mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 16.07.2024 : 23:34:26

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 77   Dol
Natisni
Avtor Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja  (Prebrano 264328 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #360 : četrtek, 09.12.2010 : 10:14:20 »

In jaz pri pomurskem društvu nisem imela slabega občutka, kar jih spremljam takole po forumu.
Zato jim želim uspešno delo še naprej!  Smiley Afro bravo bravo bravo
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #361 : četrtek, 09.12.2010 : 13:08:08 »

Kar nekaj nas je, ki še članice pomurskega društva nismo, pa vseeno delamo z njimi, čisto konkretno. Dajemo svoj čas, znanje in dobro voljo. In tudi stojimo za tem društvom. Smiley

Mnogi nam pomagajo: s prevozi živali, zbiranjem opreme za živali, donacijami, dobrimi besedami... vsak posameznik tako kot zmore, zna. Hvala vsem Smiley
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #362 : četrtek, 09.12.2010 : 18:54:30 »

Vljudno vas vabimo, da nas obiščete na stojnicah DZŽ Pomurja:

v petek, 10. 12. 2010, ter v soboto, 11. 12. 2010 v trgovskem centru BTC (nasproti trgovine Interspar).

--> tisti, ki še nimate naših prekrasnih koledarjev, si jih boste lahko priskrbeli
--> z našimi člani boste lahko pokramljali o svojih ljubljenčkih in o živalih nasploh,
--> več boste lahko zvedeli o delu in ciljih Društva za zaščito živali Pomurja,
--> obvestili nas boste lahko o morebitnih primerih zlorabe, zanemarjenosti in neprimernih življenjskih okoliščin živali  (vse prijave so    anonimne),
--> se nam boste lahko, če imate radi živali, pridružili v našem društvu in se prijavili kot aktivni oz. pasivni član.   

VESELIMO SE SREČANJA Z VAMI.


Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #363 : četrtek, 09.12.2010 : 18:59:34 »

Murska Sobota? Smiley
Logiran

Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #364 : četrtek, 09.12.2010 : 19:01:56 »

Sem nasla - ja, je Murska Sobota Smiley
Logiran

epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #365 : četrtek, 09.12.2010 : 19:15:39 »

Ja v Murski Soboti Smiley Hvala  Kiss
Logiran
BarbaRat
novinec
*
Sporočil: 29


« Odgovor #366 : torek, 14.12.2010 : 20:21:11 »

Malo pozno se javljam, a upam, da ne prepozno.
Dve članici sta mi skozi čas, ko smo se spoznavali, pred letom in več, povedali, da aktivnih članov ni dovolj, da je premalo ljudi, ki bi bili aktivno vključeni, zato je lepo, da vidim, da njuno mišljenje morda ni bilo upravičeno. Lepo, če vas je veliko, ki pomagate društvu. 

Takoda, želela sem biti članica, to o javnem delu je bila ideja, predlog, ki bi tako ali tako lahko zaživel le na podlagi Zavoda za zaposlovanje, to vem tudi sama. A vseeno sem najprej želela slišati njihovo mnenje, če so sploh za to. Tudi zavrnitev ne bi bila boleča, vse je boljše kot – ignoranca. Ni šlo za to, da bi pričakovala odgovor takoj, nisem ga dobila niti po dveh mesecih, kot sem že navedla. Želela sem le odgovor. Neposreden, iskren, predvsem pa, da bi sploh bil.
Stvari je težko dokazati, če »nisi noter«. Zato sem navedla, kar sem slišala, in kaj mi je povedala članica njihovega društva.
Glede tvoje pobude, naj v primeru nepravilnosti prijavim društvo – vsa zadeva me spet ne moti tako zelo, da bi se v nedogled ukvarjala z njo. S tem, da sem jo objavila, sem jo hotela simbolično zaključiti. 

Me pa resnično, nasplošno in povsem nepovezano s tem zanima, kam se prijavlja društva. Nadzor velja le za določene člene Zakona o društvih. Znanec je imel težave z drugim društvom, z zadevo, ki nima zveze z zaščito živali. Ajpes, Inšpektorat RS za notranje zadeve – noben ni bil pristojen. Kako je z DURS, je vprašanje.

To, da se društvo ne bi hotelo zameriti VURS ali policiji, je izhajalo iz predhodnega delovanja društva, ko korekten odnos še ni bil vzpostavljen. To mi je povedala članica društva. Kolikor sta povedali dve članici društva, je šlo le za neustrezen pristop do teh organov s strani tretje članice, ki zagovarja tak odnos. Prosila sem jih, če mi posredujejo kakšno uspešno prijavo, da se tudi sama kaj naučim iz tega, obljubile so, pa tudi iz tega ni bilo nič. 

Delo na stojnicah, kot še marsikatero drugo delo za društvo, bi mi bilo v užitek, če bi bile stvari dorečene, kakorkoli že, s članstvom ali brez, da bi le šlo za kakršenkoli dogovor. Če pa nekdo zavrača moje članstvo in druga vprašanja z ignoranco, nato pa me dan pred postavitvijo stojnice sname, če bom delala na stojnici, pa je zadeva rahlo čudna. Tudi to bi morda šlo skozi, če bi kaj razložile, ali sporočile vsaj, kdaj se nameravajo pogovoriti z mano. Če je odnos do sočloveka, nobeno delo za društvo ni problem.
Član društva je pomemben biti ravno zato, kot si napisala sama. Da imaš več vzvodov, pooblastil, in kot opažam, tudi več informacij.  Zato sem obdržala svoje društvo, zadeve so se na srečo uredile pravi čas.

Luna7, za opis svojega dela sem vprašala članico, ki je že zaposlena preko javnih del. Verjetno zna vsak opisati svoje delo, vsaj do neke mere tudi kako se praktično organizira. To me je zanimalo ne le zaradi možne zaposlitve preko javnih del v društvu, temveč tudi zaradi možnosti enake zaposlitve v svojem društvu. Da bi manj odkrivala toplo vodo.
Sprejeti novega člana ni lahko delo, se strinjam. A ker so Pomurke v tem času, torej v dveh mesecih, sprejele nekaj novih članov, očitno tudi ni prehud problem.Smiley
Hvala za vzpodbudo, Luna7, a duše tega društva ne bom več odkrivala, ker mi to tako ali tako ne bi bilo dopuščeno, tudi če bi še hotela. Niti kot solistki niti kot članici. One imajo tako ali tako dovolj ljudi, jaz pa se želim posvečati tudi okoljskim zadevam. Zato se bom raje posvetila svojemu društvu, saj moram spremeniti statut, sedež, ime, skoraj vse. Čeprav se mi ne zdi smiselno, da imamo toliko društev, ki so manj učinkovita kot bi bila dve ali tri velika društva po vsej državi, ali pri obstoječi situaciji zveza društev.
Hvala za mnenja, lep pozdrav!
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #367 : sreda, 15.12.2010 : 18:16:32 »

Ta konec tedna bomo izpeljali še zadnje letošnje stojnice in sicer:

V ČETRTEK – 16.12., PETEK -17.12. in pa v NEDELJO -19.12.  bomo prisotni na božičnem bazarju v Gornji Radgoni.

 V PETEK – 17.12 in v SOBOTO -18.12 pa bomo imeli stojnico v trgovskem centru Maksimus, pred trgovino Spar, kjer je tudi naš oglasni pano.

Vljudno vabljeni!

Logiran
slavica
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 254


WWW
« Odgovor #368 : sreda, 15.12.2010 : 21:21:38 »

Za darila sem letos kupila samo stvari, katerih kupnina pomaga živalim. Med drugim tudi nekaj vaših koledarjev. En koledar sem podarila tudi otrokoma od sodelavke (10 in 11 let). Reakcija na koledar je bila taka, da sem bila kar solzna. Na koncu so (kot seveda veste) slike od živali v stanju, kakšnem so bile najdene. Te slike so pri otrocih sprožile cel val vprašanj: zakaj so živalice bile take, zakaj nekdo tako grdo dela z njimi, kdo je tako delal z njimi...). Pri punčki (ki že kaže močna znamenja "mačjeljubnosti" Cheesy) je vse skupaj sprožilo celo nekaj solzic.
Pogovor se je razvil izredno koristno, zanimalo ju je marsikaj, kako se lahko živalim pomaga, kaj morata narediti, če najdeta pomoči potrebno živalco itd.

Mislim, da je s tem koledarjem dosežen temeljni cilj. Niso samo slike lepih kužkov in muc, ampak delujejo izobraževalno pri otrocih, kar je bistvenega pomena, da bo v prihodnosti čim manj žalostnih zgodb.

Zato: bravo, Prekmurke (in seveda vsi ostali, ki imate podobne zadeve).
 bravo
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #369 : torek, 21.12.2010 : 19:40:02 »

Hvala slavica Kiss
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #370 : torek, 21.12.2010 : 19:41:45 »

Vljudno vabljeni na stojnico našega društva:

>> v četrtek, 23. 12. 2010, na Božičnem sejmu na Trgu kulture v Murski Soboti
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #371 : torek, 21.12.2010 : 21:30:47 »

Slavica, super, to je bilo pa res koristno obdarovanje Wink!

Za darila sem letos kupila samo stvari, katerih kupnina pomaga živalim.
Tudi jaz to počnem zadnja leta več ali manj izključno (tudi za siceršnja darila) in sem končno zadovoljna, da v tej "noriji z darili" vidim tudi svoj smisel. predaja Afro
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #372 : ponedeljek, 03.01.2011 : 21:33:21 »

V A B I L O  !
 

Dne 4. 1. 2011, ob 18 uri , Vas vabim na

redni mesečni sestanek članov DZŽPomurja

ki bo v sobi št. 12 (I. nadstropje) v restavraciji Zvezda, Trg Zmage 8, v centru Murske Sobote.

Pogovarjali se bomo o tekočih problemih in kovali načrte za delo v novem letu.
Razmislite in podajte predloge.
 
Na sestanku lahko poravnate tudi članarino za leto 2011!

V l j u d n o  v a b l j e n i  v s i  č l a n i  i n  s i m p a t i z e r j i  d r u š t v a !

 

Breda Habjanič

Predsednica društva
Logiran
epona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 864


« Odgovor #373 : sreda, 12.01.2011 : 10:20:46 »

Vljudno vabljeni , da nas obiščete na stojnici DZŽ Pomurja

>> v petek, 14. 01. 20011, v Supermarketu Mercator v Lendavi
Logiran
Jana
Jana Pahovnik
administrator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 29.347


Sijejo zvezdice na nebu ...


WWW
« Odgovor #374 : petek, 24.06.2011 : 20:11:49 »

Čestitke pomurskemu društvu za filmček in uspehe, ki jih dosegate na terenu!

http://www.tvidea.si/oddaje/video/1316/
Logiran

Strani: 1 ... 20 21 22 23 24 [25] 26 27 28 29 30 ... 77   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zaščita živali in razno  |  Društva za zaščito živali  |  Tema: Društvo za zaščito živali Pomurja
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines