mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
torek, 02.07.2024 : 04:49:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389191 krat)
0 članov in 11 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #330 : nedelja, 30.08.2009 : 21:46:18 »

uf, Cats - a mislš, da mamaF ve, za kakšen čohalnik gre?  Shocked "..kr privošč si ga..." Grin

Mene, drage moje, je popadla huda alergija, v valovih - prvi val je sledil takoj po tem, ko je skoz peroksid in blanž pa podobno šaro, strešeno na mojo betico,  informacija končno le potrkala na vrata taprave sive celice (in so se le-ta tudi odprla).

Mila draga moja, jst te mam rada  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss, pa Tvojo  Kiss Kiss Kiss Kiss Kiss pa še čohalnik (sori, zaenkrat klele ne upam še nč dodat...kljub zgornjim zapisom od mameF pa ajooooj pa kocke  Grin ) takisto - mora bit res neki posebnega, da si ga tko prijazno sprejela!  Smiley
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #331 : nedelja, 30.08.2009 : 21:56:52 »

Dobro ga izkoristite, pa še neki - če ni fovšije, ga je za vse dost Wink Grin
Ajde, pa to velja samo za družinske člane, izključno v čohalno stiskalni namen, seveda Roll Eyes Cool Tongue
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #332 : nedelja, 30.08.2009 : 22:11:17 »

Cheesy

Bravo, kr privošč si ga  Tongue

Eh, Mila draga moja, a vidiš ti kako so pikolovske tele babnce Tongue, za vsako besedo lovijo čisto poštenega mačka s čisto poštenimi nameni Grin

@Oaza
Ja valda, da si ga bo prvoščla,a ne in bo tud skrbela, da si ga Cats ne bo mogla prvoščit glih vsakič, ko se bo Njej to zazdelo - sej je sama Mila napisala, da en red pač mora bit, a ne! Mislim...
Pa itak je, kolker razumem, tale Čohalnik še čist nov in nč znucan Cheesy - itak, da bo čist zagost Njegovga čohanja še za Cats ostalo.
Veš kej, Oaza, z vsem spoštovanjem, ampak ... jaz močno sumim, da si ti mal ljubosumna na Milo. A ne da si? Grin Po mojem te matra, ker nimaš tko NOVGA  in uslužnega Čohalnika doma Cheesy Cheesy

Kocka (verjetno v tem primeru Missy:) je čist dobr napisala - če ni fovšije, je za vse zadost Tongue

 Kiss Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #333 : nedelja, 30.08.2009 : 22:15:28 »

Mislim ej, begosumne ščipalke  Grin Grin Grin
Pol morajo ziher bit v ograjenem  Cheesy Tongue

Pa MIla, nisi edina, ki imaš šlauf spodaj  Roll Eyes. Mogoče bo to nov natečaj, kako velik šlauf imajo vaše mačke  Tongue
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #334 : ponedeljek, 31.08.2009 : 06:55:53 »

......Veš kej, Oaza, z vsem spoštovanjem, ampak ... jaz močno sumim, da si ti mal ljubosumna na Milo. A ne da si? Grin Po mojem te matra, ker nimaš tko NOVGA  in uslužnega Čohalnika doma Cheesy Cheesy.....
Grin Grin Grin Grin JE nekaj resnice v temle, je....moj čohalnik res ni nov in tkole uslužen....no ampak je pa že ornk preizkušen (kar ni enako "znucan"! Grin)

Punce, mal smo zašle, aneda. Babe nore.... Cheesy

Vidiš, Mila - takle mamo: vržeš kost, pa se cela banda usuje. Tongue

Moonbeam - o šlaufih pa v temah o mačjih gospodičnah ni baš vljudno govort, no.... Angry Wink Grin
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #335 : ponedeljek, 31.08.2009 : 08:49:29 »

A lahko prosiiiiiiim nehate?!?  Cry
(včeraj mi je Cats ŠIBO (čisto tako tapravo... no, pravzaprav dve, 2!!!!) prinesla.... se resno bojim za svojo... khmmm...)  Shocked



(a vam še neki povem - RES je velik VELIK čohalnik!) Grin


Mila, a se ti zavedaš, da si pravzaprav ene SREČNICA?!?!?  Tongue  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #336 : ponedeljek, 31.08.2009 : 11:38:18 »

alexx  Angry Si ti torej tista, zaradi katere Moje ni bilo doma včeraj cel dan?  Angry Pol pa čist prav, da je šiba delala, kaj se to pravi, taka lepa nedelja, jaz pa sama doma  Angry Angry

Sam še povej, da zaradi tebe Shocked ni bilo nič čohanja zvečer, in se bova drugače menili, ko boš naslednjič prišla  Angry Angry Angry

Ostalim fovš in razslinjenim gospodičnam in gospem lahko rečem le, naj si kr svoje čohalne kapacitete zrihtajo, ker se jaz nimam namena iti tajmšeringa in podobnih jajc  Tongue Tuđe nećemo svoje ne damo, pa bo  Cool

Vsem en lep pozdrav, nekaterim pa naj v premislek senca šibe lebdi v mislih,
                                                            Mila  Kiss Kiss

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #337 : ponedeljek, 31.08.2009 : 12:08:58 »

Hehehe, a je treba še enkrat napisat - pisala sem pa jaz, kocka Cool in ne Micka - vse zgoraj napisano velja izključno za vas, tadomače - tko, da ostane vse v VAŠI familiji Grin.
Mi imamo zadost en Čohalnik in vaš'ga prov NČ ne rabmo. K'r mejte ga!!
Mila, ne bit tolk uživčnjena Angry - lahko fašeš prhljaj, al ti pa dlaka izpade Tongue.
Kadar si sama doma imaš celo stanovanje zase, delaš kar češ, pa še potem ponavadi zaradi slabe vesti dobiš dvojno dozo čohanja ob povratku Tvoje domov (sej vem ti bi rajš dvojno dozo hrane, ane?), ampak bolje to, kot nič. Pa imaš miren lepotni spanec (BTW - se ti pozna, veš?),  ki ga ne moti tvoja z rohnečim Roza Sesalcem npr., pa še kaj bi se našlo...
Torej, privošči svoji malo pohajanja, je to kul za obe Cheesy Kiss
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #338 : nedelja, 06.09.2009 : 00:52:53 »

alexx  Angry Si ti torej tista, zaradi katere Moje ni bilo doma včeraj cel dan?  Angry Pol pa čist prav, da je šiba delala, kaj se to pravi, taka lepa nedelja, jaz pa sama doma  Angry Angry
Mila... a mi verjameš, da je bila Tvoja pri meni celih 15 (no, mogoče 20) MINUT!?!?!  Shocked
Bo moral bit' kar kakšen drug kriv... (a rabiš namig?!?)  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #339 : torek, 08.09.2009 : 22:57:04 »

Samo nekaj moram sprobat:

 

Oukej, dela. Zdaj pa lahko gremo v stavko, na barikade in tko naprej. In nazaj.  Cool Fic, Mic, Orinđ, Demolišni in ostali - kot smo zmenjeni, a ne?  Wink

Prisrčno vaša
                             Mila  Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #340 : torek, 08.09.2009 : 23:10:34 »

Milaaaaa! Kiss Kiss  precednica naša!!!!
Midva sva že na barikadah (v Fickovih pismih) Grin

M&F
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #341 : sreda, 09.09.2009 : 06:59:08 »

Milaaaaaa, super!

Jaz nujno rabim pomoč sindikata. V moji omari z mačjo hrano, so se pojavile light konzervice!

Need help!

 Lips Sealed močno sestradana Ajša
Logiran
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #342 : sreda, 09.09.2009 : 10:49:35 »

Orinđ:

Draga Mila. Ti pišem na skrivaj, ker bi naša vixi takoj ukinila vse ugodnosti in udobnosti in me ozmerjala s kačo na prsih... karkoli že to pomeni.
Jaz sem zraven. Res. Ti povem zakaj, ker tole je pa višek. Včeraj je Miži odprl vrta na hodnik in v kurilnico. Baraba mamina, točno ve, da bom šel jaz v kurilnico firbcat. Pa sem se not zaprl, ker se vrata odpirajo na not in ko sem se naslonil nanja... no, nisem mogel več ven Sad In veš kaj?! Do večera ni blo nobenga domov! On je menda bil na nekem pogrebu, no prov, ampak baba je pa baje ene druge mačke pedenala ta čas. Do večera, morš mislt! Ja ja, pol se je pa po tleh za mano plazila in mi žogco metala, pa ribice dajala in ful hrane pa takle (v bistvu če dobr pomislim, mogoče bi se pa še kdaj tja zaprl, ampak je zjutri en kup ključavnic škrtalo, vprašanje če se še da  Huh) Hinavka. Pa teli lupčki! Kva je to zaena navada. Nej da jezik ven in me umije, ne pa da me samo kuštra cel čas  Angry

Tvoj vdani revolucionar, Che Orinđuara
V glavnem, če bo Miži tud pisu, nič verjet, ker njemu ni nič hudga, po moje je on "human under cover". Al pa zanjo dela in pol dobi še božičnco in regres. Ker tega pri nas ni, ker prav ona, da je skoz k božič zame. Božič my ass! Lips Sealed Resno, men se pa kar špeh topi od stresa  Sad
Logiran

vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #343 : sreda, 09.09.2009 : 10:53:37 »

Dejte no nehat, se ne morem nehat smejat! Grin Grin

Tale je še posebno dobra: Wink

Resno, men se pa kar špeh topi od stresa  Sad
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #344 : sreda, 09.09.2009 : 10:57:58 »

 Grin sindikat  Grin 
Logiran
Strani: 1 ... 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines