mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.07.2024 : 01:35:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)  (Prebrano 99403 krat)
0 članov in 23 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #600 : četrtek, 22.07.2010 : 17:52:26 »

Da ne bom tega mojega lepotca samo jaz gledala, sem ga poslikala, da ga vidite še vi Wink


 
Tongue







Jeziček Smiley









Ta pes res zna uživati življenje Kiss Ima se super, kjerkoli že je in z njim v družbi se imam tudi jaz vedno super lepo! Kiss
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #601 : četrtek, 22.07.2010 : 18:22:18 »

Pravi uživač. In lepotec.
Logiran
Samoyed lover
rad pišem
****
Sporočil: 400


WWW
« Odgovor #602 : četrtek, 22.07.2010 : 21:52:41 »

Pa je res pravi pasji lepotec, prekrasen je Cheesy Nekaj posebnega je, v dobrem pomenu.
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #603 : sobota, 24.07.2010 : 11:01:58 »

Pa je res pravi pasji lepotec, prekrasen je Cheesy Nekaj posebnega je, v dobrem pomenu.

Podpis, sama ne bi mogla boljše povedat  Kiss Kiss Kiss cuker lepi  Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #604 : nedelja, 25.07.2010 : 22:29:58 »

Uau. Cheesy Mi je zmanjkalo pravih besed.  Roll Eyes  Smiley
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #605 : ponedeljek, 26.07.2010 : 06:52:28 »

Zalarjeva, tale tvoja uživaška štirinožna reč ni nič bolna. Stara pa tudi ne. Tongue
Se mi zdi, ko ga gledam, da je eden bolj zdravih in zadovoljnih pesjanov, pa še smeje se na enih fotkah Cheesy.
Edino bolezen zvijajočega jezika pa ima sodeč po slikcah Grin. Lep je, tale gospod Nik!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #606 : ponedeljek, 26.07.2010 : 08:34:01 »

Hvala FŽ Kiss Res se obnaša kot en mladostnik pa res je prav zadovoljen. Jaz bi ga edino rada malo bolj v bajto spravila, da bi bil še več z nami, a žal ne gre, taka so pravila šefa hiše. Amapk smo vseeno veliko z njim, sploh zdaj poleti. Skoraj nikoli ni sam doma, ker še ne delam.
Se pa počasi odpirajo možnosti, da grem na svoje s fantom. Doma sem omenila, da bi Nik ostal doma, si ga res ne predstavljam po 12 letih svobode okrog hiše, v enem malem stanovanju čakat po 9-10 ur. Je mama rekla: ja, seveda, on je naš pes, družinski, on bo doma, kar novega si omisli! Smiley Oče bi pa tudi okol padu, kdo bo z njim zjutraj in popoldne v gozd hodil-mi ga sigurno ne bi hotel dati Smiley Seveda ga bom pa obiskovala, to 100%. Tako da jaz počasi iščem novo pasjo žrtev, ki mi bo polepšala življenje in jaz njej Wink V roku pol leta mislim, da bi to moralo biti. Se pa bojim, da mi bo težko najti najemniško stanovanje, kjer pustijo psa. Kakor vem, je to precejšen problem, a dokler ga ne najdem, se ne selim. Si ne predstavljam biti brez živali, če ne drugega bova najino bradato agamo sabo nesla.
Logiran
mešanka
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 750


« Odgovor #607 : ponedeljek, 26.07.2010 : 12:47:45 »

Zalarjeva to je pa res lepo od staršev, da ga bodo kar pri sebi obdžali, ko se boš preselila v stanovanje Smiley Veliko uspeha pri iskanju stanovanja in mogoče novega družinskega člana Wink
Nik se pa samo nastavlja, ko vidi fotoaparat Cheesy Lepe slike.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #608 : četrtek, 05.08.2010 : 11:42:13 »

Do zdaj si nisem upala napisat, zdaj si upam: Nik si bradavice že dolgo ni zgrizel Cheesy Sva bila prejšnji teden pri veterinarki zaradi tega, mu je fejst pretipala bradavico in se je revež od bolečin kar tresel Sad Itak, če si jo je pa na 2 dni zgrizel in je imel vse razboleno. Veterinarka je predlagala odstranitev, a po tem, ko sem ji povedala za starost in zdravstveno stanje (12let in ravnokar končana terapija z antibiotiki zaradi erlihije in borelije in višina titrov), je rekla, da to pa ne. Bi mu morala dati pomirjevalo in lokalno anestezijo, a je rekla da bi preveč tvegala. Predlagala je, naj grem v lekarno po mazilo proti bradavicam. Sem šla in kupila, a gor piše, da ne sme biti rane. Tako sem rekla, da bom z mazanjem počakala, da se to fino zaceli in bo ta čas imel štunf ali celo "lučko" gor, da ne bo mogel grizt. Oče je potem rekel, da to mazilo pomaga za res majhne majhne bradavice pa še to traja zelo dolgo. Sem se odločila, da mu pustim, da se samo zaceli, brez štumfa in lučke. Od obiska pri veterinarju, jo pusti čisto pri miru: mislite, da je to dvoje povezal med sabo-da sem ga zaradi nje peljala k veterinarju in ve, da je bolje če jo pusti pri miru? Izgleda res tako. Če jo bo še naprej pustil, jo bom pustila pri miru. Zdaj pa držimo pesti, da bo temu res tako Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #609 : četrtek, 05.08.2010 : 11:50:02 »

No, jaz sem imela pred kratkim bradavico na stopalu in mi je navadno mazilo (nekaj jodovega je notri v flaški) pomagalo v dobrem tednu. V lekarni so povedali, da za trdovratne primere obstaja še neka druga reč, s katero bradavico zamrzuješ. Upam, da ne boš potrebovala, toda če boš, vprašaj še za to drugo mažo.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #610 : četrtek, 05.08.2010 : 12:09:55 »

V lekarni so mi predlagali to za zmrzovanje ja, samo si sama tega ne upam počet. Prej bi mu morala naokrog obriti nogo in potem nastaviti samolepilni krogec na bradavico, tako da samo bradavica gleda ven. Potem pa zamrznit. Za to bi morali biti vsaj trije, da ga 2 dobro držita in eden to počne. Jaz si ne upam, res ne, da ja kaj ne zafrknem. Da bi mu to naredili na veterini pa sploh ni bilo opcije  Huh

Da vam pokažem en filmček, včeraj posnet. Počuti se odlično Smiley Kiss

Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #611 : četrtek, 05.08.2010 : 22:55:58 »

Niki, imaš pravo kraljestov tam  Cheesy Kiss 
Dober zgleda. Lepo ga je videti tako veselega Smiley
Logiran
branka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 8.174


« Odgovor #612 : petek, 06.08.2010 : 08:58:30 »

Matr Nik, ti pa noriš  Cheesy pa kakšen lep prostor imaš  Smiley pa kako lepo loviš žogico  Smiley pravi srček si, lep do kraja  Kiss Kiss Kiss Pa priden, da pustiš bradavico pri miru. Je pa čisto možno, da je bradavico povezal s tem, da bo moral nazaj k veterinarju. Bučko je tudi pustil štumf na tački, sem mu zabičala, da bo moral nazaj na šivanje, če ne bo priden  Evil pa čeprav drugače zelo zelo rad gre k veterinarju. Še dva dni nazaj sva bila, sem šla šive pokazat, pa reče veterinar, kdaj je bil operiran, pa rečem da en teden nazaj, pa je rekel da je neverjetno, kako se mu lepo celi.  Smiley Jaz pa tako vesela  Cheesy Kiss

Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #613 : petek, 06.08.2010 : 09:51:52 »

O, sem vesela, da se šivi hitro celijo Smiley
Je pa res živahen, vedno mi žogico prinese, samo nikoli ga nisem uspela naučit, da mi jo prinese do nog ali celo v roko da. On bi rad, da ga lovim. Jo pa spusti nekje recimo v bližini, da bi ni ravno treba kilometrov delat, da jo dobim Smiley
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #614 : torek, 10.08.2010 : 18:16:10 »

 Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 36 37 38 39 40 [41] 42 43   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines