mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 05:32:40

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389074 krat)
0 članov in 7 gostov pregleduje to temo.
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #285 : sobota, 20.06.2009 : 21:57:18 »

wau, je tamle gor Miško stisnu knof inje imel kaj videt!  Shocked Hudo (naglas je na "o", pa ga ne znam narisat - razlaga spodaj nekje.... Wink  pogumno Milo, sto...ma kaj sto, par taužent metrov nad trdnimi tlemi, pogumno raziskujočo... Hudo dobr.   Cool Bo treba tole agencijo A und A (poznam poznam Wink Cheesy Kiss ) še k nam povabit. Kar ko mal - na kufe , če že za češnje nimata cajta (ajprou, A?) Grin

Mila, ful maš dobr! Smiley
 Ampak tistgale z vodo pa ne zastopm čist dobr. V opravičilo zapišem črno na belem, da sem blont. Sicer umetno, ampak očitno prime. Grin
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #286 : sobota, 20.06.2009 : 23:29:08 »

Wau, kakšna umetnija  Cheesy. Kje sta pa mini balkon nabavili?  Roll Eyes  Mi bi tudi enega  Tongue.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #287 : nedelja, 21.06.2009 : 00:52:08 »

Moja se je kot prava pogumna blondinka spopadla z nadlogo s strokovnimi prijemi, tako, da je poplavo pogumno preprečila s pomočjo šampona in laka za lase (ej, če ne bi videla, ne bi verjela, da je tako brihtna).

      Mila  Kiss Kiss

Mila Kiss je videt, da te je današnji dan močno zmatral ... če ti takele pohvale Tvoji kar tako naokoli deliš, ej, potem pa dvomim, da je bil uni piščanec navadne proletarske reje (po mojem si dobila kakega delux bio eko, da si tako dobre volje) Wink

PS. Bod vesela, da maš blondinko pri hiši, kaj naj si pa jaz z mojo oranžno pomagam? Moja bi ziher rokavčke napihnila pa šla čofotat, ne pa ubogo sestradano nemočno mačko reševat Cheesy
PPS. ampak tale tvoj kurnik pa fensi izgleda. Una reža na vrhu je kot nalašč zato, da ti en golob noter pade, ven pa itak ne bo znal Cheesy Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #288 : ponedeljek, 22.06.2009 : 08:46:23 »

Cats, vidve sta  Cheesy milo rečeno "čokneni"!  Cheesy
(moram lulat, drugače se bom v hlače)

Mila, dobiš eno kuro za darilo... kmalu!  Wink
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #289 : ponedeljek, 22.06.2009 : 19:25:11 »

Mila, dobiš eno kuro za darilo... kmalu!  Wink

Mila, nič ne verjami! Bilo je darilo. V kuhinji. Pa v kopalnici. Sem od daleč pošnjofala. Je dišalo. Jaaa, jaaa,... daaaarilo, daaaarilo! Sem kar celega piščanca iz konzerve pojedla za zajtrk, čeprav ne maram pa potem sem spala na kavču, česar tudi ne maram. In darilo je bilo v kuhinji. Sem preverila. In je bilo. In potem je šlo. Ga je ena odnesla in mi v zameno pustila neke brikete, sem rekla "pih" in se zdaj grdo in bogo in zamorjeno držim. Ker, hej, odnesla je moje darilo!

Nesojena lastnica kure in kurnika.
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #290 : ponedeljek, 22.06.2009 : 20:55:47 »

Skuiki, ti si... nimam besed!  Grin  Cheesy  Grin

(za vse tiste, mi ne veste: Skuiki je doma čuvala zelo mlado vijeglavko (ptica - prevod za tiste, ki prav tako kot jaz nimate pojma kaj to je  sram ), ki je zdaj v Azilu za divje živali.)

Mila in Cats, za smetenje se pa itak s kofetom (in kuro) oddolžim!  Wink
Logiran
steva cenejac
odvisnež
*****
Sporočil: 542


« Odgovor #291 : torek, 23.06.2009 : 12:06:19 »

A je Mili kaj razmišljala, da bi kakšno knjigo napisala? Ker tole bi bil zagotov velik hit  med vsemi, ji se vsaj malo trudimo "spoznati" mačke Cheesy
Logiran
vis in nox
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.797


« Odgovor #292 : torek, 23.06.2009 : 12:28:15 »

A je Mili kaj razmišljala, da bi kakšno knjigo napisala? Ker tole bi bil zagotov velik hit  med vsemi, ji se vsaj malo trudimo "spoznati" mačke Cheesy

Jaaaaa, pa Vixi naj poskrbi za ilustracije.
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #293 : torek, 23.06.2009 : 12:32:39 »

Mila, hitro teči pogledat na "sobivanje z mačkami"  Wink tam črno na belem piše, da so eni pametni mački skozi 3x3 cm mrežo ulovili celega goloba!
Upam, da nadaljnja navodila še sledijo Cheesy

Dober lov ti želi Ficko  Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #294 : sobota, 11.07.2009 : 20:00:37 »

Kaj naj vam rečem, kaj?  Angry

Tolk tega je bilo v zadnjih parih tednih, da bi blo treba nadaljevanko posnet, ne pa tkolele en par besed  Angry Ampak eno je pa sigurno: ko bo naslednjič Moja rekla, da gre na dopust, bom jaz TAKOJ!! šla kam stran. Ker tole še enkrat prenašat, a dajte no.  Angry

Torej, prvo je pri nas bila poplava.

In sem si rekla, no ja, šit hepnz, zdaj bo pa mende mir. Pajade  Roll Eyes Ker kakšne dva dni potem je nekam zginila za več ur in se vrnila s štirimi nogami. Od katerih je en par bil precej odlakan in kar velik. Od šoka sem se le usedla na tla in bledo strmela, le ena misel se mi je rojila po glavi: kaj hudiča ji je to bilo treba?!? Pa je rekla, da je to čist kul, in, naj se sprijaznim, da bo pri nama nekaj časa živel Nečak.

Po pravici povedano, tamau je bil dokaj vzgojen. Ni se mi vtikal v krožnik, celo ponujal mi je neumnosti pod mizo  Roll Eyes Ampak mojo posteljo je kar okupiral, smrkavc  Angry Iz protesta sem spala v dnevni sobi, da sem Mojo imela na kontroli, da se ji ne bi še kakšna blesarija porodila pod frizuro  Angry Vsakič, ko sta kam šla (in landrala sta cel čas, sploh ju ni bilo briga, če je kdo doma sam pozabljen prestradan in zapuščen  Angry ) sem upala, da se ga bo spotoma znebila in vsakič znovaj sem bila razočarana, da ga je spet nazaj pripeljala. K bi to bil nek kunst, otroka zgubit  Roll Eyes Pa nč od Nje, k zaliman se je zanjo držal  Angry

In potem, kot da ne bi bilo dovolj šundra, je prišel še en par dlakavih nog  Shocked Matrvola, kje jih nabira  Roll Eyes Pa je rekla, naj se ne nerviram, ker da je to Fotr od tamauga in, da je prišel, da bi ga odpeljal domov. Domov gre Cheesy Oh, kako veselo je poskočilo moje trpljenja polno srce  Cheesy Cheesy Pa je seveda pozabila pripomnit, da bo zraven šla še Ona in, da me bo k štafeto predala tretjemu paru dlakavih okončin  Angry No, in je zares šla in me pustila samo zapuščeno pozabljeno in prestradano v oskrbi ene ne preveč brihtne moške guvernante  Angry Stokrat sem Mu povedala, kaj je treba delat in vsakič je vame zabodeno gledal, tko k Moja v navodila od klime (sem omenila, da nima pojma, kaj vsi uni gumbi pomenijo? nisem, a ne?  Roll Eyes )

Pa je prišla domov, privlekla se je ob nečloveški uri, čist mokra od dežja in z omamno dišečo prtljago  Huh K sreči je šla takoj spat, in sem imela cajt cel kovček preroštat in vse umazane cunje prevohat  Cheesy Pa še upala se je ugovarjat, ko sem Jo prišla premasirat po potovanju in se ene tri ure nisem dala odgnat, vešča nehvaležna  Angry

Ampak če mislite, da je mojega trpljenja konc, vam povem le tole: mir sobotnjega jutra je zmotil prvo sesalec  Angry Angry (očitno ga nisem dovolj zbutala, ker je še živ  Angry Angry Angry ), in potem sta prišla - še dva para nog  Roll Eyes Roll Eyes Roll Eyes Pa dovolj je tega!! sem povedala odločno k tovariš Tito in zginila v ilegalo. In sta cenjena obiskovalca morala na kolenih prosit, če pridem ven  Cool Me prav zanima, če angleška kraljica tudi tko naredi, jo moram vprašat naslednjič, ko se kaj slišiva  Cool

Zdaj pa Moja izmenično leta po stanovanju ali bulji v računalnik  Angry če je to skrb za živale, pol pa ne vem - glavno, da se je včeraj zmrdovala, ko je gledala neko oddajo, kje se je Gargamelca  Kiss sabljala z enimi štori, češ, da o svojim milih ljubljenčkih pojma nimajo  Roll Eyes Roll Eyes Pa če bi se le v zrcalo pogledala, bi se kr mal ustrašila  Cool Pa še res je, da bi se ustrašila, ker se je včeraj po pomoti in brez očal z neko gravžo namazala in zdaj je cela flekasta, k frizijska krava  Grin - sam ne Ji povedat, da vem, bistveno bolj zabavno je tkole Jo gledat, ko se tega ne zaveda  Wink

En kljub vsemu hudemu prijazen pozdrav vam pošilja emocijonalno in fizično izčrpana sestradana in pravzaprav skorajda čist hin uboga reva

                                                                                               Mila  Kiss Kiss

Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #295 : sobota, 11.07.2009 : 20:15:16 »

 Grin Grin  Ne daj se, Ines /pardon, Mila! Ti si res faca. Kiss
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #296 : sobota, 11.07.2009 : 20:35:56 »

O, Mila - ko bi ti vedla kolk smo mi Tebe in Tvojo pogrešal!!!!  Cry  Smiley

Če rabiš varstvo oz. začasno ilegalo, ti samo povej!
Tukaj te z največjim veseljem čaka M(j)auči, pa še ena Moni in en Sonček za zraven.
Bi si imeli sigurno dost za povedat, kajne?!?  Kiss  Tongue

Drži se, Mila draga!  Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #297 : nedelja, 12.07.2009 : 12:34:05 »

 Shocked Oooooo, matimila, tole pa niso več heci!
Uboga ljuba Mila, a zdej te pa Tvoja kar s Kosmatimi Nogami napada?
Tu mač ...
Saj jaz jih tudi ne maram, veš. Sem prav danes zjutraj probal Mojo MF mal zdepilirat, pa mi je nekaj grozila, da mi bo krempeljčke postrigla, ker Ona "pač ne rabi depilacije, ker nikol ni imela kosmatih nog in jih tud ne misli imet, sploh pa takih ne, ki so videt kot kosmate od rdečih črtič in praskic in da to zgleda pa res ogabno, da ni za nikamor".... in tako naprej. Uf, te ženske! Tongue

Mila, drž se!
Tvoj sočutni simpatizer Ficko
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #298 : nedelja, 12.07.2009 : 21:32:49 »

Draga moja mentorica Mila!

Prav pozorno sem prebrala tole tvoje poročilo o mučenju. Me je začenjalo skrbet, ker tut moja omenja nek dopust in varstvo.
No,z varuško se sicer dobro poznava, skrbi me pa tisto kar slišim. Do dopusta je še 14 dni, pa je že cel kup navodil dobila.
Je skor tolk prestrašena kot jaz.

Upam, da je zdaj dopusta konec in da se ti je vsaj s kakšno poslastico odkupila.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #299 : nedelja, 12.07.2009 : 22:15:37 »

Skor sem se polulala od smeha. Sam to mam za povedat Grin Grin Grin Grin Grin
Druže Tito, ups - drugarica Mila, za domovino brez kosmatih nog naprej!!!!!


P.s. - sej mogoče bo pa tole Tvojo enkrat le pamet srečala Wink
Logiran
Strani: 1 ... 15 16 17 18 19 [20] 21 22 23 24 25 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines