mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 12:10:22

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 25   Dol
Natisni
Avtor Tema: Heli, grška lepotica  (Prebrano 61121 krat)
0 članov in 4 gostov pregleduje to temo.
MaksiMaša
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 919


« Odgovor #180 : petek, 26.12.2008 : 21:18:12 »

Naj le pripomnim, da si nikar ne pritožujte, ker ste ponosni lastniki COPATARICE. Mi živimo s ŠKORNJARJEM Smiley Smiley
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #181 : sobota, 27.12.2008 : 11:51:36 »

uf, navsezadnje bom še presrečna, da imamo mi TESARKO! Cheesy Wink Roll Eyes
Logiran
svrk
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.000


« Odgovor #182 : sobota, 27.12.2008 : 18:11:52 »

Pri nas je tole sicer zgodovina, ampak eden je bil svoje čase kirurg  Undecided , druga pa večstranska: malo čevljarka, malo tesarka in zelo vešča tapetnica  Cheesy
Logiran
Zala_
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.180


« Odgovor #183 : sobota, 27.12.2008 : 18:31:23 »

Hehe, Glu je imela obdobje, ko se je šla šiviljo, sploh moške hlače je bilo treba nujno popravit  sram Shocked

Zdaj je pridna. S copatom se igra, samo če ji ga vržem, sama od sebe ve, kaj je off-limits (me je Smetka opozorila da je možno da kakšen čevelj raztrga pa ni nikoli nobenega - en mesec smo jih pospravljali, zdaj je pa spet po starem Wink) Zdaj razmišljam da bi ji moj copat ''darovala'' kot igračko, ker je že čist fertik, ona pa nadvse uživa ko ji dovolim, da ga mrcvari (samo se malce bojim, da ne bo potem mislila da so vsi copati igrača)
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #184 : nedelja, 04.01.2009 : 21:57:30 »

13. Avto ni več bav-bav!

Danes smo doživeli velik korak naprej.

Avto je bil za Heli vedno bav-bav, ki se ga je treba na daleč ogniti. No, na žalost to velja samo za domači avto, tistih na cesti se ni nikoli bala in bi brez povodca že večkrat končala pod avtomobilskimi kolesi. Ampak tale temno modri hudič na domačem dvorišču, tega se je pa izogibala na daleč. Še posebej grozljivo je bilo, ko je ta jeklena mrcina odprla zadenjsko odprtino, ki jo ljudje imenujejo prtjažnik, in so ljudje začeli groziti, da mora Heli v to grozečo luknjo. Ni šanse! Je Heli raje počepnila, se polulala in nato obrnila in šla preč.

Tako smo jo pač vedno znova dvigovali in nosili v avto. Do danes. Kdo ve, zakaj je bilo danes drugače. Ob klicu v prtljažnik se je sicer spet pripravila na lulajoči počep, a si takoj zatem premislila in skočila v prtljažnik, kot da bi to počela že vse življenje. In po končanem dolgme sprehodu je spet brez težav skočila v avto. Super! Naš avto očitno ni več bav-bav. Zakaj, najbrž ne bomo nikoli izvedeli, a pri lepih stvareh itak ni prav pametno spraševati, zakaj so tu. Boljše jih je zagrabiti in uživati v njih.

Aja, ko smo ravno pri uživanju, kljub strahu pred prtljažnikom pa Heli že ves čas med samo vožnjo uživa, gleda skozi okno in seveda laja na vsakega psa, ki ga kje med vožnjo zagleda. Je kar trajalo, da sem se navadil na ta lajež, sprva me je parkrat kar pošteno prestrašila ...
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #185 : nedelja, 04.01.2009 : 22:05:49 »

 Smiley Kiss
Logiran
takoda
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.324


« Odgovor #186 : ponedeljek, 05.01.2009 : 11:11:48 »

Citat
Je kar trajalo, da sem se navadil na ta lajež, sprva me je parkrat kar pošteno prestrašila ...
Mi znano zveni Wink. S tem, da se Čip vozi na zadnji klopi in se zadere direkt na moja ušesa Shocked. Sedaj sem že pripravljena, prvič sem pa skoraj skozi vetrobransko steklo skočila Grin.
Logiran
Alba
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.517


« Odgovor #187 : ponedeljek, 05.01.2009 : 11:51:28 »

Superca  Cheesy Kiss.
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #188 : ponedeljek, 05.01.2009 : 11:55:23 »

Bravo, Helči Smiley
Mi imamo eno pasjo alarmno napravo in eno pasjo kraljico drame. Prva se dere, druga pa še vedno bruha, na žalost ...
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #189 : petek, 23.01.2009 : 09:36:10 »

14. Najlepši pozdrav

Prideš domov iz službe. Izčrpan. Zraven tebe žena, izcuzana od službe. Zraven tebe otroci, utrujeni od šole. Nekaj težkega je v zraku. Kot oblačno vreme, za katerega ne veš, a se bo spremenilo v nevihto ali pač vseeno morda v sončen dan. In potem to krdelo nekam mrkih obrazov doma pozdravi Heli. Iskreno, prisrčno, totalno nasmejana. Vriskajoča od prvinskega veselja nad preprostim dejstvom, da si prišel. Ne obremenjuje se s tvojo službo, plačo in drugimi skrbmi. Zadostuje ji, da si. In to tudi zelo opazno pove.

Oblačno vreme v duši in na obrazu človeka zdrži samo še dve sekundi. Nato posije sonce. In vse je v redu. Pasja radost je neubranljivo nalezljiva.

Ful, ful smo hvaležni Poloni in njenemu zavetišču. brez nje ne bi našli Heli. Brez nje ne bi imeli vsak dan v hiši polno mero smeha.

Življenje v naši družini je bilo že od nekdaj prijetno. Zdaj, s psom,  je pa čudovito!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #190 : petek, 23.01.2009 : 09:38:34 »

O RIs in Heli, welcome back!! Kiss
Ja, veseli so nas pa, ko pridemo domov. In za plačo in recesijo jim dol visi Roll Eyes.
Blagor jim, ane Cheesy?
Logiran
TinkaraC
odvisnež
*****
Sporočil: 734


« Odgovor #191 : petek, 23.01.2009 : 09:40:15 »

Joj, jaz neki puščam  ...  Grin Roll Eyes
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #192 : petek, 23.01.2009 : 10:53:52 »

RIs, ne boš verjel, ampak ravno včeraj sem pomislila, kaj se neki dogaja z lepo Heli, da se nič ne javlja... no potem pa preberem tvojo današnjo zgodbo in...ajoj, res je, kar si napisal, stokrat res. Me še nikoli nihče ni bil tako vesel, kot moja mala pasja opica.  Smiley

hja, ko smo ravno pri tem, še ena zgodba iz drugega vica na to temo: očita žena možu, da nje nikoli, ko pride domov, tako lepo ne pozdravi, kot njuno psičko. Pa ji on odvrne - ja kdaj si se pa ti nazadnje polulala od veselja, ko sem jst domov pršu? Cheesy Tongue Lips Sealed
Logiran
RIs
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 126


WWW
« Odgovor #193 : torek, 27.01.2009 : 13:56:38 »

15. Pesjanka!

Doma sem, z dvema bolnima otrokoma. Sem v svoji najnežnejši, najprijaznejši verziji. Sem spada seveda tudi kuhanje bolniškega kosila. Rižota s piščančjim mesom je bila v načrtu. Pa sem najprej pridno narezal surovo piščančje meso. Na drobne koščke, samo najlepše dele mesa, vse ostalo je šlo v koš za smeti. Potem sem prižgal štedilnik, da bom meso popekel.

Zazvonil je gsm. Služba, novinarka. Samo par minut sem bil v vzporednem svetu. Kmalu sem bil nazaj v kuhinji, pripravljen, da dam meso v posodo. Meso? Kakšno meso?! A ni bil na kuhinjskem pultu še pred tremi minutami kup najlepšega možnega piščančjega mesa, nasekljan na drobne kose? Ja, bil je. Ampak zdaj je bilo tam samo še 6 majhnih koščkov mesa. Najmanjših koščkov. Blizu pa pes. Z najbolj nedolžnim pogledom na svetu, seveda.

Pesjanka!!!! V koooočoooooo!!!!!  (Tako pravimo njeni kletki na hodniku)

Danes bo za kosilo brezmesna rižota. Zvečer pa najbrž še driska. Ker dvomim, da bo surovo meso naši pesjanki povzročilo kaj lepega. Prebavne motnje pa najbrž res.

Grrrrrrr!
Logiran
helena
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.295


WWW
« Odgovor #194 : torek, 27.01.2009 : 15:23:47 »

 Cheesy Cheesy Cheesy

Se je morala tudi na cesti znati preživet, tako, da ji verjetno zmakniti meso s pulta ni ravno visoka znanost. Grin
Logiran
Strani: 1 ... 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 ... 25   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Heli, grška lepotica
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines