mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 04:12:19

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Felix Toby piše dnevnik  (Prebrano 75633 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #180 : sobota, 20.06.2009 : 16:00:58 »

Muri Celjski sporoca, da je fajn namakat tacke se v pire, spinaco ali pa krast makarone iz kroznika  Tongue. Zdrzta kolega, ker kmalu pridejo prave dojenckaste kasice. To bo sele uzitek namakat  Cheesy
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #181 : sobota, 20.06.2009 : 16:17:16 »

Hahaha, Muri, ti si taprav. Ne boš verjel, ampak moja me je ravno par minut nazaj iz svoje špinače vrgla.  Grin Pire zadnje čase skrbno čuvajo (ne vem, zakaj  Roll Eyes). Čakam makarone.  Tongue
Mmmm, kašice.   Roll Eyes Fajn.  Cheesy
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #182 : sobota, 20.06.2009 : 17:07:20 »

Pa narezek je tudi fajn po tleh vrzt. Najprej pocakas, da suznja vse gor nalozi, salamce, sircke, mmm... Potem gledas, kdaj se stran obrne in hop na kroznik po piscancjo. In ker se suznja kmalu obrne nazaj, ti pa hop s kroznika, da po tleh zleti, ker potem itak ni vec uzitno za clovecnjake. Verjetno bosta potem za kazen v kopalnici zaprta, ampak, se splaca, ker je treba tiste dobrote s tal prej ali slej pojest   Wink
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #183 : sobota, 20.06.2009 : 17:26:37 »

Hmmm... Pri nas so zviti ko preste.  Angry Če že uspeva kaj po tleh zmetat, to za kazen Timi dobi (ker je baje priden in ne fehta in ne krade s pultov in... saj razumeš).  Undecided
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #184 : sobota, 20.06.2009 : 18:19:25 »

Pol pa tko naredta, kar jaz Muri naredim. Ce mi dajo premalo za jest ali pa ne dovol okusno, si vecerjo ujamem sam. To tako, da tulim v luno (luc) v kuhinji. Tako povzrocim, da priletijo vese in metuljcki, vcasih suhe juzine, ampak pri teh so same kosti. Najraje imam vese. Ce mi slucajno kuhno zaprejo, se preselim v kopalnico, ceprav tam ni oken in je verjetnost vecerje majhna. Je treba poskrbet zase, ker nasi suznji niso vec to kar so bili. Drzta se kolega  Wink
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #185 : sobota, 20.06.2009 : 18:23:14 »

Joj, uboga izkoriščana muca.

Telim šefom se res ne da dopovedat, da ne bi nič iz pulta ukradli ali tačk namakali, če bi bili zadosti siti.
Sotrpinka Ašja
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #186 : sobota, 20.06.2009 : 18:25:00 »

Leteče zadeve seveda poloviva in pojeva, to paše v rok službe.  Wink Ampak jih je premalo za dva sestradana mačkona nasitit, veš.  Undecided Golobi pa priletijo mimo, ampak jim moja noče okna odpret. To bi pa bila pojedina, če bi kakšen golobček noter priletel...  Tongue Kar Flipa vprašaj, če meni ne verjameš.  Wink

Ajša, povsem prav imaš.  Kiss

Lp, Toby
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #187 : sobota, 20.06.2009 : 19:08:42 »

Prmejdus tle jih je tolk, ampak nasa sefa vse luci pogasneta in poten ne najdejo pot noter  Undecided. Jaz jih poskusam s petjem usmeriti pa ne pomaga. Se moram zadovoljiti z musicami pri sefovem racunalniku, ampak po teh si se bolj lacen  Lips Sealed.
Do golobov pa ne morem prit. Balkona nimam, okna so pa vedno zaprta. Zato pa poskusam ven uit skozi vrata, ampak me vedno ujameta pri liftu  Angry. Flipu sta pa mozgane oprala in perjadi niti pogledati ne sme. Mene pa ne bosta, jaz sem trmast do konca. Vaju podpiram!

Muri Celjski  Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #188 : nedelja, 21.06.2009 : 00:45:06 »

"kao izbirčni" Ficko pa Tobiju sporoča, da je zelo fajn tudi maslo na kruh namazano s kruha dol polizat, če ga slučajno kdo pozabi na mizi. Potem pa še mastno tačko ob tipkovnico obrisat, da se nemarneže za vse večne čase nauči, da pri računalniku ni vljudno jesti Grin

Muri Celjski, tebe pa vabim na mastne junijske kebre - ori nas na Krasu jih je ko toče in  zvečer prav radi skozi "oberliht" okna k meni v hišo zatavajo. Pa imam športni beljakovinski dodatek k večerji zagotovljen Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #189 : nedelja, 21.06.2009 : 11:17:47 »

Muri Celjski, tebe pa vabim na mastne junijske kebre - ori nas na Krasu jih je ko toče in  zvečer prav radi skozi "oberliht" okna k meni v hišo zatavajo. Pa imam športni beljakovinski dodatek k večerji zagotovljen Wink

To bi šele bila žurka, z debelimi kebri, da ne govorim o beljakovinah  Cheesy. K sreči nam še noben ni uletel noter. Očitno smo previsoko  Cool.

Ficko, hvala za povabilo na gostijo. Takoj, ko uidem iz stanovanja, se napotim proti JZ, torej smer Kras  Wink

Muri Celjski, ki je dobil le par briketkov za zajtrk  Shocked
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #190 : ponedeljek, 22.06.2009 : 17:59:30 »

Sploh ne vem zakva jamrate k' v'm sploh ni n'č hudga?!?  Angry
Jz sm mogu zadn'č bio PIRIN Shocked namaz s kruha krast. Pa še to na skrivaj (čeprav so me pol zalotl)  Undecided
K' mi res čist nč drucga ne dajo.  Cry Pravjo da sm se ful zredu pa da skoz sam fehtam...  Lips Sealed
Pa to sploh ni res.  Roll Eyes

Aja, če kkšn po gorensk ne razume, nj kr pove - bom prevedu. Neki se zj tud mal lublansk učim.


Lepo vas pozdravlja nesojeni (2x!!!) stanovalec tiste ta velike "bajte" na vogalu, ki še vedno čaka na ustanovitev sindikata.   Sad
M(j)auči b.l.
(Blazno Lačen!)

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #191 : nedelja, 02.08.2009 : 13:03:12 »

   

 Kiss Kiss Kiss
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #192 : nedelja, 02.08.2009 : 13:10:24 »

Vixen, čestitke še tukaj! Lepega fantka imate. Smiley Kako so pa živali sprejele novega prišleka?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #193 : nedelja, 02.08.2009 : 13:18:31 »

omg, kašn desc je pa tole že!  Shocked Koliko je star?
Sorči, Toby, za malo ot - no ampak saj je vendarle beseda o novem članu tvojega "stuff-a", tko da ne bi smelo bit problemčka! Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #194 : nedelja, 02.08.2009 : 14:58:47 »

Čestitke družinici, lepo se crklajte  Smiley

P.s.: Toby, kakšnega grivastega levčka je Tvoja domov prinesla  Shocked
Sem mislila, da se v eni drugi temi heca pa je res  Smiley
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Felix Toby piše dnevnik
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines