mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 01.10.2024 : 00:34:48

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Heli, grška lepotica  (Prebrano 62938 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #315 : sreda, 24.06.2009 : 09:31:58 »

Ja, Heli srne tokrat preprosto ni opazila. Če bi jo videla, bi morda stekla za njo. Še ne vem, take priložnosti še ni bilo ... Ampak, meni je noro že to, da srne sredi travnika ni opazila. Kot če jaz ne bi opazil lepe punce samo zato, ker stoji na drugi strani široke, prometne ceste ... Halo?!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #316 : sreda, 24.06.2009 : 10:06:23 »

RIs, saj tega, koliko lepih punc na nasprotni strani ceste si v življenju že spregledal, ne moreš vedeti, ane Roll Eyes?
Bistvo stavka je v besedi spregledati Tongue
Naslednje vprašanje, ki se poraja pa je, ali se lahko zadržiš in ne letaš preko prometne ceste za njimi, ko jih enkrat vidiš Grin Grin.
Saj te lahko avto povozi, a veš Tongue Tongue Tongue
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #317 : sreda, 24.06.2009 : 12:21:46 »

V tem primeru bi umrl v stanju pohotne blaženosti ... In če se da zadnji trenuk življenja zamrzniti, potem niti ni tako slabo Smiley
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #318 : ponedeljek, 20.07.2009 : 10:21:30 »

31. 9,8 km

9,8 km je razdalja, ki sva jo včeraj pretekla s Heli. Najina najdaljša tekaška pot do sedaj. Psica je tekla brez težav in spet dokazala, da dolgih nog nima samo zaradi lepote. Heli ni samo lepa dolgonoga očarljivka, ampak tudi športna bejba!

Med tekom, sredi travnika, ob sončnem zahodu, z najljubšo ob sebi in s Heli, zadovoljno poskakujočo po travi, sem vedel, da je življenje lepo!
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #319 : petek, 24.07.2009 : 08:23:22 »

32. Heli gre kampirat

Heli odhaja kampirat v prečudovito slovensko naravo. Ona prvič v življenju, in mi prvič s psom.

Upam, da bo vse obvladljivo. Upam, da ne bo ponoči v šotoru lajala na vsak šum gozda, upam, da ne bo podnevi grizla šotora, upam, da ne bo lulala po kampu, upam, da nas bodo ostali v kampu dobro sprejeli, upam da ....

Upam, da bo vse v redu.

Je kdo od vas že kampiral s psom? Kakšne izkušnje, predlogi?
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #320 : petek, 24.07.2009 : 09:11:28 »

Mi smo z našo Luno kar dosti kampirali. Vzeli smo njene stvari s sabo (dekica, posoda, igračke...), da ji ni manjkal vsaj občutek po domu. Drugače pa smo ji prvi dan postavili pravila (da se ne laja Lips Sealed, da se spozna z neogrožujočo okolico in, da je prvo noč bilo spanje bolj tako-tako, saj smo bili vsi nemirni) Roll Eyes.
Potem je vse sprejela in je bilo ok do konca. Vzami tisti sveder za v zemlji, da jo lahko privežeš kjerkoli.
Ponavadi v kampu ni večjih težav, če ravno ne naletiš na kakšnega nestrpneža (v kampu so bolj redko-po mojih izkušnjah).

Uživajte do konca  Cheesy Kiss Smiley. Kam pa greste?

Lp polonak
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #321 : petek, 24.07.2009 : 09:13:02 »

Vzemite s sabo bivalno kletko. To je tudi varen kotiček, da jo lahko za krajši čas pustite v šotoru samo. Vrvico na katero bi bila privezana, lahko pregrizne.
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #322 : petek, 24.07.2009 : 09:14:36 »

Vsekakor vzemi njeno kletko s sabo, privezovanje je manj fajn, kakor kletka, ki jo itak že pozna in bo na momente zagotovo vesela, da se lahko malo odpočije v njej, kjer je mir in nihče ne "teži" Wink.

Pa preventivno se pozanimaj, kje imate prvega veterinarja.

Uživajte.

Katarina
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #323 : petek, 24.07.2009 : 09:15:17 »

Hehe, ja, na to pa nisem pomislila, da se vrvico lahko pregrizne  sram Huh Tongue sram Res, pri takšnih iznajdljivčkih z ulice je to po mojem prva lekcija.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #324 : petek, 24.07.2009 : 09:19:23 »

Vzemite s sabo bivalno kletko. To je tudi varen kotiček, da jo lahko za krajši čas pustite v šotoru samo.

Meni se pa ne zdi pametno pustiti psa v šotoru, niti samo za krajši čas, ker temperatura znotraj šotora ponavadi doseže vrtoglave višine (tudi če je šotor v senci).
Logiran
kaja
Moderator
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 6.951


Če ni ves moker in slinast ni pravi poljub! Wuf


« Odgovor #325 : petek, 24.07.2009 : 09:21:19 »

Jaz sem moji puscala sami le kratek cas, recimo 10 minut. Ampak sem ju privezana zunaj sotora za kaksno drevo. In to s slabo vestjo, tako, da ce se je le dalo sta sli vedno z menoj.  Smiley
Logiran

TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #326 : petek, 24.07.2009 : 13:05:12 »

Mislim, da se boste imeli čudovito. Ne skrbi, če boš že na začetku postavil kaj ja in kaj ne, se bo kaj kmalu prilagodila. Štrik naj bo ornk, ne una vrvica za na sprehod, kletko s sabo, če le gre, pa seveda nekam ornk v senco. Glede na to, da greste v psom prijazen kamp, bo po moje super dogodivščina!
Logiran
Royalty
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.006


« Odgovor #327 : petek, 24.07.2009 : 13:19:46 »

frigga, se mi je zdelo samoumnevno, da psa v najhujšem soncu ne puščaš v šotoru. Zvečer ko se greš stuširat, pa ni problema če kratek čas počaka pes v kletki v šotoru ali v predprostoru, ki je ponavadi bolj zračen.

Drugače pa , RIs uživajte Cheesy!
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #328 : torek, 18.08.2009 : 08:59:33 »

Hvala vsem za nasvete. Smo preživeli in uživali! Absolutno najboljša je bila kletka, tja se je sama umikala, ker je bila tam najbolj domača. Sveder je bil za bolj mobilne variante, vrvico smo pa kupili jekleno in plastificirano, ki jo ne more pregrizniti, za takrat, ko smo jo hoteli imeti ob sebi pod nadzorom, a brez držanja povodca. Le lajanje, ki ga doma sploh ne opazimo, smo skušali čim bolj omejiti, da ne bi bilo pritožb. Smo pa spoznali še enega Horjulčana, Ota z Vrhnike, prijaznega bokserja.
Logiran
stefi5
še malo sramežljiv
**
Sporočil: 93


« Odgovor #329 : torek, 18.08.2009 : 11:15:58 »

Kaj pa kakšna slikca.  Cool
Logiran
Strani: 1 ... 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines