mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 05:30:25

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389072 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
vixi
midi
*****
Spol: Ženska
Sporočil: 938



WWW
« Odgovor #270 : četrtek, 11.06.2009 : 07:57:24 »

Jaz, ki se skozi mene vidi Luna in Trbovlje, samo je treba v tapravo smer gledat  Angry


OK tole je bil moj vrhunec dneva in sem cela solzna in razpackana okrog oči  Grin
Noro kaj sem zamujala do sedaj!
Logiran

kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #271 : četrtek, 11.06.2009 : 08:03:21 »

 Shocked Shocked Shocked
Mila, a so Tvoji novi klimatski pogoji pri vas doma mal v glavo usekal Angry?
A je klima preveč na mrzlo pihala, pa so ji možgani zmrznili, al kva?
Ampak, kot sem svetovala že tvojemu trpinčenemu kolegu Fickotu - pa dejte no uporabit vi mačji sindikalisti mal obratne psihologije.
Ene par dni se zmrdujte (kao Roll Eyes) nad hrano, pol bodo pa takoj konzervice in meski padali v kastrolo Wink
Srečno!
Missy the Dogica
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #272 : četrtek, 11.06.2009 : 10:51:21 »

Shocked Shocked Shocked
Mila, a so Tvoji novi klimatski pogoji pri vas doma mal v glavo usekal Angry?
A je klima preveč na mrzlo pihala, pa so ji možgani zmrznili, al kva?
Ampak, kot sem svetovala že tvojemu trpinčenemu kolegu Fickotu - pa dejte no uporabit vi mačji sindikalisti mal obratne psihologije.
Ene par dni se zmrdujte (kao Roll Eyes) nad hrano, pol bodo pa takoj konzervice in meski padali v kastrolo Wink
Srečno!
Missy the Dogica

Missy, ljuba duša, ti si ena plemenita oseba (zvita ko presta Wink, vem ... ampak a veš da pri Naših  ta štos ne deluje več!!!
Jaz sem to prefinjeno metodo preskušal že pred par meseci, ja, takrat je že zgledalo, da bo kej učinka, saj se je potrudla in nabavla enih par različnih konzervic, je cel čas jamrala, da sem suhec in oh in sploh. Ampak - kaj ko je vmes zmeraj en Ampak ... vse tiste konzerve so ble eno totalno smotano "kao" zdravo sr****! Magari bi mi lepo Poli v trgovini kupla al pa zrezek!
In veš, kaj je blo potem? N-Č!!! Se je odločla, da se ne bo več sekirala! Pa še uni dohtar ji je potuho dal - je rekel, da [bold]je za mačka boljš, da ga je malo manj kot malo preveč![/bold] Škandalozno!!! In tako sem tud jaz ostal na briketih.

Mila, lubica, a si ti imela kdaj občutek, da je sploh možno imati PREVEČ mačka ? Grin  (no, ja unga tvojga taktatnega PrevečCimra ne bomo šteli Smiley )
Pa tale tvoja - a se ni glih ona zaljubla v tvojo lepo [bold]KOŠATO dolgo dlako, ki te naredi tako graciozno in elegantno zaokroženo[/bold]Huh In seveda poudari tvoje lepe oči.
Veš kaj, jaz bi tej Tvoji takoj ampak res takoj odvzel nagrado za tisto njeno zgodbo (ob kateri je Moja cmihala), ker je zdaj točno črno na belem dokazano, da gre za same laži! Tam je vse nekak pocukrano pravljično lepo napisano - kaj pa resnica? Še dobro, da poznamo tudi drugo plat medalje Tongue nas že ne bo na finto vrgla, o ne!
Takoj začni štrajkat - ampak res takoj! Boš vidla, kako ji bo žal, ko ne boš hotla iz omare. Bo skakala in letala okoli tebe ko sneta sekira. Pol pa ti narediš par fotk " Sovjetske zveze v gibanju" in jih pošlješ na natečaj!

Bomo vidli, kdo se bo zadnji režal Cheesy Grin
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #273 : četrtek, 11.06.2009 : 18:29:43 »

Madonca, Mila, ti je tvoja ukinila dieto in pol krave domov privlekla, da spet take lepe mavrice rišeš? In to dve naenkrat?

Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #274 : četrtek, 11.06.2009 : 18:36:51 »

Purančka je prinesla, dragi sosed, purančka Kiss

A ne, da sta bili lepi mavrici? Mi je kar ratal  Cool Ampak zdaj je šele žur, a si videl dol v križišču, en avto se je vzpel na semafor  Cheesy

Hitim gledat  Wink Lp M  Kiss Kiss
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #275 : četrtek, 11.06.2009 : 18:53:54 »

Hehe, se mi je zdelo, da je morala bit ena dobra papica.  Grin

Zdaj smo pa vsi (razen Timija, ki gloda eno nesramno dišeče svinjsko uho, pa mi dvonožca ne pustita, da bi mu ga iz gobca sunil) na šipo nalepljeni, ampak se razen zmede, ker semaforji ne delajo, od nas ne vidi nič - nam drevesa zakrivajo pogled.  Angry

Tvoj sosed Toby, povsem navdušen nad tvojimi umetniškimi dosežki  Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #276 : četrtek, 11.06.2009 : 20:40:31 »

Za soseda Tobya - si videl zdaj maloprej? Wink

Mal treniram tele mavrice danes - alexx mi je dala neke smrdeče rakce, juhej  Cheesy Cheesy
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #277 : četrtek, 11.06.2009 : 20:54:45 »

Uuuu, zamudil, smo se crkljali na postelji, nismo gledali ven...  Undecided
Pridna alexx! Wink
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #278 : petek, 12.06.2009 : 08:24:52 »

Pa ja da ne... a gospa rakce celo jedo?!?  Shocked
(spodaj so še smrdljive ribice!)  Wink

(ps. Alexx bo pridna, ko se vse tri dvonožke na kofetu dobimo, ane?!?)  Tongue
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #279 : sobota, 20.06.2009 : 19:05:11 »

Oj, kakšna štala je pri nas te dni  Angry

No, ja, tukaj v tej hiši tapravega redu ni nikoli, da smo si na jasnem, toda zadnje par dni je pa total kaos in destrukcija. Ko-ma!!  Angry

Začelo se je včeraj, ko je zatulil parlatofon  Angry Ej, če kaj sovrašim, pol je to ta zoprn umetni rezki hrup  Angry Angry In čeprav vsakič vsakič vsakič zarenčim in se skrijem pod kavč, Moja še ni poštekala, da je treba tole škatlo s stene stolčt dol in v smeti vržt  Roll Eyes Angry No, rečeno storjeno, sem se inštalirala v kujalnico, vhodna vrata so se odprla in not sta prišla dva para nog  Angry Jaz sicer noge imam rada in jih z veseljem povoham in včasih kakšen prstek malo poprobam, če je slučajno kaj preveč čevapčiču podoben, toda princip je princip, sem kar ostala spodaj  Cool Ampak, ljudje dragi, kaj se je pol začelo dogajat  Shocked Prvo so moj tepih  Kiss dali stran  Shocked , pol so še mojo mizico  Kiss nekam odnesli, nakar se je začel čuden hrup in neko komešanje po sobi  Huh No, pol sem pa le morala it videt, kaj za enga hudirja počnejo, in me je skorajda fršlog  Shocked vsi trije so poskušali splezat na okno v spalnici  Shocked Shocked Matr norega folka, vam povem, čist se jim je odklopilo. Sumila sem, da je zaradi hrane, ki je bila na mizi in sem jo dobro prevohala, pa kaže, da ni bila kužna, ali vsaj toksini ne delujejo na višja bitja  Cool No, pol so mal po oknu skakali, mal papcali, mal po oknu skakali, velik papacali, in končno se mi je posvetilo - to, kar delajo, je taprav kurnik, torej, lastne kure bomo imeli!!  Cool Cheesy

No, takoj povem, da za enkrat Moja še ni prinesla teh kur, in današnji dogodki kažejo, da mogoče ne bojo glih kure ampak bolj race ali labodi, ker danes sva kar naenkrat v stanovanju imeli vodopad in bazen  Shocked Po kosilu sva zasluženo počivali na kavču, ko je naenkrat počilo k strela  Shocked obe sva skočili v luft, Moja se je pognala v dir in pravac kopalnica, jaz sem ji hrbet vahtala in pazila na piškote  Cool Ko sem jo slišala vpit in bentit, sem šla pogledat, kaj ji je - in imam kaj videt  Shocked Ona stoji v vodi, voda teče k zmešana, moj posip v vodi, Njene cunje v vodi, star papir v vodi... Groza  Shocked K sreči je pod kavčem bilo suho in sem tam na varnem čakala pomoč. Moja se je kot prava pogumna blondinka spopadla z nadlogo s strokovnimi prijemi, tako, da je poplavo pogumno preprečila s pomočjo šampona in laka za lase (ej, če ne bi videla, ne bi verjela, da je tako brihtna). Sam še čoln sva rabili, da se rešiva skozi balkon, če bo voda kljub vsemu naraščala (ker je na spalnici potanovem tisti kurnik, a ne), samo kaže, da Moja nobenga Jehovca ne pozna, da bi naju kar s Šmarne gore prišel z barko pobrat.

V končnem, posledice so naslednje. Prvič, Moja ne bo šla ven zvečer, kot je imela namen, kar je meni dejansko ful všeč, ker bova verjetno kakšen slinast film gledali in se malo greli na kavču  Cheesy drugič, stranišče mi je postavila pred ogledalo, kar me je nekoliko zmedlo in sem za drugače kratko damsko opravilo potrebovala ogromno časa, ker mi je vedno neka druga mačka zasedla vece ravno takrat, ko sem bila jaz notri namenjena  Angry tretjič, večerja je bila nekoliko bolj zgodaj, zato pa nič večja ali boljša, spet nek zanikrn sindikalni piščanec, buhpomagi  Roll Eyes in četrtič, slišala sem, da bo nekega Mojstra klicala, naj pride zadevo spravit v normalo. Kar pomeni še več tuljenj parlatofona in sem takoj uživčnena, na kredit  Angry Angry

In pol Moja pravi, no lubica moja, dopust se je nama prav zanimivo začel, a ne?  Huh Mah, rajš sem tih, a ne  Lips Sealed

En v pričakovanju lastniške perutnine zmatran in izčrpan sobotnji pozdrav vam pošilja nadvse uboga in od življenja prevečkrat namahana poplavljenka
                                                               Mila  Kiss Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #280 : sobota, 20.06.2009 : 19:49:38 »

Mila, in temu reče tvoja dopust, temu, da vaju skoraj odplavi, da premikajo tvojo imovino po stanovanju in da ti bo še kure za past in vodit organizirala  Shocked
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #281 : sobota, 20.06.2009 : 20:09:53 »

Ljuba Skuki, še sama ne veš, kako si zadela žebljico na prstek ali kako že... še dokaze imam, če je kdo v dvomih: TUKI MIŠKO STISNI KLOF Še sodišče mi bo verjelo in povrnilo miljon miljonov za pretrpljene hudobije  Cool
M.
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #282 : sobota, 20.06.2009 : 20:16:17 »

Ljuba Mila, vprašaš prosim tvojo, kako je zamrežila balkonček na vrhu (če ga sploh je)? Ker midva imava tudi en tak mini balkončič in šefa razmišljata, da bi kakšno mrežo napeljala, samo ne vesta, kako zaščitit vrh ograje.

Se ti že vnaprej zahvaljujeva za odgovor Kiss

Žiži in Notti
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #283 : sobota, 20.06.2009 : 20:36:17 »

Draga uboga kolega, sem dodala par slikc samo za vaju Wink le povem še to, da je dizajn in in eks terjerjev delala agencija A und A, ki sta se zelo lepo izkazala - prinesla sta darile in pojedla palačinke, ki jih jaz sploh ne maram. Dvojna korist. Cheesy
Terjerjev še nimamo. Za enkrat. Wink
M.
Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #284 : sobota, 20.06.2009 : 20:49:14 »

Uuuuuu, NE MARAŠ PALAČINK???  Shocked Shocked Shocked
Moja dva si jih včasih v službi spečeta, da ni treba doma packat, in ker sta h.b. smotana, jih zrolane in zavite v folijo pozabita za par minut same. In potem, ko jih odrolata, začudeno gledata luknje v njih (stajling povzet po Mili & prevleki). In jamrata, da marmelada ne bo noter ostala.  Cool
Ampak itak nimata pojma, so takoooooo dobre tudi brez marmelade...  Tongue

Lp, sosed T.
Logiran
Strani: 1 ... 14 15 16 17 18 [19] 20 21 22 23 24 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines