mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 18:19:50

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392770 krat)
0 članov in 42 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1095 : petek, 11.11.2011 : 20:11:46 »

Moja je dokončno znorela  Angry Angry

Neizpodbitni dokazi:

1. pride domov iz Odenkoderpač, sleče jakno, obesi v omaro. Čez par dni izvleče to isto jakno in se ji začne čudit k picek glisti, češ, da ni njena. Pa še zdaj se ni zmenila sama s sabo, če je al pa ni. 
 Angry

2. namesto hrane za Mačke kupi đajant teve, postavi ga na omarco in ga ne zna prižgat. Štiri ure sopiha, besni, preštekava kable in na splošno tako zgago dela, da te sr*t prime. Pol pa pogrunta, da ga s napačnim daljincem prižiga.
 Angry Angry

3. prime Mene, mi celo dlako totalka uneredi in pol izjavi "Mila moja lubica, kriza je in zdaj nimava dinarčkov, da bi bili obe debeli, torej boš mogla začet hujšat".
 Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

Aj rest maj kejs  Lips Sealed

Pa če bi kdo bil tko prijazen, da un kombi, ki v Polje pelje, mal sem naroči, se priporočam.

V pričakovanju uspešnega sodelovanja vas lepo pozdravlja od krize uživčnena, izstresirana in še malo pa na smrt izstradana
                                                                                                      Mila   Kiss Kiss
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #1096 : petek, 11.11.2011 : 20:22:58 »

Jaz se prav grozno počutim, ker izkoriščam tole temo za branje, ko imam totalno usran dan 
Ah kaj češ. Baje se govori, Miln prispevek na dan, odžene psihiatra stran  Wink

Hvala vama za prispevke  Kiss


ps. Mila draga, hang in there. Jaz bi ti na take slabe dneve Muriottija poslala, da ga malo sklofaš in se razbremeniš bremena, ki ti ga tvoja povzroča ljubezen
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1097 : petek, 11.11.2011 : 20:52:41 »

  ja, res je sproščujoče Milico brat.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1098 : petek, 11.11.2011 : 21:14:54 »

2. namesto hrane za Mačke kupi đajant teve, postavi ga na omarco in ga ne zna prižgat. Štiri ure sopiha, besni, preštekava kable in na splošno tako zgago dela, da te sr*t prime. Pol pa pogrunta, da ga s napačnim daljincem prižiga.
Vsaj glede tega se lahko zmenimo, ker te globoko razumem, draga Cats. Jaz namrec se vedno ne znam brez listka z navodili. Ti ga posljem? Tongue Smiley Sem parkrat pop***, ker seveda sem hotla prizgat, ko sem hotla edino oddajo v tistem letu pogledat, pa se takrat je je blo prej pol konec. No, zato listek. Ker tudi po 2, 3 letih se vedano ne znam (priznam, tudi ne trudim se). Sicer sem precej tehnicen tip. Ampak menda je treba vsako stvar 21x ponovit, da ti pride v kri. No, nisem se prisla niti do polovice te stevilke v priziganju, tako da buhvar zgubit listek Roll Eyes.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1099 : petek, 11.11.2011 : 21:18:10 »

Milica, lubica ljubezen, ti ji kar rec, da naj gre une jakne, ki jih je bohvekje pajsnila, prodat na bolšjaka, da bo mela dinarčke za tvojo hrano. saj ne moreš taka okol hodit kot zdaj, ko ti vsa rebra ven iz kožuščka štrlijo. Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1100 : petek, 11.11.2011 : 21:22:36 »

Oooo, cats, ti si ista kot jst....  Grin Grin
Bogi naši mački... Mila, sej ti to razumeš ane?  Kiss
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1101 : petek, 11.11.2011 : 21:29:06 »

en Milin prispevek na dan odžene psihiatra stran  Wink


Garantirano.   
Mila, kaj pa če bi ti mal računala tkole za pametne nasvete? Sigurno nas je cel kup, ki ti z veseljem plačamo v Mačji hrani. Ti sam povej! Wink
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1102 : petek, 11.11.2011 : 22:11:59 »

Jaz pa danes nimam usr***ga dneva, ampak tole Milino branje vseeno ful sede Cheesy ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1103 : sobota, 12.11.2011 : 12:11:20 »

Ljuba Mila, pridi malo k meni, da si odpočiješ. Naša zaenkrat samo kozarce zapira namesto vrčev in ko zmešana išče žebljičke, ki jih je Tvoja že zdavnaj našla.

Tvoj zvesti Samo  Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #1104 : sobota, 12.11.2011 : 20:23:32 »

Mila draga, pridi na počitnice k nam, ni daleč... sicer je naša ravno tako luda ko' tvoja, ampak bo tebe kot gostjo najverjetneje pustila pr'gmh!

Tvoja soseda Pasha & Rocky (Kiks Miks team)
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1105 : sobota, 12.11.2011 : 23:29:01 »


Ah kaj češ. Baje se govori, Miln prispevek na dan, odžene psihiatra stran  Wink

APsolutno! Mila, brez tebe ni mavric, ti si ena in edina in velika škoda je, da Ti je usoda namenila ravno tanajbolj Blont Blondinko, ki n-č ne šteka, Pa še unga Bjondota za povrh, ki ti zdago dela.

Drži se, pa poklič Mojo, da Ti pošlje un lepilni trak za Tvojo in TR-ja zvezat za vse večne čase, da ti ne bosta več Škode delala Grin

Te srčno pozdravlja Mali Miško, ubogi, zapostavljeni v Njenem Pasjem Svetu
Logiran

Unikatne tablice in portretki
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1106 : ponedeljek, 14.11.2011 : 17:01:58 »

Draga Mila!
Danes me je izjemno razveselil zakamuflirani neprijatelj na motorju. KO je svojo Masko snel in iz torbe povlekel rumeno Kuverto, sva tako Roko kot tudi Jaz poštekala, da prinaša Dobre Novice Smiley

Vzemirjeno sem hitela odpirat kuverto in se od vzhičenja nad njeno Vsebino skoraj popiškila.
Hvala Ti za tako krasne Darile! Mali Miško je zelo zadovoljen z Belo mišjo, Roko pa se je veselo oblizoval zaradi Purana v Kockah!
Jaz sem pa kar ne morem načuditi, s čim sem si prislužila tako Pozornost od Tebe Cheesy Kako to, da si ravno mene izbrala za tako plemenit dar, kot je "Vrelec večne mladosti in lepote"? Draga Mila, koliko Čarobnih napojev za ohranjanje Vitalnosti in Lepote bom lahko pripravila zaradi tvojega Darila, saj ne morem verjeti Cheesy
Najponižneje se Ti zahvaljujem za tako Plemenito gesto in te v nestrpnem pričakovanju popolne Preobrazbe v "Najčilejšo in najlepšo služabnico pod soncem" pozdravljam,
mamaF ljubezen ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1107 : sreda, 23.11.2011 : 01:58:33 »

Danes sem bila povabljena k spoštovani gospe PreCednici  Cheesy , njenemu oprodi TR  Cool in njeni osebni služkiniji Cats  ljubezen . Z veseljem sem se odpravila na pot in se že veselila avdience. Služkinja mi je prijazno postregla s kavo, Oproda pa je tudi takoj prišeL in me angorno oplemenitil  veselje .  Kljub moji veliki želji po srečanju in prinešenim darilom, PreCednica ni bila pri volji za druženje.  Sad Njen zvesti Oproda se je trudil in priredil predstavo "KAKO_NAREDIMO_MALE_FLISKE", za moj užitek me je celo parkrat nežno ugriznil in pustil, da spočijem roko na njegovem mehkem kožuščku.  Kiss Tudi Milina služkinja se je potrudila, da sem preživela nadvse prijetno popoldne, gospa PreCednica pa je v svojih prostorih mirno počakala, da plebejski obiski odidejo.  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1108 : sreda, 23.11.2011 : 09:22:01 »

Čeprav je včeraj z naše strani bila predstavljena cela paleta asocialnih obnašanj  sram , se Obiskom zahvaljujemo za prijaznost, potrpežljivost in darile Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1109 : četrtek, 24.11.2011 : 23:38:41 »

Jaz mam počasi dost tega sranja  Angry Angry Angry

Prvič, Moja se zadnje čase ne zgane od doma. Oki, to mogoče ni čist minus, čeprav čez dan tak šundr zganja, da Poštene Mačke ne morejo spat Angry Angry ampak vsaj potem, ko se spravi jest, pade kakšen bonus (nekam je softička ratala, očitno ji un Švabo ornk skriva stvari po stanovanju, pa pada na prozorne "oh-kako-lepe-lačne-učke-svetlikajo-čez-rob-mize"  Roll Eyes Trapa  Roll Eyes ). Ampak potem domov vedno vleče neke Obiske, pa če Mi paše al pa ne  Angry Angry Angry Pol pa Obiski pridejo in se že na vratih navdušijo nad Smrdečim Teslom, Mene še opazijo ne, kako ih grdo gledam iz daljave  Angry Angry Angry

No, in pol Obiski prinesejo Darile, ki jih Jaz itak ne maram  Angry Angry Angry Potem pa Teslo navali k mutavi na telefon in se brž nažre  Roll Eyes in pol, ko se ta Zares sranje začne, so Obiski seveda varno pospravljeni doma, pa Ti uboga Mila trpi okoljske in politične posledice  Angry Če bi un Kahel, ki se z odpadki tko junači, bil človk beseda, bi že zdavnaj v Moji kuhinji bivakiral in z ašovčićem v roki reševal naravo in družbo pred zadušitvijo Angry Angry Angry

No, in, kot da ni bilo dost onesnaževanja, je Rit Posrana še porajtal, da je Moja spet nekam smuknila, in od svete jeze in groze pol kuhinje pobruhal  bruham da se je skorajda v špago zvrnila ta moment, ko je stopila not  Evil Pa prav bi Ji blo, kaj ima okol hodit, ko se je lihkar mal navadila bit tam, kjer ji je tudi mesto  Angry Angry Angry

Skratka, sranje je in nič ne kaže da se bo z volitvami kaj spremenilo. Če pa imate insajder info, kjera stranka bi to prepovedala in sankcijonirala z odvzemom, pa hitro pišite  Wink

Kljub vsemu hudemu, v čemer sem prisiljena živet, ker se nihče od t.im. Scene ne spravi dopisov pisat, da bi se kaj izboljšalo, vas lepo pozdravljam, Vaša v usodo vdana in po času brez smrdečih kupov hrepeneča
                                                           Mila  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 69 70 71 72 73 [74] 75 76 77 78 79 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines