mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sreda, 03.07.2024 : 15:59:42

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 68   Dol
Natisni
Avtor Tema: Čistokrvni žogar ROXY  (Prebrano 184578 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #810 : sobota, 05.11.2011 : 20:23:23 »

Sicer pa odpiramo Natečaj za mirujoče Smiley

V sredo imamo operacijo kolena, po njej pa kar nekaj časa strogo mirovanje in kasneje postopno obremenjevanje.
Namesto rož in bonbonier med bolniško Tongue zbiramo ideje za trikce/zabavo/igre za našo M'š in to takšne, ki jih pesjanar lahko počne leže in s čim manj napora oz. fizične obremenitve. Smiley

Roxy je že pripravil svojega Pujska, ki ga bo odpeljal Horjulčkom. Tistemu ki bo, po Roxovem izboru seveda Wink, našel najbolj simpatično in uporabno idejo "mirne zaposlitve", pa bo dostavil svojo najljubšo kost in veeliiiko čokolado z lešniki, ki jo je samo zanj zavil g. Svizec Smiley
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #811 : sobota, 05.11.2011 : 20:37:37 »

Ideja št. 1, super za kravžljanje možgančkov:

http://www.nina-ottosson.com/index.php

Večino lahko naročiš preko evropskih Amazonov (npr. nemški ali angleški), kjer je poštnina samo 6 evrov in pride v 4-5 dneh. Smiley

Seveda pa želimo čimkrajšo bolniško!
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #812 : sobota, 05.11.2011 : 21:29:48 »

Odvisno od psa Roll Eyes. Nekatere zaposli za tocno 15 sekund, druge malce dlje, vsekakor bomo morali za Roxyja naumiti se kaj Roll Eyes Undecided Drugace pa, Roxy, 2 taki zadevi (ena od Nine in eno Trixie) ti lahko odstopita Bit in Jagi za cas bolniske. Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #813 : sobota, 05.11.2011 : 22:19:17 »

Ojej, prjatu Rox, a kar na operacijo bo treba?!  Undecided
Pega navija, da gre vse super duper in da bosta lahko spomladi spet kaj skupi norela, če že po snegu ne bo smel.
 Kiss
Logiran
alexy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.308



WWW
« Odgovor #814 : sobota, 05.11.2011 : 22:55:57 »

Soul jaz imam tudi doma dve zadevi od Nine Ottoson in eno knjigo o pasjih trikcih - povej če ti kaj pride prav Wink

p.s. kje pa boste operirali nogo?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #815 : sobota, 05.11.2011 : 23:02:17 »

Ubogi Roxy, mirovanje  Sad edino, kaj mi pade na pamet je, da si nabaviš enega kvalificiranega mačjega Mentorja, da te poduči, kako prespati več dni zaporedoma in zaradi tega biti jako zadovoljen  Wink
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #816 : sobota, 05.11.2011 : 23:20:41 »

ubošček kosmati  Kiss

držimo pesti in tačke za uspešno operacijo in hitro okrevanje, da bo bedna transformacija iz žogarja v intelektualca kmalu samo en neprijeten spomin  ljubezen
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #817 : sobota, 05.11.2011 : 23:48:14 »

Se je najbrž težko odločit, ne? Ampak fajn, se boste končno ornk pozdravli, pol pa boste spet fit za norenja in izlete.
Mi predlagamo domačo zabavo - staro brisačo zavit v fejst trd vozel (najboljše da ga dva zategneta, vsak na svoji strani), da nastane neke sorte cufa, vanjo pa kos fajn dišečega mesa ali slastno kost noter zavezat. Pospravljala bo pa odpadle cufke seveda Soul, da ne bi reveža v okrevanju še s tem matrali Tongue.
Velik sreče v operacijski!
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #818 : nedelja, 06.11.2011 : 10:33:36 »

Roxy, najboljši žogar pod soncem - sreečno v OP in veliko potrpljenja ob okrevanju Kiss Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #819 : nedelja, 06.11.2011 : 11:37:43 »

Roxy, ti želimo hitro ozdravitev! Vse naše takčke držijo za tebe:  ljubezen ljubezen ljubezen ljubezen Mirujočega tirkca ša trenutno ne vemo nobenega. No, morda enega.... počasi slediti nagrado po travi...  Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #820 : nedelja, 06.11.2011 : 18:47:02 »

Roxy, želim ti čimlepši potek operacije in hitro okrevanje.  Afro Med okrevanjem, pa se lahko naučiš dajati kovinske posodice eno v drugo. Če ti bo rožljanje neprijetno, lahko začneš s plastičnimi, in ko boš to obvladal, pridejo na vrsto kovinske.  Smiley
Logiran
uncas
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.368


« Odgovor #821 : nedelja, 06.11.2011 : 20:29:58 »

Frufri lahko pride pokazat tanartabul odbite ležalne in smrčalne poze Smiley

Dtrugače pa drživa pesti in misliva na vaju!
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #822 : nedelja, 06.11.2011 : 20:34:13 »

Kolega Roxy, mi fejst stiskamo šape, da bo bolniška po uspešni operaciji hitro minila in boš hitro spet taprav  Kiss
   
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #823 : nedelja, 06.11.2011 : 20:55:08 »

Hvala vsem!  Kiss

Pri didaktičnih igračah sem malo skeptična, če bo moj pametnjakovič Roll Eyes imel dovolj volje se ukvarjat z njimi več kot 15 sekund. SD, si ga kar prav ocenila Grin Vsekakor pa bomo probali in si z veseljem kakšno izposodimo (pred nabavo svoje), da vidimo ali bomo prišli do kaj več, kot do tega, da je treba vse zbutat, da se pride do priboljška Spomladi sva se že šla igrico s hrenovko v plastični flaši (hehe FŽ, ti si polna idej), pa je kmalu obupal, ko sem mu razložila, da naj flaška ostane kolikor toliko cela oz. da je poanta v hrenovki V flaški Angry Angry Angry


Mačka bi bila verjetno kar fajn izbira med bolniško, saj ima precej rešpekta pred njimi, posebno črnimi Grin A poznate koga, ki mi nama jo posodi za par mesecev? Cool Jo vrnemo kot novo Smiley

@Alexy: Nabavila sva knjižico 101 trik, pa ni nič kaj uporabnega za mirujoče pse Sad Katero imaš pa ti?


Sicer pa je bila to res ena najtežjih odločitev. Pogovarjali smo se z raznimi strokovnjaki in tistimi, ki imajo tovrstne lastne izkušnje, probali smo kar nekaj alternativnih zdravljenj, dopolnili prehrano... Ampak žal ni pomagalo, tako da koleno sedaj posaniramo kot je treba in potem bomo skoraj novi Smiley


Hvala vsem, če se še kdo spomni kaj zabavnega/psihološko uporabnega, se toplo priporočava  ljubezen


p.s.: MamaF, toliko lepih tablic si že naredila, da sem tvoj avatar suvereno zamenjala s Catsinim. Mogoče bi tudi jaz lahko povprašala za kakšna očala Grin Hvala še za "tablično" objavo v Roxovi temi Kiss


p.s. kje pa boste operirali nogo?
Na faksu pri Zorkotu[/size]
Logiran
AnaJ
midi
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.903



WWW
« Odgovor #824 : nedelja, 06.11.2011 : 21:06:27 »

Naj operacija poteka brez komplikacij in naj okrevanje čimprej mine  Kiss

Ko je Marši moral počivati en mesec in to v svojih mladih letih ( 8 mesecev ), ko je bil na višku energije  Roll Eyes , sem ga ''zmatrala'' tako, da sva vadila v prepoznavanju igrač. V škatlo sem pri prvi igri skrila dve igrački, nato je moral iz škatle vzeti tisto, ki sem jopoimenovala, nato sem počasi dodajala igrače. V enem tednu je razlikoval 10 različnih igračk. Igra mu je bilo vedno zanimiva in užival je v njej sto na uro, posebno če sem 10 igračam, ki jih je poznal, dodala še kup novih, ki jih po imenu ni razlikoval. Igra ga je psihično precej utrudila, pa še zabaval se je. Seveda v ležečem položaju, kar mu je bilo precej težko. To je ena izmed iger, ki sva se jih šla midva, če vama kaj prav pride.
p.s. Marši je izmed temi 10 igračami imel 4 žoge, ki jih je razlikoval, tko da glede na to da je Roxy žogar, se lahko naučita razlikovati 10 različnih žog ali več Tongue Wink
Logiran
Strani: 1 ... 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 ... 68   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  zavetišče Horjul  |  Horjulčki se javljajo iz novih domov (Moderatorji: kaja, Smetka, Zavetišče Horjul)  |  Tema: Čistokrvni žogar ROXY
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines