mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 14:16:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392613 krat)
0 članov in 55 gostov pregleduje to temo.
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #885 : torek, 08.02.2011 : 00:33:24 »

Mila, tombolice so zato, ker nikoli ne veš, v kateri je kaj za ekstatične polete kvišku in v kateri ni nič. Miline tombolice, jeee - a prov rabiš ti čokolado, da se tvoje ime raznese po svetu? Bolj rabi Tvoja tvojo znamko, da sploh lahko kaj prodaja. In kaj imaš ti od tega? Gromozanskega mačka brez predhodne omame.
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #886 : torek, 08.02.2011 : 00:35:19 »

Btw, a vi veste, kaj skupnega imava jaz in Prešeren? Ne? Velikega peklenskega mačka  Evil Evil Evil

 

P.S.: Saj vem, da ni smešno Mila, ampak si ne morem pomagat!
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #887 : torek, 08.02.2011 : 10:23:03 »

Btw, a vi veste, kaj skupnega imava jaz in Prešeren? Ne? Velikega peklenskega maèka  Evil Evil Evil
Tale je pa najboljša Grin Grin !
Milenca se strinja, tudi ona ima precej nadležnega mačka (sicer je drugega spola, kar pa nitini tako važno), pa zapovrh še ne zgine do večera!
Mila, tale kulturni praznik je v bistvu tvoj god, tako da ti moramo skor voščit vse najboljše. In na tak dan ti pršut dobesedno pripada, tu sploh ni debate Tongue!
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #888 : torek, 08.02.2011 : 13:25:55 »

So ceste obrodile, Gorenjci, bitje to noro,
ki nam razbija živce, nos maši in bode oko -
kle brni brez skrbi
cel kavč vzame zaaaaseeee
cel kavč vzame in zaaaaasmraaaaadiiiiii  Angry Angry Angry Angry
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #889 : torek, 08.02.2011 : 13:53:54 »

Ti samo krepko nagni, uboga Mila ... Kiss Kiss Saj znaš še naprej: ... ki utopi vse skrbi // v potrtih prsih uuuup budi  Evil
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #890 : torek, 08.02.2011 : 19:26:21 »



P.S.: Saj vem, da ni smešno Mila, ampak si ne morem pomagat!
Temu se tudi jaz ne morem nehat smejat....  Evil Afro
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #891 : sreda, 02.03.2011 : 22:36:56 »

Tko sem huda, da se mi iz r-ti kadi  Angry Angry Angry Angry
Una Moja res ni več za nikamor  Angry Si je ubila v glavo, da naj bi TR bil Njen lubibubi  Roll Eyes in, da je suh. In, da ga mora porediti. V ta namen je vrgla proč kup dnarja in privlekla domov celo boršo konzerv. Lepo sem Ji povedala, da Jaz konzerv ne jem in, da kaj je to kupla za en drek, Ona pa N-Č  Angry Angry Skoraj vsak večer vzame eno s kupa, jo odpre in pol žvrgoli s tistim debilnim glasom Meeeelilubekbubekmucekmišekpišek lej kaj boš papal oooo kaj bo papal moj mišek bruham Takoj se ti vse obrne in še srat te prime, ko Jo slišiš  bruham Ampak, kaj je najhuje, to sranje iz konzerve potem servira samo njemu  Shocked Shocked pa ti uboga Mila stradaj in tiste preperele brikete glodaj, če je sploh še kak ostal, seronja se bo pa s konzervami basal  Roll Eyes Pa še kako se baše in hlasta, orkamadona, k prešič golta tisto  Roll Eyes Roll Eyes čist je zafiksiran v krožnik, ne premakne ga niti, ko ga kdo zbuta po riti  Angry Angry Angry

Kaj je najhujše v tej že dovolj poniževalni in bedni situaciji, je zagotovo dejstvo, da mi Moja ne pusti, da bi jedla iz njegovega krožnika  Angry Angry češ, ti itak tega ne maraš  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Pa koga briga, ženska, maram ali ne maram, moje pravice so moje pravice in ne boš ti meni govorila, če maram ali ne  Angry Angry Angry Angry

Ampak za vsako r-t palca raste  Evil danes je dala njemu jest, meni une tri brikete vrgla in pol šla sama žret za mizo. Neke rastline in eno njegovih konzerv je gor dala bruham Jaz sem mirno in vljudno sedela na bližnjem stolu in spremljala potek dogajanja  Cool Potem je butl v kuhinji pozabil, da je in je mislil, da serje (tisto ser mu je ušlo, debilu  Evil ) in je začel praskat po tleh kr tam zraven krožnika. Moja je skočila in letela preprečit ekološki incident, Jaz sem Ji pa med tem vso tisto konzervo vn pobrala  Evil

In še se nisem imela cajta niti pošteno obliznit, ko pride Ona nazaj, me gleda in reče Mila moja lubica, moram te obvestit, tole je bila tuna in ti tune ne maraš.

Zdej se mi vse vrti, v želodcu in glavi in vesolju, in sem huda na cel svet  Angry Angry Angry Tako varat ubogi folk in jim podtikat to bedno, bedno hrano... Matr, tok sem jezna, da bi najraje koga namahala  Angry Angry Angry

N-č vas ne bom pozdravljala, sej itak z Njo držite  Angry Angry Angry Angry Angry

M.  Angry Angry
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #892 : sreda, 02.03.2011 : 22:39:26 »

 Grin Grin Grin
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #893 : sreda, 02.03.2011 : 23:02:12 »

To je pa zarota. Grin
(Ampak tune so bile pa vseeno dobre, a ne. Tongue)
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #894 : sreda, 02.03.2011 : 23:04:18 »

   Mila, da ti ne bo zdaj celo noč slabo, ko si pojedla gnusno tuno   Cool ... Nič ti ne bom predlagala, kam pejd bruhat - boš že sama našla primeren kotiček  Evil
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #895 : sreda, 02.03.2011 : 23:48:09 »

 Grin Grin Grin
Mila, tudi najboljšim se včasih zgodi  Evil
Logiran
fižolova župca
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.076


« Odgovor #896 : četrtek, 03.03.2011 : 08:59:30 »

  Kaj bi se počelo v tej bajti brez tehle dveh zveri Grin.
Uboga Mila, za družbo delat si dobra, ko ti je treba pa breztunsko hrano omogočit pa čist odpovejo. Brez besed Lips Sealed.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #897 : četrtek, 03.03.2011 : 09:37:31 »

Jooooj, pa to ni res. Pri vseh kravah, ovcah in drugih mačkam zelo koristnih živalih, ti Ona v zahvalo za Tvojo neizmerno vdanost in dobroto "postreže" s crknjeno ribo Angry bruham Mafija!

Mila Kiss Kiss ... jaz sem brez besed. Tvoj F.
Logiran

Unikatne tablice in portretki
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #898 : petek, 04.03.2011 : 15:41:19 »

  Moram te obvestit....  Grin Grin Grin
Mila, podtaknili so ti...
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #899 : četrtek, 10.03.2011 : 19:45:05 »

Lej kaj mi je naredil ta divjak  Angry Angry


Kreten, celo frizro mi je uničil  Angry Angry Angry Angry


Ko, jel ja?   Shocked


Jz nč ne vem, jz sem mučenik plus nedolžni otročiček 


Ja, ja, lih ti bodo verjeli  Evil Evil
Logiran
Strani: 1 ... 55 56 57 58 59 [60] 61 62 63 64 65 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines