mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 09.09.2024 : 11:25:49

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 397303 krat)
0 članov in 36 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2115 : nedelja, 10.05.2015 : 10:10:18 »

Logiran
Rossy
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.658



« Odgovor #2116 : nedelja, 10.05.2015 : 13:11:39 »

Lepotica  love Vsa čast, da kljub težkemu življenju ohranjaš tole milino in lepoto, drži se  Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #2117 : nedelja, 10.05.2015 : 22:15:10 »

Ohhh...  ljubezen ljubezen
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2118 : nedelja, 10.05.2015 : 22:39:49 »

Pogled, ki pove več kot tisoč besed  Kiss
(Če sliko na prejšnji strani zasukaš v levo, pa zgleda, kot da bi dirjala - še dlaka ji plapola v vetru Grin)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2119 : ponedeljek, 11.05.2015 : 01:08:12 »

Kraljica ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2120 : ponedeljek, 11.05.2015 : 18:22:48 »

Kraljica ljubezen
Ampak res!  Kiss
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #2121 : sreda, 03.06.2015 : 23:09:15 »

In to lepotna kraljica, po domače miss! Kiss

Res je lepa muca, da o pameti niti ne začnemo.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2122 : četrtek, 11.06.2015 : 22:58:45 »

Samo na hitro: Jaz imam tega dovolj!!  Evil

Baba je spet ušla. Je sem hodila Taspodnja in nas mal crklala. Tista Reč jo je lepo gledal in lulal vsepoprek  Roll Eyes Kretenčkov Sine se je delal, da se je spomni  Roll Eyes In očitno mu je nekje ostala beseda "spodnja", ker je udrl v predal od Moje in ji vse gate razvlekel po sobi. Neue Kreteniše Kunst  Roll Eyes Ji je pol Taspodnja sporočila, da bo mogoče želela te gate oprat, ker so rahlo odlakane  huh

Baba je pa šla na morje. Ker je glupa k noč, je sabo vzela Šemota huh Ker je namreč bilo slišati, da so ji tisto bedno nadomestilo za bajto požrle miši, bi Ji vsekakor bolj koristilo, če bi tam peljala Mene. Al pa vsaj unadva, pa bi ju lahko dol pustila, da ahtata, da se katastrofa ne ponovi. Kle moram mal v digresijo in vam povedat, da tudi miši ne futra, k bi mogla, in so v obupu pojedle vrata od kopalnice, knjigo dvomljive umetniške vrednosti, aceton, tri vložke za hladilnik, kopico šamponov, detergentov in strupov, pa še bi lahko naštevali. Namesto da jim je kos mortadele pustila in bi imela mir. Koza   Roll Eyes

Šemo je pač počel stvari, ki jih Šemoti počnejo. Upam le, da nihče ni pogruntal, da je z Mano v kakšni zvezi, ker tega pa res ne bi preživela. Raje umrem od sramu, kot da bi me povezovali s temle: dokaz1 dokaz2 huh

No, zdaj je spet doma. Stoka, da ji je vroče, po noči straši, po dnevi jo pa bolj ali manj ne vidimo. Pa še dobro, da je vsaj takrat mir, da si lahko Poštena Mačka mal odpočije utrujeno dušo. In telo.

Vaša, do kosti zmatrana,

Mila   Cool

Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2123 : petek, 12.06.2015 : 01:06:13 »

Mila Kiss

Joj, joj, kakšne krivice se tebi dogajajo, revca sama osamljena z unima dvema Angry Spet sama! No, še dobro, da imaš Tapodnjo Prijazno Sosedo Kiss Tvoja pa kar brez sramu tkole okoli po svetu miši lovi? Pa Šemota v vodo namaka? Kam gre ta svet! Shocked

A veš kaj sem pravkar ugotovila? Da je Tvoja izlicitirala neke pajkice (ali morda pajkovce?) Shocked Se bojim, da ... khmmmm ... da tole pomeni še več stradanja v prihodnosti. Pajke si boste morali za večerjo sami lovit, pajke! Pajkice, no. Evil

Zdrži, PreCednica! Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SinM
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.250


WWW
« Odgovor #2124 : petek, 12.06.2015 : 07:04:51 »

Milica, lubica, povej tvoji Jekleni Magnoliji, da bil se ne spodob Šemota okol vlačt, svoje tri pa doma stradat.  Angry
Same krivice, kamorkol pogledaš...  Undecided
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2125 : nedelja, 14.06.2015 : 11:14:27 »

Draga Mila, hvala za dokaz1 in dokaz2, smo se zilo nasmejali Grin Grin Grin
Tvoja je včeraj lep del dneva preživela z eno veliko skupino takihle Šemotov Roll Eyes in jih je ves čas futrala Lips Sealed. Tolk da boš vedela, kam so šle vaše že tako mizerne zaloge futra Sad, če slučajno vodiš kakšno evidenco Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2126 : četrtek, 02.07.2015 : 20:53:29 »

Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2127 : četrtek, 02.07.2015 : 22:06:09 »

Buši! ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2128 : nedelja, 12.07.2015 : 14:04:15 »

Tkole bom povedala

Ko Moja kam uide, je vedno štala. Una dva vola se obnašata, k bi svet bil njun in prdita in smrdita povsod  Angry  O tem, da težita celemu vesolju ni treba niti govoriti  Angry Angry Skratka, štala. No, štala je bila tudi tam, kam je šla. Pa še dokaze je privlekla:

 

Toda tokrat je Vesolje vseeno pogledalo v Našo smer in interveniralo. Poslalo je Zlato Sosedo, ki je takoj ob prihodu ugotovila, kakšni dešperatni življenjski pogoji so Mi vsiljeni, in je aktivno ukrepala ljubezen futrala je dvojno dozo od priporočene, naj Nebo blagoslovi njeno Zlato Srce ljubezen Ta čudež je bil tako nepričakovan in obenem tako pomemben, da se s tem ne more kosati niti če bi se Mi prikazala svetleča Marija v džipu na daljinca (Moja prisega, da je tole videla enkrat na Češkem in Ji je še danes žal, da zadeve ni kupila za na balkon   Lips Sealed ). Skratka, Zlata Soseda je znovaj presegla vse meje ljubeznivosti in zato ji Bom večno hvaležna ljubezen

Pol pa Moja prilomasti domov ob 4 zjutraj!!   Angry Angry in se čudi, zakaj jo vsi čukasto gledajo. Ja baba smotana, k da ti kaj bolj kapiraš, ko se ob podobnih urah zaletavaš v obešene rjuhe ali strateško nastavljene igrače  Roll Eyes

Povedati je treba, da smo med Njeno odsotnostjo imeli razne Ubiske, ki so se bolj ali manj lepo obnašali. Večinoma manj   Roll Eyes  Eni so do onemoglosti crklali Tisto Reč, ki je bojda bil željen ljubezni   bruham drugi so pa k zmešani iskali Junca, ki je med tem veselo smrčal na kredenci   Roll Eyes Roll Eyes Kot že med površnim branjem vidite, Mene se nihče ni kaj prida spomnil, in samo Zlata Soseda ljubezen je videla v dno Moje izmučene duše in mi pomagala, da nekako preživim ta teden poln preizkušenj.

Da obstaja Vesoljska Pravica je pokazalo tudi dejstvo, da je Kretenčkov Sine Mojo dočakal z dišečim kupom, prirejenim v Njeno čast  bruham, nakar je od samega veselja ene parkrat podriskal Njo, pojstlo in še kaj  Evil Na, pa imaš, kar si hotla, baba  :devil: sem Ti že miljonkrat lepo povedala, da bi bilo dosti bolj koristno, če bi namesto kreleta imeli kuro  Evil

Za konec naj dodam tole črtico iz življenja: danes zjutraj Moja lika in prižge teve. Tam pa nek dec v oblekci z medenim glasom reče "znano po milini in dobroti" - in ravno ko sem pomislila, lej ga zlomka, o Meni govori   Cool Ona pa cap! obrne program  Angry Angry Angry

Hodite v miru (in senci)

Mila  Kiss Kiss
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2129 : nedelja, 12.07.2015 : 22:21:34 »

Spet sem se zjokala nad tvojo mizerijo Sad, draga Mila Kiss. Sreča v nesreči je, da je Tvoja našla domov Evil. Pa da je spomenike pustila tam in si ni nobenega prinesla za na balkon Huh, lahko tudi šteješ pod srečen razplet Grin

... svetleča Marija v džipu na daljinca (Moja prisega, da je tole videla enkrat na Češkem in Ji je še danes žal, da zadeve ni kupila za na balkon   Lips Sealed ).
Logiran
Strani: 1 ... 137 138 139 140 141 [142] 143 144 145 146 147 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines