mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 18:41:55

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 390034 krat)
0 članov in 5 gostov pregleduje to temo.
riry
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.052


« Odgovor #1455 : četrtek, 24.01.2013 : 17:31:22 »

 Cheesy!!!
Logiran
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1456 : četrtek, 24.01.2013 : 18:18:08 »

Wow! Za na koledar! ljubezen
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1457 : četrtek, 24.01.2013 : 18:44:32 »

Pa knjiga zraven
Logiran
Skuiki
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.758


« Odgovor #1458 : četrtek, 24.01.2013 : 18:45:58 »

Oooo  Cheesy
Logiran
Mišelinka
rad pišem
****
Spol: Ženska
Sporočil: 322


« Odgovor #1459 : petek, 25.01.2013 : 08:27:00 »

Sama lepota na kupu.

Kiss ljubezen
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1460 : petek, 25.01.2013 : 08:53:07 »

Cat, samo priznaj, da si odprla okno in zaprla radiatorje....  Evil Tongue Evil
Super slikica!  Kiss Kiss Kiss Kiss
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1461 : petek, 25.01.2013 : 12:37:18 »

Oooopa Afro
ljubezen
Logiran

Unikatne tablice in portretki
rava
živim tukaj
***
Sporočil: 3.641


WWW
« Odgovor #1462 : petek, 25.01.2013 : 14:16:46 »

brez besed
  ljubezen
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1463 : ponedeljek, 28.01.2013 : 21:48:47 »

Sveta Pomagavka ali Kako je Moja pekla torto  Angry

Mnenja sem, da ga ni bralca, ki bi potreboval še en uvod, ki našteva pomanjkljivosti in smotanosti, s katerimi razpolaga Moja. Zato gremo direkt na zadevo, če pa slučajno kdo ne ve, s kom živim, prisrčno vabljeni  Evil

Torej, v soboto je Moja rekla, da bo pekla torto. Prvo je vzela cel kupus papirjev in kopala po njih. Padali so na vse strani in Žderonja jih je lovil in skušal pojest  Angry Pol je najdla nek list in se spravila k delu. Matr je svinjala En pult ji ni bil dosti in je uspela onesnažit vsa tri, Mojo Posteljo sem komajda rešila, da mi še tam ni odlagala umazanih viled in posuvala z moko Bajdvej, rekla je, da je dala not brezglupensko moko - pa se mi zdi, da Ji česa takega sploh ne bi prodali, in da so Ji namesto tega uturili ExstraGlup   Evil Pol je dala testo pečt, po tem, ko je bentila in krilila z rokami, in je čez čas ven potegnila en malo večji podplatek   Roll Eyes

Valjda da se med procesom higieničnega razkroja Mojega bivališča ni spomnila, da bi Meni kaj dala za jest - sicer odvečna pripomba, toda popolnoma resnična plus jako žalostna

No, in potem se je spravila delat kremo  Roll Eyes Prvo je bla panika, ker da nima dost pomaranč. Kva pa rabiš pomaranče, baba smotana, če hočeš, da je okusno, morš vsaj piščanca not dat, ne pa pomaranče, alo   Roll Eyes No, kmalu potem se je izkazalo, da dejansko ima preveč pomaranč, ker je krema pod prisilnim druženjem s pomarančami ratala župa  huh Bi Jo mogli slišat, kaj je vse naštevala Nakar je fliknila to v hladilnik in kremi zabičala, naj se zresni do jutra, ker drugače bo In zjutraj je v nedeljo!! dejansko ura zvonila že ob sedmih!!! da je Seronjo kar na glavo vrglo iz pojstle. Pa je še v pižami hitela gledat kremo, aja, župo No, in potem je izvlekla ven nekaj, zakuhala, not vrgla in čarala okrog, ker bo to menda zadevo stisnilo. Pa je po dveh urah v friđu sedela župa - sicer nekoliko gostejša, ampak še vedno župa  Grin No, kle je Meni že bilo ornk smešno, Moji pa niti malo ne, ker je rekla, da bodo prišli Ubiski in, da mora tole zrihtat kud puklo da puklo In je uzela šeflo, župo nalila na testo in vse skupaj v zamrzovalnik porinila. Čeprav je šlo na tesno, Ji ni potegnilo, da bi mogoče kilco dve zrezkov ven dala in spotoma porabila, če ne Zase, potem za Bližnje Svoje  Roll Eyes

No, pol so prišli Ubiski in je Moja potegnila ven mojstrovino. Pa Ubiski so bili tako vljudni, da so tale paštroč celo občudovali Ko je odrezala par koščkov, je še vedno ven teklo, Moja se je pa delala, da je ves čas to načrtovala (matr je bleferka), ampak je zadevo zopet spakirala na mrzlo. Pol so Ubiski prekosili meje vljudnosti in zatrdili, da je zmazek tako dober, da bi radi še. Mene je zelo zaskrbelo, ampak kdo se še za mene zmeni   Roll Eyes In je v drugem rezanju šlo vse gladko in se je Moja nekaj bahala, da je skup spravila nov revolucijonaren recept za semifredo  Cool Izdelek je pa spet končal v Sibiriji.

Nakar je čez par ur ubogi Čohalnik vprašal, če bi lahko torto probal, in je skoraj ostal brez glave in življenja, ker je presneta reč zmrznila v ledeno goro in je Moja skorajda zlomila in roko in nož in mizo, ko jo je poskusila prerezat (in lovila po sobi)

O tem, da v hladilniku še čuva lonc tiste kremne župe, raje ne bi   Angry Angry

Omenim še naj, da so Ubiski bili jako prijazni tudi do Zatirane Mene, čeprav se je v ospredje rinila množica intelektualno pomanjkljivih tipov  huh Pa še dokazi:



V pričakovanju, da boste Tole prebrali in resno razumeli grožnjo, ki jo Moja s svojo kuharijo predstavlja Sodobnem Svetu in Civilizaciji, vas lepo pozdravljam

grozno vljudna toda kljub temu vedno lačna, Mila  Angry Angry
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1464 : ponedeljek, 28.01.2013 : 22:04:09 »

Jaooooo, zdejle sem pa skor dol padla od smeha.....Kako nazorno sem si predstavljala zaključek...  Polulala sem se..... Grin Grin Grin Grin Grin
Logiran
bamfel
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.186


WWW
« Odgovor #1465 : ponedeljek, 28.01.2013 : 23:06:28 »

Ma, ne moreš 
Glupenska moka .

Če je bila torta  Wink, vse naj praznujočemu Wink. Mi smo tudi imeli torto
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1466 : torek, 29.01.2013 : 00:20:27 »

Mila, tale Tvoja je Gotova
Logiran

Unikatne tablice in portretki
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1467 : torek, 29.01.2013 : 20:57:04 »

Kaj naj ti rečem, Mila, tokrat si vsaj ni noža v nogo zabodla ...  Roll Eyes
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1468 : sobota, 23.02.2013 : 22:03:54 »

Moja je končno naredila nekaj pametnega v lajfu. Sklenila je, da bo nosila le črne cunje. Končno je začela cenit trud nas Anonimnih Dizajnerjev, ki se dneve in noči trudimo, da v ta božji dolgčas vnesemo nekaj lepote. Za modno neosveščene pa razlaga, da se na pisanih cunjah ta večletni trud sploh ne vidi, so pa tudi take maskirne barve, da se lahko tri tedne drgneš ob njo in N-Č   Angry

No, danes je dala prat celo mašino črnih zadev, in s ponosom lahko povem, da je rezultat očarljiv - si je lase pulila in bentila lep čas, kar pomeni, da je trud jako lepo viden.  Cool Pa ne vem sploh, zakaj se razburja, itak je prehlajena k satan in do pomladi ne bo šla ven, ker ima surlo k mandrilsko r-t - oziroma, če bo šla, jo bodo itak nravnostni organi dali kam na varno, da ne straši folk po cesti   Roll Eyes Roll Eyes

Seronja in Žderonja sta se odločila, da bosta sledila temu odurnemu trendu in oba kihata. TS sicer nekoliko manj, toda vsakič skoči meter v luft in potem išče, kaj je to bilo  Roll Eyes TR pa kiha rafalno in se - kako predvidljivo - sam sebi smili in Ji sili v naročje, kjer potem združno smrkata in slinita in na splošno onesnažujeta okolje in prostor. No, od nekdaj je jasno, kdo je edini zdrav pri tej bajti, a ne  Roll Eyes Roll Eyes Ko smo že pri zdravju, danes nam je na balkonu naredila snežaka in se čudila k picek glisti zakaj nočemo iti ven na ta beli šit in občudovati novozgrajeno spako  Angry Angry

To kratko javljanje je dejansko le z namenom, da vam pokažem, da so na tem svetu stvari hujše tudi od snega. Pa vas kljub vsemu naštetemu lepo pozdravljam, čeprav bi na vašem mestu te pozdrave dodobra razkužila, ker klele je leglo vseh hudičev

vaša Mila   Evil
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1469 : sobota, 23.02.2013 : 22:14:56 »

Dlaga Mila,

jas sem tuki se nova, k sm se mladic, ampak ze zdej belem Tvoje modlost, da bom zlasla v pametno muco. Danes sem se naucila, da se molm dlzat stlan od Moje, ko kiha! Pa da je uno belo zuni sit zdej tud vem!  Cheesy

Mila, hvala, kel si za vzolnico vsem nam in da nam PleCedujes!  Kiss

Tvoja obozevalka Sculk  ljubezen
Logiran
Strani: 1 ... 93 94 95 96 97 [98] 99 100 101 102 103 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines