mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 14:17:16

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392617 krat)
0 članov in 58 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #900 : četrtek, 10.03.2011 : 20:36:53 »

Jaz v bistvu glasujem proti dnevu mučenikov, ker je to samo ena gluma in predlagam Mile mučenice dan. Tko.
Logiran

No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #901 : četrtek, 10.03.2011 : 20:41:26 »

Jaz v bistvu glasujem proti dnevu mučenikov, ker je to samo ena gluma in predlagam Mile mučenice dan. Tko.

Točn tko!
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #902 : četrtek, 10.03.2011 : 22:07:25 »

Ubogi mučenik Angry Angry Angry  Še na njega dan mu ne dajo pravice do svobode izražanja predaja
Logiran
sonce rumeno
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.258


« Odgovor #903 : četrtek, 10.03.2011 : 22:42:18 »

 

Če se Mila oglasi na literarnem natečaju, bomo vsi ostali takoj iz konkurence padli... Lips Sealed predaja
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #904 : sobota, 12.03.2011 : 14:59:30 »

Mila mučenica, upam, da si v teh burnih potresnih dneh dobila vsaj Taprijazno varuško, če že nič drugega.

Tvojo je namreč od Moje neporočeni mož sinoči fuuuul časa gledal po TV in je danes zjutraj navdušeno razlagal, kako fajn jo je bilo poslušat ... jah, enkrat na leto že, ne pa vsak dan, bi rekla ti Tongue Evil
No, v glavnem, ker je bila Tvoja zelo očitno odsotna zaradi lastne promocije in postopanja pod žarometi ravno v času, ko se po vseh poštenih slovenskih družinah postreže z večerjo, predvidevam, da si spet ostala brez  Sad

Sočustvujem s tabo, lepotica  Kiss
Tvoj vdani F.M.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #905 : sobota, 12.03.2011 : 15:50:06 »

Oh, to so pa čisto nepravične obtožbe!  Shocked V vsem tem kaosu včeraj sem namreč tekla - ja, dobro si prebrala - TEKLA domov, kao se preoblečt, dejansko pa zato, da bi presvetle riti pravočasno svojga purančka na ogrete krožnike dobile. Mislim  Roll Eyes Roll Eyes Kar Milo vprašaj, če ne verjameš  Angry
Logiran
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #906 : nedelja, 20.03.2011 : 13:52:30 »

uboga lepa mucica  Cry
in potem vso to kalvarijo vtaknejo še pod srečne mačje zgodbe  butnglavc butnglavc
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #907 : ponedeljek, 28.03.2011 : 22:14:49 »

Pr nas je taka štala, da to ni za povedat  Angry Angry Angry

Evo naprimer tale Moja. Tolk cajta je vsak dan bluzila okoli, komaj kaj prišla domov, še futr je kupovala bolj poredko, pa ti uboga Mila živi od zraka in ljubezni, kako ne  Roll Eyes Roll Eyes Pol je pa včeraj prišla domov odnekod buhveodkod, vonjave so bile čisto stranjske, in se je zvrnila na kavč. Pred večerjo, jasno. Un smrdlivi trot se ji je prec uguzil in sta smrčala k dva slona z bronhitisom  Angry Angry Angry No, pol je bla ura po tanovi za večerjo, Ona pa spi  Angry Pol je prišla tastara ura za večerjo, Ona pa še vedno spi  Angry Angry Angry NO, in pol je TRju prišlo do nevrona, da bi mogu kaj storit, in je šel na polico nad kavčem in se k kamikaza vrgu dol  Evil Matr je skočila in zavpila, kaj je blo zabavno, seronja se pa tko ustrašil, da je kr v mestu tekel ene par minut, ker mu ni hotlo zagrabit naprej

No, in pol nama je dala za večerjo - brikete  Shocked Shocked Lačni, prestradani in čist prozorni mački, ki se ji noge šibijo od lakote Ona za večerjo da - brikete  Angry Angry Angry

Ok, in ko sva pojedla brikete sem šla še mal Perota grizljat. Je bil ful nagajiv in sem ga mogla fino namahat. Par dni ga ne vzameš v zobe in prec se razpojasa  Angry Angry Angry No, in pol je prišel TR im mi začel Perota vlečt  Shocked Shocked Prvo sem zarenčala, on pa n-č, še vleče  Angry Pol sem Jaz fejst cuknila Perota, baraba pa še vedno vleče  Angry Angry Angry Angry In sem bila prisiljena ga it namahat, TRja namreč, takih par okoli ušes je dobil, da mu bo zvonilo k Hemingveju do Velike noči  Evil

Aja, in ko sem šla nazaj na posteljo, sem opazila, da se mi je noga od Perota dejansko bila zataknila v pregrinjalo. Bed lak, butl, sej je itak bilo dovolj razlogov, da kakšno fašeš  Evil

No, da ne bi mislili, da je danes kaj boljše - je šla v trgovino in prinesla kup stvari, seveda vse zase  Angry Angry Angry Pol je začela rezat nekaj ala Poli, le da ni bila Poli ampak nekaj prelestno smrdečega Cheesy in se je še drla k stekla šoja, ko sem ji hotla zlezt na ramo po hlačah in čez rit  Angry Angry Angry Angry

Po vsem tem terorju nimam izbire, kot da grem spat na čisto opran in posušen črn pulover, od kamor vam pošiljam prijazne pozdrave, čeprav do mene ni prijazen nihče, kaj šele, da bi koga bilo briga, če sem slučajno še lačna

                                             Mila  Kiss Kiss
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #908 : ponedeljek, 28.03.2011 : 22:25:12 »

Joj, a veš kolk smo veseli, da Radio Mila spet špila. bravo Pa četudi bolj na moralni pogon, kot vidim iz zadnjih poročil. Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #909 : torek, 29.03.2011 : 09:42:54 »

  Mila, ampak prijatla pa maš, da se meče zate, ane...  Evil Evil
Si mislim, da je šefica bila skočila, da je tudi njej zvonilo k Hemingveju in TR-ju.... Tongue Grin
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #910 : torek, 29.03.2011 : 09:44:58 »

Tale Tvoja, je nekaj takega kot  Moja.

Pri nas tudi špricamo večerjo in po novem ponoči umika brikete, ker sem pač 1x bruhala, baje od prenažiranja.

Zdaj pa spat ne morem, ker štejem, kolikrat mi zakruli.

sotrpinka Ajša
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #911 : torek, 29.03.2011 : 10:11:08 »




 



Logiran

moksa
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.901


« Odgovor #912 : torek, 29.03.2011 : 13:35:08 »

Boga boga boga Mila 
Nič bat, si v dobri družbi - Sinč & Heinz tudi stradata že ene dva tedna  Evil
Tehtnica zna bit zelo zoprna zadeva...
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #913 : torek, 29.03.2011 : 23:13:57 »

Ja Mila, sirota uboga! Saj bi ti rekel, da pridi k meni, pa nima smisla, ker moja samooklicana Šefica ni čisto nič boljša!  Angry Je bila pa definitivno pametna poteza it spat na sveže opran črn pulover! Bravo!  bravo

Popolnoma razumevajoči te Samo
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #914 : petek, 01.04.2011 : 10:46:47 »

Tole ni Prvi april!

Ker pravkar je... Pravkar se je zgodilo.... Par minut nazaj... Še ne morem k sebi pridet   Shocked Shocked

... ker par minut nazaj, dame in gospodje, je Mila dobila totalno nepričakovano rojstnodnevno darilo - je veselo gnetla dekco na kavču, ko je mim prišel Meli, skočil zraven in - ji dal lubčka na uho   Shocked Shocked veselje veselje
No, in potem je slavljenka ene par sekund trpela, in nato pobrisala na vrh knjižnih omar  Shocked menda se od tam bolj vidijo gasilci, ki so ravno šibali mim   Cool

Skratka, danes se je splačalo ostat doma  Kiss

Mila moja lubica, najlepša in najboljša petletnica v vesolju, danes je tvoj dan!  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 56 57 58 59 60 [61] 62 63 64 65 66 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines