je za njih potrebno skrbeti in da je skrb lahko istočasno tudi zabavna. Smiley






Hišico je potrebno testirati, preden bo v njej spal naš pasji prijatelj  Wink


Na končne izdelke so zelo ponosni. Za njih imajo veliko večjo vrednost kot nekaj, kar bi dobili "na pladnju".


In še dogodek ob odhodu, ki mi je dodatno polepšal že tako lep dan. Tega žal ni mogoče spraviti na fotografijo, zato samo opis. Dva mlajša fanta, vsak s svojim psom in z velikim nahrbtnikom gresta na pasji sprehod. Vprašam ju, kaj imata v nahrbtniku. Vodo za psa in zase, pravita. Smiley Istočasno ena izmed njunih psičk počepne na malo potrebo. Ob tem se eden od fantov zdrzne in zaskrbljeno ugotovi, da sta pozabila vrečke za iztrebke.  Smiley Na srečo je šlo samo za malo, ne za veliko potrebo.  Wink Verjetno mi ni potrebno posebej razlagati, kaj vse naredi to situacijo tako zelo lepo. Smiley
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #849 : nedelja, 01.09.2013 : 17:37:14 »

 Cheesy veselje bravo, na koncu pa kar malo  Cry

Pa koliko obrazkov iz fotgrafij že poznam, sami res fajn otroci, ki bodo nekoč v odgovornosti do živali vzgajali svoje otroke, že prej pa  tudi svoje starše  Wink

Fru je pa itak največja zvezda   Cheesy Kiss, seveda ob super pomočnici Urški  objem
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #850 : nedelja, 01.09.2013 : 18:55:53 »

Kakšne fotke! Wauuuuuuuuuuu, tole je pa za v foto knjigo "preobrazb"  Cheesy Čudovita reportaža, Bine Afro

Noro, kaj vse ste ustvarili v nekaj letih, človek kar verjet ne more. Bravo za vse vpletene, še posebej pa za pridne učence bravo objem bravo

Logiran

Unikatne tablice in portretki
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #851 : nedelja, 01.09.2013 : 19:30:08 »

Jaz sem čist hepi. Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #852 : nedelja, 01.09.2013 : 21:37:36 »

Iiii, piflarka Fru Cheesy
Je bila tudi zanjo kar zmaga tole Wink
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #853 : ponedeljek, 02.09.2013 : 14:09:44 »

En veeelik braaaavooo vsem udeleženim  bravo Afro ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #854 : ponedeljek, 02.09.2013 : 22:30:53 »

 Grin Kulsko, da bomo zdaj posiljali celo vreckice za drekce teh Cigotov! plesalec Neprecenljivo, res!  ljubezen ljubezen
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 52 53 54 55 56 [57] 58 59 60 61 62 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines