mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
nedelja, 30.06.2024 : 05:13:18

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 389066 krat)
0 članov in 3 gostov pregleduje to temo.
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #240 : petek, 08.05.2009 : 07:51:16 »

Mila je nazaj!!!!
 Cheesy Cheesy Kiss
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #241 : torek, 12.05.2009 : 18:36:31 »

 Angry Angry Angry Angry

Huda sem, ja, n-č ne sprašujte!! N-Č!!  Angry

Namreč, Moja je začela šparat.  Angry

Oke, šparat, šparat je treba, za črne dneve, pa za takrat, ko si lačen, ampak vse to, tovariši in tovarišice, ima svoje meje  Roll Eyes Nimam n-č proti temu, da Ona špara. Konckoncev, kot rojena Gorenjka zelo dobro vem, kaj je šparanje  Cool Ampak tale Moja...  Roll Eyes Tkointko ima preveč neumnosti, polne omare krame, skorajda nikjer več ni ene police, kjer bi se pošten svet mejčkan zleknil po obroku  Angry

Obroku? Sem rekla obroku?? Ja, kar mislite si - seveda ni začela šparat na Sebi in Svoji papici, ampak - o groza  Shocked - na Moji!!! Ukinila mi je zajtrke!!!  Angry Angry Angry Angry

Kar neki jo je pičilo in že nekaj dni za zajtrk dobim le briketke, v krožnik pa ne pade N-Č!! In, ko sem bila tko neskončno užaljena, da se še opisat ne da, mi je ledenomrzlo razložila, da ima dovolj metanja stran nepojedenih konzervic in vrečk. Ja zabožjovolo, a zdaj še hoče, da konzerve jem? Kaj mi železa mogoče manjka al kaj?  Roll Eyes

Skratka, užaljena sem oh in sploh, in me ni briga, naj naredi kar hoče, se ne premaknem.  Cool

Užaljeno prizadet pozdrav, vaša hudo in nepravično trpinčena, prestradana in uživčnena
                                                                      Mila  Angry Angry

Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #242 : torek, 12.05.2009 : 20:37:36 »

Mila, jaz sem danes za večerjo dobila brikete in pečen krompir Huh
Ps: v bistvu sem krompir pojedla, brikete sem pa pustila Wink
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #243 : torek, 12.05.2009 : 21:36:31 »

 Angry Tole pa nikamor ne pelje! Šparat, ja ... potem pa v sosednjem forumu ene take srčeparajuče zgodbice piše tale Tvoja o "zelenih očeh moje ljubice itd. itd."
Pismo jasno, saj, če te bo takole stradala, bojo od tebe res še samo zelene učke ostale  Shocked
Uf, a veš, da sem prav jezen ... dej, a jo čeva prijavit, tole Tvojo. Ker namreč - "opustitev skrbi za lastniško žival" je pa že kriminalno dejanje, al ne?Huh

V dobrem in slabem ti bom stal ob strani in tud kak zrezek sem ti pripravljen poslat (samo naslov mi nekam napiši). Tvoj totalno šokirani stanovski kolega : FIcko n.b. (tudi trenutno Na Briketih).

PS.: Pa še poziv ostalim forumašem: Če se že na vseh koncih zbira za dudarčke in ostale uboščke, bi lahko pa tudi za našo Milo malo v "tokvin" - denarnico segli, a ne? Ali pa vsaj v hladilnik Cheesy

Mila, drži se  Kiss Kiss
Logiran

Unikatne tablice in portretki
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #244 : sreda, 13.05.2009 : 07:57:38 »

Mila, jaz sem danes za večerjo dobila brikete in pečen krompir Huh
Ps: v bistvu sem krompir pojedla, brikete sem pa pustila Wink
Shocked Shocked Shocked
A moram posebej napisat, da je tale post napisala Missy??
Sem malo pokukala sem notri, pa sem videla kaj je pisala, samo na podpis je pa pozabila Wink.
Da ne bo kdo mislu, da jaz za večerjo jem brikete Roll Eyes Cool
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #245 : sreda, 13.05.2009 : 08:44:19 »

O, uboga Mila.

Sej moja je tut žleht.   Angry Je nabavila konzervice - take 85 g. Pa plastično diht zaprto posodico. In zdaj dobim tisto ubogo konzervico razdeljeno na 4 obroke.

Ko se pa ona sprav jest, pa je siguno na krožniku več k 85g, pa slišim: ne, ljubica, ti pa tega ne smeš jest  Angry

Kje je tle pravica?
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #246 : sobota, 23.05.2009 : 21:31:38 »

Danes sva z Mojo imeli Projekt  Cool

Začelo se je že zjutraj, ko sem jo zbudila, da ne zamudi v službo, in mi na pamet ni prišlo poslušat cviljenja, da danes službe ni. Pa kaj še, a zdaj se bomo zmišljevali, malo je malo pa ni  Roll Eyes In je mogla vstat zgodaj in pika. Pol je pa iz same hvaležnosti, da je tko zgodaj pokonci, šla in mi za zajtrk odprla konzervo  Shocked Ne vem, a je bila še zblojena od spanja al kaj, ampak očitno je pozabila, da mi je ukinila zajtrke  Tongue In, da teh konzerv ravno ne maram  Roll Eyes

Pol je šla in je ni bilo in je spet privlekla polne vreče krame. Takoj mi je nekaj bilo sumljivo, ker je okoli hodila in z unim srebrnim metrom pomahavala in nekaj mrmrala in vkriž gledala. Samo takrat je ravno bil čas za kosilo (menda ja niste mislili, da moje  Roll Eyes ), potlej sva šli mal počivat, in sva šele po akupunkturni masaži želodca in okolipopkovnega področja, ki sem ji jo podarila (ker sem pač tako skrbna) bili pripravljeni za tapravo Akcijo.

Prvo sva merili  Cheesy pol pa rezali s škarjami  Cheesy pa je neke žičke ven privlekla in sva šivali gobelinčke  Cheesy Moram reč, da pri nas že dolgo ni bilo tako zabavno. In, ko je dela bil konc, ga je nekam odnesla, slišalo se sopihanje, udarjanje s kladivom, zamolkle kletvice v več jezikih, prerivanje in stokanje. Vse skupaj je bilo  Shocked

In potem je Moja prišla in je rekla, Mila moja lubica, a greva na balkon?

Balkon??   Shocked Balkon?!?!?  Huh Balkon!!  Cheesy Cheesy

Da ne bi mislili - tisto, kar sva delali toliko časa je na koncu izpadlo eno navadno skrpucalo, še sračje gnezdo lepše zgleda  Roll Eyes ampak Moja je pač taka, trapasta in štorasta, in zanjo je še to velik dosežek. Zato sem se delala, kot da je vse skupaj celi Holivud in se primerno temu obnašala. Ona je pa pazila na vsak moj mig in mi takoj preprečila, da ene ptiče mal bolj od bliz pogledam  Angry Zabava pa taka, pf  Roll Eyes Angry

Ampak ta glavna reč šele sledi. Samo sedet morate, da ne bi kdo po tleh padel od šoka in zavisti. Namreč, danes sem dobila novo posodo za vodo. Pa ne kakršnokoli posodo za vodo, ampak tako s lastno blagovno znamko  Cool A se lahko kdo od vas navadnih bitij sploh kosa z mano, a? Cool Cool Cool

Prav lepo vas pozdravlja projektno zmatrana in dizajnersko z vodo oskrbljena pomožna šivilja balkonskega dekora

                                                                                 Mila Kiss

Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #247 : sobota, 23.05.2009 : 21:51:56 »

U madonca, Mila, tale Tvoja pa je pogumna, da si je rekla "N'č" in se kar na lastno pest spoprijela z balkonom  Cheesy
Logiran
frigga
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.577


« Odgovor #248 : sobota, 23.05.2009 : 21:52:52 »

Milica draga, ti si pa res ena fensi šmensi bejba. Cool Tale posodica pa ni kr tko za vsazga mačka.
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #249 : ponedeljek, 25.05.2009 : 08:54:09 »

Mila, a imaš zdej privat balkonjenje?
A lahko gres VEN?
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #250 : ponedeljek, 25.05.2009 : 09:19:11 »

Mila, daj nas počasti s kšno fotko, da vidimo mi tole stvorenje od Tvoje. Bomo potlej lažje komentirali (in se, jasno in itak!) postavili na tvojo stran, uboga maca... Wink
 Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #251 : ponedeljek, 25.05.2009 : 10:59:40 »

A se lahko kdo od vas navadnih bitij sploh kosa z mano, a? Cool Cool Cool


                                                                                 Mila Kiss


Niti od daleč Wink Samo fauš smo ti lahko. Cool
Mila, a to zdaj pomeni, da boš na tistem tvojem holivudskem balkonu še en šiht delala?
Mene moja včasih ven spusti, pa točno vem, kaj se tam počne. Sama muka! Rože zalivat, pa cunje dajat sušit, pa po tleh pucat .... in Tvojo imam na sumu, da si je za ceno ene (sicer jako fensi šalčke) privoščla poceni gospodinjsko pomočnico.
In to .... ja, to je pa že kršitev (sej veš, katerega člena ) Grin.
Daj ti tole tvojo kapitalistko takoj, ko pride iz službe, ob zid postavi in jo malo zasliši. In kar s prijavo na plan, če vse ne bo štimalo - no mercy Cheesy Wink

PS.: Pa še to - a ti bo tud vrt z zelenico tam zrihtala, da boš še za košnjo zadolžena?

Mila Kiss ne daj se! Ficko - borec proti izkoriščanju (BTW - a sem ti že povedal, da me ima Moja po noven zaposlenega kot "muholovca". Ampak povišice plače še ni bilo ...)
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #252 : ponedeljek, 25.05.2009 : 21:03:36 »

Zelo na hitrco: sadeže najinega balkonskega dela je razdejalo neurje  Angry Na splošno je bilo  Shocked Moja se je zelo bala grmenja in toče, in jo je bilo treba tolažit z glasnim mjavkanjem, tiščanjem v naročje in klopnim obešanjem  Roll Eyes K sreči je hitro minilo, ker je bila čist trda od strahu - pa čist brez veze, saj sem bila jaz zraven, cela pogumna in kuul  Cool

Potem sem jaz najin opustošeni balkon okrasila z mavrico, Ona pa moj krožnik z govedino. Pošteno!  Cheesy

Lepo vas pozdravlja meteorološko odstrahovalna terapevtka
                                                               Mila  Kiss Kiss

P.S: Takole sva merili:



To je pa mavrica - ena taka bolj švoh:

Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #253 : torek, 26.05.2009 : 10:06:16 »

Mila, ne vem, če sem ti tole že povedala - ampak ti si pa tko krasna mačka, res lepa, da skrajno resno menim najmanj to, da se mora tvoj krožnik napolnit z govedino precej večkrat kot obesiš mavrico na nebo!  Wink

Bi pa tud rekla, da poznam eno zlato dušo, ki cmizi, ko te bere in gleda. Od same ganjenosti. Smiley

Dej Mila, povej teli Tvoji, naj najde še take, kot je Ona - močno močno jih primanjkuje...
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #254 : sreda, 27.05.2009 : 21:32:25 »

O, Mila o tvojo je tut strah?

Jaz moram kar dve tolažit, šefica je vsa bleda, Vivi se pa tut takoj skrije, najrajš v moj wc  Roll Eyes, potem pa ne vem, katero naj najprej potolažim.

Logiran
Strani: 1 ... 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines