mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 10:18:35

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392348 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2040 : sobota, 07.03.2015 : 21:26:42 »

Vikendica  Roll Eyes

Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2041 : sobota, 07.03.2015 : 23:52:00 »

Zgleda kot moje stanovanje. Mila, vsaj davka nama ni treba plačevati.  Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2042 : nedelja, 08.03.2015 : 00:28:28 »

A tole je vse, kar ti tvoja privošči za vikendico?  Angry Kje so pa okna, pa hrana, pa miši, pa ptiči?  Roll Eyes
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2043 : nedelja, 08.03.2015 : 09:53:08 »

Kot preCednica bi morala imeti vsaj 220 m2 veliko vilo in 2400 m2 veliki parceli na prestižni lokaciji, po možnosti v kakšnem npr. Triglavskem parku, s pogledom na Piranski zaliv, v Portorožu ali kaj podobnega. In obvezno brez gradbenega dovoljenja, pisano na ženo (no, v tvojem primeru moža) in zgrajeno od recimo SCTja brez pogodb in dokazil o plačilu. Pa kakšen kredit po 0,0% obrestni meri v NLB, ali še bolje, v Factor banki.
Mila, ne vem kako dolgo boš še lahko preCednikovala, če se ne boš bolhitro vključila v mainstram modus operandi. Veš, če nisi z njimi, si proti njim in te hitro prežvečijo in izpljunejo, nekoga, ki bi potencialno zaradi primanjkljaja masla na glavi, postal whistleblower, ne bodo trpeli v svoji bližini.
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2044 : nedelja, 08.03.2015 : 22:28:59 »

Mila je pametna super. Kaj ji bo ogromna vila, če se ji bosta UniDve napasti noter naselili Tongue, pa po možnosti še Njena s kakšnimi Idejami o inTerierjih in novih poJstlah Roll Eyes. Boljše taka mala vikendica, kjer je glih zadost prostora za eno mačjo Princeso
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2045 : sobota, 21.03.2015 : 21:32:28 »

Moja hodi v Šolo  huh

Mogoče bolj, da tisti z slabimi živci kle nehate brat.

Namreč, Moja je mal gledala okol sebe in je vidla druge Babe, ki so bojda ful brihtne in bi rada bila še Ona.  huh

Če še niste nehali klele imate drugo šanso.

Mislm. Prvič, da je našla tolk brihtnih Bab. Pol si pa lahko mislite v kakšnem stanju je, če so ji druge Babe brihtne. Nou ofens Babam, ampak dejstva so dejstva  huh

No, in pol je našla nekje eno tko mal specialno šolo in hodi tam dvakrat na teden. Pride domov čist zmahana, prešvicana in lačna. Torej dvojna zguba. Al pa trojna. Lahko bi pršparala za vodo in za vse, kar požre in ta dnar dala v sklad za zrezke. Ampak, kot že rečeno, butasta je in kle ni pomoči.  huh

V tej specialni šoli se pa učijo sila pametne stvari  huh Denimo, kročenje tigrov.  wtf To je res naša avtohtona gorenjska žvau in vsakič, ko neseš dol smeti srečaš ene tri, ki prežijo pred blokom  huh Al pa vlečenje deveterih krav za rep. Istočasno. In to Moja, pazte, Moja, ki krave še na Milki ni vidla, ker Milk ne mara, razen ene, ki občasno pride na Ubisk. MIlka pride, ne krava. Pa kaj hudirja to rabiš, baba nora, namesto da bi se učila odpiranja konzerv al pa vljudne postrežbe obrokov  huh

Danes je pa začela še v uno Tahudo Šolo hodit  huh k uni Tahudi Tršici, ki je prišla zadnjič sem na govorilne in ji samo zaradi lepe olike nisem prec povedala, kak promašen slučaj je Moja. No, saj je danes Tahuda Tršica to tut že mal sama vidla in ji že mal rekla, da naj se spoka s kuhavnico mahat, ker da za druzga ni. Ne vem, če bo kaj zaleglo, ker je prišla domov in napotke takoj pozabila, namreč samo sebi je dala jest, ti uboga Mila in unadva možganska minusa pa brikete glodajte, fruc vas gleda  Angry Kle je še treba povedat, da je to šola za uboganje, in ta del Moji nikoli ni prav dišal. Pa še uno zgubo šnavcersko je v šolo vzela. Majkemile.  huh huh

Skratka, res je, da v tej državi manjka brihtnih glav, ampak če pa kdo misli, da bo iz tega Njenega šolanja kaj kruha, se pa hudo moti  Roll Eyes pa kruh bi se drugač dalo fajn ponucat za kure, s kuram bi se pa že dalo kaj zdizajnirat  Evil

V tej vetrovni pomladi vas lepo pozdravlja vseh neumnosti naveličana in, kot vedno, sobota gor al dol, neutolažljivo lačna,

SMC  Kiss Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #2046 : nedelja, 22.03.2015 : 10:07:12 »

Ojoj, prav privoščim ti po tejle tugi i užasu eno kuro Milica, da jo mal zdizajniraš  Kiss
Kreativa sprošča in če kdo, pol ti rabiš sproščanje  Wink
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #2047 : nedelja, 22.03.2015 : 11:41:01 »

Ti povem Mila, da je bla tvoja včeraj tako zakamuflirana, da je nisem spoznala spljoh  Shocked
Pa ne samo s kapo, načohavala je nekaj še bolj sivega in še bolj brkatega kot sem Jaz, pa menda naj bi bil To še dečko v puberteti  huh

Je pa očitno res imela vsaj malo treme pred nam  :dance:i, ker se je na Našo šolo dobro pripravila  Afro. Je prinesla Nam nekaj za en sobotni zob  njami, pa tudi na Biriče je mislila  Cheesy.
Reva si sedaj verjetno misli, da pamet v glavo skače že, če doma nekaj dobrega spečeš  Tongue Tongue  khm

No, saj bo še vidla hudiča, pomlad se je šele začela  Evil Evil

Globoko sočustvujem s Tabo  Kiss, ker je poleg vsega, verjetno še prismrdela domov  bruham

Bindi
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2048 : nedelja, 22.03.2015 : 14:57:58 »

Mila, a to pomeni, da Tvoja po novem hodi na gojo al ojgo al kako se ze rece? Ker to bi jasd tud hodil, se znam dobro zvirat, pa Moja prav, da mi ne bi skodlo mal nutranjega ovida al tko neki. Jasd bi seu sicer rajsi na solo iz dudano hranilno vrednostjo, ker tam kuSki ne grejo lacni domoU, sam Moja prav, da je prezgodi, cudakinja! No, sej jads tud raT malo pospim, sam useen!

Te puzdravlam!

RegraT
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #2049 : nedelja, 22.03.2015 : 22:09:55 »

Spoštovana PreCednica super!
Jaz sem jo takoj nalajou, čim sem jo opaziu Shocked u moji šoli. NaGlas sem jo pošiljau domov, kuhat kosilo zate, pa ni hotela ubogat Angry. Drugi kuŠki pa sploh niso hoteli lajat nanjo, ker jim je skoz delila priboljške Huh. Potem sem rekeu Mižiju, naj vsaj on mal laja nanjo, pa je rekeu, da on ne laja na tiste, ki nosijo hrano u šolo Lips Sealed.
Sonny

PS Zgubo šnaucersko bom pa jaz u red spraviu, pa bo čist OK Cool
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #2050 : nedelja, 22.03.2015 : 23:05:43 »

Sonny

Ti si Šerif taprav Grin

Komi čakam, da preberem še kako Milino ljubavno izjavo, tebi namenjeno, v naslednjih tednih Wink

Mila: dej ti Tvoji povej, da so zdej baje moderne tudi neke paleo-neandertalske šole pa diete. Tja naj se vpiše, bi ziher kaj užitnega začela na krožnik dajat.
Ker od Joge je edina koristna črnogorska, pa še po njej pošten pes lačen rata Wink
Če pa ona hodi na "jogo za kuliranje" je pa res nevarnost, da bo tolk flegma ratala, da boste še ob Sobotah bez futra ostali! Shocked Sploh zato, ker se bo ona že v Sonnyjevi šoli najedla, tko kot vse Babe KoJni, za vse ostale ji bo pa dol viselo Sad
Logiran

Unikatne tablice in portretki
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #2051 : ponedeljek, 23.03.2015 : 13:43:36 »

Mila!

Tvoja je bla FUL pridna u šoli Kiss. FUL dobre priboljške je imela, res! Cheesy njami Blagor tebi! Da ne govorim o tem, kako postavna dečkota je pripeljala s sabo! Sol je bil Flyju neizmerno všeč love, meni pa samo Tvoja s priboljški, dedci niti slučajno .

Jagi Smiley
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #2052 : ponedeljek, 30.03.2015 : 20:50:38 »

Kakšne stvari se pri nas dogajajo  Angry

Evo, dva najnovejša primera da kvesta primavera. Moja pride domov en dan šele zvečer, cela prešvicana k pujs in lačna k pujs, valjda. In Si naredi večerjo (upam, da ste opazili besedo SI), jo nese na mizo in začne goltat. Čez par sekund se pod oknom sliši, da je nekoga povozilo. Moja, valjda, takoj hop na okno in gledat. Ko je preštela žive in mrtve se obrne in zagleda Žderota, kako z Njenim zrezkom v goflji šiba proti spalnici. Pa mislite, da je kle konc? Tekla je za njim in mu meso pajsnila nazaj, lih preden se je zavlekel pod kovter (ta je pa tudi brihten, vedno teče na isti kraj skrit uplenjeno  Angry ) in tist slinast meso vrnila nazaj v krožnik. In pojedla. Pa če to kje na svet obstaja, povejte vi meni   Angry Angry

Drugi primer, danes po noči. Prvo je v temi tavala k kitov duh in Me tko ustrašila, da sem šla dva metra v luft. Resnici na ljubo je skočila tud Ona, in po moje ji je mal ušlo v gate  :devil: Pol je šla nazaj spat, ampak kmalu za tem je ob nečloveški uri zvonila budilka  Shocked Takoj jo je utišala, verjetno je tole bil svetovni rekord v ugašanju ure, ko je pa hotela dat roko nazaj pod kovter je Tista Reč pogruntal, da se nekaj dogaja, in Ji je preventivno odvalu eno vzgojno zidarsko čez gobec. Kaj sem se režala  Cool prvo njej, kako je škripala, pol pa njemu, ko ga je iz pojstle vrgla  Evil

Skratka, vse po starem. Baba je nora, jaz pa lačna in trpinčena. K sreči pride kašna dobra duša, k recimo danes, da kakšno rečeva. Ker tole je za zno-ret  Angry

P.S. Pravkar ugotavljam še eno reč. Namreč, kupila Mi je neke darile in zdaj Jo gledam, kako hodi po stanovanju in odpira vse omare. Pozabila je, kam je dala, stoprocentno  huh huh

Lep lajf še naprej, da bo vsaj nekdo dobro živel, če je že Meni vsoda prdnila v kristano kroglo,

Mila  Angry Angry Angry
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #2053 : torek, 31.03.2015 : 19:42:46 »

Kitov duh in zrezki pod kovtrom, pa še nasilje v družini... Mila, vse si povedala.  Lips Sealed
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #2054 : torek, 31.03.2015 : 20:30:08 »

Mila, jaz ob tvojem trpljenju ostajam brez besed!  Cry
Logiran
Strani: 1 ... 132 133 134 135 136 [137] 138 139 140 141 142 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines