mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 01.07.2024 : 17:58:33

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 43   Dol
Natisni
Avtor Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)  (Prebrano 98894 krat)
0 članov in 6 gostov pregleduje to temo.
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #405 : četrtek, 28.01.2010 : 11:53:42 »

No pa saj sprehod z Nikom je tudi fitnes. Smiley Jaz bom tudi letos (upam) februarja prvič po 4 letih (ni bilo časa zaradi študija) spet stopila na tekaške smuči (drugega tako ali tako še nisem poskušala Smiley). Bo spet smešno, dokler se ponovno ne privadim. Smiley Pa saj je vsakič tako v začetku, tudi če grem vsako leto. Smiley Bo zabavno bo! Smiley Se nam bodo še psi smejali! Grin
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #406 : četrtek, 28.01.2010 : 12:03:30 »

Grin Kaj si pa študirala?
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #407 : četrtek, 28.01.2010 : 13:08:28 »

Še vedno študiram (trenutno poteka učenje za predzadnji izpit), ampak imam kot absolventka malo več časa kot prej. Wink Aja, geodezijo. Wink Pa ti? Saj ti tudi študiraš a ne?
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #408 : četrtek, 28.01.2010 : 13:47:51 »

U, predzadnji izpit že, fino! Jaz jih imam še ene par, potem pa diploma, še letos, če bo vse po sreči. Grem pa še naslednje leto na magisterij, ker so tako fajn naredili tale bolonjski program in moraš imeti magisterij, da imaš enako stopnjo izobrazbe, kot če bi prej diplomiral na UNI  butnglavc Prtegnjen, res! So želeli skrajšat študij z bolonjskim programom, tako so ga pa podaljšali butci+v vsakem letniku še 3 dodatne predmete dali. Prej so jih imeli 9 na leto, zdaj jih imamo 12  Lips Sealed Hodim na FDV, faks si je izbral program 4+1, zdaj sem 4.letnik. Sem pa smer sociologija-kadrovski menedžment.

Niki je ravnokar dobil novo ovratnico, rumeno s črnim robom, široko za bull pasme Smiley Je pa home-made od ene punce, ki jih dela na Poljskem Smiley Sem jo preko ene spletne strani spoznala, poslala denar in ona meni ovratnico. Zelooo, mu paše Smiley
Logiran
zona
odvisnež
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 612


« Odgovor #409 : četrtek, 28.01.2010 : 13:52:42 »

Nalimi slikco,da še mi vidimo...
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #410 : četrtek, 28.01.2010 : 13:57:06 »

Smiley Bom Wink
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #411 : četrtek, 28.01.2010 : 14:18:01 »

Je rumena prava zanj? Smiley









Mora pa biti ovratnica kar precej široka zanj, da se jo sploh kaj vidi zaradi te dlake Grin Lepi moj, meni se zdi, da mu fajn paše Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #412 : četrtek, 28.01.2010 : 14:19:40 »

U, predzadnji izpit že, fino! Jaz jih imam še ene par, potem pa diploma, še letos, če bo vse po sreči. Grem pa še naslednje leto na magisterij, ker so tako fajn naredili tale bolonjski program in moraš imeti magisterij, da imaš enako stopnjo izobrazbe, kot če bi prej diplomiral na UNI butnglavc Prtegnjen, res! So želeli skrajšat študij z bolonjskim programom, tako so ga pa podaljšali butci+v vsakem letniku še 3 dodatne predmete dali. Prej so jih imeli 9 na leto, zdaj jih imamo 12 Lips Sealed Hodim na FDV, faks si je izbral program 4+1, zdaj sem 4.letnik. Sem pa smer sociologija-kadrovski menedžment.
Jaz sem se pa kar odločila, da bom malo podaljšala absolventa (saj si zaslužim, sem bila do zdaj fajn pridna  Tongue), tako da diploma še ne bo tako zelo kmalu (temo pa vseeno že vem). Naprej pa zaenkrat ne grem študirat. Itak imam kadrovsko štipendijo in moram it delat po diplomi, pa itak me ne vleče na doktorski študij (mi smo ravno generacija, ko ne moremo več vpisat na magisterij - po starem, ampak gremo lahko samo še na doktorski po bolonjskem sistemu). Sicer pa je meni bolonjc tudi čisto nesmiseln, se mi zdi da so samo poslabšali vse in čisto v temo brcnili (drugod po Evropi se pa ta oblika študija itak že ukinja, če sem prav slišala). Sem strašno vesela, da sem uspela (no, bom Smiley) še po starem programu končat (vsaj dodiplomca).

Niki je ravnokar dobil novo ovratnico, rumeno s črnim robom, široko za bull pasme Smiley Je pa home-made od ene punce, ki jih dela na Poljskem Smiley Sem jo preko ene spletne strani spoznala, poslala denar in ona meni ovratnico. Zelooo, mu paše Smiley
O, rumena! Smiley Komaj čakam slikco. Wink
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #413 : četrtek, 28.01.2010 : 14:21:07 »

Jaaaaaa!!! Paše mu, in to zeloooo! Smiley Kiss Zelo zelo mi je všeč!!! Smiley  Afro super
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #414 : četrtek, 28.01.2010 : 14:30:16 »

pa itak me ne vleèe na doktorski študij (mi smo ravno generacija, ko ne moremo veè vpisat na magisterij - po starem, ampak gremo lahko samo še na doktorski po bolonjskem sistemu). Sem strašno vesela, da sem uspela (no, bom Smiley) še po starem programu konèat (vsaj dodiplomca).
A ni tako, da moraš narediti magistreij po bolonjskem, čeprav boš imela enko stopnjo izobrazbe, če hočeš na doktorat? Tako je bilo meni rečeno. Mi je ravno kolegica nekaj časa nazaj rekla, kako glupo je to, da mora izgubiti leto ali dve (odvisno od faksa), da ima potem enako stopnjo izobrazbe, pa vendar je to pogoj, če hočeš doktorirat. Kaj je itak smešno, samo se ne bi ravno čudila, če bi res držalo! Koliko pa imaš časa zdaj, da po starem sistemu še diplomiraš? Je to vekomaj ali kako?

Jaaaaaa!!! Paše mu, in to zeloooo! Smiley Kiss Zelo zelo mi je všeè!!! Smiley Afro super
Hvala! Meni je tudi super! Smiley Pa zelo poceni sem jo dobila, s poštnino vred 12 evrov. Je pa iz zelo trpežnega materiala in kar je kovinskega je iz nerjavečega materiala Smiley Full dobra ovratnica res!
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #415 : četrtek, 28.01.2010 : 15:10:47 »

A ni tako, da moraš narediti magistreij po bolonjskem, čeprav boš imela enko stopnjo izobrazbe, če hočeš na doktorat? Tako je bilo meni rečeno. Mi je ravno kolegica nekaj časa nazaj rekla, kako glupo je to, da mora izgubiti leto ali dve (odvisno od faksa), da ima potem enako stopnjo izobrazbe, pa vendar je to pogoj, če hočeš doktorirat. Kaj je itak smešno, samo se ne bi ravno čudila, če bi res držalo! Koliko pa imaš časa zdaj, da po starem sistemu še diplomiraš? Je to vekomaj ali kako?
Ne vem, pri nas sigurno ne. Kolikor je meni znano, druge možnosti nimamo. Zadnji možen datum zagovora diplomske naloge je 30.9.2006. Poleg tega bodo v času 2 let po zaključku predavanj posameznega letnika za stare predmete razpisani 3 izpitni roki na leto, kasneje (po 2 letih pa do 2016) pa po 1 rok. Tako so nas obvestili.

Hvala! Meni je tudi super! Smiley Pa zelo poceni sem jo dobila, s poštnino vred 12 evrov. Je pa iz zelo trpežnega materiala in kar je kovinskega je iz nerjavečega materiala Smiley Full dobra ovratnica res!
To je pa res zelo poceni! Smiley Ko/če bom rabila kakšno podobno, te bom pa za kontakt fehtala. Smiley
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #416 : četrtek, 28.01.2010 : 15:11:30 »

30.9.2006
2016 Smiley
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #417 : četrtek, 28.01.2010 : 15:32:08 »

To je pa res zelo poceni! Smiley Ko/èe bom rabila kakšno podobno, te bom pa za kontakt fehtala. Smiley
Komot, seveda!
Aha, potem se izgleda tudi to razlikuje od faksa do faksa.
Logiran
Speedy
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.334


« Odgovor #418 : četrtek, 28.01.2010 : 17:35:02 »

Aha, potem se izgleda tudi to razlikuje od faksa do faksa.
Ja, izgleda. Namen naj bi bil pa poenotenje. Mislim, brez komentarja.
Logiran
zalarjeva
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.197


« Odgovor #419 : sreda, 03.02.2010 : 18:12:59 »

Par slikc s sprehoda zadnjič enkrat:








Logiran
Strani: 1 ... 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 ... 43   Gor
Natisni
mojpes.net  |  o psih  |  pasme  |  Mešanci  |  Tema: Nik a.k.a. Čik, Frik, Bunka, Baraba, Niki, Cuki,... pa še marsikaj :)
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines