mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 18:17:03

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392755 krat)
0 članov in 29 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1020 : sreda, 13.07.2011 : 13:22:50 »

Ja, v London je bilo treba it za TOLE izvedet, res  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes

V pismenost in na splošno prisotnost v tukej-in-zdej-svetu današnje mladine hudo dvomeča, Mila  Angry Angry
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1021 : sreda, 13.07.2011 : 14:02:23 »

Ej, VTU Mila, meni je papice zmanjkalo, kaj pa zdeeeej trmoglavka
Dej, poberi mali oliv iz smetnjaka, pusti ribe na soncu, pa malo svoje konzervice stresi in kaj recikliraj (čeprav si se mi zdela sicer taka fina dama, da si ne bi nikoli mislila, da pobiraš iz smeti Roll Eyes)
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1022 : sreda, 13.07.2011 : 22:21:50 »

Mila, ampak vsaj ena od te mladine je pa v redu, a ne? Wink


Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1023 : četrtek, 18.08.2011 : 22:27:48 »

Zdaj pa še to  Angry Angry Angry

Tale Moja ni ravno zdrava ne tam gor ne tam dol, s tem da take dela, da neke velike razlike ni, če misli z glavo ali pa s ritjo  Angry Angry Poleg vseh odsotnosti, ko so si kljuko podajale bolj ali manj nepodkupljive guvernante  Angry Angry si je zdaj omislila zadnji udarc norosti. Je skupi s Taoranžno (ki je že znana po genialnih idejah) stuhtala, da bi še neki mela in je eno Suho Južno domov privlekla. Kukr mi gre na živce, da mi kdo po pesku hodi, tolikor mi je pa vseen všeč, da je TR čist iz sebe  Evil Un tamau gavnar nesramen, N-Č ga ne gane, sam štafna okol, danes je skori v Njen vc not padu pa še vodo potegnil za sabo, čeprav se mu je uspelo rešit. Tokrat.  Evil Začetniška sreča  Evil

Od samega stresa se Mi je apetit ustavil in še mal, pa se bo špeh začel topit od težkih pogojev, toda Malo Sralo se ne zmeni za Moje občutke, in Mi je danes že prav nesramno večerjo kradel  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Moja pa sam skvika okrog njega k dementna sova, matr je nemogoča  Angry Angry Angry Angry

Za tiste, ki ne verjamete, kako je tukaj ne-vz-dr-žn-o, so tudi dokazi: KLIK

Iz brezupa, v katerega sem na silo potisnjena, poti nazaj pa ni, se vam z zadnjimi atomi zdrave pameti daleč tle naokol javlja in vas pozdravlja od usode izmučena mučenica
                                                         Mila  Kiss Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #1024 : četrtek, 18.08.2011 : 22:43:59 »

Pišuka, tale mulc je pa predrzen Roll Eyes
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1025 : četrtek, 18.08.2011 : 22:45:42 »

Mila, ti si srce veliko, gromozansko, predobro in premehko, zato se te takole izkorišča. Kiss Kiss
Kdor hoče videti Tvojo Resnično Lepoto, mu ni treba gledati z očali.  ljubezen 
Ajme, meni ne bi bilo dobro, če bi jaz svoji mački še eno sralo domov privlekla.
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1026 : četrtek, 18.08.2011 : 22:49:17 »

katastrofa. a vam je klima crknila al kaj, da so mozgi takole zakuhali?
uboga Precednica  Sad
pa kdo je ta Suha Južina?
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1027 : četrtek, 18.08.2011 : 22:53:03 »

Joj, uboga Mila Undecided. Čimprej ga natreniraj, da ti bo časopis v posteljo nosil Roll Eyes. Potem boš mogoče pozabila vse te muke, ki jih danes doživljaš. Angry
Kljub vsemu pa vedi, da si še vedno najlepša Kiss Kiss.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1028 : petek, 19.08.2011 : 07:52:34 »

A ta podnajemnik je pri vas za stalno, al kako Smiley
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1029 : petek, 19.08.2011 : 07:57:06 »

Hahaha, vsi podnajemniki so bili pri nas začasno, še zdej so "samo začasno"... Grin
Mila, reva boga... kaj so ti to zrihtal. Dej ga streniri, da ti bo še konzerve kradel-samo zate. Aja, pa odpirat jih ga tudi nauči.  Wink Cool
Ampak sta pa oba družno šokirana, da obstaja še tretji...  Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1030 : sobota, 20.08.2011 : 11:34:17 »

Mila sporoča, da bo tistemu, ki bo malo zgago vzel domov, osebno zagotovila oskrbo z bombolicami ali drugimi dobrotami iz njene kuhinje. Ampak pridite ga TAKOJ iskat, ker ji mulc nevzgojeni šari po Njenem!! krožniku  jezen jezen in če gospa shujšajo boste vsi krivi! Vsi!!  jezen

Meli bi vam tut kaj sporoču, pa je preveč hin, da bi se spravu pisat 

Tamau pa nič ne sporoča, nima časa, mora letat k sneta sekira v vse smeri, najraje po bližnjicah tipa leteća vjeverica 
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1031 : sobota, 20.08.2011 : 12:57:29 »

Jst bi raje Milo vzela Kiss, še sploh, če bi mi un namaz skuhala. Ti mej pa naj naj vajvrco.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1032 : sobota, 20.08.2011 : 19:01:44 »

Dej brat se nauči, ženska  Roll Eyes da bi Mila kam šla, ni opcija  Angry Dejansko se vidi, da nisi glih preveč brihtna, če take strelaš, in bi ti potemtakem Zgagoje bil na kožo pisan. Pa pohiti, če hočeš dobit nagradni kupon, ker ponudba zapade  Angry Angry

M.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1033 : sobota, 20.08.2011 : 19:33:48 »

Katerega zdej ponujaš, tabrihtnega Zgagoje ali netaglihbrihtnega Mukoje ali kar Tvojo, ker ti take fajn dece vlači, en bolj fejst od drugega. Jst bom kupon, samo če si ti glavni dobitek.
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #1034 : nedelja, 21.08.2011 : 00:59:04 »

Mila, en skromen predlog, če dovoliš: če Ti Tamau tako preseda, draga PreSednica, a si že pomislila na to, da Tvojo prijaviš? Na 1354 Horjul, Smrečje 55, gospe Poloni Samec napišeš, da naj Tvoji zabožjovoljo odzamejo Tamauga zaradi neprimerne oskrbe (če prav razumem, stradate --> natančno navedi, kakšna  Angry je polifrekfenca). Vse vas ne morjo (od)vzet, ker majo težko mačjo gužvo tam (torej si ti, se pardoniram zaradi nediskretnosti, s tvojo širino varna, da Te ne bodo vzeli) + Ti si itak že vsega hudega navajena in se žrtvuješ za Tamauga; zanj bi bilo pa res hudo, da bi moral v takih nevzdržnih razmerah gor rast, revež.  Evil Problem solved Meli maybe next time
Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
Strani: 1 ... 64 65 66 67 68 [69] 70 71 72 73 74 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines