mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
četrtek, 18.07.2024 : 01:15:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)  (Prebrano 99345 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #570 : ponedeljek, 28.06.2010 : 16:44:46 »

Branka jaz sem mu jih tudi tako dajala in sicer v kos hrenovke po 1/4, ko je pogruntal, je tablet izpljunil in hrenovko pojedel. Zdaj ne je niti briketov, ker zavoha tablet v prahu. Malo poje, ostalo pusti. Sem mu kupila ene bedne konzerve pasje, ki jih je včasih zelo rad jedel in bo tam notri dobil zdrobljen tablet. Potem pa kvalitetne brikete, ali pa kar vse zmešano. Eh...
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #571 : ponedeljek, 28.06.2010 : 21:50:48 »

Zagrabi, odpri gobec, porini tableto globoko v gobec, zapri... drži...
in čakaj toliko časa, da 100% pogoltne. Saj znaš!  Wink
Tukaj ni kaj "trte-mrte". Kar se mora, se mora, Niki dragi!  Roll Eyes

Potem pa seveda še poljubček in nagrada.  Kiss

Drugo pri nas ne pali.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #572 : ponedeljek, 28.06.2010 : 22:53:50 »

Ko mu daš globoko na konec jezika, ga podrgni z dlanjo po grlu, da ga prisiliš, da pogoltne.
Jaz ne bi nič drobila in posipala, zavij v pašteto ali konzervo, če ne gre na suho (pri nas tu ni  nikoli pardona) in v gobec.
Ma hudiča, če sem jaz svojega 2 meseca povrh antibiotikov še hranila na silo (konzervo v gobec, pa porinit dol, ene desetkrat na dan), ker ni jedel popolnoma nič,  bosta še vidva pojedla teh par tablet.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #573 : ponedeljek, 28.06.2010 : 23:34:46 »

Mu porinem tableto na konce jezika pa že medtem, ko mu odprem gobec, zvija jezik, da prec, ko dobi tableto not, z jezikom poriva ven. Mu držim glavo gor, drgnem z dlanjo po grlu pa bo čakal in čakal, dokler ga ne spustim. Naredi "gulp", da mislim, da je pogoltnil, ga spustim in pljune tableto ven. Potem pa jovo na novo s ponovitvami. Zdaj sem mu zdrobila tableto, jo zmešala s tisto ta pocen konzervo (čist mal konzerve in omake) in mu v vse to pomešala njegovo porcijo briketov. In je pojedel Smiley Če bo takole šlo, bo fajn, če pa ne, bom pa kar držala gobec, dokler ne bom res prepričana, da je pogoltnil tablet. Ma joj, revež ne ve, da samo njemu dobro delam. Sej pol se prec prečohava pa prelupčkava pa je boljše volje. Mu tok smrdijo tableti revežu, da še porcije briket ne poje do konca pa tako rad je. Sad Eh, sem prej gledala, da imava še za več kot 2 tedna tablet. Še bodo borbe...
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #574 : sreda, 30.06.2010 : 17:50:15 »

Ohoho, lepotec Nik se je končno pojavil v medijih. Cheesy Lepe fotografije in članek nasploh imata v rubriki 'Rezervirano za mešančke'.  Azn Nik, jaz bi avtogram!  Roll Eyes pevka
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #575 : sreda, 30.06.2010 : 17:53:43 »

Uuu, jst sem pa bedna pa še nimam revije  Roll Eyes  sram Grem takoj danes kupit Smiley
Hvala za pohvale Kiss
Nik vas bo čakal v soboto ob 20-ih pred Mercator centrom v Dravljah s tačko namočeno v tisto Tongue Grin

P.s. s to smrdljivo konzervo, tableti zelo teknejo Smiley Vesela!!
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #576 : sreda, 30.06.2010 : 17:54:12 »

V tisto= v tinto Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #577 : sreda, 30.06.2010 : 19:52:16 »

Uuu, jst sem pa bedna pa še nimam revije Roll Eyes sram Grem takoj danes kupit Smiley
Meni kar po pošti pride. Wink

Nik vas bo čakal v soboto ob 20-ih pred Mercator centrom v Dravljah s tačko namočeno v tisto Tongue Grin
Superca!  Grin Samo da bo imel dovolj kantic tinte, ker bo sigurno prišlo ogrooomnooo oboževalk.  Tongue

P.s. s to smrdljivo konzervo, tableti zelo teknejo Smiley Vesela!!
Bolj smrdi, boljše je (izjema so seveda tableti).  Evil Grin Super, da deluje! Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #578 : sreda, 30.06.2010 : 20:48:50 »

Tudi mi smo prebrali članek od Nika. Zelo pametno je govoril  Cheesy, pa zelo lepa sta oba na slikah in sploh. bravo
Pridemo po avtogram. Upamo, da od velikega povpraševanja ne bo zmanjkalo tinte! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #579 : sreda, 30.06.2010 : 21:44:46 »

Nikec, lepa sta Smiley! Pa tko rada se mata  Kiss Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #580 : četrtek, 01.07.2010 : 08:43:59 »

Še zmeraj nimam revije Tongue Joj, smotana!! Grin
Hvala vsem, moram prebrat kaj je kaj povedal Tongue
Tinto pa kar sabo prineste, za vsak slučaj, da je ravno za vas ne zmanjka. Grin
Drugače sem pa res nameravala odtis njegove "ta boge" tačke nekako dobit in si tetovirat na trtico. Pa nimam poguma, se bojim bolečine. A bi bil spomin nanj, vedno bi ga nosila poleg tega, da bi bil skos v srcu, še na del telesa. Se že nekaj časa pripravljam na ta podvig pa me je groza Tongue
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #581 : četrtek, 01.07.2010 : 09:13:22 »

Drugače sem pa res nameravala odtis njegove "ta boge" tačke nekako dobit in si tetovirat na trtico. Pa nimam poguma, se bojim bolečine.

Ti lahko zagotovim, da na tistem mestu ne boli praktično nič oz. bolečina ni omembe vredna. Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #582 : četrtek, 01.07.2010 : 09:16:38 »

A res? A ni tko, da boli, ker so tam kosti? Bi blo boljš na rit tetovirat Grin
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #583 : četrtek, 01.07.2010 : 09:42:23 »

Ne vem, kako je s kostmi, ampak meni ni bilo hudo, niti približno. Če sem natančna, je bil mehanski piling obraza pri kozmetičarki veliko hujši od tega Grin Grin Grin Tko. Tongue
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #584 : četrtek, 01.07.2010 : 10:10:33 »

Mogoče se v jeseni res opogumim, zdaj čez poletje baje ni fajn, da se tetoviraš.
Logiran
Strani: 1 ... 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines