mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
sobota, 03.08.2024 : 09:23:17

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 392316 krat)
0 članov in 9 gostov pregleduje to temo.
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #615 : ponedeljek, 01.03.2010 : 13:06:46 »

A mogoče kdo ve, zakaj so vse te žalostne, srce parajoče zgodbe, ki jih ubogi trpeči mački/mačke tukaj delijo z nami, uvrščene med Srečne mačje zgodbe? jezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #616 : torek, 09.03.2010 : 22:56:49 »

Eto, celo gospodična steva je dojela, kako tragičen je položaj nas trpinčenih duš  Angry Angry Angry

Dejansko sem prišla le prijavit, da je tale Moja Škrtulja danes kupila jetrca, toda ne Jaz ne TR nisva dobila niti koščka, ker je VSE!! SAMA!! POŽRLA!!  Angry Angry Angry Angry

In če bo kaj driskala jutri, si je popolnoma sama kriva in naj ne kliče Mene! da Ji bom rit pucala  Cool

Kljub še eni v neskončnem nizu žalitev, udarcev in hudobij, ki jo na me vsak dan zgrne tole bedno življenje, vas prijazno pozdravljam, vaša uboga, lačna in zanemarjena pa še na silo počesana in oskubljena, sploh pa v podrepnem predelu, od koder so bili odstranjeni tudi kosi fosilnih goriv, ki sem jih hranila za napovedano ledeno dobo
                                                                                  Mila  Kiss Kiss
Logiran
Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #617 : torek, 09.03.2010 : 23:02:03 »

Dejansko sem prišla le prijavit, da je tale Moja Škrtulja danes kupila jetrca, toda ne Jaz ne TR nisva dobila niti koščka, ker je VSE!! SAMA!! POŽRLA!!  Angry Angry Angry Angry

A pri vas tudi  Shocked Shocked Shocked Nam, sotrpinom, se to konstantno dogaja. Ja, ja, za nas je kupila, itak. Dokler potem ne joka zraven čebule in na nkoncu vse sama požre, packa  Angry

In če bo kaj driskala jutri, si je popolnoma sama kriva in naj ne kliče Mene! da Ji bom rit pucala  Cool

Ne, so prefrigane, jih toplotno obdelajo in potem nič od tega  Angry Wink
Logiran
Luna95
rad pišem
****
Sporočil: 379


WWW
« Odgovor #618 : torek, 09.03.2010 : 23:14:08 »

Eto, celo gospodična steva je dojela, kako tragičen je položaj nas trpinčenih duš  Angry Angry Angry


Mila, mislim da je steva gospod. Wink
Ampak tale tvoja si pa res veliko dovoli, če vsa jetrca sama poje. Roll Eyes Shocked
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #619 : sreda, 10.03.2010 : 08:31:02 »

(Orinđ)
Luna se mi zdi, da Mila tole ve, ampak gospa Mila so sila duhoviti, če še nisi opazila in v kompaniji s Čombetom potem takele okrog stresa.
Jaz se v jetrca sploh vtikal ne bom, ker meni nič NIČ!!! ne dajo. Nič, niti sardelce, niti pišanca, ma kaka jetrca lepo vas prosim!? Ampak to menda zato, ker ne smem (če verjameš...). Smo pa mi trije kej kmal ugotovili, da se tele babe ne da prov nič zdreserat in smo na unga drucga prtisnl. Un ma tud največkrat kuhovnico v roki in je naiven k pr norcih  Grin Pa menda je fant in fantje skupi držimo (buhve a je kastriran, k se nč kej dost okol ne gon  Huh) No on je pa druga zgodba, od ust si utrga da nam da (men ne sme, ga šefica tko grdo gleda  Lips Sealed). On pa tud jetrčke Debeliju popeče, k surovih Debeli ne mara  Roll Eyes

U bistvu Mila, je blo tole mišljen kt nasvet, enga tega nabav tvoji. Fanta. Moža. Ah karkol se jim že reče, naša ga kliče sostanovalc. Ampak mora kuhat, ne kr tapruga s ceste snet.
Logiran

mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #620 : sreda, 10.03.2010 : 13:39:34 »

(Orinđ)
 Pa menda je fant in fantje skupi držimo (buhve a je kastriran, k se nč kej dost okol ne gon  Huh)

U bistvu Mila, je blo tole mišljen kt nasvet, enga tega nabav tvoji. Fanta. Moža. Ah karkol se jim že reče, naša ga kliče sostanovalc. Ampak mora kuhat, ne kr tapruga s ceste snet.
Orinđ, Afro, tele tvoje nasvete je za natisnit, pa po vseh gospodinjstvih poslat 
Mila pa ... Svojega Njenega že ima ... in je prav fejst, verjem meni, sem ga že spoznala, po mojem ne bo menjala za nć na svetu  Wink
Logiran

Unikatne tablice in portretki
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #621 : sreda, 10.03.2010 : 17:44:04 »

Mila pa ... Svojega Njenega že ima ... in je prav fejst, verjem meni, sem ga že spoznala, po mojem ne bo menjala za nč na svetu Wink

Jaja, nč ne vem. Potresnica svojega ima, ampak ji očitno pomaga tista jetrca pojest, k za Milo nič ne ostane. Ni Mila nič omenila, da bi si kdo kaj od ust trgal, razen nje sevede  Angry
Hm, al je pa njena baba tud tak terorist, da sam grdo pogleda, pa njen že žvižga, češ d ni on nč mačkam daju  Roll Eyes Smo tud to že doživel. Živmu mačku se vsesorte zgodi...
Logiran

Monster
nekaj malega že vem
***
Sporočil: 219


« Odgovor #622 : sreda, 10.03.2010 : 18:03:48 »

(buhve a je kastriran, k se nč kej dost okol ne gon  Huh)

Tole je pa za crknt...!!!  Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #623 : četrtek, 11.03.2010 : 20:34:33 »

In kako veste, da vas Nekdo Vaš ne mara??  Angry Angry Angry Angry Angry Angry

Že slišim razslinjene gospe in gospodične, ki me hitijo tolažit, da ni res in, da me Moja ima radaaaa oh in sploh in podobne cukraste žajfnice prodajat  Angry Angry Pa ne me basat, drage moje, če so znaki še slepi miši jasni  Angry Angry Angry Če je stvar kristalno čista in bela k beli cukr in takoooo enoznačna, da še un odvetnik Tička ne bi najdel luknje v zakonu, da bi trdil drugače  Angry Angry Angry

Torej, kako veste, da vas nekdo, na koga pazite že tolk cajta, komu pomagate spat, kaj spat, dihat!! komu v naročju družbo delate, medtem ko lula, nekdo, komu pomagate kuhat, celo posodo pomit mu pomagate, komu grejete čevlje in majčke oblagate v najmehkejše krzno, pa celo življenje imate podrejeno njegovim muham in čudaškim idejam... Kako??

Predstavljajte si sceno, ko Ta Oseba  Angry Angry na kuhinjski mizi reže klobaso, pri nogah ji sedi ena Nadangelsko Pridna In Čudovita Mačka, zraven še nek drug osebek... Potem Ta Oseba odreže krasen, slasten in dišeč kos klobase, ga ogleda iz vseh koncev, povoha plemenite vonje, zadovoljno se nasmehne.... in tisti kos požre  Shocked Shocked Shocked Shocked Potem za zavaravanje neprijatelja odreže en micen prozoren mikroskopski infinitezimalen košček imenovane klobase, in ga z viška ponudi Čudoviti Najpridni Angelski mački, ki jo hvaležno gleda svojim prelepim pogledom, prepolnim ljubezni do klobase... In potem, dame in gospodje, potem vzame prijetno oblikovano in z mikro koščki klobase obloženo špilo od rečene klobase, ki se jo drži še košček kožce, veselo plapolajoč v toplem radiatorskem zraku, z njo pomaha....


IN JO DA TISTI REČI, DA JO POLIŽE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

Za pozdrav, kot za kaj druzga, mi je zmanjkalo besed. To je bila kap, ki je prelila kozarec in tako se ne bomo šli več. Dopis za tuja veleposlaništva je pripravljen, ga bodo dobili, ko se bodo nehali z vsako mevžo ukvarjat in se koncentrirali na resne težave  Angry Angry Angry Angry Angry Angry Angry

Brez pozdrava, brez upanja v boljše jutri, toda s kamnom na mehkem in ranjenem srcu, v katerega je zapičena špila, velika k žerjav
                                                                                                   Mila  Angry Angry
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #624 : četrtek, 11.03.2010 : 21:58:40 »

Jest več ne morem 
Vixi osebno.
Logiran

Yo
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.836


« Odgovor #625 : četrtek, 11.03.2010 : 22:16:17 »

Mila, sočustvujem s tabo, ampak... Predstavljaj si, da meni moja ne dovoli pojest niti listka solate, ki ostane po kosilu  Undecided Cry Niti jezička ne smem namočit v kis, ki ostane  Undecided Cry Se vedno začne dret, da NEEEEEEEEEEEEEE, Simba ne sme, daj ga takoj stran!!! In pride potem tamalaYo in me kar odnese, jaz bi pa tako raaaaaad  Undecided Ampak moja pravi, da ne, da me je komaj poštimala in da ni govora... In potem mi neke dietne brikete trosi. BLJAK!  Lips Sealed Angry
Logiran
Patapižu
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.246


« Odgovor #626 : četrtek, 11.03.2010 : 22:32:21 »

Ojej, Mila, kakšna KRIVICA se tebi godi. No, vsaj špila ti je ostala.
Logiran
Soul
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.759


« Odgovor #627 : petek, 12.03.2010 : 09:25:31 »

 
Mila, zihr je bilo kaj čudnega v klobasi, kar bi škodovalo tvojemu mehkemu srčku
 
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #628 : petek, 12.03.2010 : 09:46:26 »

Mila, nč se sekirat - saj veš kako pravi pregovor z zares globokim sporočilom:
Life sucks and then you die.
Mam pa še enga malo bolj neokusnega na zalogi, pa naj ne bere, kdor ima moralne zadržke:
Život je ko ženske gače - kratak, usr** i krvav Lips Sealed.

Tako da, temule res še TIČKA ne more do živega Evil. to so fakti.

 Cry Cry Cry
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #629 : petek, 12.03.2010 : 09:54:57 »

Uboga moja Mila.
Jaz sočustvujem s tabo in sem v podobnem "zosu".

Moja je včeri ustvarjala špagete po milansko, si je lepo naseckala salamo, jaz se pa tut z ovitkom od salame nisem smela igrat.

 Lips Sealed Cry

sotrpinka Ajša
Logiran
Strani: 1 ... 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines