mojpes.net
o psih pasme galerija forum zaščita živali posvojite psa

Dobrodošel/la, gost. Prosim prijavi ali registriraj se.
ponedeljek, 08.07.2024 : 19:05:53

Prijava z uporabniškim imenom, geslom in dolžino seanse.
* Domov Pomoč zemljevid po mojpesForumu Prijava Registracija
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 161   Dol
Natisni
Avtor Tema: Milin jamralni kotiček  (Prebrano 390039 krat)
0 članov in 2 gostov pregleduje to temo.
Pepsi
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 6.033



« Odgovor #1440 : četrtek, 01.11.2012 : 11:25:53 »

  Draga Mila, jaz bi tvoje literarne umetnine uvrstila v obvezno branje za maturo. Da bi mladina videla, kako se stvari streže.
Oscar Wilde in Jerome K. Jerome  ziher obžalujeta, da te nista spoznala - v naslednjem življenju boš sigurno tudi preCednica vašega skupnega knjižnega kluba, kjer  boste pisali svetovne  uspešnice, za katere se bomo grebli na licitacijah. Wink Afro
Logiran

A home without a dog is just a house.
(Anonymous)
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1441 : četrtek, 01.11.2012 : 12:01:00 »

Mila, mi za 14 dni pokamo iz Ljubljane, a se hočeš malo v naše prazno stanovanje preselit, vsak drug dan te bodo prišli nafutrat (toliko hrane, da bo za tri dni dovolj) in prečohat, če boš to želela, igrače bodo samo tvoje, wc bo samo tvoj, imela boš osebni akvapark in miš v velikosti mini kunca. Kaj praviš?  Smiley
Logiran
sanco1a
živim tukaj
***
Sporočil: 6.031


« Odgovor #1442 : četrtek, 01.11.2012 : 14:23:11 »

Mila, Muš je preprosto samo toliko zrasel, da ne verjame več, da  se Tvoja Neusahljiva Lepota Kiss Kiss zares hrani s tako plebejsko znamko briketov Cry kot on sam, ki ni vreden niti Tvoje sence,  v tako navaden plastičen sekret Cry (kraljice so pa ja imele keramične), zato je šel vsebino Tvoje Notranjosti preverit na kraj dejanja. 
Logiran
luna7
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.656


« Odgovor #1443 : četrtek, 01.11.2012 : 14:53:28 »

Milaaaaaaa  , kakšen šit od dneva in kakšna mojstrovina od opisa tega šita... Grin Grin
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1444 : petek, 28.12.2012 : 20:52:51 »

Tale Moja je tko smotana, da je še konc sveta zgrešila  Roll Eyes

Saj to ni n-č novega, a ne, o tem poročam bolj ali manj konstantno. Smotana je k zajla od bicikle, buhpomagi. Bi jo mogli videt, kako peče  Roll Eyes še un Đejmi ne zasvinja kuhinje in sebe tolk, k ona, pa samo pol jedi rabi, da naredi kraval   Roll Eyes Pol pa kaj pospravi, pa ne najde več, čeprav jo to, kar išče, gleda s police in bi jo v nos vgriznilo, če že sama ideja ne bi bila tko nagnusna  bruham Pol pa gre v uno sobo, pa nazaj pride, pa zabodeno gleda, češ, po kaj je že šla - in četudi se v enem procentu primerov spomni, kaj že je hotla, dokler pride nazaj je že pozabila. Glavo ima k vršo, le da vrše ponavadi imajo lepšo frizuro, ker zadnje čase ima k eno papuansko gnezdo na glavi  Roll Eyes Pol še pride Seronja in, ko Ona zaspi, ji zaliže frizuro na dvojno prečo  butnglavc

Ampak zadnjič je prekosila samo sebe: rezala je meso (enkrat lahko ugibate, če so Poštene Mačke kaj dobile) in je pri tem lansirala nož tako umetniško, da se ji je zapičil v nogo butnglavc pol je še občudovala ikebano, češ, da ni vedela, da je to sploh možno butnglavc

Zdaj pa vi gruntate, zakaj pa sploh tole pišem, ker to vse veste (razen mogoče zgodbo o nožu, ampak to ni n-č presenetljivega glede na to, s kom imamo opravka). Ja zato vendar, ker je smotana baba pozabila, da bi še svojim domačim zavila kaj za pod smrečico - pa še smrečice nimamo, le nek patetičen in rahitičen poizkus venčka, ki se ga nihče ne sme dotaknit butnglavc Žderonja ga je sicer poskusil pomalcati, pa ga je nadrla, da se je letel skrit v kopalnico - ta je tud en šemo, da ne kapira, da se baba dere bolj zaradi predstave, ta hip, ko hrbet obrne, lahko mirno nadaljuješ, ker med tem pozabi, zakaj se je drla. Je sicer rekla, da je to leto tako, da so darile šle tistim, ki jih bolj rabijo, kot razvajene riti. Zakaj pol sebi jest daje, ni jasno, ker Njena rit je daleč največja v tem stanovanju, pa tudi v četrtni skupnosti ima kar dober rank glede na kvadraturo. Pa ni treba n-č zavijat, lahko kr direkt da lepo zbirko šniclov na krožnik in rešeno.

Dragi Dedek Mraz, če tole bereš, daj jo pliz po buči parkrat odalami, ker tole ni več za nikamor. Če bo pa trdila, da je treba šparat, ji povej, da unim dvem ni treba n-č podarjat, itak ne znata na koledar gledat  Wink

V upanju, da bo iz vse te klobase ven padlo vsaj kaj otipljivega, vas lepo pozdravlja in vam želi več sreče in manj skopuških ljudi, kot ju je meni namenila usoda, pa še kaj hranljivega naj vam v krožnik pade tudi v 2013

vaša Mila
Logiran
kocka
živim tukaj
***
Sporočil: 7.518


« Odgovor #1445 : petek, 28.12.2012 : 21:18:47 »

Draga Mila, strokovno objašnjenje - Tvoja je še bolj pozabljiva kot prejšnje leto zato, ker so jo legalno do kome zastrupili ob priliki rezanja nepriJatelja. Prosim imej malo poTrpljenja, pa čeprav se ti pred očmi temni od laKote. To pa vem zato, ker moja od take podobne legalne zastrupitve do kome precej slabše vidi wtf
Poučena strokovnjakinja Mica Cool objem
Logiran
čarka
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 3.288


WWW
« Odgovor #1446 : petek, 28.12.2012 : 21:59:55 »

Milica  ljubezen ljubezen objem
Logiran
Mižonny
midi
**
Sporočil: 2.389



WWW
« Odgovor #1447 : petek, 28.12.2012 : 22:39:29 »

Dragi Dedek Mraz, prosim, usliši že enkrat to revo mačjo in naredi tako, da ji bo Njena dala Šnicl, pa pozabila, da ji ga je že dala, in ji takoj še enega odrezala  Evil. Pa to lahko še malo ponavljaš, vsako sredo, na primer  Lips Sealed
Logiran
SILBA MIA
rad prihajam sem
*
Sporočil: 1.789


WWW
« Odgovor #1448 : sobota, 29.12.2012 : 00:55:37 »

Draga Mila,
jaz se že dolgo pripravljam prit k vam u inšpekcijo. Ker tole res ni za nikamor Angry

P.S. A take i-ke-bane so res mogoče Huh Shocked
Logiran
mamaF
midi
***
Spol: Ženska
Sporočil: 9.066



WWW
« Odgovor #1449 : sobota, 29.12.2012 : 04:33:31 »

Mila,  Cry Cry Cry

Tale Tvoja je poosebljen Konc Sveta.
PS. Neprijatelje se ugrizne do amena in ne ureže do kome. Tvoja nima POjma. Potpis: Roko

PPS. Sočustvujem za sobivanje z Imbecili. Potpis: NVMMiško

PPPS: Če je še kej placa bi tut jast venček pojedeu. POtpis: Berto
Logiran

Unikatne tablice in portretki
Mačja
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.086


WWW
« Odgovor #1450 : nedelja, 30.12.2012 : 22:52:16 »

Mila,
sočustvujeva.
In ob teh zapisih ugotavljava, da pr nas pa mogoče ni tok slabo.
Več bova povedala, ko pride Dedek Mraz. Oziroma, ko odide, če bo kaj pustil pod smrekco.

Nike in Mucko
Logiran
pudelj
tukaj sem doma
**
Sporočil: 2.450


« Odgovor #1451 : ponedeljek, 31.12.2012 : 08:27:23 »

Mila in njeni priležniki, vsem vam želimo eno srečno novo leto.
Logiran
Cats
živim tukaj
***
Spol: Ženska
Sporočil: 7.266


« Odgovor #1452 : četrtek, 24.01.2013 : 17:18:55 »

Tako, kot pravi Gibonni, it's a miracle to me...



ljubezen ljubezen ljubezen
Logiran
Iska
tukaj sem doma
**
Spol: Ženska
Sporočil: 2.129


WWW
« Odgovor #1453 : četrtek, 24.01.2013 : 17:25:09 »

 Cheesy  Kiss  ljubezen
Logiran
No Jinx
živim tukaj
***
Sporočil: 5.323


« Odgovor #1454 : četrtek, 24.01.2013 : 17:29:29 »

 plesalec plesalec plesalec
Logiran
Strani: 1 ... 92 93 94 95 96 [97] 98 99 100 101 102 ... 161   Gor
Natisni
mojpes.net  |  Kajin kotiček  |  srečne MAČJE zgodbe  |  Tema: Milin jamralni kotiček
Skoči na:  

domov | o psih | pasme | galerija | forum | zaščita živali | posvojite psa | piškotki | admin | splošni pogoji

2000-2023 Jana. Vse pravice pridržane.
Vsako kopiranje vsebin ali njihova uporaba v nasprotju s
splošnimi pogoji uporabe mojpes.neta je prepovedana.
Powered by SMF 1.1.20 | SMF © 2013, Simple Machines