mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
petek, 21.06.2024 : 07:36:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 388369 krat)
0 članov in 1 gostov pregleduje to temo.
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #210 : sreda, 01.04.2009 : 21:25:23 »

Danes ali Kako so mi Gorenjske skorajda ukradle rojstni dan  Angry

Torej, danes naj bi bil Moj Rojstni Dan. Poudarek je na naj bi. Ker mogoče pa tudi ni. In malo je manjkalo, da ne bi bil  Angry Pa gremo od začetka: ko je Moja nekaj mutila cuzamen mit žverske babe, je bilo rečeno, da je MRD aprila. In potem je že bil skorajda april, ko so se Žverce mende spomnile, da naj bi MRD bil pravzaprav januarja!!  Angry Angry A si predstavljate? Višek nesramnosti!! Ma saj so prozorne k luknja v steni, mislile so zašparat in ne dat darile  Angry Angry

Saj mi jih tudi niso dale, da ne bi mislili  Roll Eyes Oziroma, neke darile so bile, ampak kar od domačga folka. Moja je v večerjo zapičila neke tri rumene palčke, ki jih nisem smela prežvečit, pa še težila je z aparatom ravno takrat, ko sem hotla tiste nove reči en mal zbutat  Angry
     
In kar nekaj traparij sem dobila od Moje: en jajc, tak roza črn, ki se ga fajn sliši po parketih (ovit je bil v nekaj gadnega skoraj črnega, kar je Moja prec dol pobrala, in v nekaj zelenga, od česar je naredila žogico. No, in jajc in žogica sta uredno pospravljena in arhivirana  Cool Pol je v jajcu bil, kot se spodobi, nek ptič, ki tudi lepo rožlja po parketih (arhiviran in čaka primerne nočne ure  Cool ). Potlej je bila še neka flaška na kateri je pisalo Milini mehurčki - majkomilino, to je pa ena gravžasta groza  Shocked in je mogla Moja brž stran dat. In končno sem dobila, lahko si kar mislite, enega ful kič Perota, pa še Moja mi je kazala neko sliko na mobitel, da je mende v tujini zame posnela Očeta Vseh Perotov na motorju (ja, blede se ji, vem, sam še vseeno mal miga in nekak mi jo je žal evtanazirat - zaenkrat  Lips Sealed ).

No, in to je bilo to. Tistim, ki so mi voščili, se prijazno zahvaljujem, tistim pa, ki niso, želim, da bi jih bolhe pogrizle v tistie dele telesa, kjer se ne morejo zlahka popraskat  Tongue

En lep eno leto starejši, ali pa tudi ne, pozdrav vam pošilja utrujena slavljenica

                                                           Mila  Kiss Kiss

P.S. Ker so na radiju zjutraj povedali, da je treba izmislit neke hece, sem se jaz Moji na mobitel ulegla, in je mogla nazaj iz pritličja pridet in ga iskat k zmešana, jaz pa ne be ne mu, lepo mirno ležala in gledala cirkus  Grin Grin

Logiran
Vixen
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.804


« Odgovor #211 : sreda, 01.04.2009 : 21:27:44 »

Mila, mi smo sicer razbolhani, ampak vseeno, za vsak slučaj - VSE NEJBOLJŠE od sosedov!!!  Kiss
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #212 : sreda, 01.04.2009 : 21:46:20 »

Svetovni Pero ti je to Milica Cool Cheesy Kiss
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #213 : sreda, 01.04.2009 : 22:02:50 »

Ulala, kakšno rojstnodnevno mačjevanje  Cheesy
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #214 : četrtek, 02.04.2009 : 08:22:32 »

Joj, Mila... tebi pa zadnje čase Gorenjke res samo zmedo delajo!  Lips Sealed  Angry

Očeta vseh Perotov na motorju?  Shocked
A bo tukaj kaj "prevoda"?  Huh
Logiran
oaza88
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.748


WWW
« Odgovor #215 : četrtek, 02.04.2009 : 12:03:56 »

Očeta vseh Perotov na motorju? Shocked
A bo tukaj kaj "prevoda"? Huh
o ja, tale "oče vseh Perotov".... Grin Grin Grin
Logiran
alexx
rad prihajam sem
*
Spol: Ženska
Sporočil: 1.911


« Odgovor #216 : petek, 03.04.2009 : 08:21:09 »

Oaza, ti se kar rolaj!
Že VSE vem!  Tongue
Logiran
moonbeam
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.289


« Odgovor #217 : petek, 03.04.2009 : 17:40:02 »

 Grin Mila ti si taprava. Pa vse nai nai od nase klape  Kiss
Logiran
Tinchka
rad pišem
****
Sporočil: 485


« Odgovor #218 : petek, 03.04.2009 : 18:52:09 »

Jaz ne vem! Kdo je ta oče vse perotov?  Roll Eyes
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #219 : petek, 03.04.2009 : 22:07:52 »

Mila, imam vprašanje  Smiley

A imaš ti tudi perota na medvratni patent?

P.s.: Ravnokar gledam namreč eno črno maco, ki se strašno jezi nanj, ker gumica
ni dovolj dolga, da bi ga potegnila pod stol in stlačila v moj copat  Cheesy Grin
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #220 : sobota, 04.04.2009 : 02:05:13 »

A se lahko najde zdej počasi že en prevajalec ? Grin ker tale "oče vseh Perotov" in "medvratni patent" nekam čudno skrivnostno zvenita Cheesy
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #221 : sobota, 04.04.2009 : 11:05:32 »

A se lahko najde zdej počasi že en prevajalec ? Grin ker tale "oče vseh Perotov" in "medvratni patent" nekam čudno skrivnostno zvenita Cheesy

Prišepnem ti, da peroti na medvratni patent so najbolj poskočni, trdoživi peroti, ki spravijo vsako pošteno mačko do skodranih brk, ker se jih ne da zbutat kot to perotom pritiče  Wink
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #222 : nedelja, 05.04.2009 : 23:31:25 »

Danes se je Moji spet sfeclalo  Roll Eyes

Nč novega, vam povem, pri Njej je vedno kakšen kažin na sporedu, toda danes je bilo prav hudo. Je bil tak lep sončen dan in sem že računala, da bo šla kam ven in, da bom imela mal miru za zaslužen počitek in ostalo  Cool Pa je šla za pol urce in brž pritekla nazaj, kašlala k en jetičen vojaški konj iz prve vojne, tam kje so jih z unim iperitom parfumirali  Roll Eyes mojbog, kaj je krehala, ni za povedat. Sicer kašla že štrnajst dni, ampak danes je bilo pa tako, da si oči nisi mogel zatisniti. In potem, namesto da bi se v omaro ali vsaj v kopalnico zaprla, da ne bi motila počitka ostalim stanovalcem, se je spravila stvari narazen in skup dajat. Na moment sem pomislila, da pripravlja gnezdo  Shocked Shocked no, ravno suha ni, ampak kukr se jaz na to spoznam ne zgleda mi, da bodo kmalu mali mucki  Huh

Skratka, cel božji dan je okoli mene delala hrup, tolkla po stenah, mahala z nožem, ene papirje in folije stran metala, nosila, prenašala, gledala, popravljala... In ravno je kazalo, da je konc cirkusa, ko je neko škatlo postavila na mizo in privlekla ven kupe po novem dišečga blaga  Shocked ajaj, kolk je to bilo napeto, ko je blago dala na tla in začela z metrom nekaj risat in s škarjami iz tega kose delat  Cheesy pomagala sem po svojih najboljših močeh, itak, čeprav sem večkrat bila grobo odrinjena na rob kazenskega prostora Angry pol je pa una škatla začela nek hrup proizvajat in tisti kosi so se čudežno zlimali skup  Shocked Shocked Tko je blo živahno, da mi je skorajda blo žal, ko je rekla, da je konc zabave  Undecided No ja, upala sem na tisto "konec dober, vse dobro", pa vse zastonj - menda ja niste mislili, da je večerja bila kaj prida?  Angry

Zdaj sem pa in lačna in zmatrana, pogodba je zopet kršena, noben ne ukrepa, lepa država, ni kaj  Angry

Pa kljub vsem tem hudim preizkušnjam, na katere me postavlja kruto življenje, vam en olikan in omikan in predvsem dobro vzgojen lahkonočni pozdrav pošilja pomožna dizajnerka interjerjev

                                                                   Mila  Kiss Kiss


Edit: Opop, dizajnerka terjerjev?!?!  Shocked Shocked To pa mora bit ful zabavno!  Cheesy A ima kdo kakšnega terjerja za posodit, zanima me, če imam tudi za to talent?  Cool

Logiran
Xena
živim tukaj
***
Sporočil: 7.968


« Odgovor #223 : ponedeljek, 06.04.2009 : 07:17:45 »

Cheesy A ima kdo kakšnega terjerja za posodit, zanima me, če imam tudi za to talent?  Cool


Huh, terjerjev na gomile, draga moja. Smo taki se običajno PROSTOVOLJNO ne želijo podvreči kakim dizajnerskim rokam, kaj šele mačjim krempeljcem... Xenca se je včeraj z vsem srcem in dušo povaljala po nedavno preminulem in temu primerno razpadajočem ježku. Verjetno mi ni treba posebej poudariti, da sem celo pot domov molela glavo ven iz avta. In ti bi morala videt njen kisht, ko sem jo namestila v kad in začela s šamponiranjem... mislim, draga Mila, da se lahko kosa s kakim od tvojih, kadar Tvoja glih ne pleše, tko kot si si ti zamislila - strašno presunjeno in razočarano! Smiley Roll Eyes
Ko naletim na terirja, v iskanju (p)osebnega dizajnerja, ti javim!

Katarina
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #224 : četrtek, 09.04.2009 : 20:26:21 »

Terjerji so avt, življenje gre naprej  Cool

In meni je danes življenje prineslo - paket  Cheesy Moja je zjutraj zgledala čist navadno, kot da gre v službo in, ko je zaklenila vrata, nič ni kazalo, da bo kaj drugače. K sreči sem bila še zaspana in se nisem prec lotila večjih projektov (če izvzamemo nadzor južnega neba, ki se ga izvaja z jedilne mize, izključno med Njeno odsotnostjo  Wink ), ko so se vrata spet odprla  Shocked Prinesla je not neko razcefrano škatlo in rekla, Lej lubica moja, tole je prišlo zate  Kiss

Zame??!! Kdo bi pa to lahko poslal? V momentu sem se spomnila tolk možnosti: Nobelov komite, Oskar za fotogeničnost, dragocene igrače od kakšnega arabskega šejka, kos mortadele od šarmantnega skritega oboževalca  Kiss, vabilo od Jonasa za v oddajo  Huh al pa celo piknik set od Berluskonija, to je baje zdajle zelo in  Cool Od obilice možnosti so se mi zašibila vsa 4 kolena,  ko sem hitela v nadzor nad odpiranjem.

Moja je dvignila pokrov od škatle in kr verjet nisem mogla - da je to vse zame? Da bi to vse nekdo meni poslal? Svoji meni?  sram

Kaj je vse bilo v škatli, ne povem, ker vas prav nič ne briga  Lips Sealed pa tudi, kam sem skrila določene darile ne povem, niti pomotoma  ne Lips Sealed ampak nekaj vam vseeno moram pokazat, ker tega nima vsak: dobila sem lasten unikaten gricker  Cool Cool Ful je poskočen in navihan in nagajiv, treba ga je nenehno držat pod striktno kontrolo  Cool To se najbolj naredi kar z zobmi, zihr je zihr:

     



Le da mi ni bilo dano uživat v njemu, dokler Moja spet ni odšla od doma. Saj je še kar v redu ta ženska, sam včasih je pa hudo nadležna.  Roll Eyes

Torej, prijazni oboževalki in obenem kreatorici od grickerja šinjorini T. se prav lepo lepo zahvaljujem  Kiss Kiss ostali bi se pa lahko kaj naučili iz tega primera  Wink Zaenkrat vsem en navaden pozdrav, za specialnega se boste pač mogli mal potrudit - razen tega, nimam časa za dolga pisanja, čaka me določeno delo na prevzgoji  Cool

Vaša z grickerjem hudo zaposlena in, jasno, posledično čist shirana in sestradana darilolastnica

                                                                        Mila  Kiss Kiss
Logiran
Strani: 1 ... 10 11 12 13 14 [15] 16 17 18 19 20 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines