mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 10:22:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392352 krat)
0 članov in 13 gostov pregleduje to temo.
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #990 : petek, 03.06.2011 : 07:59:37 »

Uau, tole pa je dobra izvedba. Cats, plizzz poročaj, kako ste to naredili. Ker je ravno prav odprta mreža, da se da zračit (tista proti komarjem je čisto pregosta za moj občutek).  Cool Afro
A si to naročila pri izdelovalcu oken?  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #991 : petek, 03.06.2011 : 08:43:38 »

Tole na balkonskih vratih je prehodna rešitev, dokler traja cirkus imenovan fasadna prenova. Na okvir iz letvic (kupljene v Baubau za 1 € kos) je s sponkami zaklamfana tenka kovinska mreža za fasado. Okvir je na zunanjo stran balkonskih vrat pritrjen s panti, da se da lepo odpirat, na kuhinjski strani ima en ultra rigln, ki ga Mila (še!!) ne zna odpret. No, čez letvico je na notranji strani naliman un ta srebrn lepilni trak, da pokrije robove mreže in sponke.

Mreža drugače ni idealna, ker je zelo upogljiva, pod roko je dokaj ostra. Ko bo konc cirkusa, bo na zunanjo stran balkona prišla tista zelena mreža za zajce, kakšno zdaj imam na spalničnem oknu. Zdaj pa lahko luftam tudi, ko mrežo v spalnici snamem zaradi del.

Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #992 : petek, 03.06.2011 : 08:55:47 »

Huh, dobro je tole narejeno, hvala. Bom šla v baubau  Azn
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #993 : sreda, 15.06.2011 : 22:55:01 »

Moja je danes rekla nekomu po mobiju, da je Žižek novo knjigo napisal in, da jo bo brala.

Buahahahahaha   Evil Še unih reklam od Lidla ne more prebrat, ne da bi dvakrat vmes zaspala, kaj šele Žižija Pa še brat se spravi leže, TR se ji na pleksus uleže in potem družno zasmrčita v nou tajm Evil Ona bo tole brala, to se bomo še smejali  Evil

Pa razen tega, kaj novega sploh ima un za napisat? A je kaj ekstra izfilozofiral od zadnjič ali samo premleva stare žgance? Eno isto, kuča poso...  Roll Eyes Kako se pa komu takemu sploh kaj tazga utrne v glavi, če je splošno znano, da umetnost in znanost izvira predvsem iz Trpljenja, povprečen slovenski moški pa trpi ama ništa, razen če slučajno nima hudo Ženo / Taščo, ki od njega zahteva, da si sam pir odpira  Roll Eyes Al pa da, kot TR, ne sme srat zunaj sekreta in je kregan, če kup naredi na tleh, potem pa res en safr pade mal večjega kalibra.

Vsekakor upravičeno slutim, da Moja vsebine omenjene tiskovine nikoli ne bo izvedela  Evil

Lahko noč vsem budnim bralkam želi v mrk zagledana vaša, ob tem trpeča (valjda  Roll Eyes )

                                                              Mila  Kiss Kiss
Logiran
miskica
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.338


« Odgovor #994 : sreda, 15.06.2011 : 22:57:32 »

  Milica draga, ti si res carica.
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #995 : sreda, 15.06.2011 : 23:01:21 »

Mati mila, Mila  Grin, najprej sem že mislila, da si mene gledala, kako zaspim s knjigo pred sabo  sram... Sej avtor niti ni pomemben Angry. Lepo pančkite Kiss Wink
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #996 : sreda, 15.06.2011 : 23:24:11 »

Mila, reci Svoji, naj enkrat Nitzcheja poskusi brat. Jaz se vedno prav lepo sprostim ob njem.  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #997 : sreda, 15.06.2011 : 23:31:06 »

Joj, Milivoja, če bo Žižija prebrala, bo lahko s teto AnaLizo izmozgala, iz katere travme v času, ko si bila še otroček v trebuhu mame Mačke, izvira tvoje Trplenje in Bolečina in Žalost  in potem ne bo več Trplena.
Kaj bo pa pol, draga Milivoja Sad trmoglavka
Ja, Nietzsche je tak ženskemu Trplenu Evil prijazen in razumevajoč umetnik Cool
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #998 : sreda, 22.06.2011 : 08:43:50 »

Danes sta nas obiskali Sansa in Čopka. Mila in Meli sta se lepo naštimala za sprejem obiskov, jaz sem pa pričakovala standardni postopek - ona se bo skrila, on pa težil. Ampak Mila moja lubica je mirno počakala gostji, potem se pa lepo usedla na kavč in jo je Čopka božala, ona pa prijazno gledala nazaj. (Mi dve s Sanso pa Shocked Shocked Cheesy ).

Čopka sicer zelo lepo in umirjeno ravna z mucami, ker jih je vajena. To je bil prvi tako majhen otrok (če odmislim soseda Levčka v vozičku), ki je prišel na obisk, in sem resnično navdušena nad Milinim odzivom.

Zaupen pogovor med dekleti:

Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #999 : sreda, 22.06.2011 : 09:02:29 »

Iiiijoj  ljubezen

Mila si je verjetno mislila, glej končno en normalen človeček  Smiley
Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #1000 : sreda, 22.06.2011 : 09:24:33 »

No poglej, ledeniki se povsod talijo/topijo! Afro
Logiran
SunnyDay
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 5.364


« Odgovor #1001 : sreda, 22.06.2011 : 09:27:57 »

 bravo super
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1002 : sreda, 22.06.2011 : 10:40:51 »

Joj, Čopi bi morala še k nam na obisk. Smiley
Moja mačka se brzinsko poslovita na nedoločen čas, ko zaslišita, da se stanovanju približuje Ruben, nečak.  Ne vem, ali bo to trajalo kar do njegove odraslosti. Veliko je kričal, ko je bil manjši, ampak zdaj bistveno manj. On ni izgubil upanja in še kar hodi obiskovat, božat in negovat nevidne mačke.
Ampak  ves čas špegata izza vogla, kdaj se bodo vrata za njim končno zaprla, in potem zahtevata dvojno porcijo za prestane travme. 
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1003 : četrtek, 23.06.2011 : 12:33:34 »

Mila, kako si ti pridna! Pa še vse skrivnosti, ki ti jih je Čopka med zaupnim pogovorom povedala, boš zagotovo znala zadržati zase!  ljubezen
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1004 : četrtek, 23.06.2011 : 14:55:33 »

O, Mila, je videt, da si uživala. No, saj ni čudno, Čopka se je po sliki sodeč zelo lepo obnašala in grem stavit, da je ves čas lepo vzorno na kolenih klečala pred Tvojim Veličanstvom Cheesy

Le zakaj tega Odrasli obiski ne štekajo? Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Strani: 1 ... 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines