mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 12.10.2024 : 01:47:02

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 401102 krat)
0 članov in 16 gostov pregleduje to temo.
LooNee
odvisnež
*****
Sporočil: 916


« Odgovor #825 : četrtek, 21.10.2010 : 09:22:50 »

Prava lepotica (ok, valda je tudi Meli lep  Roll Eyes Tongue), samo Mila je pa res kot princeska  Cheesy veselje

A ni?


Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #826 : četrtek, 21.10.2010 : 09:27:32 »

Ooo, Mila Cheesy Čestitke za drugo obletnico Smiley Kiss
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #827 : četrtek, 21.10.2010 : 10:12:06 »

Komentarji pa nori! Spomninjajo me na komentarje na Radiu študen*. Da dol padeš od smeha.
Drugače pa sta lepa lepa mačka. Dela imaš pa verjetno kar nekaj z njima.  Smiley
Super sta!
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #828 : četrtek, 21.10.2010 : 14:27:48 »

zato reci tisti Tvoji, da naj ti za naslednjo obletnico rajše da eno veliiiiko klobaso, bodo fotografije še lepše, ker ti bo lažje pozirat.

 Kiss Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #829 : ponedeljek, 25.10.2010 : 22:06:08 »

Draga Mila,

moja Šefica je končno odkrila Tvojo temo in mi pustila prebrati vse od A do tukajle!  Cheesy Nesrečno in kruto je Tvoje mačje življenje!  Sad Pa saj, nikar ne misli, da si sama v primežu trpljenja - pri nas ni nič bolje. Ona vzame Psa in gresta, mene nesrečnika pa samega lačnega in nesrečnega pustita - in to po večkrat na dan!  Angry

Nad Tvojim pisanjem navdušen in povsem razumevajoč Te,

Samo  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #830 : sobota, 13.11.2010 : 23:09:55 »

Upam, da Jo boste prijavili, ker to je višek  Angry Angry Angry Angry

Ne zadostuje to, da me po cele dneve pušča samo doma z unim smrdavsom  bruham ki je bajdvej zopet začel sračkat mim, pa še redko bruham bruham pa ne redko v času ampak redko v prostoru bruham bruham bruham Ne zadostuje, da je tistih bednih par briketov še zmanjšala  Angry da mi, ko zasliši škrtanje mojga ubogega želodčka,  podturi tiste gravže za zobe  Angry Angry in če se drznem ugovarjat čaka z večerjo, dokler se ne zlomim in od samega obupa pospravim odurne reči  Angry Angry Angry Ne zadostuje to, da gostje zadnje čase le Njej darile nosijo  Angry kot recimo danes, ko je ena drgač Zlo Fina Gospa celo gajbo žogic Njej prinesla, ti uboga Mila ko te šiša  Angry Angry Angry Ne zadostuje to, da je rekla, da naj pustim TRja na tutko, ker je kao njegova  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes niti to, da po noči ne zapira več spalnice, in posledično moram trpet vonjave iz dveh parov nagravžno kosmatih nog bruham bruham bruham al pa treh, pri tej koncentraciji je čist vseen, par gor al dol bruham Še tega Ji ni zadost, da Mi je kupila najcenejšo!! posteljo, kar jih ta svet premore, pa še hvali se, da je dober kšeft naredila  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Torej, naštetih je že dovolj zločinov, da bi se še sodišče v Hagu samo v sebe sesedlo, če bi kdo slučajno imel pet minut časa jim sporočit, kakšni se Menocidi kle dogajajo  Angry Angry Angry Angry Angry ampak...

ampak....

... ampak je danes, ko sem ravno želela na lep in nadvse kulturen način izrazit svoje nestrinjanje z obstoječo družbeno ureditvijo, pomanjkljivostjo morale in na splošno gnilostjo in pokvarjenostjo današnjega sveta kot celote, Moja šla mim in tako, čez ramo, rekla...

"Jao, Mila, a bi ti enkrat že nehala jamrat, zabožjovolo  Roll Eyes"

 Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

No, zdaj pa ima. Hotla je vojno in vojno bo mela. Pa prej mi bodo na komolcu gartrože zacvetele, kot bom še enkrat samo pisnila!! Pa naj vidi, kako je to, ko tišino v hiši ne prekinja nč bolj telektualnega kot topot zasranih tac bruham

V tišini se od vas poslavlja, užaljena, razžaljena in v globino duše prizadeta protestnica

Mila  Lips Sealed Lips Sealed Lips Sealed
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #831 : nedelja, 14.11.2010 : 01:15:18 »

 Grin Grin
Logiran
aleksandrak
midi
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.893



WWW
« Odgovor #832 : nedelja, 14.11.2010 : 04:17:53 »

Upam, da Jo boste prijavili, ker to je višek  Angry Angry Angry Angry

Ne zadostuje to, da me po cele dneve pušča samo doma z unim smrdavsom  bruham ki je bajdvej zopet zacel srackat mim, pa še redko bruham bruham pa ne redko v casu ampak redko v prostoru bruham bruham bruham

 

Logiran

Wer auch immer gesagt hat, dass man Glück nicht kaufen kann, hat die Hunde vergessen. (G. Hill)
pipikus
rad pišem
****
Sporočil: 314


WWW
« Odgovor #833 : nedelja, 14.11.2010 : 10:11:44 »

 Grin Grin
Logiran
avena
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 106


WWW
« Odgovor #834 : nedelja, 14.11.2010 : 10:18:12 »

 Grin Grin Grin, ampak Mila, ti si res ena reva! Grin Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #835 : ponedeljek, 15.11.2010 : 02:14:39 »

Na barikade!
PS: dejmo borci skupaj stopit, pa en fajn potres zrihtat, da bo Ona morala šibat, k naši ubogi PreCednici pa naj Taprijazna Soseda pride Wink A ste za to?
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 324


« Odgovor #836 : ponedeljek, 15.11.2010 : 09:52:51 »

Uboga Mila, kaj moraš vse ti trpeti.
Jaz sem na podobnem, trenutno se vse okrog Vivi vrti, ker je bolna.
Jaz pa uboga, sama, zanemarjena.

sotrpinka Ajša
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #837 : ponedeljek, 15.11.2010 : 10:09:25 »

Mila, glede na to, da na forumu lahko jamraš v čisti tišini te prosim, da svoj gnev in užaljenost še naprej stresaš sem, Tvoji pa o tem niti pisnit in doma res bodi čisto tiho. Se bo fejst zasekirala in začela s piščančkom za tabo letat - Milica, kaj ti je? Milica, a si bolana? Lepotička moja najmilejša, a si lačna??
Nujno pa moraš svoje frustracije zapisat sem, ker zadrževanje nezadovoljstva in šikaniranja v sebi škoduje Tvoji psihi in lepoti.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #838 : ponedeljek, 29.11.2010 : 14:59:15 »

Baraba vsiljiva  Angry Angry Angry Angry





Moja pa n-č! N_Č!! ne reagira!  Angry Angry Angry Angry
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #839 : ponedeljek, 29.11.2010 : 15:51:55 »

Milino navdušenje se krasno na njenem čudovitem obrazčku kaže!  Evil Grin
Logiran
Strani: 1 ... 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines