mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 13:22:04

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392538 krat)
0 članov in 46 gostov pregleduje to temo.
dam irr
novinec
*
Sporočil: 19


WWW
« Odgovor #720 : sreda, 07.07.2010 : 23:34:44 »

 Smiley  Cheesy  Grin  Smiley   
Uboga Mila mislim, da ne bo šlo po načrtih in da bo potrebno poskusiti s še kakšnim zvitim planom......za iskanje idej priporočam ogled risank Wile E. Coyote (genious)  Smiley

"Dokazi" so krasni !  Cheesy
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #721 : četrtek, 15.07.2010 : 20:04:26 »

Moji so zakuhali možgani  Angry Angry Angry

... al kva že za ene skisane vampe ima v glavi  Angry Angry Prišla je domov cela smrdljiva in zalimana, sopihala k star traktor in nekaj bluzila o julijskem vremenu... Očitno da pošteni mački na tem naslovu nič ni prišparano in o temu juliju bomo poslušali vsaj do prvga maja če ne dlje  Angry Angry Angry Pol je pa šla pod prho, una voajerska rit pa hit za Njo bult  Roll Eyes Roll Eyes k da maš kaj tazga za videt, samo salo pa pike, lepa reč  Roll Eyes Roll Eyes

No, in pol je izronila iz kopalnice s celim blaženim nasmehom in oznanila, da bo nama pomagala, da bo manj vroče. Sem kuj šla pred vrata od balkona sedet, ker je tudi bedakom jasno, da je klima tam odzunaj in, da je to vir mrzline Cool Ampak ne! Pograbila je TR, zaprla sta se v kopalnico in po parih minutah, ko so se vrata odprla, je vn prišla ena mastna podgana  Shocked in odpeketala v dnevno. Še sem bila čist  Shocked , ko se prikaže Ona, me pobaše in v kopalnico  Shocked Tam me je pa napadla z neko zeleno cunjo  Shocked in - a si predstavljate - celo namočila!!!  Angry Angry Angry Angry Angry Angry

No, eno je sigurno - po zadnji lepotni intervenciji določenih, na frišno okrašenih delov telesa zagotovo ne bo kazala v javnosti  Evil Un bumbar pa cel hepi, še rine Vanjo in se hoče čohat - kam gre ta svet, v katero brezno drvi....  butnglavc

Kljub pasjemu vremenu vas, kot se kulturni mački pristoji, lepo pozdravlja na silo in prevaro namočena toda zategadelj še bolj odločna, da te sramote ne dovoli več
                                               Mila  Kiss Kiss
Logiran
missysb
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.096


« Odgovor #722 : četrtek, 15.07.2010 : 20:07:14 »

Hihihihi, Mila, nisi edina mučenica, ki jo čez dan zmočijo. To je doletelo tudi mojega Pashkota danes, ki je bil vidno šokiran.  Grin
Logiran
Rnata
nekaj malega že vem
***
Spol: Ženska
Sporočil: 211


WWW
« Odgovor #723 : četrtek, 15.07.2010 : 20:10:46 »

Bunkiča tudi, Bunkiča, ampak njemu je pa pasalo.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #724 : četrtek, 15.07.2010 : 20:40:35 »

Šnapi in Jakob vas prisrčno vabita pod eno pošteno klimo, pol ure 15€ (ok, če že ne smeta RC briketov Cry, edine prave hrane za uboge zlorabljene mucice,  pa naj bo za Fleka).
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #725 : četrtek, 15.07.2010 : 23:21:50 »

O, ti, uboga Mila. Zdaj izvajajo že šok terapije nad tabo Angry.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #726 : petek, 16.07.2010 : 00:07:11 »

OMG! Z zeleno cunjo?  Shocked

Sem mislila, da ima pa vseeno več okusa ...  Tongue Evil
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #727 : petek, 16.07.2010 : 08:15:10 »

Ja ka, če je Ona ronila , zakaj pa ne bi še vidva Evil Tongue
Logiran
enaNika
rad pišem
****
Sporočil: 312


« Odgovor #728 : nedelja, 18.07.2010 : 18:29:33 »

Mi se tudi namakamo v tej vročini. Sicer to pomeni potem 2 uri dela za vse, ker je treba tisto nagraužno mokro stvar čim prej spravit z dlake... Ogabno, res, ampak drugega več pomagalo ni. Niti balkonček na severni strani, niti valjanje po tleh (z majhnim premikom vsake pol ure do naslednje še hladne ploskve). Nič. No, od silne mokrote je bilo treba takoj zbrisat na sončno okno, ampak samo za 5 minut. Potem pa navsezadnje ni bilo tako slabo, razen že omenjenih 2 ur dela.
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #729 : četrtek, 22.07.2010 : 15:54:04 »

Ljuba najina Mila in Meli,
vajine neskončno sladke prijaznosti in vljudnosti, dušic, nežnih kot žametne mačje tačke, se  sploh ne da opisati z besedami.  Kiss Kiss Najina vama je poslala tisto ostro in nevarno reč, za nameček pa dodala  hudobna navodila za uporabo:"Drgni ju, Cats, drgni, po celem telesu, ne oziraj se na krempljanje in cviljenje, če ne bo šlo, ju bom pa še jaz pomagala držat." Bolj diabolična bi lahko bila samo še, če bi vama podarila tisto napravo za mučenje, ki si jo natakne na prst, potem pa nama z njo pri živem telesu strga meso z dlesni in maje zobe. Ne pomaga ne milo jokcanje ne krčevito, zverinsko tuljenje , ob katerem se pred stanovanjem zbirajo sesedje, z ušesi na vratih in očmi, prislonjenimi ob ključavnice, vzdihujejo, zmajujejo z glavami, se spogledujejo in šepetajo o paliciji pa neki varni hiši ... Ona se pa hudobno reži, nama na stežaj vleče gobčke narazen, gleda masaker, ki ga je naredila in se zlohotno reži ob svoji hudobiji.

In kako sta ji hudobija povrnila vidva? S krtačko, mehko, rožnato in fino kot mačji jeziček, s katero si bo lahko nežno in skrajno občutljivo čistila svoj star, oguljen kožuh. Ne, na tem svetu ni pravice, je nikoli ni bilo in je nikoli ne bo. Cry Vedno manj, svet drvi naravnost v peklensko brezno, ki se mu bomo ognili le mi, mački, polni čiste, brezmadežne, brezpogojne agape in karitas. Do vseh in vsakogar. Ki vedno nastavimo še levo stra, ko nas užgejo po desni.  Kiss
Ni samo hudobna, še glupa in lena je, ker še vedno ni usposobila tistega novega fotkiča, s katerim se hvali, da bi naju  vsaj poslikala v vsej mačji lepoti. Ja, edina pametna stvar je klima, prek katero izmučena, obupana, življenja in trpljenja sita noč in dan leživa

Šnapi in Jakob

P.S.: Preden iz najinih gobčkov pride poslednji, muk polni izdihljaj, bova poskrbela, da bosta tudi vidva dobila še kaj prijetnejšega. Častna pionirska. predaja
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #730 : četrtek, 22.07.2010 : 23:08:31 »

Mila, da ne boš pozabila tejle tvoji "služabnici" čez eno uro en prav poseben poljubček pritisnit!  Kiss Wink
(enkrat na leto ga pa že lahko...)  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #731 : četrtek, 22.07.2010 : 23:10:21 »

Draga sotrpina Šnapi in Jakob, hvala za prijazne in sočutne besede. Slišati jih je bilo tako lepo, da so strune najinih strtih src zaigrale kot majhni trombončki. Res je, da le mi, zaničevani in trpinčeni, vemo, kako grenko je življenje pod škornjem terorja, pa bil on usnjen ali gumijast, ista pašta. Le vedite, da za vsako r-t palca raste in, da bo tudi Vajina prišla na vejo, ki po pod težo nezaslišanih zločinov, o katerih tukaj verodostojno poročata, počila. Mic po mic. Le potrpežljiv je treba bit. Pa ne pozabit, da Oni nimajo devetih življenj  Evil

Lep pozdrav iz bežigrajskega pekla
                                                           Mila  Kiss Kiss in TR
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #732 : četrtek, 22.07.2010 : 23:12:47 »

Ja pišuka, trotl smotan, jaz ga pa poslušam in pišem po nareku, on pa strune trombončkov, vol neizobraženi  trmoglavka dobrota JE sirota in ti uboga Mila vedno in znovaj nasrkaš, ko se s takim teslom ukvarjaš, namesto da bi ga lepo še naprej ignorirala do konca dni  Angry Angry Angry Angry Angry
                                        M. brez TR
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #733 : četrtek, 22.07.2010 : 23:18:45 »

  Preljuba Mila in Meli,
pa ne v uno olivno reč preveč ricinusa. Azn Saj ji privoščiva, da  se za nekaj ur prilepi na školjko, samo kaj ko je tam tudi najin sekret, pa ga bo preveč zasmradila za uporabo. Midva pa tako rada kopljeva, eden poslednjih užitkov.

Šnapi in Jakob, še vedno z nastežaj odprtimi gobci zaradi nemačjega izživljanja  Angry
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #734 : torek, 27.07.2010 : 19:05:20 »

Mila in mavrica  Smiley Smiley Smiley



Logiran
Strani: 1 ... 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines