mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 18:14:01

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392732 krat)
0 članov in 8 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1425 : nedelja, 28.10.2012 : 11:01:40 »

Ta današnja mladina je nemogoča  Angry Angry Angry




Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1426 : nedelja, 28.10.2012 : 11:08:53 »

A to gre gospa navpično po steni dol? Shocked     
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1427 : nedelja, 28.10.2012 : 11:15:27 »

Jap. Brez pripomočkov za šleve  Cool
Logiran
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1428 : nedelja, 28.10.2012 : 11:28:47 »

SpiderCat Mila Cheesy
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1429 : nedelja, 28.10.2012 : 12:00:25 »

Mili Carica! ljubezen

A vse knjige si je pa Meli Intelektualac v svojo posteljo znosil ? Tongue
Logiran

Unikatne tablice in portretki
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1430 : nedelja, 28.10.2012 : 14:15:33 »

Uaaauuu, Mila Shocked Shocked
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1431 : nedelja, 28.10.2012 : 16:51:02 »

O madoniš Mila  Kiss
Ne preveč akrobacij Tvoji kazat, bo prec dobila idejo, kako te eksploatirat v gnile kapitalistične namene ustvarjanja profita!
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1432 : nedelja, 28.10.2012 : 21:55:10 »

Uau, Mila, ti si pa res ta prava športašica!  Cheesy

Na ta prvi fotki pa samo še Meli manjka, ki se z Muševim repom igra.  Grin
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1433 : ponedeljek, 29.10.2012 : 08:28:51 »

Vsa čast, Mila.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1434 : četrtek, 01.11.2012 : 00:20:28 »

Maček, ki je dregnil v kup dr*

Moja je pogledala na uro in ugotovila, da je čas za bujenje. Bila je neprespana in noge so ji odrevenele, ker ji je na njih nekaj časa ležalo oranžno okosmateno truplo. Truplo se je obrnilo in ji z za truplo nepričakovano hitrostjo zasadilo čekane v stopalo. Moja je tako arlauknila, da so se na sosednji Vilharsgatta golobi splašili in skupinsko usrali. Truplo je le glupo pogledalo in nadaljevalo s smrčanjem. Moja se je usedla, spustila noge v svoje scufane no-name usnjene copate, nataknila na nos očala, ki se jim se znamka zdrgnila ali pa bolj verjetno izginila v žvečenju, in se odgegala v kopalnico. Prižgala je 80 centimetrsko luč in se usedla na stranišče Inker I. klase z 5-letno garancijo. V naročje ji je priletel Zgagasti Projektil in se drl k satan. Pogledala je na ceneno kitajsko uro, ki na dan prehiteva vsaj 10 minut, in s skrokanim glasom rekla "A b nehu prosm". Satan se je drl naprej. Rekla je "Takoj" z grozečim podtonom. Proizvajalec galame se je delal gluh na te suptilne hinte in se je drl naprej, še bolj takrat, ko ga je vrgla iz naročja. Moja je vstala, nazaj navlekla svojo raztegnjeno in zaprano rožnato Beti pižamo in pritisnila na gumb. Voda je zašumela in listek DM recikliranega papirja se je zavrtel kot na vaški zabavi. Oranžno truplo se je teleportiralo v kopalnico in naslonjeno na rob školjke zamišljeno opazovalo nepovratno pot papirja.

Moja je zaprla pokrov svojega wcja v stanovanju na Topniksgattan in iz omare vzela bombažne zokne z kvazimornarskim robom, ki so zgledale, kot bi jih Karitas zavrnil. Oblekla je rjavo jutranjo haljo in se odkotalila v kuhinjo. Pod nogami sta se ji motala Butec in Butec, ki ne dojemata, da bomo v primeru, da jo fentata pred zajtrkom, vsi trije verjetno kar dolgo časa lačni. V svojo đurasik Bialetti kafetijero je dala pet žličk praženega bio ječmena in prižgala plin na svojem novem Gorenje štedilniku. Kar se tiče tehnike, Moja je sto let za leseno žlico, edino štedilnik ima iz tega stoletja. Na svoj fejk marmornati Marles pult je dala tri skledice in s poličke vzela stekleno posodo z 1,2 l Sanabelle briketov (1:4 Dental: H&S). Izvlekla je še fejk srebrno in dejansko plastično žlico in začela monoton proces odmerjanja briketov v skledice.

Med vsem tem dogajanjem sem Jaz lepo vljudno in popolnoma damsko šla v že omenjeno kopalnico in poravnala začuda čisti pesek v svojem Karlie stranišču. Ker je dan treba začeti z čisto glavo in telesom, sem si vzela trenutek koncentracije in se znebila vseh viškov, ki jih je v meni pustil pretekli dan. Natančno sem poravnala pesek in pazila, da je nivo v zlatem rezu glede na zunanje kote, ki so vidni iz fokalne točke stranišča. Potem sem elegantno skočila čez za neumni plebs nastavljeno ceneno plastično preprogico in gracijozno odšetala v smeri juga oziroma do kuhinje.

Ravno sem pregledovala bedno vsebino svoje skodelice, ko je odzgoraj zadonelo "MUUUUUŠŠŠŠŠ!!!!!" Matr se je zadrla, po moje je sosedu žolčne kamne razbilo  Roll Eyes In zakaj, vprašam jaz vas, cenjeni bralci, zakaj se v tej tako lepo in literarno opisani situaciji Moja dere k krava?

No, preiskava je pokazala da zato, ker je osumljenec naskrivaj šel stikat po moji sledi in je razbrcal lepo urejen mikrokosmos, ki sem ga pustila za sabo, eto zakaj  Angry Angry Pa še prav ima, da se je drla, Prešič je pol še tak s kremastim parfumom in lekovitim blatom odišavljen prišel na zajtrk, ne da bi niti poskusil skriti, kaj je počel  bruham

Če pa mislite, da bo jutri kaj boljše, se motite. Šit je in šit bo. Kljub zasr* Milenijumu vas vseeno lepo in damski pozdravlja od vsega sveta in usode na trde preizkušnje postavljena

Mila   trmoglavka trmoglavka
Logiran
neko
odvisnež
*****
Sporočil: 975


« Odgovor #1435 : četrtek, 01.11.2012 : 00:30:28 »

Milaaaaaaa moja....   Ti še najbolj smrdeče trenutke življenja povzdigneš v literarno mojstrovino. Upam, da bo kdo kmalu prepoznal tvojo genialnost in te rešil te bede. ljubezen
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1436 : četrtek, 01.11.2012 : 01:49:30 »

Draga Mila,
obcudujem, da znas tudi v taki izjemni situaciji obdrzati dostojanstvo. Ne verjamem, da bi te kdo znal resiti te bede, ker se mi zdi, da nisi iz tega Ozvezdja. Ne vem, ce te bo to ravno pomirilo, ampak fakt je, da je bilo zelo zelo malo Genijev slavnih in cenjenih za casa svojega zivljenja. Poskusi si naslednjic (ker bo drekastih slucajev v prihodnosti prej vec kot manj, ce je verjeti medijem in trenutnim dogodkom) recitirati Dostojevskega.
Damski pozdrav nazaj, ceprav sem se med branjem nic damsko upiskila u gace (tako da se je tvoja modrost spet enkrat potrdila: ne samo da "šit je in šit bo"(c)Mila, tudi urin je in urin bo (ce bos ti dalje porocala o svoji usodi).
Aleksandra
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1437 : četrtek, 01.11.2012 : 02:30:14 »

Mila,
Tole je bilo super - prosto po Menkellu in se je zelo napeto bralo. Tvoji pa nisem nic fous. Za dobro jutro kopat macka ni ravno my kind of a day Smiley
Logiran
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1438 : četrtek, 01.11.2012 : 02:32:01 »

*sorry, Mankellu
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1439 : četrtek, 01.11.2012 : 09:25:25 »

ZEN skret in đurasik kafetjera  ljubezen
Se pa vidi Mila, da si od vsega hudega (in dodatno še bednega vremena) v rahlo manično depresivnem stanju, ker takele natančne opise lahko samo en, ki je v takšnem stanju, skup sestavi Undecided.
Saj bi ti napisala, da enkrat bo, ampak kaj, ko tega še sama ne verjamem Tongue Tongue
Dej, vsaj Tvojo mal pozdrav od Trzinskih mick ljubezen objem
Logiran
Strani: 1 ... 91 92 93 94 95 [96] 97 98 99 100 101 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines